iphone app
android app
iphone app android app
Τετάρτη 18 Οκτωβρίου 2017
ΟΦΗ ΜΠΑΣΚΕΤ

Απο το κλειστό του ΒΑΚ επανέρχεται στη δράση ο ΟΦΗ


Η μπασκετική ομάδα ανδρών του ΟΦΗ επανέρχεται φέτος στην δράση και η πρεμιέρα της στο Νότιο όμιλο της Γ' Εθνικής θα είναι στο κλειστό του ΒΑΚ.

Μετά τη σημερινή κλήρωση, οι "ασπρόμαυροι" θα κληθούν να αντιμετωπίσουν στο πλαίσιο της 1ης αγωνιστικής το Μαρούσι.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:


1η Αγωνιστική - 16/10/16

Ρεπό: ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ

ΟΦΗ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.


2η Αγωνιστική - 23/10/16

Ρεπό: ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΟΦΗ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ


3η Αγωνιστική - 30/10/16

Ρεπό: ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΟΦΗ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.

ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ


4η Αγωνιστική - 06/11/16

Ρεπό: ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. - ΟΦΗ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ


5η Αγωνιστική - 13/11/16

Ρεπό: ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.

ΟΦΗ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ


6η Αγωνιστική - 20/11/16

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΦΗ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ


7η Αγωνιστική - 27/11/16

Ρεπό: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΟΦΗ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ


8η Αγωνιστική - 04/12/16

Ρεπό: ΟΦΗ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ


9η Αγωνιστική - 11/12/16

Ρεπό: ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ - ΟΦΗ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ


10η Αγωνιστική - 18/12/16

Ρεπό: ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΟΦΗ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ


11η Αγωνιστική - 08/01/17

Ρεπό: ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΟΦΗ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.


12η Αγωνιστική - 15/01/17

Ρεπό: ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΟΦΗ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ

ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ


13η Αγωνιστική - 22/01/17

Ρεπό: ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ - ΟΦΗ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ


14η Αγωνιστική - 29/01/17

Ρεπό: ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΟΦΗ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ


15η Αγωνιστική - 05/02/17

Ρεπό: ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΟΦΗ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.


16η Αγωνιστική - 12/02/17

Ρεπό: ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΟΦΗ

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ


17η Αγωνιστική - 19/02/17

Ρεπό: ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΟΦΗ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ


18η Αγωνιστική - 05/03/17

Ρεπό: ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΟΦΗ

ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ


19η Αγωνιστική - 12/03/17

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΟΦΗ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ


20η Αγωνιστική - 19/03/17

Ρεπό: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΟΦΗ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ


21η Αγωνιστική - 02/04/17

Ρεπό: ΟΦΗ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ


22η Αγωνιστική - 09/04/17

Ρεπό: ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΟΦΗ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ


23η Αγωνιστική - 30/04/17

Ρεπό: ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΟΦΗ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ


24η Αγωνιστική - 07/05/17

Ρεπό: ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΟΦΗ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ


25η Αγωνιστική - 14/05/17

Ρεπό: ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΟΦΗ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ


26η Αγωνιστική - 21/05/17

Ρεπό: ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΟΦΗ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση