iphone app
android app
iphone app android app
Σάββατο 25 Μαρτίου 2017
ΕΝΩΣΗ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ

Η Ένωση καλεί 797 παραγωγούς να σπεύσουν για τα δικαιώματα


Ημερομηνία δημοσίευσης:
Τελευταία ενημέρωση:

Έκκληση της Ένωσης Ηρακλείου σε 797 παραγωγούς να σπεύσουν μέχρι και αύριο να ενεργοποιήσουν ή να ολοκληρώσουν τη διαδικασία της ενεργοποίησης των δικαιωμάτων τους καθώς τη Δευτέρα το σύστημα κλείνει και τυπικά.

Πρόκειται για αγρότες και κτηνοτρόφους με επιδότηση από τα 250 έως και τα 34.000 ευρώ σύμφωνα με τον υπεύθυνο της φετινής διαδικασίας κο  Φιλλιπάκη στο Ράδιο 9,84.

Για την εξυπηρέτηση των δικαιούχων της ενίσχυσης τα γραφεία της Ένωσης θα παραμείνουν ανοικτά και το Σάββατο από τις 08.00 το πρωί έως τις 15.00 το μεσημέρι.

Αναλυτικά τα ονόματα των παραγωγών

Α/Α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο ΕΔΡΑ

1

GJUZI

NAZMI

MEH

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

2

ΑΓΓΕΛΗ

ΝΙΚΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΓΩΝΙΩΝ ΠΕΔΙΑΔΟΣ

3

ΑΓΟΓΛΩΣΣΑΚΗ

ΘΑΛΕΙΑ

ΓΕΩΡΓ

ΔΚ ΑΡΧΑΝΩΝ

4

ΑΓΡΙΜΑΝΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΚ ΑΡΧΑΝΩΝ

5

ΑΔΑΜΑΚΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

6

ΑΔΑΜΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΙΚΗΤ

ΤΚ ΠΥΡΓΟΥ

7

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΚ ΣΙΒΑΣ

8

ΑΚΑΣΟΓΛΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΤΚ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

9

ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΙΩΑΝΝ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

10

ΑΛΕΞΑΚΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΚ ΕΠΑΝΩ ΒΑΘΕΙΑΣ

11

ΑΛΕΞΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΣΩΤΗΡ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

12

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ

ΜΕΛΑΝΘΙΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΕΘΙΑΣ

13

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΚ ΑΝΩΠΟΛΕΩΣ

14

ΑΜΠΑΡΤΖΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΡΑΚΛΗ

ΤΚ ΣΤΑΥΡΑΚΙΩΝ

15

ΑΜΠΑΡΤΖΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΔΚ ΜΑΛΙΩΝ

16

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

17

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΑΓΙΟΥ ΣΥΛΛΑ

18

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

19

ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

20

ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΥΑΓΓ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

21

ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΕΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΧΑΡΑΚΟΣ

22

ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΣΤΥΛΙ

ΤΚ ΚΑΣΤΑΜΟΝΙΤΣΗΣ

23

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΤΚ ΑΧΛΑΔΑΣ

24

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΒΑΣΙΛΕΙΩΝ

25

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤ

ΕΜΜ

ΤΚ ΑΒΔΟΥ

26

ΑΝΕΘΡΕΠΤΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΜΜΑΝ

ΤΚ ΞΕΝΙΑΚΟΥ

27

ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΜΙΧ

ΤΚ ΚΑΤΩ ΑΣΙΤΩΝ

28

ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΑΓΙΟΥ ΣΥΛΛΑ

29

ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΚ ΜΟΧΟΥ

30

ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΚ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

31

ΑΝΩΓΕΙΑΝΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΚ ΑΝΩΠΟΛΕΩΣ

32

ΑΝΩΓΕΙΑΝΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ

33

ΑΝΩΓΕΙΑΝΑΚΗΣ

ΜΑΡΙΝΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΤΚ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ

34

ΑΝΩΓΕΙΑΝΑΚΗΣ

ΞΕΝΟΦΩΝ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ

35

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΚ ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ

36

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕΤΡΟ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

37

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΚ ΓΟΥΒΩΝ

38

ΑΡΑΒΙΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΤΚ ΘΡΑΨΑΝΟΥ

39

ΑΡΑΘΩΜΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤ

ΤΚ ΤΕΦΕΛΙΟΥ

40

ΑΡΑΘΩΜΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤ

ΓΕΩΡΓ

ΤΚ ΤΕΦΕΛΙΟΥ

41

ΑΡΓΥΡΑΚΗ

ΕΥΓΕΝΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΚ ΜΑΛΙΩΝ

42

ΑΡΓΥΡΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΗΛΕΜ

ΤΚ ΑΣΤΥΡΑΚΙΟΥ

43

ΑΡΜΕΝΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΚ ΣΤΑΥΡΑΚΙΩΝ

44

ΑΣΗΜΙΑΝΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΚ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

45

ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΜΗΝΑΣ

ΔΚ ΓΑΖΙΟΥ

46

ΑΣΠΕΤΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

47

ΑΣΠΙΡΤΑΚΗ

ΜΑΡΙΝΑ

ΝΙΚΟΛ

ΔΚ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

48

ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΕΥΣΤΑ

ΤΚ ΤΕΦΕΛΙΟΥ

49

ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΚ ΓΩΝΙΩΝ ΠΕΔΙΑΔΟΣ

50

ΑΣΣΑΡΙΩΤΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΚΡΑΣΙΟΥ

51

ΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤ

ΔΗΜ

ΤΚ ΠΕΝΤΑΜΟΔΙΟΥ

52

ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ

ΝΙΚΗ

ΑΛΕΞΑ

ΤΚ ΒΕΝΕΡΑΤΟΥ

53

ΒΑΙΡΑΜΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕΡΙΚΛΗΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

54

ΒΑΜΙΕΔΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

55

ΒΑΡΒΕΡΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΚΩΜΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΚ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

56

ΒΑΡΔΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΤΚ ΠΑΡΑΝΥΜΦΩΝ

57

ΒΑΡΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΑΣΙΛ

ΤΚ ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ

58

ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΦΡΑΓΚ

ΤΚ ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΥ

59

ΒΑΣΙΛΑΚΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΤΚ ΓΑΡΙΠΑΣ

60

ΒΑΣΙΛΑΚΗ

ΕΥΤΥΧΙΑ

ΕΜΜΑΝ

ΤΚ ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ

61

ΒΑΣΙΛΑΚΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΚ ΜΟΧΟΥ

62

ΒΑΣΙΛΑΚΗ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΚ ΠΕΥΚΟΥ

63

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΤΚ ΧΑΡΑΚΟΣ

64

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΤΚ ΑΒΔΟΥ

65

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΚ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

66

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΚ ΛΙΜΕΝΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

67

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΝΟΥΣΟΣ

ΤΚ ΚΟΞΑΡΗΣ

68

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

69

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΧΡΟΝΗΣ

ΤΚ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

70

ΒΑΣΙΛΙΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

ΚΙΜΩΝ

ΝΙΚΟΛ

ΤΚ ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ

71

ΒΑΣΙΛΙΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΩΡΓ

ΤΚ ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ

72

ΒΑΣΙΛΟΓΑΜΒΡΑΚΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΚ ΑΓΙΟΥ ΣΥΛΛΑ

73

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

74

ΒΑΣΜΑΡΙΔΑΚΗ

ΛΟΥΛΟΥΔΗ

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

ΤΚ ΑΝΩ ΑΚΡΙΩΝ

75

ΒΑΣΣΑΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕΤΡΟ

ΤΚ ΒΕΝΕΡΑΤΟΥ

76

ΒΑΣΣΑΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

77

ΒΕΓΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΜΙΧΑΗΛ

ΔΚ ΜΑΛΙΩΝ

78

ΒΕΛΓΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΙΩΑΝΝ

ΔΚ ΜΟΧΟΥ

79

ΒΕΛΕΓΡΑΚΗ

ΚΛΕΑΝΘΗ

ΜΙΧΑΗ

ΤΚ ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ

80

ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡ

ΓΕΩΡΓ

ΤΚ ΕΘΙΑΣ

81

ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΤΚ ΚΕΡΑΣΙΩΝ

82

ΒΕΛΕΝΤΑΚΗ

ΑΡΤΕΜΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΤΚ ΣΤΑΥΡΑΚΙΩΝ

83

ΒΕΛΙΒΑΣΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

ΔΚ ΓΑΖΙΟΥ

84

ΒΕΛΙΒΑΣΑΚΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΚ ΓΑΖΙΟΥ

85

ΒΕΛΙΓΡΑΝΤΑΚΗ

ΒΙΡΓΙΝΙΑ

ΓΕΩΡΓ

ΤΚ ΑΒΔΟΥ

86

ΒΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΤΚ ΑΒΔΟΥ

87

ΒΕΡΙΓΟΥ

ΑΝΝΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

88

ΒΙΑΝΝΙΤΑΚΗ ΣΙΜΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΝΙΚΟΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

89

ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΑΚΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΒΑΣΙΛ

ΤΚ ΚΑΣΤΕΛΛΙΑΝΩΝ

90

ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

91

ΒΙΤΣΑΞΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤ

ΤΚ ΣΜΑΡΙΟΥ

92

ΒΙΤΩΡΟΥ

ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΤΚ ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΥ

93

ΒΛΑΝΤΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

94

ΒΛΑΣΤΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΑΓΓ

ΔΚ ΜΑΛΙΩΝ

95

ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ

ΚΑΛΛ

ΠΑΥΛΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

96

ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ

ΑΜΑΛΙΑ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

97

ΒΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΖΑΧΑΡ

ΤΚ ΑΒΔΟΥ

98

ΒΟΥΡΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤ

ΓΕΩ

ΤΚ ΦΟΔΕΛΕ

99

ΒΟΥΡΒΑΧΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΡΚΟΣ

ΤΚ ΔΑΦΝΕ

100

ΒΡΕΤΤΑΚΗ

ΣΟΦΙΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΠΟΤΑΜΙΩΝ

101

ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣ

ΜΑΤΘΑΙΟΣ

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΔΚ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

102

ΓΑΛΑΜΑΝΩΛΗ

ΕΛΕΝΗ

ΝΑΡΚ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

103

ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΡΟΝΗ

ΤΚ ΛΥΤΤΟΥ (ΞΙΔΑ)

104

ΓΑΛΑΝΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

105

ΓΑΛΑΝΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΔΑΜΑΝΙΩΝ

106

ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΤΚ ΕΘΙΑΣ

107

ΓΕΝΝΑΡΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΡΟΔΙΑΣ

108

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΜΥΡΩΝ

ΤΚ ΔΑΦΝΕ

109

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΝΙΚΗ

ΜΙΧΑΗΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

110

ΓΙΑΜΑΛΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΚ ΓΩΝΙΩΝ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

111

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΚ ΑΡΧΑΝΩΝ

112

ΓΙΑΣΣΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΥ

113

ΓΙΓΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΚ ΓΑΖΙΟΥ

114

ΓΙΓΟΥΡΤΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΜΙΧΑΗΛ

ΤΚ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ

115

ΓΚΑΓΚΑΟΥΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΔΚ ΜΟΙΡΩΝ

116

ΓΚΙΑΟΥΡΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

117

ΓΚΙΟΥΡΕΜΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓ

ΤΚ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

118

ΓΟΥΡΝΙΑΝΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΤΩΝ

ΤΚ ΚΕΡΑΜΟΥΤΣΙΟΥ

119

ΓΟΥΡΝΙΕΖΑΚΗ

ΕΥΣΕΒΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ

120

ΓΡΑΦΑΝΑΚΗ

ΘΕΟΝΥΜΦΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΚ ΣΤΑΥΡΑΚΙΩΝ

121

ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΝΙΚΟΛ

ΔΚ ΚΡΟΥΣΩΝΟΣ

122

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΕΥΔΟΚΙΜΟΣ

ΤΚ ΣΤΟΛΩΝ

123

ΓΡΙΝΙΕΖΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΚ ΚΑΣΤΕΛΛΙΑΝΩΝ

124

ΓΩΝΙΑΝΑΚΗ

ΜΑΡΙΝΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΚ ΣΤΑΥΡΑΚΙΩΝ

125

ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

126

ΓΩΝΙΩΤΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΝΙΚΟΛ

ΤΚ ΣΓΟΥΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ

127

ΓΩΝΙΩΤΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΦΩΤΙΟ

ΤΚ ΣΓΟΥΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ

128

ΔΑΚΑΝΑΛΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΛΙΓΟΡΤΥΝΟΥ

129

ΔΑΛΑΜΠΕΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΛΟΥΡΟ

ΤΚ ΠΥΡΓΟΥ

130

ΔΑΜΟΥΛΑΚΗ

ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗ

ΤΚ ΑΜΙΡΑ

131

ΔΑΝΕΛΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΚ ΛΙΜΕΝΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

132

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΚ ΑΡΧΑΝΩΝ

133

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

134

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝ

ΜΙΧ

ΤΚ ΒΟΥΤΩΝ

135

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ

ΝΙΚΟΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

136

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ

ΦΡΑΓΚΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΚ ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ

137

ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΚ ΑΝΩΠΟΛΕΩΣ

138

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ

ΤΚ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

139

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΚ ΓΑΛΙΦΑΣ

140

ΔΗΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΠΥΡΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

141

ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΥ

ΔΩΡΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

142

ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΝΑΣΤ

ΔΚ ΜΟΧΟΥ

143

ΔΙΣΣΕΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΤΚ ΓΕΡΓΕΡΗΣ

144

ΔΟΛΑΨΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΟΛ

ΤΚ ΑΦΡΑΤΙΟΥ

145

ΔΟΛΑΨΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

146

ΔΟΡΙΑΚΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΤΚ ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ

147

ΔΡΑΓΑΝΙΔΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΝΙΚΟΛ

ΤΚ ΑΝΩ ΜΟΥΛΙΩΝ

148

ΔΡΥΛΕΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΜΜΑΝ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

149

ΕΛΛΗΝΙΚΑΚΗ

ΑΓΛΑΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΚ ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ

150

ΕΝΟΡΙΑ ΑΓ ΓΕΩΡΓ

ΑΓΙΟ ΓΕΩΡΓΙΟ

ΒΑΣΙΛΕΙΕΣ

ΤΚ ΒΑΣΙΛΕΙΩΝ

151

ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

152

ΕΡΓΑΖΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΤΚ ΚΑΤΩ ΒΑΘΕΙΑΣ

153

ΕΥΓΕΝΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΠΟΛΥΧ

ΤΚ ΤΕΦΕΛΙΟΥ

154

ΖΑΙΜΑΚΗ

ΧΡΥΣΗ

ΙΩΑΝΝΗ

ΤΚ ΒΕΝΕΡΑΤΟΥ

155

ΖΑΜΠΟΥΛΑΚΗ

ΕΛΠΙΝΙΚΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ

156

ΖΑΧΑΡΑΚΗ

ΛΙΝΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ

ΔΚ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

157

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΙΩΑΝΝ

ΤΚ ΕΜΠΑΡΟΥ

158

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΜΙΧΑΗΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

159

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΜΜΑΝ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

160

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΕΜΜΑΝ

ΤΚ ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ

161

ΖΕΡΒΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΠΡΙΝΙΑ

162

ΖΕΡΒΑΚΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙ

ΕΜΜΑΝ

ΤΚ ΙΝΙΟΥ

163

ΖΕΡΒΑΚΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙ

ΝΙΚΟΛ

ΤΚ ΠΡΙΝΙΑ

164

ΖΕΡΒΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΜΜΑΝ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

165

ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΚ ΑΡΧΑΝΩΝ

166

ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΤΚ ΚΕΡΑΣΙΩΝ

167

ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΠΟΛΛΟΔΩΡΟΥ

ΤΚ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

168

ΘΕΙΑΚΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙ

ΝΙΚΟΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

169

ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΜΜΑΝ

ΤΚ ΚΑΣΤΕΛΛΙΑΝΩΝ

170

ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΤΚ ΞΕΝΙΑΚΟΥ

171

ΘΕΡΓΙΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

172

ΙΑΤΡΑΚΗ

ΧΡΥΣΗ

ΙΩΑΝΝ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

173

ΙΕΡΟΣ ΝΑΟΣ

ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ

ΔΩΡΑΚΙΟΥ

ΤΚ ΧΑΡΑΚΟΣ

174

ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ

ΑΙΚΑΤ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΤΚ ΓΕΡΓΕΡΗΣ

175

ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ

ΘΩΜΑΣ

ΖΑΧΑΡΙΑ

ΤΚ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

176

ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΚΩΝΣΤ

ΤΚ ΓΕΡΓΕΡΗΣ

177

ΙΝΙΩΤΑΚΗ

ΙΣΜΗΝΗ

ΙΩΑΝ

ΔΚ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

178

ΚΑΒΒΑΛΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΤΚ ΡΟΔΙΑΣ

179

ΚΑΒΒΑΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΠΥΡΓΟΥΣ

180

ΚΑΒΒΑΛΟΣ

ΚΙΣΑΝΔΡΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

181

ΚΑΒΒΑΛΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΧΑΡΑΚΙΟΥ

182

ΚΑΒΒΑΛΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΚ ΑΓΙΟΥ ΣΥΛΛΑ

183

ΚΑΒΒΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΔΚ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

184

ΚΑΒΒΟΣ

ΜΗΝΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΚ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

185

ΚΑΒΒΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΚ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

186

ΚΑΒΛΕΝΤΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΤΚ ΣΟΚΑΡΑ

187

ΚΑΖΑΝΑ

ΑΓΓΕΛ

ΔΗΜ

ΤΚ ΤΕΦΕΛΙΟΥ

188

ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

189

ΚΑΖΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΚ ΜΑΛΙΩΝ

190

ΚΑΖΙΝΑΚΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΚ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

191

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑΚΗΣ

ΑΔΑΜ

ΝΙΚΟΛ

ΤΚ ΙΝΙΟΥ

192

ΚΑΛΑΘΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

193

ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΑΝΩ ΑΣΙΤΩΝ

194

ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙ

ΜΙΧΑΗ

ΔΚ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

195

ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ

ΕΜΜ

ΔΗΜ

ΤΚ ΙΝΙΟΥ

196

ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΚ ΜΑΛΙΩΝ

197

ΚΑΛΑΙΤΖΟΓΛΟΥ

ΟΛΓΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΤΚ ΔΑΜΑΝΙΩΝ

198

ΚΑΛΛΕΡΓΗ

ΖΑΜΠΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

199

ΚΑΛΛΕΡΓΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΤΚ ΑΥΓΕΝΙΚΗΣ

200

ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΤΚ ΤΕΦΕΛΙΟΥ

201

ΚΑΜΑΡΗ

ΝΙΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΚ ΓΑΖΙΟΥ

202

ΚΑΜΝΑΚΗ

ΖΟΥΜΠΟΥΛΗ

ΜΙΧΑΗΛ

ΔΚ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

203

ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΜΜΑΝ

ΤΚ ΒΑΣΙΛΕΙΩΝ

204

ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΚΑΤΩ ΑΣΙΤΩΝ

205

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΚ ΓΕΡΓΕΡΗΣ

206

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΕΜΜΑΝ

ΤΚ ΓΕΡΓΕΡΗΣ

207

ΚΑΝΑΒΑΚΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ

208

ΚΑΝΑΚΟΥΣΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΓΕΩΡΓ

ΤΚ ΑΦΡΑΤΙΟΥ

209

ΚΑΝΤΑΛΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

210

ΚΑΠΕΛΛΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΤΚ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ

211

ΚΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΝΙΚΟΛ

ΤΚ ΒΕΝΕΡΑΤΟΥ

212

ΚΑΡΑΓΙΑΝΑΚΗ

ΣΟΝΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΤΚ ΓΕΡΓΕΡΗΣ

213

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

ΜΑΡΙΑ

ΝΙΚ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

214

ΚΑΡΑΛΗ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΚ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ ΧΩΡΙΟΥ

215

ΚΑΡΑΛΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΙΩΑ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

216

ΚΑΡΑΛΗ ΚΑΨΑΝΑΚΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

217

ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗ

ΕΥΓΕΝΙΑ

ΑΣΤΡΙΝΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

218

ΚΑΡΑΠΙΔΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΛΙΓΟΡΤΥΝΟΥ

219

ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΑΥΓΕΝΙΚΗΣ

220

ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

221

ΚΑΡΑΤΖΗ

ΕΥΓΕΝΙΑ

ΦΩΤΙΟΣ

ΤΚ ΔΑΜΑΝΙΩΝ

222

ΚΑΡΓΑΚΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΓΕΩ

ΔΚ ΓΑΖΙΟΥ

223

ΚΑΡΟΥΖΑΚΗ

ΕΥΜΕΝΕΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΤΚ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

224

ΚΑΡΟΥΖΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

225

ΚΑΡΤΣΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ

226

ΚΑΡΤΣΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤ

ΧΑΡ

ΤΚ ΣΚΙΝΙΑ

227

ΚΑΡΤΣΟΓΛΟΥ

ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΔΟΥΛΙΟΥ

228

ΚΑΡΤΣΩΝΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ

229

ΚΑΣΑΠΑΚΗ

ΑΝΝΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

230

ΚΑΣΑΠΑΚΗ ΜΑΡΑΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΡΟΔΙΑΣ

231

ΚΑΣΩΤΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΓΓΕΛΛΟΣ

ΤΚ ΣΓΟΥΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ

232

ΚΑΣΩΤΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΚ ΣΓΟΥΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ

233

ΚΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΤΚ ΠΡΙΝΙΑ

234

ΚΑΤΖΗΛΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΜΜΑΝ

ΤΚ ΑΦΡΑΤΙΟΥ

235

ΚΑΤΣΑΜΠΟΞΑΚΗ

ΖΩΗ

ΜΑΝΟΥΣΟΣ

ΤΚ ΣΓΟΥΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ

236

ΚΑΤΣΑΜΠΟΞΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΜΗΝΑΣ

ΤΚ ΣΚΙΝΙΑ

237

ΚΑΤΣΑΜΠΟΞΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΣΓΟΥΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ

238

ΚΑΤΣΕΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΜΜΑΝ

ΔΚ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

239

ΚΑΨΕΤΑΚΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΚ ΑΝΩΠΟΛΕΩΣ

240

ΚΕΓΙΑΔΑΚΗΣ

ΣΟΦΟΚΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΚ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ

241

ΚΕΦΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΕΜΜ

ΤΚ ΣΓΟΥΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ

242

ΚΕΦΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΗΤ

ΤΚ ΣΓΟΥΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ

243

ΚΕΦΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΣΤΑ

ΤΚ ΣΓΟΥΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ

244

ΚΕΦΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΧΑΡΙΔ

ΤΚ ΣΓΟΥΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ

245

ΚΕΦΑΛΟΥΔΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΤΗΛΕΜ

ΤΚ ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ

246

ΚΕΧΑΓΙΑΔΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΑΓΙΟΥ ΣΥΛΛΑ

247

ΚΗΠΑΡΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΑΥΛΟΥ

ΤΚ ΚΑΣΤΕΛΛΙΑΝΩΝ

248

ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗ

ΓΕΩΡΓ

ΤΚ ΑΧΛΑΔΑΣ

249

ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΠΟΤΑΜΙΩΝ

250

ΚΛΙΝΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤ

ΕΜΜΑΝ

ΤΚ ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ

251

ΚΟΓΕΡΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

252

ΚΟΖΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΚΩΝ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

253

ΚΟΖΟΡΩΝΗ

ΜΑΡΙΑ

ΙΩΑΝΝ

ΤΚ ΑΓΙΟΥ ΜΥΡΩΝΟΣ

254

ΚΟΖΟΡΩΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΚ ΛΑΡΑΝΙΟΥ

255

ΚΟΚΑΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΚΛΗΜΑΤΟΣ

256

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ

ΖΑΜΠΙΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΤΚ ΑΣΤΥΡΑΚΙΟΥ

257

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ

258

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΕΟΦΑ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

259

ΚΟΚΚΙΝΙΔΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΤΚ ΒΕΝΕΡΑΤΟΥ

260

ΚΟΚΚΙΝΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΓΕΩΡΓ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

261

ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΙΚΟΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

262

ΚΟΛΙΑΒΑΣΙΛΗ

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

263

ΚΟΜΟΝΤΑΧΑΚΗ

ΧΡΥΣΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΚΟΞΑΡΗΣ

264

ΚΟΝΙΩΤΑΚΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΝΙΚΟΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

265

ΚΟΝΣΟΛΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΚ ΠΕΥΚΟΥ

266

ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

267

ΚΟΠΙΔΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

268

ΚΟΡΝΕΛΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΚ ΛΥΤΤΟΥ (ΞΙΔΑ)

269

ΚΟΡΝΕΛΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝOΥΗΛ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

270

ΚΟΡΝΗΛΑΚΗ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΚ ΔΟΞΑΡΟΥ

271

ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΤΚ ΑΥΓΕΝΙΚΗΣ

272

ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

273

ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΜΜΑΝΑΟΥΗΛ

ΤΚ ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ

274

ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠ

ΑΛΕΞΑ

ΤΚ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΙΟΥ

275

ΚΟΤΣΙΦΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

276

ΚΟΥΒΙΔΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

277

ΚΟΥΔΟΥΝΑ

ΕΙΡΗΝΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

278

ΚΟΥΚΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΩΡΓ

ΤΚ ΣΓΟΥΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ

279

ΚΟΥΚΛΑΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΘΡΑΨΑΝΟΥ

280

ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ

ΜΑΡΚΟΣ

ΓΕΩΡΓ

ΤΚ ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ

281

ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ

ΧΡΥΣΟΣΤΟ

ΕΥΣΤΡ

ΔΚ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

282

ΚΟΥΜΙΩΤΑΚΗ

ΣΟΦΙΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

283

ΚΟΥΜΟΥΛΑ

ΜΑΡΙΑ

ΟΡΕΣΤΗΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

284

ΚΟΥΜΟΥΛΑΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

285

ΚΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΚ ΓΟΥΒΩΝ

286

ΚΟΥΝΑΛΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΩΡΓ

ΔΚ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ

287

ΚΟΥΝΑΛΗ

ΕΛΕΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ

288

ΚΟΥΝΕΝΟΥ

ΙΩΑΝΝ

ΔΗΜ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

289

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ

ΦΙΛΙΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΚΕΡΑΣΙΩΝ

290

ΚΟΥΡΛΕΤΑΚΗ

ΝΤΑΝΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

291

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤ

ΤΚ ΑΒΔΟΥ

292

ΚΟΥΤΑΝΤΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

293

ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡ

ΙΩΑ

ΤΚ ΤΕΦΕΛΙΟΥ

294

ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ

ΜΥΡΩΝ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΓΕΡΓΕΡΗΣ

295

ΚΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗ

ΠΕΛΑΓΙΑ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

296

ΚΡΑΣΟΝΙΚΟΛΑΚΗ

ΕΥΘΥΜΙΑ

ΧΑΡ

ΤΚ ΚΑΣΤΕΛΛΙΑΝΩΝ

297

ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΜΙΧΑΗ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

298

ΚΡΗΤΣΩΤΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

299

ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ

ΑΝΤΙΓΟΝΗ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΔΚ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

300

ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΜΕΝΕΛΑΟΥ

ΤΚ ΚΑΣΤΕΛΛΙΟΥ

301

ΚΡΟΥΣΑΝΙΩΤΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΔΕΜΑΤΙΟΥ

302

ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΚ ΓΑΖΙΟΥ

303

ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΙΩΑΝΝ

ΤΚ ΧΑΡΑΣΟΥ

304

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ

ΤΚ ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ

305

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ

ΣΟΦΙΑ

ΕΜΜΑΝ

ΤΚ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

306

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΜΙΧ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

307

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΓΕΡΓΕΡΗΣ

308

ΚΩΛΕΤΤΗ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΕΠΑΝΩ ΒΑΘΕΙΑΣ

309

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ

ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ

ΓΕΩΡΓ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

310

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΑΒΒΑΣ

ΤΚ ΔΑΜΑΝΙΩΝ

311

ΚΩΣΤΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΘΕΟΦΙΛΟΣ

ΤΚ ΜΑΡΑΘΟΥ

312

ΚΩΣΤΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓ

ΚΩΝ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

313

ΚΩΣΤΑΛΟΥΠΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΤΚ ΑΓΙΟΥ ΣΥΛΛΑ

314

ΚΩΣΤΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤ

ΜΙΧΑΗ

ΤΚ ΓΕΡΓΕΡΗΣ

315

ΚΩΤΣΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΚ ΛΙΜΕΝΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

316

ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΒΑΣΙΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

317

ΛΑΔΟΥΚΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗ

ΓΕΩΡΓ

ΔΚ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

318

ΛΑΔΩΜΕΝΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

319

ΛΑΜΠΑΚΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ

ΤΚ ΦΟΔΕΛΕ

320

ΛΑΜΠΡΑΚΗ

ΕΥΓΕΝΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΧΑΡΑΚΟΣ

321

ΛΑΜΠΡΑΚΗ

ΕΥΤΥΧΙΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΚ ΓΑΖΙΟΥ

322

ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΖΑΧΑΡ

ΤΚ ΒΟΝΗΣ

323

ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΝΟΥΣΟΣ

ΔΚ ΛΙΜΕΝΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

324

ΛΑΡΕΤΖΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΙΣΙΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΤΚ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ

325

ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΚ ΡΟΔΙΑΣ

326

ΛΕΝΑΚΑΚΗ

ΣΟΥΖΑΝΑ

ΣΤΑΥΡΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

327

ΛΕΟΝΤΑΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΚΡΑΣΙΟΥ

328

ΛΙΑΔΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓ

ΤΚ ΒΑΣΙΛΕΙΩΝ

329

ΛΙΑΠΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΑΝΤ

ΔΚ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

330

ΛΟΥΚΑΔΑΚΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΔΑΦΝΕ

331

ΛΟΥΚΑΔΑΚΗ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΔΑΦΝΕ

332

ΛΟΥΚΑΔΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΙΚΟΛ

ΤΚ ΔΑΦΝΕ

333

ΛΟΥΚΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

334

ΛΟΥΛΑΚΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΗΤ

ΤΚ ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ

335

ΛΟΥΛΑΚΑΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΙΚ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

336

ΛΟΥΛΑΚΗ

ΣΟΦΙΑ

ΚΥΡ

ΤΚ ΣΚΙΝΙΑ

337

ΛΥΔΑΚΗ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΚ ΓΟΥΒΩΝ

338

ΛΥΡΑΡΑΚΗ

ΑΓΑΠΗ

ΜΑΤΘΑΙΟΣ

ΤΚ ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ

339

ΛΥΡΙΤΖΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝ

ΝΙΚ

ΔΚ ΑΡΧΑΝΩΝ

340

ΜΑΓΚΟΥΣΑΚΗ

ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΑΓΙΟΥ ΜΥΡΩΝΟΣ

341

ΜΑΓΟΥΛΑΚΗ

ΦΙΛΙΑ

ΕΥΑΓΓ

ΤΚ ΒΑΣΙΛΕΙΩΝ

342

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ

ΚΛΕΑ

ΓΕΩ

ΤΚ ΑΜΙΡΑ

343

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

344

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΩΝ

ΤΚ ΒΕΝΕΡΑΤΟΥ

345

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝ

ΔΗΜ

ΤΚ ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ

346

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΚΑΤΑΛΑΓΑΡΙΟΥ

347

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΤΚ ΚΑΤΑΛΑΓΑΡΙΟΥ

348

ΜΑΚΑΚΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

349

ΜΑΚΡΑΚΗ

ΣΟΦΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

350

ΜΑΚΡΗ

ΜΑΡΙΑ

ΠΟΛΥΒΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

351

ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙΩΑΝΝ

ΤΚ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

352

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

353

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΚ ΚΑΤΩ ΒΑΘΕΙΑΣ

354

ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

ΜΙΧ

ΤΚ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ

355

ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΔΚ ΑΡΧΑΝΩΝ

356

ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗΣ

ΣΤΑΥΡ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΔΚ ΑΡΧΑΝΩΝ

357

ΜΑΛΤΕΖΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΕΜΜΑΝ

ΔΚ ΜΑΛΙΩΝ

358

ΜΑΝΑΣΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΤΚ ΓΕΡΓΕΡΗΣ

359

ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝ

ΕΜΜ

ΤΚ ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ

360

ΜΑΝΕΤΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΟΛ

ΔΚ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

361

ΜΑΝΙΑ

ΕΛΕΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΚ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

362

ΜΑΝΙΑΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΩΡΓ

ΤΚ ΑΣΤΥΡΑΚΙΟΥ

363

ΜΑΝΙΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

364

ΜΑΝΙΟΥΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΑΣΤΥΡΑΚΙΟΥ

365

ΜΑΝΟΥΚΑΚΗΣ

ΜΗΝΑΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΤΚ ΔΟΥΛΙΟΥ

366

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΤΚ ΑΣΤΥΡΑΚΙΟΥ

367

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΤΚ ΚΑΣΤΑΜΟΝΙΤΣΗΣ

368

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗ

ΝΙΚΟΛ

ΤΚ ΑΒΔΟΥ

369

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΤΚ ΔΟΥΛΙΟΥ

370

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΣΤΑΒΙΩΝ

371

ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΗΤ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

372

ΜΑΡΑΖΑΚΗΣ

ΑΝΔΡ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΤΚ ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ

373

ΜΑΡΑΖΑΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

374

ΜΑΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΟΛ

ΤΚ ΡΟΔΙΑΣ

375

ΜΑΡΑΥΓΑΚΗ

ΕΥΣΤΑΘΙΑ

ΝΙΚΟΛ

ΤΚ ΣΜΑΡΙΟΥ

376

ΜΑΡΓΑΡΙΤΣΑΝΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΑΥΓΕΝΙΚΗΣ

377

ΜΑΡΗΣ

ΔΡΑΚΟΣ

ΚΩΝΣΤ

ΤΚ ΦΟΔΕΛΕ

378

ΜΑΡΙΝΑΚΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΧΑΡ

ΤΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

379

ΜΑΡΚΑΚΗ

ΕΛΕΥΘ

ΙΩΑΝΝ

ΤΚ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

380

ΜΑΡΚΑΚΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΚ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

381

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

382

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΕΜΜΑΝ

ΤΚ ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ

383

ΜΑΡΝΕΛΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΜΜΑΝ

ΤΚ ΑΓΙΟΥ ΣΥΛΛΑ

384

ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ

ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΔΚ ΛΙΜΕΝΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

385

ΜΑΤΑΛΙΩΤΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

386

ΜΑΤΖΑΒΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΚ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

387

ΜΑΥΡΑΚΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΚ ΡΟΔΙΑΣ

388

ΜΑΥΡΑΚΗ

ΒΙΡΓΙΝΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

389

ΜΑΥΡΑΚΗ

ΕΛΛΗ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

390

ΜΑΥΡΑΚΗ

ΣΟΦΙΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΤΚ ΑΞΟΥ

391

ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΕΜΜ

ΤΚ ΘΡΑΨΑΝΟΥ

392

ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ

ΠΑΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

393

ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΟΥ

ΑΙΚΑΤ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΚΑΣΤΕΛΛΙΟΥ

394

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΥΣΤΡ

ΤΚ ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΥ

395

ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ

ΤΚ ΔΑΦΝΕ

396

ΜΑΥΡΟΦΟΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΤΚ ΚΑΤΩ ΒΑΘΕΙΑΣ

397

ΜΑΥΡΟΦΟΡΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΔΚ ΑΝΩΠΟΛΕΩΣ

398

ΜΕΛΑΜΠΙΩΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΤΚ ΜΙΑΜΟΥΣ

399

ΜΕΛΕΣΑΝΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΜΙΧ

ΤΚ ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ

400

ΜΕΛΙΣΣΑΡΑΤΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

401

ΜΕΛΚΟΝΙΑΝ

ΜΑΡΙΝΑ

ΜΙΧΑΗΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

402

ΜΕΡΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΛΕΥΘ

ΤΚ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

403

ΜΕΣΑΙΚΟΥ

ΘΕΟΝΥΜΦΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΧΑΡΑΚΟΣ

404

ΜΕΣΣΑΡΙΤΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

405

ΜΕΣΣΑΡΙΤΑΚΗ

ΝΙΚΗ

ΜΙΧΑΗ

ΤΚ ΒΑΣΙΛΕΙΩΝ

406

ΜΕΤΑΞΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

407

ΜΕΤΑΞΑΚΗ

ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ

408

ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΙΩΑΝΝ

ΤΚ

409

ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΦΙΛΗΜΩΝ

ΔΚ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

410

ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΚ ΓΟΥΒΩΝ

411

ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣ

ΓΕΩΡΓ

ΤΚ ΣΓΟΥΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ

412

ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΣΓΟΥΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ

413

ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΙΩΑΝΝ

ΤΚ ΣΓΟΥΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ

414

ΜΕΤΖΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΙΧΑΗ

ΤΚ ΑΣΚΩΝ

415

ΜΗΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΠΥΡΓΟΥ

416

ΜΗΛΙΑΡΑΚΗ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

417

ΜΙΓΑΔΑΚΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

418

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΚΑΤΩ ΒΑΘΕΙΑΣ

419

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΚΑΣΤΕΛΛΙΟΥ

420

ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

421

ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ

ΘΕΟΦΙΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

422

ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤ

ΕΜΜΑΝ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

423

ΜΟΚΑ

ΕΙΡΗΝΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

424

ΜΟΣΧΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΦΩΤΙΟΣ

ΤΚ ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΥ

425

ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

426

ΜΟΥΝΤΡΑΚΗ

ΣΟΦΙΑ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΤΚ ΣΤΑΒΙΩΝ

427

ΜΟΥΝΤΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΔΚ ΛΙΜΕΝΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

428

ΜΟΥΝΤΡΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

429

ΜΟΥΝΤΡΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΣΤΑΒΙΩΝ

430

ΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΤΚ ΣΓΟΥΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ

431

ΜΠΑΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΖΑΧΑΡ

ΤΚ ΚΑΣΑΝΟΥ

432

ΜΠΑΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ

ΚΩΝΣΤ

ΖΑΧ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

433

ΜΠΑΝΤΟΥΒΑΣ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΙΩΑΝΝ

ΤΚ ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ

434

ΜΠΑΡΜΠΑΓΑΔΑΚΗ

ΣΟΦΙΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΤΚ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

435

ΜΠΕΖΙΡΤΖΟΓΛΟΥ

ΦΙΛΙΑ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΤΚ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

436

ΜΠΕΚΡΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΠΕΥΚΟΥ

437

ΜΠΕΚΡΗ

ΦΙΛΙΑ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΚ ΓΑΖΙΟΥ

438

ΜΠΕΛΑΝΤΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΕΜΠΑΡΟΥ

439

ΜΠΕΡΚΗΣ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΤΚ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ

440

ΜΠΕΣΛΙΚΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΚ ΑΝΩΠΟΛΕΩΣ

441

ΜΠΙΚΑΚΗ

ΕΛΠΙΔΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

442

ΜΠΙΜΠΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΙΩΑΝΝ

ΔΚ ΑΡΧΑΝΩΝ

443

ΜΠΙΝΥΧΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

444

ΜΠΙΤΖΑΚΑΚΗΣ

ΕΥΑΓΓ

ΕΜΜ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

445

ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΗΤ

ΤΚ ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ

446

ΜΠΛΕΜΕΝΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

447

ΜΠΛΕΜΕΝΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΚ ΡΟΔΙΑΣ

448

ΜΠΟΡΜΠΟΥΔΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΜΜΑΝ

ΤΚ ΕΛΑΙΑΣ

449

ΜΠΟΥΜΑΚΗ

ΠΑΓΩΝΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΤΚ ΓΕΡΓΕΡΗΣ

450

ΜΠΟΥΜΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤ

ΜΙΧ

ΤΚ ΓΕΡΓΕΡΗΣ

451

ΜΠΡΑΤΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

452

ΜΠΡΙΝΤΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ

453

ΜΠΡΟΚΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΛΑΖΑΡΟΣ

ΤΚ ΠΥΡΓΟΥ

454

ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΕΥΑΓΓ

ΤΚ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

455

ΜΩΡΑΙΤΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΛ

ΝΙΚ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

456

ΝΑΘΕΝΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΩΜΑ

ΤΚ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

457

ΝΑΘΕΝΑΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗ

ΒΑΣΙΛ

ΤΚ ΓΩΝΙΩΝ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

458

ΝΕΓΚΟΙΤΣΑ

ΒΙΟΛΕΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΣΤΕΦΑΝ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

459

ΝΙΚΗΤΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΗΤ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

460

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΡΟΝΗ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

461

ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗ

ΙΩΑΝΝ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

462

ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΕΥΑΓΓ

ΔΚ ΑΡΧΑΝΩΝ

463

ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤ

ΙΩΑΝΝ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

464

ΝΙΣΤΙΚΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΚ ΓΟΥΒΩΝ

465

ΝΙΣΥΡΙΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΩΝΣΤ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

466

ΝΤΟΥΡΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤ

ΧΑΡ

ΔΚ ΑΡΧΑΝΩΝ

467

ΝΥΦΟΔΩΡΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΓ

ΙΩΑ

ΔΚ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

468

ΞΑΝΘΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΗΛΙΑ

ΤΚ ΚΕΡΑΜΟΥΤΣΙΟΥ

469

ΞΕΚΑΡΔΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΗΡΑΚΛ

ΤΚ ΒΕΝΕΡΑΤΟΥ

470

ΞΗΜΕΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΚΩΝ

ΤΚ ΓΕΡΓΕΡΗΣ

471

ΞΥΛΟΥΡΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΛΑΡΑΝΙΟΥ

472

ΞΩΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΤΚ ΓΩΝΙΩΝ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

473

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΜΜΑΝ

ΤΚ ΒΕΝΕΡΑΤΟΥ

474

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΜΑΡΙΜΕΛΛΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΧΟΝΔΡΟΥ

475

ΟΡΦΑΝΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΔΚ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

476

ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗ

ΕΛΠΙΝΙΚΗ

ΝΙΚΟΛ

ΤΚ ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ

477

ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΚ ΑΡΧΑΝΩΝ

478

ΠΑΓΩΜΕΝΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΓΕΩΡΓ

ΔΚ ΓΑΖΙΟΥ

479

ΠΑΛΑΙΑΚΗ

ΟΛΓΑ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΤΚ ΜΑΡΑΘΟΥ

480

ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΤΚ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ

481

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΚ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

482

ΠΑΝΔΕΡΜΑΡΑΚΗ

ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΤΚ ΚΕΡΑΣ

483

ΠΑΝΤΑΓΑΚΗ

ΣΟΦΙΑ

ΕΜΜΑΝ

ΤΚ ΚΑΣΑΝΟΥ

484

ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ

ΕΥΔΟΞΙΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

485

ΠΑΝΤΕΡΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΦΟΔΕΛΕ

486

ΠΑΝΤΕΡΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΤΚ ΓΩΝΙΩΝ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

487

ΠΑΝΤΕΡΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

488

ΠΑΝΤΕΡΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΝΙΚΟΛ

ΤΚ ΓΩΝΙΩΝ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

489

ΠΑΝΤΕΡΗΣ

ΠΛΑΤΩΝ

ΚΩΝΣΤ

ΤΚ ΓΩΝΙΩΝ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

490

ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓ

ΤΚ ΑΜΙΡΑ

491

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΓΕΡΓΕΡΗΣ

492

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

493

ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΡΟΥΦΑ

494

ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΚ ΛΙΜΕΝΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

495

ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΕΥΑΓΕΛ

ΓΕΩΡ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

496

ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΕΠΑΝΩ ΒΑΘΕΙΑΣ

497

ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΚ ΚΑΣΤΕΛΛΙΑΝΩΝ

498

ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΓΩΝΙΩΝ ΠΕΔΙΑΔΟΣ

499

ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΣΤΑΥΡΑΚΙΩΝ

500

ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΔΚ ΓΑΖΙΟΥ

501

ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΜΥΡΩΝ

ΤΚ ΓΩΝΙΩΝ ΠΕΔΙΑΔΟΣ

502

ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΠΑΥΛΟ

ΤΚ ΛΥΤΤΟΥ (ΞΙΔΑ)

503

ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΤΚ ΠΑΡΤΙΡΩΝ

504

ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΣΟΦΙΑ

ΠΑΥΛΟΣ

ΔΚ ΑΡΧΑΝΩΝ

505

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΤΚ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ

506

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΟΛ

ΤΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

507

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΤΚ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

508

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

509

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΚ ΣΤΑΥΡΑΚΙΩΝ

510

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΤΚ ΑΓΙΟΥ ΣΥΛΛΑ

511

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΜΜΑΝ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

512

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΜΥΡΩΝ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΓΩΝΙΩΝ ΠΕΔΙΑΔΟΣ

513

ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ

ΒΙΚΤΩΡΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

514

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΛΕΩΝΙΔΑ

ΤΚ ΛΑΡΑΝΙΟΥ

515

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΓΕΩΡΓ

ΤΚ ΣΚΙΝΙΑ

516

ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΚ ΜΟΧΟΥ

517

ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΕΜΜΑΝ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

518

ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΜΑΡΑΘΟΥ

519

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ

ΝΙΚΟΛ

ΧΑΡ

ΔΚ ΑΝΩΠΟΛΕΩΣ

520

ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ

ΑΙΚΑΤ

ΙΩΑ

ΤΚ ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ

521

ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΔΚ ΛΙΜΕΝΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

522

ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΚ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

523

ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΚ ΜΟΧΟΥ

524

ΠΑΡΑΝΥΧΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΚ ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ

525

ΠΑΡΑΣΚΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΚ ΔΑΦΝΕ

526

ΠΑΡΑΣΥΡΗ

ΑΝΤΙΓΟΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΔΕΜΑΤΙΟΥ

527

ΠΑΣΧΑΛΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗ

ΠΟΛΥΜΝΙΑ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

ΤΚ ΑΒΔΟΥ

528

ΠΑΤΕΡΑΚΗ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΕΜΜΑΝ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

529

ΠΑΤΕΡΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

530

ΠΑΤΕΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΜΙΧΑΗ

ΤΚ ΒΕΝΕΡΑΤΟΥ

531

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΙΧΑΗ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

532

ΠΑΤΙΤΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝ

ΝΙΚ

ΤΚ ΠΕΥΚΟΥ

533

ΠΑΤΡΙΚΑΛΑΚΗ

ΒΙΡΓΙΝΙΑ

ΦΩΤΙΟΣ

ΤΚ ΜΑΘΙΑΣ

534

ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΚ ΑΝΩΠΟΛΕΩΣ

535

ΠΑΥΛΑΚΗ

ΑΝΤΙΓΟΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΚ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

536

ΠΑΥΛΑΚΗ

ΧΡΥΣΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΑΥΓΕΝΙΚΗΣ

537

ΠΑΥΛΑΚΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΤΚ ΑΥΓΕΝΙΚΗΣ

538

ΠΑΥΛΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝ

ΤΚ ΚΟΞΑΡΗΣ

539

ΠΑΧΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΥΑΓΓ

ΔΚ ΑΡΧΑΝΩΝ

540

ΠΑΧΙΑΔΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΧΑΡΑΣΟΥ

541

ΠΕΡΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

542

ΠΕΡΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΚ ΓΑΖΙΟΥ

543

ΠΕΡΒΟΛΑΡΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΤΚ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

544

ΠΕΡΤΣΕΛΑΚΗΣ

ΓΡΗΓΟΡ

ΓΕΩΡΓ

ΤΚ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

545

ΠΕΤΡΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΚ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

546

ΠΕΤΡΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΚ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

547

ΠΕΤΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΡΗΓΑ

ΤΚ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

548

ΠΕΤΡΑΚΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΙΩΑΝΝ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

549

ΠΕΤΡΑΚΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

550

ΠΕΤΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤ

ΠΑΥΛΟ

ΤΚ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

551

ΠΙΤΣΟΥΛΗΣ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΝΙΚΟΛ

ΤΚ ΚΑΣΤΑΜΟΝΙΤΣΗΣ

552

ΠΙΤΣΩΝΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΔΚ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

553

ΠΛΑΝΤΖΟΥΝΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΚ ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ

554

ΠΛΑΤΑΚΗΣ

ΜΑΤΘΑΙΟΣ

ΝΙΚΟΛ

ΔΚ ΜΑΛΙΩΝ

555

ΠΛΕΥΡΑΚΗ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΚ ΓΟΥΒΩΝ

556

ΠΛΟΥΜΑΚΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΙΟΥ

557

ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΖΑΧΑΡΙΑ

ΤΚ ΚΕΡΑΣΙΩΝ

558

ΠΟΛΥΓΕΝΗ

ΣΟΦΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΤΚ ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ

559

ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΠΑΝ

ΤΚ ΒΟΥΤΩΝ

560

ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΥΡΩΝ

ΤΚ ΠΥΡΓΟΥ

561

ΠΟΥΛΙΑΝΑΚΗ

ΑΘΗΝΑ

ΓΕΩΡΓ

ΤΚ ΣΓΟΥΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ

562

ΠΟΥΛΙΑΝΑΚΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΙΩΣΗΦ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

563

ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΧΑΡΑΚΟΣ

564

ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΚ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

565

ΠΡΑΤΣΙΝΑΚΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΔΑΜ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

566

ΠΡΕΒΕΝΙΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΚ ΓΕΡΓΕΡΗΣ

567

ΠΡΙΝΙΑΝΑΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΖΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΓΕΡΓΕΡΗΣ

568

ΠΡΟΚΟΠΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤ

ΔΗΜΗΤ

ΤΚ ΓΕΡΓΕΡΗΣ

569

ΡΑΜΟΥΤΣΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΤΚ ΦΟΔΕΛΕ

570

ΡΑΜΟΥΤΣΑΚΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΦΟΔΕΛΕ

571

ΡΑΠΤΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΜΜΑΝ

ΤΚ ΚΑΤΩ ΒΙΑΝΝΟΥ

572

ΡΑΣΟΥΛΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

573

ΡΕΡΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΜΙΧΑΗΛ

ΤΚ ΡΟΔΙΑΣ

574

ΡΙΝΑΚΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

575

ΡΙΣΣΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΜΙΧΑΗΛ

ΤΚ ΑΓΙΟΥ ΣΥΛΛΑ

576

ΡΟΔΙΤΑΚΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΙΟΡΔΑΝΗΣ

ΤΚ ΔΑΜΑΝΙΩΝ

577

ΡΟΔΙΤΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΤΚ ΡΟΔΙΑΣ

578

ΡΟΥΣΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΣΓΟΥΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ

579

ΡΟΥΣΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΥΑ

ΔΚ ΜΑΛΙΩΝ

580

ΡΟΥΣΑΚΗ

ΣΟΦΙΑ

ΕΜΜΑΝ

ΤΚ ΣΓΟΥΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ

581

ΡΟΥΣΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟ

ΕΜΜΑΝ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

582

ΡΟΥΣΑΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟ

ΕΜΜΑΝ

ΔΚ ΜΑΛΙΩΝ

583

ΡΩΜΑΝΟΥ

ΕΥΑ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

584

ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝ

ΖΑΧ

ΤΚ ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ

585

ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΜΙΧΑΗΛ

ΤΚ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ

586

ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

587

ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

588

ΣΑΜΩΝΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΙΩΑΝΝΗ

ΤΚ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

589

ΣΑΠΟΥΝΤΖΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΧΡΟΝΗ

ΤΚ ΒΟΥΤΩΝ

590

ΣΑΡΙΔΑΚΗ

ΕΥΕΛΠΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΑΪΤΑΝΙΩΝ

591

ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΤΚ ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ

592

ΣΑΡΙΝΑΚΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΚ ΓΩΝΙΩΝ ΠΕΔΙΑΔΟΣ

593

ΣΑΡΡΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΣΤΑΥΡΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

594

ΣΓΟΥΡΑΚΗ

ΕΥΤΕΡΠΗ

ΜΙΧΑΗΛ

ΤΚ ΣΜΑΡΙΟΥ

595

ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ

ΖΑΜΠΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΚ ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ

596

ΣΕΛΗΝΙΩΤΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙ

ΝΙΚΟΛ

ΤΚ ΑΝΩ ΜΟΥΛΙΩΝ

597

ΣΕΝΤΑΣ

ΕΡΜΟΛΑΟΣ

ΕΥΣΤΡ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

598

ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΖΑΧΑΡ

ΤΚ ΤΕΦΕΛΙΟΥ

599

ΣΕΡΕΠΕΤΣΗ

ΑΡΕΤΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

600

ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΤΩΝ

ΤΚ ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ

601

ΣΗΜΕΙΑΝΤΩΝΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝ

ΤΚ ΕΠΑΝΩ ΒΑΘΕΙΑΣ

602

ΣΗΝΙΟΛΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓ

ΧΡΗ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

603

ΣΗΦΑΚΗ

ΑΙΚΑΤ

ΓΕΩΡΓ

ΔΚ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

604

ΣΗΦΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

605

ΣΗΦΑΚΗΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔ

ΓΕΩΡΓ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

606

ΣΗΦΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΤΚ ΚΑΡΟΥΖΑΝΩΝ

607

ΣΙΑΙΝΗ

ΕΙΡΗΝ

ΙΩΑΝ

ΤΚ ΚΟΞΑΡΗΣ

608

ΣΙΓΑΝΟΥ

ΠΑΠΑΔΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΚ ΚΡΙΤΣΑΣ

609

ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΧΑΡΑΚΟΣ

610

ΣΚΟΥΤΑ

ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΚΡΑΣΙΟΥ

611

ΣΚΟΥΤΕΛΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΤΚ ΜΑΡΑΘΟΥ

612

ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΤΚ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

613

ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΕΩΡΓ

ΤΚ ΚΑΣΤΕΛΛΙΟΥ

614

ΣΟΛΑΚΑΚΗ

ΕΡΙΘΕΛΓΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

615

ΣΟΥΡΗ

ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΤΚ ΠΑΝΑΣΟΥ

616

ΣΠΙΝΘΟΥΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΓΡΗΓ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

617

ΣΠΟΚΟΥ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

618

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ

ΧΡΥΣΗ

ΓΕΩΡΓ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

619

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ

ΧΑΡΑΛ

ΕΜΜ

ΤΚ ΑΣΤΥΡΑΚΙΟΥ

620

ΣΤΑΘΑΚΗ

ΚΡΥΣΤ

ΜΑΤ

ΤΚ ΚΑΣΤΕΛΛΙΟΥ

621

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΝΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

622

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΑΓΙΟΥ ΚΥΡΙΛΛΟΥ

623

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΕΜΜΑΝ

ΤΚ ΑΧΛΑΔΑΣ

624

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΤΚ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

625

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΡΟΔΙΑΣ

626

ΣΤΑΜΟΥΛΟΥ

ΑΡΙΣΤΕΑ

ΓΕΩΓΙΟΥ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

627

ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΚΟΞΑΡΗΣ

628

ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΣΠΙΘΟΥΡΗ

ΜΑΡΙΑ

ΜΙΝΩΣ

ΤΚ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ

629

ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΖΩΦΟΡΩΝ

630

ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΙΧΑΗ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

631

ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΟΛ

ΤΚ ΑΜΙΡΑ

632

ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΓΕΩΡΓ

ΤΚ ΠΥΡΓΟΥ

633

ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΤΚ ΒΕΝΕΡΑΤΟΥ

634

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΑΥΓΕΝΙΚΗΣ

635

ΣΤΑΦΥΛΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΣΤΑΥΡΟΥ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

636

ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΜΙΧΑΗΛ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

637

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΜΙΧΑΗΛ

ΤΚ ΑΒΔΟΥ

638

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ

ΣΟΦΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΚ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

639

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ

ΣΟΦΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΚ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

640

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

641

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

642

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗ

ΕΜΜΑΝ

ΤΚ ΠΥΡΓΟΥ

643

ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΤΚ ΦΟΔΕΛΕ

644

ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

645

ΣΤΟΡΑΙΤΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΝΙΚΟΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

646

ΣΤΡΑΤΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΚ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

647

ΣΤΡΑΤΑΚΗ

ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΤΚ ΓΑΡΙΠΑΣ

648

ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΚ ΓΑΡΙΠΑΣ

649

ΣΤΡΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΣΚΙΝΙΑ

650

ΣΤΡΑΤΗΓΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΜΙΧΑΗΛ

ΔΚ ΓΑΖΙΟΥ

651

ΣΤΡΑΤΗΓΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΔΗΜ

ΤΚ ΑΣΤΥΡΑΚΙΟΥ

652

ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΣΤΥΛΙ

ΤΚ ΓΕΡΓΕΡΗΣ

653

ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΓΕΡΓΕΡΗΣ

654

ΣΥΜΝΙΑΝΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΣΚΙΝΙΑ

655

ΣΥΝΑΝΗ

ΜΑΡΙΑ

ΜΗΝΑΣ

ΔΚ ΜΟΧΟΥ

656

ΣΥΝΤΙΧΑΚΗ

ΑΝΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΑΓΙΟΥ ΣΥΛΛΑ

657

ΣΥΝΤΙΧΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΚ ΕΛΑΙΑΣ

658

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ

ΔΑΝΑΗ

ΜΑΤΘΑΙΟΥ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

659

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓ

ΚΩΝ

ΤΚ ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ

660

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΙΩΑ

ΤΚ ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ

661

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΗΤ

ΤΚ ΑΓΙΟΥ ΣΥΛΛΑ

662

ΣΧΙΖΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤ

ΕΜΜΑΝ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

663

ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗ

ΠΕΛΑΓΙΑ

ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

664

ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

665

ΣΩΜΑΡΑΚΗ

ΦΕΡΕΝΙΚΗ

ΠΑΥΛΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

666

ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΕΥΣΕΒΙΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

667

ΤΑΒΕΡΝΑΡΑΚΗ

ΑΝΝΑ

ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ

ΤΚ ΧΑΡΑΚΟΣ

668

ΤΑΚΤΙΚΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

669

ΤΑΜΙΧΙΑΚΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΚ ΣΤΑΥΡΑΚΙΩΝ

670

ΤΑΜΙΩΛΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΙΩΑΝΝ

ΤΚ ΓΑΡΙΠΑΣ

671

ΤΑΜΠΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΥΣΤΡ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

672

ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

673

ΤΕΛΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤ

ΕΥΑΓΓ

ΤΚ ΘΡΑΨΑΝΟΥ

674

ΤΕΡΖΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΚ ΣΓΟΥΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ

675

ΤΕΡΖΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝ

ΚΩΝΣΤ

ΤΚ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

676

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΤΚ ΧΑΡΑΚΟΣ

677

ΤΖΑΜΟΥΣΗ

ΕΛΕΝΗ

ΙΩΑΝΝΗ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

678

ΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΝΙΚΟΛ

ΤΚ ΕΠΑΝΩ ΒΑΘΕΙΑΣ

679

ΤΖΑΝΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΒΑΣΙΛ

ΤΚ ΣΓΟΥΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ

680

ΤΖΑΝΑΚΗ ΜΑΛΕΙΡΟ

ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΚ ΧΟΝΔΡΟΥ

681

ΤΖΑΝΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ

682

ΤΖΑΝΑΚΗΣ

ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΝΙΚΟΛ

ΤΚ ΕΜΠΑΡΟΥ

683

ΤΖΑΝΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

684

ΤΖΕΝΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΑΒΔΟΥ

685

ΤΖΙΡΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΕΜΜΑΝ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

686

ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΚ ΚΑΛΕΣΙΩΝ

687

ΤΖΟΥΑΝΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΜΙΧ

ΤΚ ΑΜΑΡΙΑΝΟΥ

688

ΤΖΟΥΑΝΑΚΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΜΙΧΑΗ

ΔΚ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

689

ΤΖΟΥΑΝΑΚΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

690

ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ

ΜΥΡΩΝ

ΝΙΚΟΛ

ΔΚ ΑΡΧΑΝΩΝ

691

ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΝΙΚΟΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

692

ΤΙΤΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΤΚ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ

693

ΤΟΡΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΚ ΚΑΣΤΕΛΛΙΑΝΩΝ

694

ΤΡΕΥΛΑΚΗ

ΑΡΓΥΡΗ

ΕΜΜΑΝ

ΤΚ ΜΑΘΙΑΣ

695

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΤΚ ΒΑΣΙΛΕΙΩΝ

696

ΤΡΙΓΩΝΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤ

ΓΕΩ

ΤΚ ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ

697

ΤΡΟΥΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

698

ΤΡΟΧΙΔΗ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΚ ΑΡΧΑΝΩΝ

699

ΤΡΥΠΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΚΟΞΑΡΗΣ

700

ΤΡΥΠΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΤΚ ΚΟΞΑΡΗΣ

701

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΤΚ ΣΓΟΥΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ

702

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ

ΣΟΦΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΚ ΜΟΧΟΥ

703

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ

ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΚ ΓΑΖΙΟΥ

704

ΤΣΑΓΚΟΥΡΝΗ

ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΙΖΑ

ΓΟΥΛΙΕΛ

ΔΚ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

705

ΤΣΑΚΑΛΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΔΚ ΜΑΛΙΩΝ

706

ΤΣΑΡΟΥΧΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΝΟΥΣΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

707

ΤΣΑΤΣΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

708

ΤΣΑΤΣΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΜΙΧΑΗΛ

ΤΚ ΑΝΩ ΑΚΡΙΩΝ

709

ΤΣΑΤΣΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

710

ΤΣΑΤΣΑΝΗ

ΑΝΝΑ

ΓΕΩ

ΔΚ ΑΡΧΑΝΩΝ

711

ΤΣΕΛΕΝΤΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΜΙΧ

ΤΚ ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ

712

ΤΣΙΚΑΝΔΗΛΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΠΡΙΝΙΑ

713

ΤΣΙΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ

ΜΥΡΩΝ

ΝΙΚ

ΤΚ ΠΡΙΝΙΑ

714

ΤΣΙΚΝΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΜΙΧΑΗΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

715

ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΙΩΑΝΝ

ΔΚ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

716

ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΚ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

717

ΤΣΙΚΡΙΤΣΗ

ΕΥΑΓΓ

ΔΗΜ

ΤΚ ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ

718

ΤΣΙΛΙΑΚΑ

ΕΥΓΕΝΙΑ

ΚΥΡΙΑ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

719

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΕΟΔΩ

ΤΚ ΠΥΡΓΟΥ

720

ΤΣΟΤΡΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΠΕΤΡΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

721

ΤΣΟΥΡΑΚΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΚ ΜΑΡΑΘΟΥ

722

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗ

ΣΟΦΙΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΤΚ ΑΓΙΟΥ ΣΥΛΛΑ

723

ΤΥΡΑΚΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΤΚ ΑΓΙΟΥ ΣΥΛΛΑ

724

ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ

ΑΡΙΑΔΝΗ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

725

ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ

ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΚ ΜΟΧΟΥ

726

ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ

ΕΥΔΟΞΙΑ

ΠΑΝ

ΔΚ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

727

ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΤΚ ΑΝΩ ΑΣΙΤΩΝ

728

ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΚ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

729

ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

730

ΦΑΝΤΑΟΥΤΣΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΝΙΚ

ΤΚ ΕΛΑΙΑΣ

731

ΦΕΡΕΤΖΑΚΗ

ΙΦΙΓΕΝ

ΣΤΕ

ΤΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

732

ΦΘΕΝΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΚ ΦΟΔΕΛΕ

733

ΦΘΕΝΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΕΜΜΑΝ

ΔΚ ΜΑΛΙΩΝ

734

ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓ

ΔΗΜ

ΤΚ ΕΘΙΑΣ

735

ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ

ΘΕΟΔΟΥΛΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

736

ΦΙΟΡΑΚΗ

ΕΥΤΥΧΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΚ ΑΒΔΟΥ

737

ΦΛΟΥΡΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΚ ΧΑΝΙΩΝ

738

ΦΛΟΥΡΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΡΑΚΟ

ΤΚ ΧΑΡΑΚΟΣ

739

ΦΟΙΝΟΚΑΛΙΩΤΗ

ΧΡΥΣΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

740

ΦΟΡΤΕΤΣΑΝΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΘΩΜΑ

ΤΚ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

741

ΦΟΥΚΑΚΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙ

ΑΝΔΡΕ

ΤΚ ΠΑΝΑΣΟΥ

742

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟ

ΜΙΧΑΗΛ

ΤΚ ΤΕΦΕΛΙΟΥ

743

ΦΡΑΓΚΙΑ

ΑΡΓΥΡΩ

ΕΛΕΥΘ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

744

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΓΕΡΓΕΡΗΣ

745

ΦΡΟΥΔΑΡΑΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΚ ΜΟΧΟΥ

746

ΦΡΥΣΑΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡ

ΤΚ ΚΑΣΤΕΛΛΙΑΝΩΝ

747

ΦΥΣΑΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΤΚ ΑΒΔΟΥ

748

ΦΩΤΟΝΙΟ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

749

ΧΑΙΡΕΤΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

750

ΧΑΙΡΕΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΓΕΡΓΕΡΗΣ

751

ΧΑΙΡΕΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

752

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

753

ΧΑΜΑΛΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΙΧΑΗ

ΤΚ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ

754

ΧΑΡΑΛΑΜΠΗ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΚ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

755

ΧΑΡΙΤΑΚΗ

ΑΘΗΝΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

756

ΧΑΡΙΤΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΜΙΧΑΗΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

757

ΧΑΡΙΤΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΤΚ ΠΟΤΑΜΙΩΝ

758

ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛ

ΕΜΜ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

759

ΧΑΡΩΝΙΤΑΚΗ

ΣΤΥΛ

ΜΑΡ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

760

ΧΑΡΩΝΥΚΤΗΣ

ΠΑΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

761

ΧΑΣΟΥΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

762

ΧΑΣΟΥΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΚΩΝ

ΤΚ ΧΑΡΑΚΟΣ

763

ΧΑΣΟΥΡΑΚΗΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΙΩΣΗΦ

ΤΚ ΑΝΩ ΜΟΥΛΙΩΝ

764

ΧΑΤΖΑΚΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΚ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

765

ΧΑΤΖΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΚ ΜΟΧΟΥ

766

ΧΑΤΖΑΚΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

767

ΧΑΤΖΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΚ ΑΝΩΠΟΛΕΩΣ

768

ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΜΙΧΑΗΛ

ΑΛΕΞΑ

ΤΚ ΠΥΡΓΟΥ

769

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΘΕΟΦΙΛΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

770

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΤΚ ΑΓΙΟΥ ΣΥΛΛΑ

771

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

772

ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

773

ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΗ

ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΓΕΩ

ΤΚ ΕΜΠΑΡΟΥ

774

ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

775

ΧΑΤΖΙΔΑΚΗ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

776

ΧΑΤΖΙΔΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΚ ΓΑΖΙΟΥ

777

ΧΑΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗ

ΘΕΟΔΟΣΙΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΚ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

778

ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΝΙΚΗΤΑΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΔΚ ΓΟΥΒΩΝ

779

ΧΕΡΣΟΝΙΩΤΑΚΗ

ΑΡΓΥΡΩ

ΚΩΝ

ΤΚ ΧΟΝΔΡΟΥ

780

ΧΕΡΣΟΝΙΩΤΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΚ ΜΑΛΙΩΝ

781

ΧΟΝΔΡΟΖΟΥΜΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΒΕΝΕΡΑΤΟΥ

782

ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ

783

ΧΡΗΣΤΑΚΗ

ΜΑΡΙΚΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

784

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ

ΑΝΝΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΤΚ ΚΑΤΩ ΑΡΧΑΝΩΝ

785

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ

ΕΡΑΣΜΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

786

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΚ ΚΑΤΩ ΑΣΙΤΩΝ

787

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝ

ΤΚ ΣΤΑΥΡΑΚΙΩΝ

788

ΧΡΙΣΤΟΦΗ

ΕΥΓΕΝΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΚ ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ

789

ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΤΚ ΑΜΙΡΑ

790

ΧΡΟΝΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Δ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (1ο ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ)

791

ΨΑΛΙΔΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΚ ΧΑΝΙΩΝ

792

ΨΑΡΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΚ ΣΓΟΥΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ

793

ΨΑΡΑΔΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΜΜΑΝ

ΔΚ ΑΡΧΑΝΩΝ

794

ΨΑΡΑΚΗ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΕΜΜΑΝ

ΤΚ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

795

ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΚ ΜΟΧΟΥ

796

ΨΥΛΛΑΚΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΚ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

797

ΨΥΛΛΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝ

ΝΙΚΟΛ

ΤΚ ΚΑΣΤΑΜΟΝΙΤΣΗΣ

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση