iphone app
android app
iphone app android app
Πέμπτη 20 Ιουλίου 2017
ΒΟΛΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΕΗ ΑΚΡΩΤΗΡΙ

Ο... Μαραθώνιος Βόλεϊ στο Παγκρήτιο γυναικών


Με τη συμμετοχή δέκα ομάδων θα διεξαχθεί φέτος το Παγκρήτιο πρωτάθλημα βόλεϊ γυναικών, η κλήρωση για το οποίο επίσης έγινε από την ΕΣΠΕΚ.

Γιούχτας, Άθλεση, ΓΕΗ, Κύδων, Άνεμος, Χερρονάσιος, ΣΦΠΧ, Αρκάδι, Ακρωτήρι και Σούδα, είναι οι ομάδες που θα μπουν στη "μάχη".

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική                                                                        10η Αγωνιστική

02

ΚΥΔΩΝ

ΑΝΕΜΟΣ

09

03

ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ

ΣΦΠΧ

08

04

ΑΡΚΑΔΙ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ

07

05

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΣΟΥΔΑ

06

01

ΑΘΛΕΣΗ

ΓΕΗ

10

2η Αγωνιστική                                                                        11η Αγωνιστική

01

ΑΘΛΕΣΗ

ΚΥΔΩΝ

02

09

ΑΝΕΜΟΣ

ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ

03

08

ΣΦΠ Χ

ΑΡΚΑΔΙ

04

07

ΑΚΡΩΤΗΡΙ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

05

10

ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΣΟΥΔΑ

06

3η Αγωνιστική                                                                        12η Αγωνιστική

03

ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ

ΑΘΛΕΣΗ

01

04

ΑΡΚΑΔΙ

ΑΝΕΜΟΣ

09

05

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΣΦΠΧ

08

06

ΣΟΥΔΑ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ

07

02

ΚΥΔΩΝ

ΓΕΗ

10

4η Αγωνιστική                                                                        13η Αγωνιστική

01

ΑΘΛΕΣΗ

ΑΡΚΑΔΙ

04

02

ΚΥΔΩΝ

ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ

03

09

ΑΝΕΜΟΣ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

05

08

ΣΦΠΧ

ΣΟΥΔΑ

06

10

ΓΕΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ

07

5η Αγωνιστική                                                                        14η Αγωνιστική

05

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΑΘΛΕΣΗ

01

04

ΑΡΚΑΔΙ

ΚΥΔΩΝ

02

06

ΣΟΥΔΑ

ΑΝΕΜΟΣ

09

07

ΑΚΡΩΤΗΡΙ

ΣΦΠΧ

08

03

ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ

ΓΕΗ

10

6η Αγωνιστική                                                                        15η Αγωνιστική

01

ΑΘΛΕΣΗ

ΣΟΥΔΑ

06

02

ΚΥΔΩΝ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

05

03

ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ

ΑΡΚΑΔΙ

04

09

ΑΝΕΜΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ

07

10

ΓΕΗ

ΣΦΠΧ

08

7η Αγωνιστική                                                                        16η Αγωνιστική

07

ΑΚΡΩΤΗΡΙ

ΑΘΛΕΣΗ

01

06

ΣΟΥΔΑ

ΚΥΔΩΝ

02

05

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ

03

08

ΣΦΠΧ

ΑΝΕΜΟΣ

09

04

ΑΡΚΑΔΙ

ΓΕΗ

10

8η Αγωνιστική                                                                        17η Αγωνιστική

01

ΑΘΛΕΣΗ

ΣΦΠΧ

08

02

ΚΥΔΩΝ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ

07

03

ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ

ΣΟΥΔΑ

06

04

ΑΡΚΑΔΙ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

05

10

ΓΕΗ

ΑΝΕΜΟΣ

09

9η Αγωνιστική                                                                        18η Αγωνιστική

09

ΑΝΕΜΟΣ

ΑΘΛΕΣΗ

01

08

ΣΦΠΧ

ΚΥΔΩΝ

02

07

ΑΚΡΩΤΗΡΙ

ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ

03

06

ΣΟΥΔΑ

ΑΡΚΑΔΙ

04

05

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΓΕΗ

10

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση