iphone app
android app
iphone app android app
Τετάρτη 29 Μαρτίου 2017
ΠΟΑ ΑΛΜΥΡΟΣ ΦΙΛΙΚΟ

Την 3η αγωνιστική το ντέρμπι ΠΟΑ-Εργοτέλης!


Ημερομηνία δημοσίευσης:
Τελευταία ενημέρωση:

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση της Γ' Εθνικής με τις κρητικές ομάδες να βρίσκονται στον 4ο Όμιλο, ο οποίος αποτελείται από 15 ομάδες, κάτι που σημαίνει ότι μόνο μία θα υποβιβαστεί στο τέλος της χρονιάς!

Το μεγάλο ηρακλειώτικο ντέρμπι ανάμεσα στον ΠΟΑ και τον Εργοτέλη θα γίνει αρκετά νωρίς, με τις δύο ομάδες να τίθενται αντιμέτωπες στο Ατσαλένιο μόλις στην 3η αγωνιστική. Το πλήρες πρόγραμμα του 4ου Ομίλου είναι το εξής:


1η - 16η Αγωνιστική

Ερμής Ζωνιανών - Θύελλα Ραφήνας

Προοδευτική - Εργοτέλης

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ - Ιάλυσος Ρόδου

Ρόδος - ΑΕ Κηφισιάς

Εθνικός  - Ιωνικός

ΠΟΑ - Πανθηραϊκός

Τριγλία Ραφήνας - Άγιος Ιερόθεος

Ρεπό: Ηλυσιακός


2η - 17η Αγωνιστική

Ηλυσιακός - Ερμής Ζωνιανών

Θύελλα Ραφήνας - Προοδευτική

Εργοτέλης - Ρόδος

Ιάλυσος Ρόδου - Εθνικός

ΑΕ Κηφισιάς - ΠΟΑ

Ιωνικός - Άγιος Ιερόθεος

Πανθηραϊκός - Τριγλία Ραφήνας

Ρεπό: ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ


3η - 18η Αγωνιστική

Ερμής Ζωνιανών - Προοδευτική

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ - Ηλυσιακός

Ρόδος - Θύελλα Ραφήνας

ΠΟΑ - Εργοτέλης

Άγιος Ιερόθεος - Ιάλυσος Ρόδου

Τριγλία Ραφήνας - Εργοτέλης

Ιωνικός - ΠανθηραϊκόςΡεπό: Εθνικός


4η - 19η Αγωνιστική

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ - Ερμής Ζωνιανών

Προοδευτική - Ρόδος

Ηλυσιακός - Εθνικός

Θύελλα Ραφήνας - ΠΟΑ

Εργοτέλης - Τριγλία Ραφήνας

Ιάλυσος Ρόδου - Πανθηραϊκός

ΑΕ Κηφισιάς - Ιωνικός

Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος


5η - 20η Αγωνιστική

Ερμής Ζωνιανών - Ρόδος

Εθνικός  - ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ

ΠΟΑ - Προοδευτική

Άγιος Ιερόθεος - Ηλυσιακός

Τριγλία Ραφήνας - Θύελλα Ραφήνας

Ιωνικός - Εργοτέλης

Ιάλυσος Ρόδου - ΑΕ Κηφισιάς

Ρεπό: Πανθηραϊκός


6η - 21η Αγωνιστική

Εθνικός  - Ερμής Ζωνιανών

Ρόδος - ΠΟΑ

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ - Άγιος Ιερόθεος

Προοδευτική - Τριγλία Ραφήνας

Ηλυσιακός - Πανθηραϊκός

Θύελλα Ραφήνας - Ιωνικός

Εργοτέλης - Ιάλυσος ΡόδουΡεπό: ΑΕ Κηφισιάς


7η - 22η Αγωνιστική

Ερμής Ζωνιανών - ΠΟΑ

Άγιος Ιερόθεος - Εθνικός

Τριγλία Ραφήνας - Ρόδος

Πανθηραϊκός - ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ

Ιωνικός - Προοδευτική

ΑΕ Κηφισιάς - Ηλυσιακός

Ιάλυσος Ρόδου - Θύελλα Ραφήνας

Ρεπό: Εργοτέλης


8η - 23η Αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος - Ερμής Ζωνιανών

ΠΟΑ - Τριγλία Ραφήνας

Εθνικός  - Πανθηραϊκός

Ρόδος - Ιωνικός

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ - ΑΕ Κηφισιάς

Προοδευτική - Ιάλυσος Ρόδου

Ηλυσιακός - Εργοτέλης

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας


9η - 24η Αγωνιστική

Ερμής Ζωνιανών - Τριγλία Ραφήνας

Πανθηραϊκός - Άγιος Ιερόθεος

Ιωνικός - ΠΟΑ

ΑΕ Κηφισιάς - Εθνικός

Ιάλυσος Ρόδου - Ρόδος

Εργοτέλης - ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ

Θύελλα Ραφήνας - Ηλυσιακός

Ρεπό: Προοδευτική


10η - 25η Αγωνιστική

Πανθηραϊκός - Ερμής Ζωνιανών

Τριγλία Ραφήνας - Ιωνικός

Άγιος Ιερόθεος - ΑΕ Κηφισιάς

ΠΟΑ - Ιάλυσος Ρόδου

Εθνικός  - Εργοτέλης

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ - Θύελλα Ραφήνας

Προοδευτική - Ηλυσιακός

Ρεπό: Ρόδος


11η - 26η Αγωνιστική

Ερμής Ζωνιανών - Ιωνικός

ΑΕ Κηφισιάς - Πανθηραϊκός

Ιάλυσος Ρόδου - Τριγλία Ραφήνας

Εργοτέλης - Άγιος Ιερόθεος

Θύελλα Ραφήνας - Εθνικός

Ηλυσιακός - Ρόδος

Προοδευτική - ΑΕΕΚ ΙΝΚΑΡεπό: ΠΟΑ


12η - 27η Αγωνιστική

ΑΕ Κηφισιάς - Ερμής Ζωνιανών

Ιωνικός - Ιάλυσος Ρόδου

Πανθηραϊκός - Εργοτέλης

Άγιος Ιερόθεος - Θύελλα Ραφήνας

ΠΟΑ - Ηλυσιακός

Εθνικός  - Προοδευτική

Ρόδος - ΑΕΕΚ ΙΝΚΑΡεπό: Τριγλία Ραφήνας


13η - 28η Αγωνιστική

Ερμής Ζωνιανών - Ιάλυσος Ρόδου

Εργοτέλης - ΑΕ Κηφισιάς

Θύελλα Ραφήνας - Πανθηραϊκός

Ηλυσιακός - Τριγλία Ραφήνας

Προοδευτική - Άγιος Ιερόθεος

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ - ΠΟΑ

Ρόδος - ΕθνικόςΡεπό: Ιωνικός


14η - 29η Αγωνιστική

Εργοτέλης - Ερμής Ζωνιανών

ΑΕ Κηφισιάς - Θύελλα Ραφήνας

Ιωνικός - Ηλυσιακός

Πανθηραϊκός - Προοδευτική

Τριγλία Ραφήνας - ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ

Άγιος Ιερόθεος - Ρόδος

ΠΟΑ - ΕθνικόςΡεπό: Ιάλυσος Ρόδου


15η - 30η Αγωνιστική

Θύελλα Ραφήνας - Εργοτέλης

Ηλυσιακός - Ιάλυσος Ρόδου

Προοδευτική - ΑΕ Κηφισιάς

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ - Ιωνικός

Ρόδος - Πανθηραϊκός

Εθνικός  - Τριγλία Ραφήνας

ΠΟΑ - Άγιος ΙερόθεοςΡεπό: Ερμής Ζωνιανών

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση