iphone app
android app
iphone app android app
Δευτέρα 24 Ιουλίου 2017
Μπάλα μπάσκετ

Έγιναν οι κληρώσεις της ΕΚΑΣΚ


Έγιναν οι κληρώσεις στα νέα πρωταθλήματα Γυναικών και Παίδων Β΄της ΕΚΑΣΚ. Αναλυτικά τα προγράμματα:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Α ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

29/10/16      ΚΛΑΔΙΣΟΥ      ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ      Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      

29/10/16      ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ      ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ      ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.      

2      η Αγωνιστική

Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

12/11/16      ΛΙΝΤΟ      ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.      ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ      

12/11/16      Β.Α.Κ.      Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ            

3      η Αγωνιστική

Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

26/11/16      ΚΛΑΔΙΣΟΥ      ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ      ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ            

26/11/16      ΛΙΝΤΟ      ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.      Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

1      η Αγωνιστική

Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

25/09/16            ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ      ΗΡΟΔΟΤΟΣ      ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2      

25/09/16            Β.Α.Κ.      Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      ΑΟ  ΚΥΔΩΝ      

25/09/16      ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ      

25/09/16      ΛΙΝΤΟ      ΑΣΚΗΣΗ      ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

2      η Αγωνιστική

Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

02/10/16      ΚΛΑΔΙΣΟΥ      ΑΟ  ΚΥΔΩΝ      ΗΡΟΔΟΤΟΣ      

02/10/16      ΚΛΑΔΙΣΟΥ      ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ      Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      

02/10/16      ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ      

02/10/16      ΛΙΝΤΟ      ΑΣΚΗΣΗ      ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

3      η Αγωνιστική

Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

09/10/16      ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ      ΗΡΟΔΟΤΟΣ      ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ      

09/10/16      Β.Α.Κ.      Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ      

09/10/16      ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΑΣΚΗΣΗ      

09/10/16      2 ΑΟΡΑΚΙΑ      ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2      ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

4      η Αγωνιστική

Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

16/10/16      ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΗΡΟΔΟΤΟΣ      

16/10/16      ΛΙΝΤΟ      ΑΣΚΗΣΗ      Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      

16/10/16      ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2      

16/10/16      ΚΛΑΔΙΣΟΥ      ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ      ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

5      η Αγωνιστική

Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

23/10/16      ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ      ΗΡΟΔΟΤΟΣ      ΑΣΚΗΣΗ      

23/10/16      Β.Α.Κ.      Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ      

23/10/16      2 ΑΟΡΑΚΙΑ      ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2      ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ      

23/10/16      ΚΛΑΔΙΣΟΥ      ΑΟ  ΚΥΔΩΝ      ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

6      η Αγωνιστική

Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

06/11/16      ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΗΡΟΔΟΤΟΣ      

06/11/16      Β.Α.Κ.      Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2      

06/11/16      ΛΙΝΤΟ      ΑΣΚΗΣΗ      ΑΟ  ΚΥΔΩΝ      

06/11/16      ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

7      η Αγωνιστική

Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

13/11/16      ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ      ΗΡΟΔΟΤΟΣ      Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      

13/11/16      2 ΑΟΡΑΚΙΑ      ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2      ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ      

13/11/16      ΚΛΑΔΙΣΟΥ      ΑΟ  ΚΥΔΩΝ      ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ      

13/11/16      ΚΛΑΔΙΣΟΥ      ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ      ΑΣΚΗΣΗ      

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

1      η Αγωνιστική

Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

25/09/16            ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ      ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ      ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ      

25/09/16            ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ      ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ      ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ      

25/09/16            ΑΡΧΑΝΩΝ      ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ      ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ      

Ρεπό:      Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

2      η Αγωνιστική

Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

02/10/16      ΛΙΝΤΟ      ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ      Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ      

02/10/16      ΣΗΤΕΙΑΣ      ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ      ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ      

02/10/16      ΜΟΙΡΩΝ      ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ      ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ      

Ρεπό:      ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

3      η Αγωνιστική

Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

09/10/16      ΝΕΑΠΟΛΗΣ      Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ      ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ      

09/10/16      ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ      ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ      ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ      

09/10/16      ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ      ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ      ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ      

Ρεπό:      ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

4      η Αγωνιστική

Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

16/10/16      ΜΟΙΡΩΝ      ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ      Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ      

16/10/16      ΑΡΧΑΝΩΝ      ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ      ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ      

16/10/16      ΣΗΤΕΙΑΣ      ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ      ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ      

Ρεπώ:      ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

5      η Αγωνιστική

Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

23/10/16      ΝΕΑΠΟΛΗΣ      Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ      ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ      

23/10/16      ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ      ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ      ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ      

23/10/16      ΛΙΝΤΟ      ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ      ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ      

Ρεπό:      ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

6      η Αγωνιστική

Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

06/11/16      ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ      ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ      Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ      

06/11/16      ΑΡΧΑΝΩΝ      ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ      ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ      

06/11/16      ΜΟΙΡΩΝ      ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ      ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ      

Ρεπό:      ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

7      η Αγωνιστική

Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

13/11/16      ΝΕΑΠΟΛΗΣ      Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ      ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ      

13/11/16      ΛΙΝΤΟ      ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ      ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ      

13/11/16      ΣΗΤΕΙΑΣ      ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ      ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ      

Ρεπό:      ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση