iphone app
android app
iphone app android app
Παρασκευή 20 Ιανουαρίου 2017
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Πολύ καλές επιδόσεις στην ημερίδα ορίων που έγινε στο Ηράκλειο (pics)


Με αρκετές συμμετοχές πραγματοποιήθηκε το περασμένο σαββατοκύριακο στο κολυμβητήριο του Ηρακλείου η ημερίδα ορίων για τα Πανελλήνια πρωταθλήματα και για τις προαγωνιστικές κατηγοριες.

Συνολικά έλαβαν μέρος 461 κολυμβητές και κολυμβήτριες από όλα τα σωματεία της Κρήτης, ενώ αρκετοί ήταν αυτοί που έπιασαν και τα όρια για τα Πανελλήνια πρωταθλήματα.


Να σημειωθεί ότι από τους αθλητές που αναφέρονται παρακάτω οι Φτυλάκης Μαρίνος (ΠΑΟΚ) και Κυπραίου Ανδρονίκη (ΠΑΟΚ) προπονούνται με τα Δελφίνια. Η Τροχαλάκη Μαρία (ΟΣΦΠ), προπονείται με τον ΚΟΗ. Η Παπαδάκη Μαρία (ΑΝΟΑργυρούπολης) προπονείται με τον ΕΓΟΗ και η Νάσιου Άννα-Μαρία (ΑΝΟΓλυφάφας) προπονείται με τους Αργοναύτες



Αναλυτικά, οι οκτώ πρώτοι ανά αγώνισμα στα προαγωνιστικά και οι αθλητές και αθλήτριες που έπιασαν τα όρια στα Πανελλήνια πρωταθλήματα στις κατηγορίες ανδρών-γυναικών:

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 9-12 & ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ -ΔΕΛΦΙΝΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
04 - 05 Ιουν 2016

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΤΡΟΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΕΛΙΝΑ

2000

ΟΣΦΠ

ΚΡ-Α

00:30.10

OPEN

2

ΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

2000

ΑΝΟΓ

ΚΡ-Α

00:30.40

OPEN

3

ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

1999

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΝΕΑΝ

00:33.05

4

ΠΑΡΑΒΟΛΙΑΣΑΚΗ ΣΟΦΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ

2000

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ-Α

00:34.07

5

ΚΥΡΙΚΟΓΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗ

2000

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ-Α

00:35.15

6

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2003

ΚΟΗ

ΠΚ-Β

00:36.73

7

ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2003

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΚ-Β

00:37.11

8

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ

2003

ΗΡΑΚΛ91

ΠΚ-Β

00:37.71

9

ΠΑΝΤΕΡΜΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ

2003

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΚ-Β

00:38.38

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ12

00:35.31

2

ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2004

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ12

00:35.99

3

ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ

2005

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

00:38.09

4

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

00:41.85

5

ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΕΛΕΝΗ

2005

ΚΟΗ

ΚΡ11

00:42.61

6

ΣΗΜΑΝΤΗΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2005

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

00:45.92

7

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

2005

ΟΦΗ

ΚΡ11

00:47.83

8

ΧΑΙΝΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ

2005

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

00:48.01

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΦΤΥΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

1999

ΠΑΟΚ

ΕΦΗΒ

00:27.89

2

ΦΙΛΙΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

2002

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Α

00:28.61

3

ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1999

ΕΓΟΗ

ΕΦΗΒ

00:28.92

5

ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2000

ΟΦΗ

ΠΑΙΔ

00:29.97

6

ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2003

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

00:30.03

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΝΤΑΝΤΟΥΔΗΣ ΡΗΓΑΣ

2004

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ12

00:35.76

2

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ

2004

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

00:35.89

3

ΤΣΙΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2004

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ12

00:39.08

4

ΔΟΚΟΥΜΕΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ11

00:39.56

5

ΣΩΠΑΣΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

00:40.35

6

ΜΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

00:42.70

7

ΜΥΓΙΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

2005

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ11

00:43.39

8

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ

2005

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

00:45.21

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

1999

ΠΑΟΚ

ΝΕΑΝ

02:18.63

2

ΤΡΟΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2002

ΟΣΦΠ

ΠΚ-Α

02:18.90

3

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2000

ΑΝΟΑΡΓΥΡ

ΚΡ-Α

02:21.95

4

ΚΥΡΙΚΟΓΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗ

2000

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ-Α

02:24.42

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΓΚΟΓΚΟΣΗ ΔΑΝΑΗ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

02:30.63

2

ΜΠΑΚΟΥΣΗ ΝΙΚΗ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

02:37.10

3

ΜΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗ ΝΙΚΗ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

02:37.29

4

ΚΑΝΟΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

02:47.40

5

ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΝΑΥΣΙΚΑ

2005

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

02:47.49

6

ΜΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2005

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

03:04.82

7

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΝΝΑ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ10

03:07.68

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2002

ΚΟΗ

ΠΠ-Α

02:15.19

2

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

2002

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΠ-Α

02:15.22

3

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2002

ΚΟΗ

ΠΠ-Α

02:17.78

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ12

02:34.14

2

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2005

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ11

02:34.34

3

ΠΡΩΙΜΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ11

02:38.15

4

ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ12

02:40.47

5

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

02:51.90

6

ΤΖΟΥΓΚΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2005

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

02:55.07

7

ΤΣΑΤΣΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ11

02:55.17

8

ΣΕΡΖΕΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ10

02:55.52

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΧΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΧΡΥΣΟΥΛΑ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΚ-Α

05:49.06

2

ΜΑΡΓΕΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ

2001

ΟΦΗ

ΚΡ-Α

06:02.21

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΕΡΓΑΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΕΓΟΗ

ΚΡ12

06:41.87

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2001

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

04:56.66

OPEN

2

ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2002

ΕΓΟΗ

ΠΠ-Α

05:10.12

3

ΜΙΧΑΗΛΕΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

05:24.03

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

2004

ΟΦΗ

ΑΓ12

06:05.90

2

ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ

2004

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

06:55.64

200m ΥΠΤΙΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ

2003

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΚ-Β

02:43.27

200m ΥΠΤΙΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΠΕΡΑΚΗ ΦΑΝΗ-ΚΥΡΙΑΚΗ

2004

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ12

02:44.24

2

ΔΕΛΗΟΓΛΑΝΗ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

2005

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

02:50.20

3

ΜΑΛΕΚΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ

2005

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

02:59.28

4

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2005

ΟΦΗ

ΚΡ11

03:04.19

5

ΚΟΡΑΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2005

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

03:10.24

6

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ

2005

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ11

03:33.74

7

ΤΡΟΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

03:37.90

200m ΥΠΤΙΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΦΤΥΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

1999

ΠΑΟΚ

ΕΦΗΒ

02:17.96

OPEN

2

ΤΟΥΒΛΕΛΙΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Β

02:34.31

4

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΠ-Β

02:41.24

200m ΥΠΤΙΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ11

02:53.35

2

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

03:04.73

3

ΚΑΠΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ

2005

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

03:10.15

4

ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2005

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

03:39.77

ΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ11

ΣΥΛΛΙΓΑΡΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2004

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ12

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2000

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ-Α

01:19.52

OPEN

2

ΛΑΓΚΟΥΒΑΡΔΟΥ ΜΑΡΘΑ

2002

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΚ-Α

01:23.31

3

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2000

ΑΝΟΑΡΓΥΡ

ΚΡ-Α

01:24.80

4

ΠΙΤΣΙΚΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ

2000

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ-Α

01:27.96

5

ΒΟΥΡΛΟΥ ΑΡΕΤΗ ΜΑΡΙΑ

2003

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΚ-Β

01:28.25

6

ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ

2000

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ-Α

01:30.30

7

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ

2002

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΚ-Α

01:32.20

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

01:26.93

2

ΜΙΧΑΗΛΕΛΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

01:27.07

3

ΠΑΠΑΔΕΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

2004

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ12

01:35.99

4

ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ

2004

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ12

01:37.05

5

ΕΡΓΑΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΕΓΟΗ

ΚΡ12

01:38.29

6

ΧΙΩΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

01:41.08

7

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

01:42.03

8

ΒΥΖΙΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

01:44.06

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2002

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΠ-Α

01:12.94

2

ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2002

ΕΓΟΗ

ΠΠ-Α

01:14.94

3

ΠΡΑΣΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2001

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΑΙΔ

01:16.17

4

ΚΟΥΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Β

01:16.91

5

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΠ-Β

01:17.65

6

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Β

01:19.20

9

ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΚΟΗ

ΠΠ-Β

01:23.30

10

ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

01:25.13

11

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2003

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΠ-Β

01:25.26

12

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2003

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΠ-Β

01:27.83

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΑΓΟΡΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

2004

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ12

01:30.74

2

ΜΑΤΣΑ ΚΛΕΩΝ

2004

ΕΓΟΗ

ΑΓ12

01:31.35

3

ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ12

01:38.46

4

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΚΟΗ

ΑΓ12

01:39.42

5

ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

01:41.25

6

ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2006

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ10

01:43.23

7

ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ12

01:43.53

8

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ11

01:44.39

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΦΤΥΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

1999

ΠΑΟΚ

ΕΦΗΒ

00:24.87

OPEN

2

ΘΑΛΑΣΣΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

1998

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΕΦΗΒ

00:26.13

3

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2000

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΑΙΔ

00:26.62

4

ΦΙΛΙΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

2002

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Α

00:26.90

5

ΓΚΟΓΚΟΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

1999

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΕΦΗΒ

00:26.93

6

ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2000

ΟΦΗ

ΠΑΙΔ

00:27.23

8

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

2002

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΠ-Α

00:28.13

10

ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2003

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

00:28.40

12

ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

00:28.96

15

ΜΙΧΑΗΛΕΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

00:29.17

20

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2003

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

00:30.63

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ12

00:31.34

2

ΑΓΟΡΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

2004

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ12

00:32.19

3

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2005

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ11

00:32.57

4

ΤΟΜΑΔΑΚΗΣ-ΜΠΑΜΦΟΡΝΤ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΖΕΗΜΣ

2004

ΝΟΑΓΝΙΚΟΛ

ΑΓ12

00:32.93

5

ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

2004

ΝΟΑΓΝΙΚΟΛ

ΑΓ12

00:33.01

6

ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2004

ΟΦΗ

ΑΓ12

00:33.10

7

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

2004

ΝΟΑΓΝΙΚΟΛ

ΑΓ12

00:33.62

8

ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2004

ΟΦΗ

ΑΓ12

00:33.63

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

1996

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΓΥΝ.

00:28.39

OPEN

2

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

2001

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ-Α

00:29.98

3

ΤΡΟΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2002

ΟΣΦΠ

ΠΚ-Α

00:30.16

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2005

ΟΦΗ

ΚΡ11

00:32.30

2

ΠΑΠΑΔΕΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

2004

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ12

00:32.71

3

ΜΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗ ΝΙΚΗ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

00:34.01

4

ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

2004

ΝΟΑΓΝΙΚΟΛ

ΚΡ12

00:34.43

5

ΣΗΜΑΝΤΗΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2005

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

00:34.78

6

ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ10

00:35.81

7

ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ

2005

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

00:36.12

8

ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΕΛΕΝΗ

2005

ΚΟΗ

ΚΡ11

00:36.61

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΠΡΑΣΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2001

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΑΙΔ

00:34.15

2

ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2002

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΠ-Α

00:34.51

3

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΠ-Β

00:35.96

4

ΚΟΥΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Β

00:36.00

10

ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΚΟΗ

ΠΠ-Β

00:38.34

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΜΑΤΣΑ ΚΛΕΩΝ

2004

ΕΓΟΗ

ΑΓ12

00:42.02

2

ΦΟΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

00:45.68

3

ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2006

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ10

00:46.03

4

ΡΙΤΖΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ

2004

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ12

00:46.28

5

ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2005

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ11

00:48.36

6

ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2007

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ9

00:48.42

7

ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

2004

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ12

00:48.45

8

ΣΑΛΑΒΑΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2004

ΟΦΗ

ΑΓ12

00:48.76

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΧΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΧΡΥΣΟΥΛΑ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΚ-Α

00:38.05

2

ΠΙΤΣΙΚΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ

2000

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ-Α

00:40.00

3

ΒΟΥΡΛΟΥ ΑΡΕΤΗ ΜΑΡΙΑ

2003

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΚ-Β

00:40.16

4

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ

2002

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΚ-Α

00:40.71

6

ΚΟΥΤΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ

2003

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΚ-Β

00:42.85

9

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2003

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΠΚ-Β

00:43.99

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ12

00:40.54

2

ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

00:41.75

3

ΜΙΧΑΗΛΕΛΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

00:42.58

4

ΜΠΑΚΟΥΣΗ ΝΙΚΗ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

00:44.02

5

ΧΙΩΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

00:44.66

6

ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ10

00:44.99

7

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΙΝΩΑ ΕΛΕΝΗ

2005

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ11

00:45.47

8

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

00:47.28

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2001

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

01:03.22

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

2004

ΟΦΗ

ΑΓ12

01:19.70

2

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ

2004

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

01:20.94

3

ΠΡΩΙΜΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ11

01:23.70

4

ΤΣΙΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2004

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ12

01:26.84

5

ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ

2004

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

01:30.75

6

ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ11

01:34.64

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

1999

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΝΕΑΝ

01:13.11

2

ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

1999

ΠΑΟΚ

ΝΕΑΝ

01:16.06

3

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΚ-Β

01:22.47

4

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ

2003

ΗΡΑΚΛ91

ΠΚ-Β

01:23.50

5

ΠΑΝΤΕΡΜΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ

2003

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΚ-Β

01:23.63

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΓΚΟΓΚΟΣΗ ΔΑΝΑΗ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

01:20.71

2

ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2004

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ12

01:22.56

3

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

01:43.97

400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Β

04:46.56

2

ΠΛΑΤΟΚΟΥΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΖΑΝΗΣ

2002

ΗΡΑΚΛ91

ΠΠ-Α

04:50.37

3

ΤΟΥΒΛΕΛΙΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Β

04:55.39

400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΝΤΑΝΤΟΥΔΗΣ ΡΗΓΑΣ

2004

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ12

05:34.25

2

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

06:25.19

3

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2004

ΕΓΟΗ

ΑΓ12

07:16.51

ΤΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

2004

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΝΑΥΣΙΚΑ

2005

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

05:45.46

2

ΚΑΝΟΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

05:54.99

3

ΧΑΙΝΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ

2005

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

06:27.89

4

ΜΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2005

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

06:42.75

5

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

2005

ΟΦΗ

ΚΡ11

06:49.74

6

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

06:57.89

100m ΥΠΤΙΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΦΤΥΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

1999

ΠΑΟΚ

ΕΦΗΒ

01:01.78

OPEN

2

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2001

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

01:10.50

3

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2002

ΚΟΗ

ΠΠ-Α

01:10.61

5

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2002

ΚΟΗ

ΠΠ-Α

01:15.16

6

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΠ-Β

01:17.55

100m ΥΠΤΙΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΚΟΗ

ΑΓ12

01:22.97

2

ΚΑΠΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ

2005

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

01:26.34

3

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

01:26.66

4

ΜΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

01:29.94

5

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

01:31.38

6

ΤΖΟΥΓΚΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2005

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

01:31.69

7

ΠΑΤΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2004

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ12

01:31.90

8

ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

2004

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ12

01:38.30

100m ΥΠΤΙΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΤΡΟΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΕΛΙΝΑ

2000

ΟΣΦΠ

ΚΡ-Α

01:08.19

OPEN

2

ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2000

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ-Α

01:12.18

3

ΣΕΣΤΑΚ ΕΛΕΝΑ-ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2000

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ-Α

01:15.05

4

ΜΑΡΓΕΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ

2001

ΟΦΗ

ΚΡ-Α

01:18.40

5

ΠΑΡΑΒΟΛΙΑΣΑΚΗ ΣΟΦΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ

2000

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ-Α

01:18.62

6

ΤΣΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ

2002

ΟΦΗ

ΠΚ-Α

01:18.66

7

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ

2003

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΚ-Β

01:19.13

100m ΥΠΤΙΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΠΕΡΑΚΗ ΦΑΝΗ-ΚΥΡΙΑΚΗ

2004

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ12

01:16.49

2

ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ

2004

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ12

01:20.81

3

ΔΕΛΗΟΓΛΑΝΗ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

2005

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

01:22.44

4

ΚΟΡΑΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2005

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

01:29.45

5

ΠΕΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

01:34.69

6

ΑΒΝΤΟΛΙ ΚΡΙΣΑΝΘΙ

2004

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΚΡ12

01:40.05

7

ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

2005

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

01:45.75

8

ΚΑΜΙΣΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

01:47.50

50m ΥΠΤΙΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΤΡΟΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΕΛΙΝΑ

2000

ΟΣΦΠ

ΚΡ-Α

00:31.61

OPEN

2

ΜΑΡΓΕΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ

2001

ΟΦΗ

ΚΡ-Α

00:34.48

4

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2002

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΚ-Α

00:37.03

50m ΥΠΤΙΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΓΚΟΓΚΟΣΗ ΔΑΝΑΗ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

00:36.87

2

ΜΑΛΕΚΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ

2005

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

00:39.87

3

ΚΑΝΟΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

00:40.98

4

ΒΥΖΙΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

00:43.11

5

ΓΑΓΑΝΗ ΑΜΑΛΙΑ

2005

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ11

00:43.61

6

ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ10

00:43.88

7

ΠΕΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

00:45.94

8

ΑΒΝΤΟΛΙ ΚΡΙΣΑΝΘΙ

2004

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΚΡ12

00:46.01

50m ΥΠΤΙΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΦΤΥΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

1999

ΠΑΟΚ

ΕΦΗΒ

00:28.31

OPEN

2

ΦΙΛΙΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

2002

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Α

00:29.33

OPEN

3

ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2000

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΑΙΔ

00:32.29

4

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2001

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

00:32.56

5

ΑΔΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2000

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΠΑΙΔ

00:33.05

6

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΠ-Β

00:34.84

50m ΥΠΤΙΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΠΡΩΙΜΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ11

00:37.12

2

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2005

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ11

00:39.08

3

ΓΚΟΓΚΟΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2007

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ9

00:39.40

4

ΚΑΠΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ

2005

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

00:39.95

5

ΠΑΤΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2004

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ12

00:39.98

6

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

00:40.72

7

ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

00:41.82

8

ΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

00:43.39

200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΛΑΓΚΟΥΒΑΡΔΟΥ ΜΑΡΘΑ

2002

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΚ-Α

02:55.66

2

ΧΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΧΡΥΣΟΥΛΑ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΚ-Α

02:58.45

3

ΠΙΤΣΙΚΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ

2000

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ-Α

03:08.29

4

ΒΟΥΡΛΟΥ ΑΡΕΤΗ ΜΑΡΙΑ

2003

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΚ-Β

03:08.55

200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

03:02.37

2

ΜΙΧΑΗΛΕΛΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

03:06.37

3

ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ12

03:11.26

4

ΔΕΛΗΟΓΛΑΝΗ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

2005

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

03:21.53

5

ΜΠΑΚΟΥΣΗ ΝΙΚΗ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

03:22.99

6

ΧΙΩΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

03:31.61

7

ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΝΑΥΣΙΚΑ

2005

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

03:34.87

8

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

03:37.68

200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2001

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

02:35.84

2

ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2002

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΠ-Α

02:43.50

3

ΚΟΥΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Β

02:43.86

4

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Β

02:45.18

7

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΠ-Β

02:54.58

200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΜΑΤΣΑ ΚΛΕΩΝ

2004

ΕΓΟΗ

ΑΓ12

03:13.65

2

ΡΙΤΖΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ

2004

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ12

03:26.67

3

ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ12

03:28.69

4

ΦΟΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

03:38.46

5

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ11

03:41.56

6

ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2004

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ12

03:49.76

7

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2005

ΕΓΟΗ

ΑΓ11

03:59.88

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΤΡΟΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΕΛΙΝΑ

2000

ΟΣΦΠ

ΚΡ-Α

01:01.11

OPEN

2

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

1996

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΓΥΝ.

01:01.93

OPEN

3

ΤΡΟΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2002

ΟΣΦΠ

ΠΚ-Α

01:03.50

4

ΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

2000

ΑΝΟΓ

ΚΡ-Α

01:03.69

6

ΣΕΣΤΑΚ ΕΛΕΝΑ-ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2000

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ-Α

01:06.50

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΠΑΠΑΔΕΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

2004

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ12

01:11.41

2

ΜΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗ ΝΙΚΗ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

01:13.92

3

ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ

2004

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ12

01:14.37

4

ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΕΛΕΝΗ

2005

ΚΟΗ

ΚΡ11

01:18.33

5

ΓΑΓΑΝΗ ΑΜΑΛΙΑ

2005

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ11

01:22.50

6

ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΟΥ ΒΙΟΛΕΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

01:22.66

7

ΣΗΜΑΝΤΗΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2005

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

01:22.67

8

ΚΟΡΑΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2005

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

01:24.03

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1992

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΝΔΡ

00:55.19

OPEN

3

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

2002

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΠ-Α

00:59.90

5

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2002

ΚΟΗ

ΠΠ-Α

01:03.46

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ12

01:10.35

2

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

2004

ΟΦΗ

ΑΓ12

01:11.35

3

ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2004

ΟΦΗ

ΑΓ12

01:12.68

4

ΑΓΟΡΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

2004

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ12

01:12.72

5

ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ11

01:12.83

6

ΖΟΥΡΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2004

ΟΦΗ

ΑΓ12

01:13.92

7

ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ12

01:14.94

8

ΤΣΙΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2004

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ12

01:15.57

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

1999

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΝΕΑΝ

02:38.81

2

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΚ-Β

03:07.22

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2000

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ-Α

02:32.05

OPEN

2

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ

2003

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΚ-Β

02:52.42

3

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ

2003

ΗΡΑΚΛ91

ΠΚ-Β

02:57.30

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΠΕΡΑΚΗ ΦΑΝΗ-ΚΥΡΙΑΚΗ

2004

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ12

02:44.76

2

ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2004

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ12

02:52.34

3

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2005

ΟΦΗ

ΚΡ11

03:00.52

4

ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ

2005

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

03:22.23

5

ΜΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2005

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

03:28.44

6

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

2006

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ10

03:33.42

7

ΧΑΙΝΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ

2005

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

03:34.24

8

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΝΝΑ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ10

03:34.68

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΠΛΑΤΟΚΟΥΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΖΑΝΗΣ

2002

ΗΡΑΚΛ91

ΠΠ-Α

02:41.39

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΝΤΑΝΤΟΥΔΗΣ ΡΗΓΑΣ

2004

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ12

03:01.08

2

ΔΟΚΟΥΜΕΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ11

03:04.90

3

ΖΟΥΡΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2004

ΟΦΗ

ΑΓ12

03:05.36

4

ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2004

ΟΦΗ

ΑΓ12

03:10.45

5

ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2004

ΟΦΗ

ΑΓ12

03:14.07

6

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ

2004

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

03:19.32

7

ΠΡΩΙΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ10

03:29.92

8

ΧΡΟΝΙΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

2005

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ11

04:00.44

800m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

13:26.97

1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση Βαθμ.
1

ΜΙΧΑΗΛΕΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

18:24.80

2

ΤΟΥΒΛΕΛΙΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Β

18:50.16

3

ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

18:57.30

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση