iphone app
android app
iphone app android app
Δευτέρα 23 Ιανουαρίου 2017
ΤΣΑΚΩΝΑΣ

Νέο ρεκόρ ο Τσάκωνας, στο Παγκόσμιο η Γναφάκη


Ημερομηνία δημοσίευσης:
Τελευταία ενημέρωση:

Άνεμος ήταν ο Λυκούργος Τσάκωνας στα 100μ. ανδρών, όπου σημείωσε ατομικό ρεκόρ με χρόνο 10.23 αφήνοντας πίσω του τον Παναγιώτη Ανδρεάδη (ΓΣ Χαλανδρίου) με 10.33. Τρίτος ήταν ο Παΐσιος Δημητριάδης (Κύπρος) με 10.68. Ο Τσάκωνας ήταν πρώτος και στα 200μ. με χρόνο 20.51, ενώ ακολούθησε ο Παναγιώτης Τριβυζάς (Ολυμπιακός) με 21.08 και τρίτος ο Ιταλός Cortellazzo Ludovico  με 21.36.

Από εκεί και πέρα ξεχώρισε η επίδοση της Δήμητρας Γναφάκη στα 400μ. εμπ. γυναικών. Η αθλήτρια του Κύδωνα ήταν πρώτη με 59.58 χρόνος που αποτελεί όριο για το Παγκόσμιο εφήβων-νεανίδων. Δεύτερη ήταν η Αλεξία  Κανάκη (ΟΦΗ) με 59.60 που αποτελεί ατομικό ρεκόρ και τρίτη η Ελπίδα Τόκα (ΑΕ Ολυμπ. Πατρών) με 1.00.28.

Πολύ γρήγορη κούρσα έκανε και σήμερα στα Βενιζέλεια η Μαρία Μπελιμπασάκη στα 100μ. σημειώνοντας χρόνο 11.35, όμως και πάλι δε μέτρησε καθώς είχε θετικό άνεμο +2,8. Δεύτερη ήταν η Mang  Veronique (Γαλλία) με 11.66 και τρίτη η Ραφαέλλα Σπανουδάκη (ΓΣ Ηλιούποκλης) με 11.72. Η αθλήτρια του Σητειακού δεν έτρεξε στα 200μ. αφήνοντας να κάνει ντεμπούτο στο μίτινγκ της Γενεύης στις 11/6.

Στα 400μ. γυναικών η Ειρήνη Βασιλείου ήταν πρώτη, όμως ο χρόνος της δεν ήταν αυτός που ήθελε τερματίζοντας σε 53.27 (την προηγούμενη εβδομάδα είχε κάνει 52.93 και ευελπιστούσε να κατεβάσει περισσότερο το χρόνο της για να πιάσει το όριο για το Ευρωπαϊκό που είναι 52.70). Ατομικό ρεκόρ, ωστόσο, έκανε η Άννα Βασιλείου που τερμάτισε δεύτερη με χρόνο 53.80. Τρίτη ήταν η Βραζιλιάνα a Silva Jessica Roberti  με 54.92.

Από εκεί και πέρα ξεχώρισε το άλμα της Κωνσταντίνας Ρωμαίου στα 13.33στο τριπλούν γυναικών που αποτελεί όριο για το Παγκόσμιο πρωτάθλημα εφήβων-νεανίδων.

Στα 400μ. εμπ. ανδρών ο Γιώργος Καλογεράκης του ΟΦΗ έκανε πολύ καλή κούρσα τερματίζοντας σε 53.52, χρόνος που αποτελεί ατομικό ρεκόρ. Δέυτερος ήταν ο Γιώργος Ασλανίδης (ΓΑΣ Αρχ. Κατερίνης) με 53.72 και τρίτος ο  Κύπτιος Νεόφυτος Γεωργίου με 53.79.

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα


ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ  - ΧΩΡΑ

1 GRE ΡΩΜΑΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝTIΝΑ 1997 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 13,33 1,00

2 GRE ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ  ΚΡΙΣΤΙΝΑ 1990 ΑΓΕΜΣ  ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 13,17 0,40

3 SWE NILSON  MADELEINE 1991 SWEDEN 12,81 3,00

4 ISR SABIR  JASMIN 1986 ISRAEL 12,55 2,00

5 CYP ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ  ΘΩΜΑΙΔΑ 1986 ΚΥΠΡΟΣ 12,48 1,00

6 GRE ΚΩΣΤΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. 11,94 3,30

7 GRE ΒΑΛΙΑΔΗ  ΕΡΙΚΑ 1995 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 11,87 1,70

- FIN LINDGREN  ESSI 1990 FINLAND DNS

- CYP ΣΤΑΥΡΟΥ  ΖΩΗ 1994 ΚΥΠΡΟΣ DNS


100 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄  ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ +1.1

1 GRE ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ 1991 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ 11.35

2 FRA MANG  VERONIQUE 1984 FRANCE 11.66

3 GRE ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.72

4 GRE ΓΑΤΟΥ  ΜΑΡΙΑ 1989 ΑΓΕΣ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ 11.73

5 GRE ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 11.79

6 GRE ΠΟΛΙΤΗ  ΚΟΡΙΝΑ 1995 Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 12.10

7 ITA HERRERA  ABREU 1995 ITALIA 12.13

1 CYP ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΕΙΡΗΝΗ 1990 ΚΥΠΡΟΣ 12.28

2 GRE ΚΟΥΜΠΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 12.36

3 GRE ΜΠΕΡΝ  ΑΛΑΝΑ 1994 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12.44

8 CYP ΝΙΚΟΛΕΤTΟΥ  ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1985 ΚΥΠΡΟΣ 12.49

4 GRE ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.81

5 GRE ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2000 Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.36

6 GRE ΜΙΧΕΛΑΚΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 Ο.Κ.Α. ΑΡΚΑΔΙ 13.42

7 GRE ΚΑΝΤΙΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1999 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 13.64

8 GRE ΘΩΜΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 13.71


100Μ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1 GRE ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ - ΣΤΕΦ 1990 Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.23 0.7

2 GRE ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1900 Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 10.33 0.7

3 CYP ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ  ΠΑΪΣΙΟΣ 1995 ΚΥΠΡΟΣ 10.68 0.7

4 GRE ΚΡΕΜΥΔΑΣ  ΒΙΚΤΩΡ 1994 Γ.Σ. ΠΙΝΔΑΡΟΣ 10.81 0.7

5 RSA ΔΕΣΠΟΤΑΚΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 1997 ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ 10.86 2.0

6 GRE ΚΟΥΤΣΟΥΚΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1989 Α.Ο  ΚΥΔΩΝ 11.05 2.0

7 GRE ΣΟΥΦΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1997 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 11.14 0.7

8 GRE ΚΟΚΚΙΝΟΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ 1997 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.22 0.7

9 GRE ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 11.87 2.0

10 GRE ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 Α.Ο. ΚΙΣΣΑΜΟΥ 11.98 2.0

11 GRE ΤΣΙΧΛΑΚΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ 2000 Α.Ο. ΚΙΣΣΑΜΟΥ 12.56 2.0

12 GRE ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ  ΑΛΕΞΙΟΣ 1999 Α.Ο. ΚΙΣΣΑΜΟΥ 12.66 2.0

13 GRE ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΑΚΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ 1999 Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.66 2.0

14 GRE ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 2000 Α.Ο. ΚΙΣΣΑΜΟΥ 12.70 2.0


ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ANEMOΣ

1 BUL KARAILIEV   MOMCHIL 1982 BULGARIA 16,81 1,40

2 CYP ΒΟΛΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΚΥΠΡΟΣ 15,97 1,70

3 CYP ΑΡΝΟΣ  ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1986 ΚΥΠΡΟΣ 15,97 1,40

4 GRE ΜΠΑΛΤΑΔΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1989 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 15,97 0,70

5 ISR BUTTAIL DANIEL 1994 ISRAEL 15,72 1,30

6 SWE EHRLIN  ERIK 1990 SWEDEN 15,70 1,70

7 GRE ΤΣΙΩΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1993 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 15,57 1,90

8 GRE ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 15,36 3,00

9 GRE ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 ΑΕ ΜΕΣ. Ο ΑΜΕΙΝΙΑΣ 15,36 2,50


400Μ. ΕΜΠ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΧΩΡΑ

1 GRE ΓΝΑΦΑΚΗ  ΔΗΜΗΤΡΑ 1997 Α.Ο.  ΚΥΔΩΝ 0.59.58

2 GRE ΚΑΝΑΚΗ  ΑΛΕΞΙΑ 1994 Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0.59.60

3 GRE ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ 1996 ΑΕ ΟΛΥΜΠ.  ΠΑΤΡΩΝ 1.00.28

4 GRE ΛΙΤΣΕΝΗ ΡΙΓΚΕΛΤΑ -  ΜΑΡΙΑ  1994 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.00.29

5 GRE ΚΙΑΦΑ  ΑΝΝΑ 1998 Γ.Α.Σ. ΑΧΕΛΑΟΣ 1.02.21

6 GRE ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΥ  ΔΩΡΟΘΕΑ 1997 ΟΦΚΑ  ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1.04.44

7 GRE ΛΟΠΙΝΕ  ΜΠΕΑΤΡΙΣ 2000 Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.07.11

8 GRE ΜΕΤΑ  ΕΓΚΛΑΝΤΙΝΑ 2000 Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.07.42


400Μ. ΕΜΠ. ΑΝΔΡΩΝ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΧΩΡΑ

1 GRE ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1998 Ο.Φ.Η. 53.52

2 GRE ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΓΑΣ ΑΡΧ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 53.72

3 CYP ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΝΕΟΦΥΤΟΣ 1992 ΚΥΠΡΟΣ 53.79

4 GRE ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1992 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 54.91

5 GRE ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ   ΝΙΚΟΣ 1989 Α.Ο. ΛΑΣΙΘΙΟΥ 57.24

6 GRE ΛΟΠΙΝΕ  ΘΩΜΑΣ 1998 Ο.Φ.Η. 60.93


ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ  - ΧΩΡΑ

1 GRE ΠΑΝΑΓΗ  ΝΕΚΤΑΡΙΑ 1992 ΚΥΠΡΟΣ 6,46 1,80

2 GRE MARMBRANDT MALIN   1985 SWEDEN 6,40 1,00

3 GRE ΑΛΕΞΟΥΛΗ ΧΑΪΔΩ 1991 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 6,40 -0,80

4 SWE OLSON  MALIN  1990 SWEDEN 5,91 2,00

5 ISR ZELIKOVICH  EFAT 1992 ISRAEL 5,72 0,80

6 SWE ΑΛΛΟΓΑΚΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2000 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. 5,37 1,70

7 CYP ΖΑΡΡΑ  ΕΥΗ 1996 Ο.Κ.Α. ΑΡΚΑΔΙ 4,93 3,10


400Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΧΩΡΑ Α΄  ΣΕΙΡΑ

1 GRE ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1990 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 53.27

2 GRE ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ 1990 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 53.80

3 GRE DA  SILVA JESSICA ROBERTI 1992 BRASIL 54.92

4 GRE ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1996 ΑΕ ΟΛΥΜΠ. ΠΑΤΡΩΝ 55.25

5 BRA ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΡΑΦΑΕΛΑ 1993 ΚΥΠΡΟΣ 57.46

6 GRE ΓΡΙΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 1997 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 58.31

3 GRE ΚΟΤΣΙ ΝΤΟΡΙΑΝΝΑ 2000 Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.02.74

4 GRE ΛΕΓΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ 1994 Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.03.75

5 GRE ΚΑΣΛΕΒΑ  ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ  ΕΥΔΟΚ  2002 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 1.04.59

6 GRE ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1999 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 1.04.98


400Μ. ΑΝΔΡΩΝ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ Α΄  ΣΕΙΡΑ

2 GRE ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 48.45

3 GRE CAPELLIN  FRANCESCO 1990 ITALIA 48.82

4 GRE ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΟΝΙΣΗΦΟΡΟΣ 1995 ΚΥΠΡΟΣ 49.52

5 ITA ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ  ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 2000 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. 51.02

6 GRE ΠΟΠΑ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 Α.Ο.  ΚΙΣΣΑΜΟΥ 52.42

7 CYP ΕΠΤΑΜΗΝΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 52.57

2 GRE ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ 1998 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 52.68

8 GRE ΚΑΤΣΙΦΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1997 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 52.95

3 GRE ΛΙΛΟΣ  ΜΑΝΟΛΗΣ 2000 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 53.38

4 GRE ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ  ΦΩΤΗΣ 2000 Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 53.43

5 GRE ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1997 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 55.58

6 GRE ΒΟΥΤΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ  ΡΑΦΑΗΛ 1998 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 56.75

7 GRE ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ  ΣΩΖΩΝ 2000 Α.Ο.  ΚΙΣΣΑΜΟΥ 56.95

8 GRE ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1998 Α.Ο.  ΚΙΣΣΑΜΟΥ 58.31


200 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΕΜΟΣ : -0.10 ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΧΩΡΑ

1 ISR LENSKAY  OLGA 1992 ISRAEL 24.04

2 GRE ΠΟΛΙΤΗ  ΚΟΡΙΝΑ 1995 Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 25.05

3 GRE ΚΑΝΑΚΗ  ΑΛΕΞΙΑ 1994 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 25.25

4 CYP ΝΙΚΟΛΕΤTΟΥ  ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1985 ΚΥΠΡΟΣ 26.07

5 GRE ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 26.85

6 GRE ΘΩΜΑΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2000 A.O. KYΔΩΝ 28.59

7 GRE ΚΑΝΤΙΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1999 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 28.67

8 GRE ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΥΣΗ 2000 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 29.73


200 μ. ΑΝΔΡΩΝ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ Α΄ ΣΕΙΡΑ ANEMOΣ : +0.9

1Σ1 GRE ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ - ΣΤΕΦ. 1990 Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 20.51

2Σ1 GRE ΤΡΙΒΥΖΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 21.08

3Σ1 ΙΤΑ CORTELLAZZO  LUDOVICO 1995 ITALIA 21.36

4Σ1 ITA DEMONTE  ENRICO 1988 ITALIA 21.42

5Σ1 GRE ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛ                      1989 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 21.74

6Σ1 RSA ΔΕΣΠΟΤΑΚΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 1997 ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ 21.75

1Σ2 GRE ΚΟΚΚΙΝΟΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ 1997 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 22.96

2Σ2 GRE ΜΠΟΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1999 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 23.13

3Σ2 GRE ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 23.65

4Σ2 GRE ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ 1999 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 23.89

5Σ2 GRE ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 24.64

6Σ2 GRE ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 24.85


AKONTIO  ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ -  ΧΩΡΑ

1 GRE ΜΑΝΙΟΥ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1998 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 44,88

2 GRE ΓΚΕΛΗ  ΕΛΕΝΗ 1998 Γ.Α.Σ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 44,43

3 GRE ΒΕΡΥΚΑΚΗ  ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1998 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ  41,04

4 GRE ΣΥΝΟΛΑΚΗ  ΗΡΩ 1999 Ο.Κ.Α. ΑΡΚΑΔΙ 35,47


ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ   ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1  GRE ΗΛΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 69,17

2  GRE ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1988 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 67,4

3  GRE ΕΥΘΑΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 66,21

4  CYP ΚΑΚΟΤΑΣ   ΜΙΧΑΛΗΣ  1992 ΚΥΠΡΟΣ 65,42

5  GRE ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ 1998 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 58,05

6  GRE ΒΟΥΤΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ  ΡΑΦΑΗΛ 1998 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 55,15

7  GRE ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 1999 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 50,63

8  GRE ΚΑΣΣΕΛΑΣ  ΘΑΝΑΣΗΣ 1997 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 42,55

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση