iphone app
android app
iphone app android app
Σάββατο 22 Ιουλίου 2017
EURO 2016

Πιάστε το τηλεκοντρόλ, αρχίζει το Euro


Ημερομηνία δημοσίευσης:
Τελευταία ενημέρωση:


Πρεμιέρα απόψε στις 10:00 το βράδυ στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου με το παιχνίδι μεταξύ της Γαλλίας και της Ρουμανίας.

Οι «οικοδεσπότες» υποδέχονται το «συγκρότημα» του Άνχελ Ιορντανέσκου στο «Stade de France» και το παιχνίδι θα μεταδοθεί τηλεοπτικά από την ΕΡΤ1 σε περιγραφή του Βασίλη Μπακόπουλου.

Συνοπτικά, οι τηλεοπτικές μεταδόσεις των ομίλων του Euro 2016:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10 ΙΟΥΝΙΟΥ

22:00 Γαλλία - Ρουμανία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ

16:00 Αλβανία - Ελβετία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου

19:00 Ουαλία - Σλοβακία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιάννη Σαντοριναίου

22:00 Αγγλία - Ρωσία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΙΟΥΝΙΟΥ

16:00 Τουρκία - Κροατία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Περικλή Μακρή

19:00 Πολωνία - Βόρεια Ιρλανδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου

22:00 Γερμανία - Ουκρανία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

ΔΕΥΤΕΡΑ 13 ΙΟΥΝΙΟΥ

16:00 Ισπανία - Τσεχία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη

19:00 Ιρλανδία - Σουηδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιάννη Σαντοριναίου

22:00 Βέλγιο - Ιταλία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

ΤΡΙΤΗ 14 ΙΟΥΝΙΟΥ

19:00 Αυστρία - Ουγγαρία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Περικλή Μακρή

22:00 Πορτογαλία - Ισλανδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

ΤΕΤΑΡΤΗ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ

16:00 Ρωσία - Σλοβακία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου

19:00 Ρουμανία - Ελβετία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη

22:00 Γαλλία - Αλβανία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

ΠΕΜΠΤΗ 16 ΙΟΥΝΙΟΥ

16:00 Αγγλία - Ουαλία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιάννη Σαντοριναίου

19:00 Ουκρανία - Βόρεια Ιρλανδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

22:00 Γερμανία - Πολωνία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ

16:00 Ιταλία - Σουηδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου

19:00 Τσεχία - Κροατία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Περικλή Μακρή

22:00 Ισπανία - Τουρκία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΙΟΥΝΙΟΥ

16:00 Βέλγιο - Ιρλανδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιάννη Σαντοριναίου

19:00 Ισλανδία - Ουγγαρία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

22:00 Πορτογαλία - Αυστρία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ

22:00 Ελβετία - Γαλλία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Γιάννη Σαντοριναίου

22:00 Ρουμανία - Αλβανία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Περικλή Μακρή

ΔΕΥΤΕΡΑ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ

22:00 Σλοβακία - Αγγλία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου

22:00 Ρωσία - Ουαλία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη

ΤΡΙΤΗ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ

19:00 Βόρεια Ιρλανδία - Γερμανία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

19:00 Ουκρανία - Πολωνία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου

22:00 Κροατία - Ισπανία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

22:00 Τσεχία - Τουρκία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη

ΤΕΤΑΡΤΗ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ

19:00 Ισλανδία - Αυστρία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Περικλή Μακρή

19:00 Ουγγαρία - Πορτογαλία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

22:00 Σουηδία - Βέλγιο, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

22:00 Ιταλία - Ιρλανδία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση