iphone app
android app
iphone app android app
Παρασκευή 21 Ιουλίου 2017
στιβος ΟΦΗ

Συγχαρητήρια του Ερασιτέχνη ΟΦΗ στους επιτυχόντες


Πάρα πολλοί αθλητές από τα τμήματα του Ερασιτέχνη ΟΦΗ, κατάφεραν την είσοδο του στις Πανεπιστημιακές σχολές, μέσα από τις Πανελλήνιες εξετάσεις.

Η διοίκηση του Σωματείου με ανακοίνωση εκφράζει θερμά συγχαρητήρια και εύχεται καλή σταδιοδρομία.

Αναλυτικά: «Συγχαίρουμε τους αθλητές μας και τους ευχόμαστε, να είναι πρωταθλητές στα γήπεδα, στα Πανεπιστήμια, αλλά και στη ζωή. Kαλή σταδιοδρομία»!


ΑΘΛΗΤΕΣ-ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΣΤΙΒΟΥ

1.ΜΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)

2.ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)

3.ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

4.ΒΟΥΤΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

5.ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

6.ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

7.ΠΑΤΡΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)

8.ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)

9.ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)

10.ΒΙΟΛΑΚΗ ΝΙΚΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)

11.ΛΟΠΠΙΝΕ ΤΟΜΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛ ΑΝΤΡΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)

12.ΠΛΟΥΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

13.ΣΤΡΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

14.ΤΣΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

15.ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

16.ΣΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ


ΑΘΛΗΤΕΣ-ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΣΚΑΚΙ

1.ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΑΚΗ ΕΥΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ

2.ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ-ΜΗΧΑΝΙΚΩΒ Η/Υ ΧΑΝΙΩΝ 1ος

3.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4.ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ

5.ΧΑΤΖΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ ΧΗΜΙΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

6.ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΡΕΘΥΜΝΟ

7.ΒΑΡΒΕΡΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

8.ΜΑΛΑΜΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

9.ΣΤΡΑΤΗΓΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


ΑΘΛΗΤΕΣ ΜΠΑΣΚΕΤ

1.ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΗΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

2.ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

3.ΑΝΤΙΜΗΣΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ


ΑΘΛΗΤΕΣ-ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ

1.ΧΑΤΖΕΑΝΑΡΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ

2.ΠΙΣΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

3.ΛΟΥΜΠΟΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση