iphone app
android app
iphone app android app
Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου 2017
Σούπερ Λίγκα

Σούπερ Λίγκα: Το πρόγραμμα του α’ γύρου


Το αναλυτικό πρόγραμμα από την 7η έως τη 15η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας εξέδωσε την Τρίτη (27/9) η Σούπερ Λίγκα.

Το μεγάλο ντέρμπι μεταξύ του Ολυμπιακού και του Παναθηναϊκού θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 6 Νοεμβρίου. Άλλα σημαντικά ματς:

16 Οκτωβρίου: ΠΑΟΚ - Ηρακλής (20.30)

23 Οκτωβρίου: Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ (20.30)

30 Οκτωβρίου: ΠΑΟΚ - ΑΕΚ (19.30)

23 Νοεμβρίου: Παναθηναϊκός - ΑΕΚ (19.30)

4 Δεκεμβρίου: Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ (19.30)

Αναλυτικά το πρόγραμμα στα ματς του α' γύρου, από την 7η έως την 15η αγωνιστική:


7η αγωνιστική

Σάββατο (15/10)

Παναιτωλικός - Κέρκυρα (16.00)

Αστέρας Τρίπολης - Πλατανιάς (18.15)

Πανιώνιος - Ολυμπιακός (20.30)

Κυριακή (16/10)

Παναθηναϊκός - Ξάνθη (16.00)

Ατρόμητος - Βέροια (18.15)

ΠΑΣ Γιάννινα - Λεβαδειακός (18.15)

ΠΑΟΚ - Ηρακλής (20.30)

Δευτέρα (17/10)

ΑΕΛ - ΑΕΚ (19.30)


8η αγωνιστική

Σάββατο (22/10)

Κέρκυρα - Αστέρας Τρίπολης (16.00)

Πλατανιάς - Ξάνθη (18.15)

ΑΕΚ - Πανιώνιος (20.30)

Κυριακή (23/10)

Ηρακλής - Ατρόμητος (16.00)

Λεβαδειακός - Παναιτωλικός (18.15)

ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΛ (18.15)

Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ (20.30)

Δευτέρα (24/10)

Βέροια - Παναθηναϊκός (19.30)


9η αγωνιστική

Σάββατο (29/10)

ΑΕΛ - Πανιώνιος (15.00)

Ξάνθη - Κέρκυρα (17.15)

Ατρόμητος - Ολυμπιακός (19.30)

Κυριακή (30/10)

Παναθηναϊκός - Ηρακλής (15.00)

Αστέρας Τρίπολης - Λεβαδειακός (17.15)

Βέροια - Πλατανιάς (17.15)

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ (19.30)

Δευτέρα (31/10)

Παναιτωλικός - ΠΑΣ Γιάννινα (19.30)


10η αγωνιστική

Σάββατο (5/11)

ΠΑΣ Γιάννινα - Αστέρας Τρίπολης (15.00)

Λεβαδειακός - Ξάνθη (17.15)

ΑΕΚ - Ατρόμητος (19.30)

Κυριακή (6/11)

Πανιώνιος - ΠΑΟΚ (15.00)

Κέρκυρα - Βέροια (17.15)

Παναιτωλικός - ΑΕΛ (17.15)

Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός (19.30)

Δευτέρα (7/11)

Ηρακλής - Πλατανιάς (19.30)


11η αγωνιστική

Σάββατο (19/11)

Ηρακλής - Κέρκυρα (15.00)

Βέροια - Λεβαδειακός (17.15)

Πλατανιάς - Ολυμπιακός (19.30)

Κυριακή (20/11)

ΑΕΛ - ΠΑΟΚ (15.00)

Αστέρας Τρίπολης - Παναιτωλικός (17.15)

Ξάνθη - ΠΑΣ Γιάννινα (17.15)

Παναθηναϊκός - ΑΕΚ (19.30)

Δευτέρα (21/11)

Ατρόμητος - Πανιώνιος (19.30)


12η αγωνιστική

Σάββατο (26/11)

ΠΑΣ Γιάννινα - Βέροια (15.00)

Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΛ (17.15)

ΑΕΚ - Πλατανιάς (19.30)

Κυριακή (27/11)

Ολυμπιακός - Κέρκυρα (15.00)

Λεβαδειακός - Ηρακλής (17.15)

Παναιτωλικός - Ξάνθη (17.15)

Πανιώνιος - Παναθηναϊκός (19.30)

Δευτέρα (28/11)

ΠΑΟΚ - Ατρόμητος (19.30)


13η αγωνιστική

Σάββατο (3/12)

Βέροια - Παναιτωλικός (15.00)

Πλατανιάς - Πανιώνιος (17.15)

Κέρκυρα - ΑΕΚ (19.30)

Κυριακή (4/12)

Ολυμπιακός - Λεβαδειακός (15.00)

ΑΕΛ - Ατρόμητος (17.15)

Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης (17.15)

Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ (19.30)

Δευτέρα (5/12)

Ηρακλής - ΠΑΣ Γιάννινα (19.30)


14η αγωνιστική

Σάββατο (10/12)

Αστέρας Τρίπολης - Βέροια (15.00)

Ξάνθη - ΑΕΛ (17.15)

ΑΕΚ - Λεβαδειακός (19.30)

Κυριακή (11/12)

Παναιτωλικός - Ηρακλής (15.00)

ΠΑΟΚ - Πλατανιάς (17.15)

Πανιώνιος - Κέρκυρα (17.15)

Ατρόμητος - Παναθηναϊκός (19.30)

Δευτέρα (12/12)

ΠΑΣ Γιάννινα - Ολυμπιακός (19.30)


15η αγωνιστική

Σάββατο (17/12)

Βέροια - Ξάνθη (15.00)

Πλατανιάς - Ατρόμητος (17.15)

Κέρκυρα - ΠΑΟΚ (19.30)

Κυριακή (18/12)

Ολυμπιακός - Παναιτωλικός (15.00)

Ηρακλής - Αστέρας Τρίπολης (17.15)

Λεβαδειακός - Πανιώνιος (17.15)

ΑΕΛ - Παναθηναϊκός (19.30)

Δευτέρα (19/12)

ΑΕΚ - ΠΑΣ Γιάννινα (19.30)

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση