iphone app
android app
iphone app android app
Δευτέρα 23 Ιανουαρίου 2017
ΒΟΛΕ ΠΑΙΔΕΣ

Το πρόγραμμα όλων των κατηγορίων στο Βόλεϊ


Ανακοινώθηκαν τα προγράμματα σε όλες τις κατηγορίες των πρωταθλημάτων Βόλεϊ σε Παγκρήτιο επίπεδο.

Σε γενικές γραμμές υπάρχουν συμμετοχές και οι ιθύνοντες ελπίζουν, ότι το επίπεδο θα είναι αρκετά καλό.

Αναλυτικά έχουν ως εξής:


Κατηγορία Εφήβων

1η Αγωνιστική 4η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΣΦΠΧ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΣΦΠΧ
ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
2η Αγωνιστική 5η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΣΦΠΧ ΣΦΠΧ ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
3η Αγωνιστική 6η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΦΠΧ ΣΦΠΧ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Κατηγορία Νεανίδων Α' όμιλος

1η Αγωνιστική 4η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΥΔΩΝ ΚΥΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΣΟΥΔΑ 0 0 ΣΟΥΔΑ
2η Αγωνιστική 5η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΚΥΔΩΝ ΣΟΥΔΑ ΣΟΥΔΑ ΚΥΔΩΝ
0 ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙ 0
3η Αγωνιστική 6η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΣΟΥΔΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΣΟΥΔΑ
ΚΥΔΩΝ 0 0 ΚΥΔΩΝ

Κατηγορία Νεανίδων Β' όμιλος

1η Αγωνιστική 4η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ
ΑΘΛΕΣΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΘΛΕΣΗ
2η Αγωνιστική 5η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΘΛΕΣΗ ΑΘΛΕΣΗ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ
3η Αγωνιστική 6η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΘΛΕΣΗ ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ ΑΘΛΕΣΗ
ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Κατηγορία Κορασίδων Α' όμιλος

1η Αγωνιστική 8η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΣΟΥΔΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΣΟΥΔΑ
Ν.ΟΠΕ Ρ ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ Ν.ΟΠΕ Ρ
ΑΡΚΑΔΙ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΑΡΚΑΔΙ
ΚΥΔΩΝ (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ) ΚΥΔΩΝ (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ)
2η Αγωνιστική 9η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΚΥΔΩΝ ΣΟΥΔΑ ΣΟΥΔΑ ΚΥΔΩΝ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ Ν.ΟΠΕ Ρ Ν.ΟΠΕ Ρ ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΡΚΑΔΙ (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ) ΑΡΚΑΔΙ (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ)
3η Αγωνιστική 10η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΣΟΥΔΑ Ν.ΟΠΕ Ρ Ν.ΟΠΕ Ρ ΣΟΥΔΑ
ΑΡΚΑΔΙ ΚΥΔΩΝ ΚΥΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ
ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ) ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ)
4η Αγωνιστική 11η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΡΚΑΔΙ ΣΟΥΔΑ ΣΟΥΔΑ ΑΡΚΑΔΙ
Ν.ΟΠΕ Ρ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ Ν.ΟΠΕ Ρ
ΚΥΔΩΝ ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ) ΑΚΡΩΤΗΡΙ (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ)
5η Αγωνιστική 12η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΣΟΥΔΑ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΣΟΥΔΑ
ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ ΑΡΚΑΔΙ ΑΡΚΑΔΙ ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΥΔΩΝ ΚΥΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ
Ν.ΟΠΕ Ρ (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ) Ν.ΟΠΕ Ρ (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ)
6η Αγωνιστική 13η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ ΣΟΥΔΑ ΣΟΥΔΑ ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΡΚΑΔΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΑΡΚΑΔΙ
Ν.ΟΠΕ Ρ ΚΥΔΩΝ ΚΥΔΩΝ Ν.ΟΠΕ Ρ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ) ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ)
7η Αγωνιστική 14η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΚΥΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΥΔΩΝ
Ν.ΟΠΕ Ρ ΑΡΚΑΔΙ ΑΡΚΑΔΙ Ν.ΟΠΕ Ρ
ΣΟΥΔΑ (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ) 1 (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ)

Κατηγορία Κορασίδων Β' όμιλος

1η Αγωνιστική 6η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ
ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΘΛΕΣΗ ΑΘΛΕΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑ
2η Αγωνιστική 7η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΑΘΛΕΣΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΘΛΕΣΗ
ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ
3η Αγωνιστική 8η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛΕΣΗ ΑΘΛΕΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ
ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΕΣΣΑΡΑ ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
4η Αγωνιστική 9η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΘΛΕΣΗ ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ ΑΘΛΕΣΗ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ
ΜΕΣΣΑΡΑ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
5η Αγωνιστική 10η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ
ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΘΛΕΣΗ ΑΘΛΕΣΗ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΕΣΣΑΡΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

Κατηγορία Κορασίδων Γ' όμιλος

1η Αγωνιστική 6η Αγωνιστική
Α΄ ΓΥΡΟΣ Β΄ΓΥΡΟΣ
ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ) ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ)
2η Αγωνιστική 7η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ Β΄ΓΥΡΟΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ) ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ)
3η Αγωνιστική 8η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ Β΄ΓΥΡΟΣ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ) ΗΡΟΔΟΤΟΣ (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ)
4η Αγωνιστική 9η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ Β΄ΓΥΡΟΣ
ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ) ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ)
5η Αγωνιστική 10η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ Β΄ΓΥΡΟΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ) ΓΙΟΥΧΤΑΣ (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ)

Κατηγορία Παίδων

1η Αγωνιστική 6η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
2η Αγωνιστική 7η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3η Αγωνιστική 8η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
4η Αγωνιστική 9η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ
ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
5η Αγωνιστική 10η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

Κατηγορία Παμπαίδων

1η Αγωνιστική 4η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΡΚΑΔΙ ΑΡΚΑΔΙ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ
2η Αγωνιστική 5η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΡΚΑΔΙ ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ ΑΡΚΑΔΙ
ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3η Αγωνιστική 6η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΡΚΑΔΙ ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΡΚΑΔΙ

Κατηγορία Παγκορασίδων Α' όμιλος

1η Αγωνιστική 8η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΣΟΥΔΑ 2 ΑΕΤΟΣ1 ΑΕΤΟΣ1 ΣΟΥΔΑ 2
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1 ΑΡΚΑΔΙ 1 ΑΡΚΑΔΙ 1 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1
Ν.ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΥΔΩΝ 2 ΚΥΔΩΝ 2 Ν.ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ) ΑΚΡΩΤΗΡΙ (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ)
2η Αγωνιστική 9η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΣΟΥΔΑ 2 ΣΟΥΔΑ 2 ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΑΕΤΟΣ1 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1 ΑΕΤΟΣ1
ΚΥΔΩΝ 2 ΑΡΚΑΔΙ 1 ΑΡΚΑΔΙ 1 ΚΥΔΩΝ 2
Ν.ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ) Ν.ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ)
3η Αγωνιστική 10η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΣΟΥΔΑ 2 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1 ΣΟΥΔΑ 2
Ν.ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙ Ν.ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΥΔΩΝ 2 ΑΕΤΟΣ1 ΑΕΤΟΣ1 ΚΥΔΩΝ 2
ΑΡΚΑΔΙ 1 (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ) ΑΡΚΑΔΙ 1 (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ)
4η Αγωνιστική 11η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
Ν.ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΣΟΥΔΑ 2 ΣΟΥΔΑ 2 Ν.ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1 ΚΥΔΩΝ 2 ΚΥΔΩΝ 2 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1
ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΑΡΚΑΔΙ 1 ΑΡΚΑΔΙ 1 ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΑΕΤΟΣ1 (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ) ΑΕΤΟΣ1 (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ)
5η Αγωνιστική 12η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΣΟΥΔΑ 2 ΚΥΔΩΝ 2 ΚΥΔΩΝ 2 ΣΟΥΔΑ 2
ΑΡΚΑΔΙ 1 Ν.ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Ν.ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΡΚΑΔΙ 1
ΑΕΤΟΣ1 ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΑΕΤΟΣ1
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1 (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ) ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1 (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ)
6η Αγωνιστική 13η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΡΚΑΔΙ 1 ΣΟΥΔΑ 2 ΣΟΥΔΑ 2 ΑΡΚΑΔΙ 1
Ν.ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΕΤΟΣ1 ΑΕΤΟΣ1 Ν.ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1 ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1
ΚΥΔΩΝ 2 (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ) ΚΥΔΩΝ 2 (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ)
7η Αγωνιστική 14η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΕΤΟΣ1 ΑΡΚΑΔΙ 1 ΑΡΚΑΔΙ 1 ΑΕΤΟΣ1
ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΥΔΩΝ 2 ΚΥΔΩΝ 2 ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1 Ν.ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Ν.ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1
ΣΟΥΔΑ 2 (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ) 1 (ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ-ΡΕΠΟ)

Κατηγορία Παγκορασίδων Β' όμιλος

1η Αγωνιστική 6η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΚΥΔΩΝ1 ΑΕΤΟΣ 2 ΑΕΤΟΣ 2 ΚΥΔΩΝ1
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 2 ΣΟΥΔΑ1 ΣΟΥΔΑ1 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 2
ΑΡΚΑΔΙ 2 ΣΦΠΧ ΣΦΠΧ ΑΡΚΑΔΙ 2
2η Αγωνιστική 7η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΕΤΟΣ 2 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 2 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 2 ΑΕΤΟΣ 2
ΣΦΠΧ ΚΥΔΩΝ1 ΚΥΔΩΝ1 ΣΦΠΧ
ΣΟΥΔΑ1 ΑΡΚΑΔΙ 2 ΑΡΚΑΔΙ 2 ΣΟΥΔΑ1
3η Αγωνιστική 8η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΑΕΤΟΣ 2 ΣΦΠΧ ΣΦΠΧ ΑΕΤΟΣ 2
ΣΟΥΔΑ1 ΚΥΔΩΝ1 ΚΥΔΩΝ1 ΣΟΥΔΑ1
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 2 ΑΡΚΑΔΙ 2 ΑΡΚΑΔΙ 2 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 2
4η Αγωνιστική 9η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΣΦΠΧ ΣΟΥΔΑ1 ΣΟΥΔΑ1 ΣΦΠΧ
ΚΥΔΩΝ1 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 2 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 2 ΚΥΔΩΝ1
ΑΡΚΑΔΙ 2 ΑΕΤΟΣ 2 ΑΕΤΟΣ 2 ΑΡΚΑΔΙ 2
5η Αγωνιστική 10η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΣΟΥΔΑ1 ΑΕΤΟΣ 2 ΑΕΤΟΣ 2 ΣΟΥΔΑ1
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 2 ΣΦΠΧ ΣΦΠΧ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 2
ΑΡΚΑΔΙ 2 ΚΥΔΩΝ1 ΚΥΔΩΝ1 ΑΡΚΑΔΙ 2

Κατηγορία Παγκορασίδων Γ' όμιλος

1η Αγωνιστική 8η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ 2 ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΓΕΗ 2 ΓΕΗ 2 ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΘΛΕΣΗ 2 ΑΘΛΕΣΗ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
2η Αγωνιστική 9η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 2
ΓΕΗ 2 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΕΗ 2
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΘΛΕΣΗ 2 ΑΘΛΕΣΗ 2 ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ
3η Αγωνιστική 10η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ 2 ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ
ΑΘΛΕΣΗ 2 ΓΕΗ 2 ΓΕΗ 2 ΑΘΛΕΣΗ 2
4η Αγωνιστική 11η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΑΘΛΕΣΗ 2 ΑΘΛΕΣΗ 2 ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ 2 ΓΕΗ 2 ΓΕΗ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ 2
5η Αγωνιστική 12η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
ΑΘΛΕΣΗ 2 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΘΛΕΣΗ 2
ΓΕΗ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΓΕΗ 2
ΠΗΓΑΣΟΣ 2 ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 2

Κατηγορία Παγκορασίδων Δ' όμιλος

1η Αγωνιστική 8η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ 1 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 1
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΓΕ Η 2 ΑΘΛΕΣΗ 1 ΑΘΛΕΣΗ 1 ΓΕ Η 2
ΓΡΥΠΑΣ ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ ΓΡΥΠΑΣ
2η Αγωνιστική 9η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 1 ΠΗΓΑΣΟΣ 1 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΓΕ Η 2 ΓΕ Η 2 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΓΡΥΠΑΣ ΓΡΥΠΑΣ ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ ΑΘΛΕΣΗ 1 ΑΘΛΕΣΗ 1 ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ
3η Αγωνιστική 10η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ 1 ΓΕ Η 2 ΓΕ Η 2 ΠΗΓΑΣΟΣ 1
ΓΡΥΠΑΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΡΥΠΑΣ
ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ
ΑΘΛΕΣΗ 1 ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΘΛΕΣΗ 1
4η Αγωνιστική 11η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΓΡΥΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 1 ΠΗΓΑΣΟΣ 1 ΓΡΥΠΑΣ
ΓΕ Η 2 ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ ΓΕ Η 2
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛΕΣΗ 1 ΑΘΛΕΣΗ 1 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
5η Αγωνιστική 12η Αγωνιστική
Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ 1 ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ 1
ΑΘΛΕΣΗ 1 ΓΡΥΠΑΣ ΓΡΥΠΑΣ ΑΘΛΕΣΗ 1
ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΓΕ Η 2 ΓΕ Η 2 ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση