iphone app
android app
iphone app android app
Πέμπτη 23 Μαρτίου 2017
ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΑΝΙΑ 2016

Με Τσάκωνα, Μπελιμπασάκη και αδελφές Βασιλείου τα Βενιζέλεια


Σπουδαίοι αγώνες αναμένεται να γίνουν το ερχόμενο Σάββατο στο ΕΑΚ Χανίων, όπου διεξάγονται τα «68α Βενιζέλεια».

Οι διοργανωτές ανακοίνωσαν σήμερα τα ονόματα των αθλητών που θα πάρουν μέρος και από ελληνικής πλευράς το ενδιαφέρον στρέφεται στην κούρσα των 100μ. ανδρών, των 200μ. και 400μ. γυναικών.

Η παρουσία του Λυκούργου Τσάκωνα δίνει άλλη αίγλη στους αγώνες με τον πρωταθλητή του Ελ. Βενιζέλου έχει δηλώσει συμμετοχή τόσο στα 100μ. όσο και στα 200μ. Μεγάλος αντίπαλός του στα 200μ. θα είναι ο Ιταλός Enrico Demonte που έχει επίδοση 20.44 και ο Ludovico Cortellazzo (20.95).

Από εκεί και πέρα στα 200μ. θα αγωνιστεί η Μαρία Μπελιμπασάκη, η οποία θα έχει για κύρια αντίπαλό της την Ισραηλινή Olga Lenskay 23.59. Για την  πρωταθλήτρια του Σητειακού είναι η πρώτη της κούρσα στα 200μ. κι ενώ το προηγούμενο Σάββατο έκανε καταπληκτική κούρσα στα 100μ. στα Παπαφλέσσεια.

Το όνειρο της πρόκρισης στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα και γιατί όχι στην Ολυμπιάδα του Ρίο κυνηγά στα 400μ. γυναικών η Ειρήνη Βασιλείου, η οποία την προηγούμενη εβδομάδα συνέτριψε το ατομικό της ρεκόρ στην Καλαμάτα. Μαζί της και η Άννα Βασιλείου που θα προσπαθήσει να σπάσει το φράγμα των 53 δευτερολέπτων. Μεγάλη αντίπαλός τους θα είναι η Βραζιλιάνα Jessica Da Silva Roberti (53.16).

Στα 400μ ανδρών θα συμμετάσχει ο Ιταλός Francesco Capellini (46.88), στα 400μ εμπόδια θα αγωνιστεί η Δήμητρα Γναφάκη και στο μήκος η Λίλη Αλεξούλη.

Αναλυτικά, όλες οι συμμετοχές των αγώνων του Σαββάτου:

68α  ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΑ  - ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΙΟΥΝΙΟΥ
100Μ. ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΧΩΡΑ
GRE

ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ - ΣΤΕΦ

Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

ΙΤΑ

CORTELLAZZO  LUDOVICO

ITALIA

RSA

ΔΕΣΠΟΤΑΚΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ

1997

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ

CYP

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ  ΠΑΪΣΙΟΣ

1995

ΚΥΠΡΟΣ

GRE

ΚΡΕΜΥΔΑΣ  ΒΙΚΤΩΡ

1994

Γ.Σ. ΠΙΝΔΑΡΟΣ

GRE

ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1900

Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

GRE

ΣΒΑΡΝΙΑΣ  ΠΛΑΤΩΝ

1995

Α.Ο ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ

GRE

ΚΟΥΤΣΟΥΚΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

1989

Α.Ο  ΚΥΔΩΝ

GRE

ΣΟΥΦΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

1997

Α.Ο. ΚΥΔΩΝ

GRE

ΚΟΚΚΙΝΟΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ

1997

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

GRE

ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΑΚΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ

1999

Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

GRE

ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ

2000

Α.Ο. ΚΙΣΣΑΜΟΥ

GRE

ΤΣΙΧΛΑΚΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ

2000

Α.Ο. ΚΙΣΣΑΜΟΥ

GRE

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

2000

Α.Ο. ΚΙΣΣΑΜΟΥ

GRE

ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ  ΑΛΕΞΙΟΣ

1999

Α.Ο. ΚΙΣΣΑΜΟΥ

200Μ. ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
GRE

ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

ΙΤΑ

CORTELLAZZO  LUDOVICO

ITALIA

20.95

ITA

DEMONTE  ENRICO

ITALIA

20.44

RSA

ΔΕΣΠΟΤΑΚΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ

1997

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ

GRE

ΤΡΙΒΥΖΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1987

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

GRE

ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛ                     

1989

ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ

GRE

ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ

1999

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

GRE

ΚΟΚΚΙΝΟΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ

1997

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

400Μ. ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ITA

CAPELLINI  FRANCESCO

ITALIA

46.88

GRE

ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1996

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

CYP

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΟΝΙΣΗΦΟΡΟΣ

ΚΥΠΡΟΣ

GRE

ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ  ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ

2000

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο.

GRE

ΕΠΤΑΜΗΝΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1997

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

GRE

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ

1998

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

GRE

ΛΙΛΟΣ  ΜΑΝΟΛΗΣ

2000

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

GRE

ΒΟΥΤΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ  ΡΑΦΑΗΛ

1998

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

GRE

ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ  ΦΩΤΗΣ

2000

Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

GRE

ΠΟΠΑ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1999

Α.Ο.  ΚΙΣΣΑΜΟΥ

GRE

ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ  ΣΩΖΩΝ

2000

Α.Ο.  ΚΙΣΣΑΜΟΥ

GRE

ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ  ΘΕΟΔΟΣΗΣ

1998

Α.Ο.  ΚΙΣΣΑΜΟΥ

400Μ. ΕΜΠ. ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΧΩΡΑ
GRE

ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1992

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

CYP

ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΝΕΟΦΥΤΟΣ

ΚΥΠΡΟΣ

GRE

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1991

ΓΑΣ ΑΡΧ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

GRE

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1998

Ο.Φ.Η.

GRE

ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ   ΝΙΚΟΣ

1989

Α.Ο. ΛΑΣΙΘΙΟΥ

GRE

ΛΟΠΙΝΕ  ΘΩΜΑΣ

1998

Ο.Φ.Η.

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ -  ΧΩΡΑ
GRE

ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1987

Γ.Σ. ΣΚΑΛΑΣ

SWE

TORNEUS  MICHEL

SWEDEN

CYP

ΒΟΛΟΥ  ΜΑΤΘΑΙΟΣ

1989

ΚΥΠΡΟΣ

CYP

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ  ΠΕΡΙΚΛΗΣ

1993

ΚΥΠΡΟΣ

GRE

ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

1996

ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

GRE

ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1999

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

GRE

ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

1994

ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ

GRE

ΣΑΡΑΚΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ

1995

ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ

GRE

ΠΑΤΤΑΚΟΣ  ΜΑΝΟΛΗΣ

2000

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

GRE

ΣΚΟΥΛΟΥΔΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ

1999

Γ.Σ. ΕΛ.  ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ISR

BUTAIL DANIEL

15.94

SWE

EHRLIN  ERIK

BUL

KARAILIEV KRASIMIROV MOMCHIL

CYP

ΑΡΝΟΣ  ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΚΥΠΡΟΣ

CYP

ΒΟΛΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1991

ΚΥΠΡΟΣ

GRE

ΜΠΑΛΤΑΔΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1989

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

GRE

ΜΑΚΡΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

1993

ΠΑΟΚ

GRE

ΤΣΙΩΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1993

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

GRE

ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1998

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ

GRE

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1997

ΑΕ ΜΕΣ. Ο ΑΜΕΙΝΙΑΣ

GRE

ΣΑΡΑΚΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ

1995

ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ

GRE

ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ

2002

Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
GRE

ΗΛΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1981

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

CYP

ΚΑΚΟΤΑΣ   ΜΙΧΑΛΗΣ

ΚΥΠΡΟΣ

GRE

ΕΥΘΑΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1991

ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ

GRE

ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1988

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

GRE

ΚΑΣΣΕΛΑΣ  ΘΑΝΑΣΗΣ

1997

Α.Ο. ΚΥΔΩΝ

GRE

ΒΟΥΤΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ  ΡΑΦΑΗΛ

1998

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

GRE

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ

1998

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

GRE

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ

1997

Α.Ο. ΚΥΔΩΝ

GRE

ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ

1999

Α.Ο. ΚΥΔΩΝ

100Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΧΩΡΑ
ITA

HERRERA  ABREU

ITALIA

FRA

MANG  VERONIQUE

FRANCE

CYP

ΝΙΚΟΛΕΤTΟΥ  ΝΙΚΟΛΕΤΑ

1985

ΚΥΠΡΟΣ

CYP

ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΕΙΡΗΝΗ

ΚΥΠΡΟΣ

GRE

ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ

1994

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

GRE

ΓΑΤΟΥ  ΜΑΡΙΑ

1989

ΑΓΕΣ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ

GRE

ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

1995

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

GRE

ΚΟΥΜΠΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ

1991

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

GRE

ΜΠΕΡΝ  ΑΛΑΝΑ

1994

Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

GRE

ΝΙΚΑ  ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

2000

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

GRE

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ

2000

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

GRE

ΦΘΕΝΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ

2001

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

GRE

ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2000

Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

GRE

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΥ  ΝΑΤΑΛΙΑ

2001

Ο.Κ.Α. ΑΡΚΑΔΙ

GRE

ΜΙΧΕΛΑΚΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ

1999

Ο.Κ.Α. ΑΡΚΑΔΙ

200Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΧΩΡΑ
GRE

ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ

1991

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ

ISR

LENSKAY  OLGA

ISRAEL

23.59

ITA

HERERA  ABREU

ITALIA

CYP

ΝΙΚΟΛΕΤTΟΥ  ΝΙΚΟΛΕΤΑ

1985

ΚΥΠΡΟΣ

GRE

ΠΟΛΙΤΗ  ΚΟΡΙΝΑ

1995

Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

GRE

ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ

1994

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

GRE

ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ

2000

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

GRE

ΚΑΝΑΚΗ  ΑΛΕΞΙΑ

1994

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

GRE

ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

1999

Α.Ο.  ΚΙΣΣΑΜΟΥ

GRE

ΜΙΧΕΛΑΚΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ

1999

Ο.Κ.Α. ΑΡΚΑΔΙ

400Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΧΩΡΑ
GRE

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

1990

ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

GRE

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ

1990

ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

BRA

DA  SILVA JESSICA ROBERTI

BRASIL

53.16

GRE

ΓΡΙΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ

1997

ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

GRE

ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

1996

ΑΕ ΟΛΥΜΠ. ΠΑΤΡΩΝ

CYP

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΡΑΦΑΕΛΑ

1993

ΚΥΠΡΟΣ

GRE

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ

1997

ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ

GRE

ΓΙΟΒΑ  ΙΩΑΝΝΑ

1993

ΟΛΥΜΠ.  ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

GRE

ΛΕΓΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ

1994

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

GRE

ΚΟΤΣΙ ΝΤΟΡΙΑΝΝΑ

2000

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

400Μ. ΕΜΠ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΧΩΡΑ

GRE

ΛΙΤΣΕΝΗ ΡΙΓΚΕΛΤΑ -  ΜΑΡΙΑ

1994

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

GRE

ΓΝΑΦΑΚΗ  ΔΗΜΗΤΡΑ

1997

Α.Ο.  ΚΥΔΩΝ

GRE

ΚΑΝΑΚΗ  ΑΛΕΞΙΑ

1994

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

GRE

ΚΙΑΦΑ  ΑΝΝΑ

1998

Γ.Α.Σ. ΑΧΕΛΑΟΣ

GRE

ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΥ  ΔΩΡΟΘΕΑ

1997

ΟΦΚΑ  ΟΔΥΣΣΕΑΣ

GRE

ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ

1996

ΑΕ ΟΛΥΜΠ.  ΠΑΤΡΩΝ

GRE

ΛΟΠΙΝΕ  ΜΠΕΑΤΡΙΣ

2000

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

GRE

ΜΕΤΑ  ΕΓΚΛΑΝΤΙΝΑ

2000

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ  - ΧΩΡΑ

GRE

ΑΛΕΞΟΥΛΗ ΧΑΪΔΩ

1991

ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

SWE

MARMBRANDT MALIN  

SWEDEN

SWE

OLSON  MALIN

SWEDEN

ISR

ZELIKOVICH  EFAT

ISRAEL

CYP

ΠΑΝΑΓΗ  ΝΕΚΤΑΡΙΑ

1992

ΚΥΠΡΟΣ

GRE

ΑΛΛΟΓΑΚΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.

GRE

ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΗ  ΖΩΗ

2000

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

GRE

ΖΑΡΡΑ  ΕΥΗ

1996

Ο.Κ.Α. ΑΡΚΑΔΙ

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ  - ΧΩΡΑ

SWE

NILSON  MADELEINE

SWEDEN

ISR

SABIR  JASMIN

ISRAEL

FIL

LINDGREN  ESSI

FILANDIA

GRE

ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ  ΚΡΙΣΤΙΝΑ

1990

ΑΓΕΜΣ  ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

CYP

ΣΤΑΥΡΟΥ  ΖΩΗ

ΚΥΠΡΟΣ

CYP

ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ  ΘΩΜΑΙΔΑ

ΚΥΠΡΟΣ

GRE

ΡΩΜΑΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝTIΝΑ

1997

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

GRE

ΒΑΛΙΑΔΗ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1995

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

GRE

ΚΩΣΤΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ

1999

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.

 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ   ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ -  ΧΩΡΑ

ΙΤΑ

ANIBALLI VALENTINA

ITALIA

ΙΤΑ

STRUMILLO   STEFANIA

ITALIA

GRE

ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

1998

Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

GRE

ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1990

Γ.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

GRE

ΨΑΡΑΚΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

1993

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

GRE

ΞΕΖΩΝΑΚΗ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1999

Ο Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

GRE

ΦΡΑΓΚΑΚΗ  ΕΙΡΗΝΗ

2002

Α.Ο. ΚΥΔΩΝ

AKONTIO  ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ -  ΧΩΡΑ

GRE

ΓΚΕΛΗ  ΕΛΕΝΗ

1998

Γ.Α.Σ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

GRE

ΜΑΝΙΟΥ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ

1998

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

GRE

ΣΥΝΟΛΑΚΗ  ΗΡΩ

1999

Ο.Κ.Α. ΑΡΚΑΔΙ

GRE

ΒΕΡΥΚΑΚΗ  ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

1998

Α.Ο. ΚΥΔΩΝ

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση