iphone app
android app
iphone app android app
Τρίτη 24 Ιανουαρίου 2017
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Με μεγάλη συμμετοχή η ημερίδα κολύμβησης στο Ηράκλειο


Ημερομηνία δημοσίευσης:
Τελευταία ενημέρωση:

Με τη συμμετοχή 219 αθλητών και αθλητριών πραγματοποιήθηκε το περασμένο Σάββατο η ημερίδα κολύμβησης που διοργάνωσε ο ΟΦΗ στο κολυμβητήριο του Ηρακλείου.

Η συμμετοχή ήταν κυρίως από τα σωματεία του Ηρακλείου, όμως οι επιδόσεις ήταν πολύ καλές .

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα:

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12 ΕΤΩΝ - ΟΦΗ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
23 Απρ 2016
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΝΤΑΝΤΟΥΔΗΣ ΡΗΓΑΣ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ12

00:35.68

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

ΟΦΗ

ΑΓ12

00:35.68

3

ΜΥΓΙΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ11

00:43.75

4

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ11

00:44.67

5

ΜΑΤΣΑ ΚΛΕΩΝ

ΕΓΟΗ

ΑΓ12

00:44.91

6

ΒΑΓΙΑΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ11

00:46.21

7

ΣΩΠΑΣΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

00:46.44

8

ΡΙΤΣΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

00:46.93

9

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

00:47.52

10

ΔΑΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ10

00:47.61

11

ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ12

00:48.30

12

ΛΙΑΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ12

00:48.61

13

ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΟΦΗ

ΑΓ11

00:49.07

14

ΣΩΠΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΟΗ

ΑΓ12

00:49.22

15

ΚΑΤΣΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ12

00:49.98

16

ΒΟΥΡΒΑΧΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ9

00:50.68

17

ΚΑΛΩΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ9

00:51.75

18

ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ12

00:51.89

19

ΧΡΟΝΙΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ11

00:56.09

20

ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ9

01:00.05

21

ΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ9

01:03.83

22

ΚΑΡΠΟΥΣΟΡ ΛΟΥΤΣΙΑΝ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ9

01:05.27

ΜΕΡΣΥΝΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ9

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΓΟΗ

ΑΓ10

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

00:36.84

2

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

00:41.98

3

ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ10

00:44.24

4

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

00:44.66

5

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

00:46.31

6

ΧΙΩΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

00:47.39

7

ΖΕΡΒΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΚΟΗ

ΚΡ12

00:51.32

8

ΠΕΧΥΝΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

00:52.30

9

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

00:52.69

10

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ9

00:53.73

11

ΜΠΑΡΜΠΑΓΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ12

00:54.62

12

ΜΑΜΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ9

00:55.86

13

ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ10

00:58.74

14

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΛΛΗ

ΟΦΗ

ΚΡ9

00:58.83

15

ΣΒΥΡΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ9

01:01.16

ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ9

50m ΥΠΤΙΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΠΑΤΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ12

00:40.26

2

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

00:41.11

3

ΖΟΥΡΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΦΗ

ΑΓ12

00:41.21

4

ΜΑΚΑΤΟΥΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ12

00:45.32

5

ΣΩΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

00:45.90

6

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

00:46.74

7

ΣΥΝΤΖΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ9

00:48.16

8

ΤΣΑΠΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

00:49.02

9

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

00:50.58

10

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

00:51.67

11

ΡΙΤΣΑΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

00:52.25

12

ΚΛΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΓΟΗ

ΑΓ10

00:52.66

13

ΣΠΙΘΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ9

00:54.18

14

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ10

00:54.38

15

ΚΑΒΟΥΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ10

00:55.46

16

ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

00:55.88

17

ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ10

00:57.28

18

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΑΓ9

00:57.63

19

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ9

00:58.21

20

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ9

00:59.72

21

ΤΖΕΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΓΟΗ

ΑΓ10

01:00.91

22

ΒΑΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ9

01:01.33

23

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΕΡΜΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ9

01:01.56

24

ΜΠΙΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ9

01:08.41

25

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ9

01:09.78

26

ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ9

01:14.73

50m ΥΠΤΙΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΑΒΝΤΟΛΙ ΚΡΙΣΑΝΘΙ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΚΡ12

00:47.24

2

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ11

00:48.27

3

ΣΩΠΑΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΚΟΗ

ΚΡ9

00:48.42

4

ΚΥΠΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΩΡΟΘΕΑ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ11

00:48.80

5

ΠΛΑΙΤΗ ΑΝΤΙΟΠΗ

ΕΓΟΗ

ΚΡ10

00:51.08

6

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ9

00:51.65

7

ΚΑΛΥΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΕΓΟΗ

ΚΡ10

00:52.38

8

ΚΑΝΤΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ9

00:53.93

9

ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΚΟΗ

ΚΡ9

00:54.07

10

ΠΑΝΩΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ9

00:54.17

11

ΚΟΥΒΙΔΗ ΕΛΕΝΗ

ΟΦΗ

ΚΡ10

00:54.48

12

ΚΟΥΡΝΕΤΑ ΜΑΡΙΝΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

00:55.46

13

ΒΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

00:55.75

14

ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

00:55.79

15

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ9

00:56.85

16

ΛΕΛΕΚΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ10

00:57.60

17

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΙΝΑ

ΕΓΟΗ

ΚΡ11

00:58.48

18

ΤΣΟΜΠΑΙ ΡΟΒΕΝΑ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

00:58.51

19

ΣΩΠΑΣΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΚΡ9

01:00.56

20

ΚΩΣΤΑΡΑ ΖΗΝΟΒΙΑ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΚΡ9

01:01.17

21

ΜΕΘΥΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

01:03.46

22

ΠΛΑΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΚΡ9

01:05.19

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ12

01:11.72

2

ΣΩΠΑΣΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

01:17.02

3

ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ12

01:17.24

4

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΗ

ΑΓ12

01:17.81

5

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

01:17.88

6

ΓΚΟΓΚΟΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ9

01:18.27

7

ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ12

01:18.83

8

ΜΑΖΙΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ11

01:22.21

9

ΛΙΑΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ12

01:22.26

10

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ10

01:23.42

11

ΣΩΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

01:26.50

12

ΤΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

01:27.01

13

ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ12

01:28.59

14

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

01:31.96

15

ΣΩΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

01:32.12

16

ΣΑΛΑΒΑΝΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΟΦΗ

ΑΓ12

01:32.15

17

ΣΩΠΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΟΗ

ΑΓ12

01:32.50

18

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ9

01:35.48

19

ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

01:35.62

20

ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

01:35.66

21

ΣΚΟΥΡΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ10

01:40.49

22

ΣΚΑΡΒΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΦΗ

ΑΓ9

01:45.21

23

ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ10

01:50.93

24

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΓΟΗ

ΑΓ10

01:51.08

25

ΠΥΘΑΡΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΕΓΟΗ

ΑΓ9

01:54.24

26

ΚΟΚΟΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

01:54.62

27

ΚΑΡΟΦΥΛΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΓΟΗ

ΑΓ10

01:58.14

ΜΑΚΑΤΟΥΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ12

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΜΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗ ΝΙΚΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

01:16.61

2

ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΕΛΕΝΗ

ΚΟΗ

ΚΡ11

01:23.58

3

ΣΗΜΑΝΤΗΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

01:24.19

4

ΚΛΑΔΟΥ ΑΝΝΑ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ12

01:25.25

5

ΧΑΙΝΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

01:26.30

6

ΠΛΟΥΜΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

01:32.31

7

ΦΑΣΟΥΛΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ10

01:33.25

8

ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ11

01:33.49

9

ΖΕΡΒΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΚΟΗ

ΚΡ12

01:35.13

10

ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑ ΔΑΝΑΗ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ12

01:35.31

11

ΔΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ10

01:35.61

12

ΚΑΛΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ9

01:35.68

13

ΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ12

01:37.67

14

ΦΡΥΣΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

01:39.45

15

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ12

01:41.40

16

ΚΟΚΟΒΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

01:41.89

17

ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ9

01:43.00

18

ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ9

01:43.23

19

ΜΠΕΚΙΑΙ ΝΤΑΝΙΕΛΑ

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

01:43.65

20

ΜΑΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

01:44.04

21

ΠΟΡΤΑΛΑΚΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ10

01:44.95

22

ΠΛΑΙΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΕΓΟΗ

ΚΡ9

01:48.68

23

ΒΛΑΧΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΘΑΛΕΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

01:49.77

24

ΒΑΣΣΑΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΕΓΟΗ

ΚΡ12

02:08.72

25

ΛΙΑΠΑΚΗ  ΕΙΡΗΝΗ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ10

02:10.62

26

ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

02:21.06

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΜΑΤΣΑ ΚΛΕΩΝ

ΕΓΟΗ

ΑΓ12

01:32.62

2

ΔΟΚΟΥΜΕΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ11

01:41.35

3

ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ10

01:42.93

4

ΦΟΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

01:44.98

5

ΣΑΛΑΒΑΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΟΦΗ

ΑΓ12

01:45.05

6

ΠΑΤΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ12

01:45.43

7

ΜΑΣΤΡΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ12

01:46.97

8

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ

ΟΦΗ

ΑΓ11

01:47.34

9

ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ12

01:48.18

10

ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΟΦΗ

ΑΓ11

01:50.13

11

ΣΑΛΑΒΑΝΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΟΦΗ

ΑΓ12

01:54.03

12

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΓΟΗ

ΑΓ11

01:57.70

13

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ10

01:57.87

14

ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

02:03.38

15

ΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

02:03.78

16

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΓΟΗ

ΑΓ11

02:23.12

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΧΙΩΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

01:41.94

2

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

01:44.23

3

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

01:45.99

4

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

01:47.92

5

ΧΕΙΜΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ11

01:50.27

6

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

01:51.88

7

ΚΛΑΔΟΥ ΑΝΝΑ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ12

01:55.37

8

ΚΟΚΟΒΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

01:55.74

9

ΣΑΒΒΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

01:55.99

10

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ10

01:57.08

11

ΜΑΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

01:57.38

12

ΜΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

01:58.25

13

ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ10

02:07.07

14

ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ10

02:07.85

15

ΑΒΝΤΟΛΙ ΚΡΙΣΑΝΘΙ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΚΡ12

02:08.62

16

ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ10

02:17.71

17

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

02:18.97

18

ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ10

02:21.58

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΟΦΗ

ΚΡ11

200m ΥΠΤΙΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

03:10.06

ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ11

200m ΥΠΤΙΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ11

03:44.17

400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ11

05:25.94

2

ΑΓΟΡΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ12

05:48.03

3

ΒΑΓΙΑΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ11

05:56.01

4

ΤΣΑΤΣΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΟΦΗ

ΑΓ11

06:12.75

5

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

06:26.35

6

ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ12

06:55.41

ΝΤΑΝΤΟΥΔΗΣ ΡΗΓΑΣ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ12

400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΓΚΟΓΚΟΣΗ ΔΑΝΑΗ

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

05:17.90

2

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΟΦΗ

ΚΡ11

05:48.34

3

ΕΡΓΑΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΕΓΟΗ

ΚΡ12

05:50.52

4

ΑΛΕΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΟΦΗ

ΚΡ12

05:56.76

5

ΚΑΝΟΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

06:08.45

6

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ11

06:12.84

7

ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΣΟΥΜΕΛΑ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ12

06:16.12

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΗ

ΑΓ12

03:11.02

2

ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΟΦΗ

ΑΓ12

03:13.80

3

ΜΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

03:17.68

4

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

03:26.55

5

ΛΕΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ10

03:29.11

6

ΔΑΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ10

03:38.52

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΟΦΗ

ΚΡ11

03:46.69

2

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΚΡ12

04:15.10

800m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

ΟΦΗ

ΑΓ12

10:58.03

2

ΖΟΥΡΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΦΗ

ΑΓ12

11:07.11

3

ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΟΦΗ

ΑΓ12

11:28.37

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΓΚΟΓΚΟΣΗ ΔΑΝΑΗ

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

00:31.90

2

ΑΛΕΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΟΦΗ

ΚΡ12

00:32.97

3

ΜΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗ ΝΙΚΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

00:34.09

4

ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΣΟΥΜΕΛΑ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ12

00:35.20

5

ΣΗΜΑΝΤΗΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

00:35.55

6

ΚΑΝΟΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

00:35.62

7

ΕΡΓΑΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΕΓΟΗ

ΚΡ12

00:35.80

8

ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΕΛΕΝΗ

ΚΟΗ

ΚΡ11

00:36.58

9

ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ10

00:37.31

10

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

00:37.81

11

ΚΛΑΔΟΥ ΑΝΝΑ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ12

00:38.59

12

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ

ΓΑΣΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

00:38.80

13

ΜΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

00:39.17

14

ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ11

00:39.25

15

ΦΑΣΟΥΛΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ10

00:40.84

16

ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑ ΔΑΝΑΗ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ12

00:41.60

17

ΦΡΥΣΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

00:42.01

18

ΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ12

00:42.70

19

ΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ12

00:43.45

20

ΚΑΛΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ9

00:43.50

21

ΖΕΡΒΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΚΟΗ

ΚΡ12

00:43.69

22

ΚΑΛΥΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΕΓΟΗ

ΚΡ10

00:43.82

23

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΚΡ12

00:44.16

24

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ9

00:44.91

25

ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΚΟΗ

ΚΡ9

00:45.33

ΣΑΒΒΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

00:45.33

27

ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ9

00:45.49

28

ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ10

00:45.71

29

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

00:45.90

30

ΚΟΥΒΙΔΗ ΕΛΕΝΗ

ΟΦΗ

ΚΡ10

00:46.65

31

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ9

00:47.35

32

ΖΩΙΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΓΑΣΡΕΘΥΜ

ΚΡ10

00:47.66

33

ΜΑΜΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ9

00:47.80

34

ΣΩΠΑΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΚΟΗ

ΚΡ9

00:48.11

35

ΒΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

00:50.77

36

ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΟΦΗ

ΚΡ9

00:51.53

37

ΚΟΥΚΛΙΝΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ10

00:51.86

38

ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

00:52.28

39

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ9

00:53.76

40

ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

00:54.49

41

ΣΩΠΑΣΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΚΡ9

00:54.66

42

ΤΣΟΜΠΑΙ ΡΟΒΕΝΑ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

00:54.72

43

ΒΑΣΣΑΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΕΓΟΗ

ΚΡ12

00:56.62

44

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ9

00:58.06

45

ΠΛΑΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΚΡ9

00:59.72

46

ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ9

01:02.44

47

ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

01:04.53

48

ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗ ΕΡΣΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ9

01:11.78

49

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ9

01:12.29

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ12

00:32.35

2

ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΟΦΗ

ΑΓ12

00:33.43

3

ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ12

00:34.05

4

ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΟΦΗ

ΑΓ12

00:34.17

5

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

00:34.24

6

ΜΑΤΣΑ ΚΛΕΩΝ

ΕΓΟΗ

ΑΓ12

00:34.63

7

ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ12

00:34.82

8

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

00:36.63

9

ΜΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

00:36.97

10

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

00:37.27

11

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΓΟΗ

ΑΓ11

00:37.31

12

ΤΣΑΤΣΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΟΦΗ

ΑΓ11

00:37.71

13

ΣΩΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

00:37.82

14

ΛΙΑΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ12

00:38.64

ΚΥΡΙΚΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ12

00:38.64

16

ΑΡΧΑΒΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ11

00:39.76

17

ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

00:39.81

18

ΜΑΡΑΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΑΣΡΕΘΥΜ

ΑΓ10

00:39.87

19

ΤΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

00:39.98

20

ΜΑΣΤΡΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ12

00:40.41

21

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

00:40.50

22

ΣΩΠΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΟΗ

ΑΓ12

00:40.55

23

ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ11

00:40.66

24

ΜΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ12

00:40.91

25

ΣΩΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

00:40.96

26

ΚΛΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΓΟΗ

ΑΓ10

00:41.14

27

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ11

00:41.43

28

ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

00:41.61

29

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

00:41.74

30

ΡΙΤΣΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

00:42.44

31

ΚΑΡΠΟΥΣΟΡ ΛΟΥΤΣΙΑΝ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ9

00:42.78

32

ΜΙΧΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ11

00:43.08

33

ΣΥΝΤΖΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ9

00:44.35

34

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ

ΟΦΗ

ΑΓ11

00:44.37

35

ΡΑΠΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΟΗ

ΑΓ9

00:44.50

36

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ10

00:44.51

37

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ10

00:44.81

38

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΓΑΣΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

00:45.18

39

ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ10

00:47.01

40

ΜΑΡΑΜΕΝΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΓΑΣΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

00:47.15

41

ΧΑΛΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ11

00:47.35

42

ΒΟΥΡΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ9

00:47.36

43

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΓΟΗ

ΑΓ11

00:47.57

44

ΤΖΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΓΑΣΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

00:48.02

45

ΡΙΤΣΑΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

00:49.24

46

ΚΑΡΟΦΥΛΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΓΟΗ

ΑΓ10

00:49.90

47

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

00:50.18

48

ΚΟΚΟΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

00:50.21

49

ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΦΗ

ΑΓ12

00:50.60

50

ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

00:50.71

51

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΑΓ9

00:50.99

52

ΒΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΗ

ΑΓ10

00:51.01

53

ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΑΓ12

00:51.19

54

ΒΑΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ9

00:51.47

55

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ10

00:51.96

56

ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ10

00:53.29

57

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ9

00:55.03

58

ΣΠΙΘΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ9

00:56.78

59

ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΦΗ

ΑΓ11

00:56.91

60

ΜΑΜΑΤΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

00:57.15

61

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΕΡΜΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ9

00:58.12

62

ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ10

00:58.71

63

ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΑΓ12

00:59.93

64

ΜΠΑΛΟΠΗΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΓΟΗ

ΑΓ10

01:03.24

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

00:41.58

2

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΟΦΗ

ΚΡ11

00:44.17

3

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

00:48.76

4

ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΓΑΣΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

00:50.52

5

ΧΕΙΜΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ11

00:50.58

6

ΚΟΥΡΝΕΤΑ ΜΑΡΙΝΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

00:51.61

7

ΧΑΙΝΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

00:51.86

8

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ11

00:53.04

9

ΠΕΧΥΝΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

00:53.06

10

ΜΑΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

00:53.16

11

ΚΟΚΟΒΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

00:54.48

12

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ10

00:56.45

13

ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ9

00:57.22

14

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΟΦΗ

ΚΡ11

00:57.71

15

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΛΛΗ

ΟΦΗ

ΚΡ9

00:57.86

16

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ12

00:58.70

17

ΒΛΑΧΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΘΑΛΕΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

00:58.86

18

ΠΑΝΩΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ9

00:59.58

19

ΚΑΝΤΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ9

00:59.97

20

ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ10

01:00.47

21

ΖΩΙΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΓΑΣΡΕΘΥΜ

ΚΡ10

01:01.02

22

ΠΟΡΤΑΛΑΚΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ10

01:01.11

23

ΜΠΕΚΙΑΙ ΝΤΑΝΙΕΛΑ

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

01:01.70

24

ΛΕΛΕΚΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ10

01:01.82

25

ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

01:03.19

26

ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ10

01:03.41

27

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΙΝΑ

ΕΓΟΗ

ΚΡ11

01:04.56

28

ΣΒΥΡΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ9

01:04.60

29

ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

01:05.78

30

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΟΗ

ΚΡ9

01:06.63

31

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

01:06.74

32

ΛΙΑΠΑΚΗ  ΕΙΡΗΝΗ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ10

01:06.92

33

ΠΛΑΙΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΕΓΟΗ

ΚΡ9

01:07.89

34

ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

01:07.96

35

ΚΑΡΑΝΔΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ10

01:08.20

36

ΜΕΘΥΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

01:10.34

37

ΠΕΤΣΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ9

01:22.79

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΑΓΟΡΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ12

00:42.10

2

ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ12

00:47.19

3

ΔΟΚΟΥΜΕΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ11

00:47.63

4

ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ10

00:47.84

5

ΦΟΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

00:47.94

6

ΓΚΟΓΚΟΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ9

00:50.66

7

ΜΑΖΙΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ11

00:51.53

8

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΓΑΣΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

00:53.84

9

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ10

00:54.14

10

ΒΟΥΡΒΑΧΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ9

00:55.18

11

ΑΡΧΑΒΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ11

00:55.94

12

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ10

00:55.99

13

ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

00:56.06

14

ΜΕΡΣΥΝΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ9

00:56.19

15

ΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ9

00:56.31

16

ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ9

00:56.60

17

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ9

00:58.02

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ9

00:58.02

19

ΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

00:58.15

20

ΚΑΛΩΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ9

00:58.73

21

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΓΟΗ

ΑΓ11

01:02.39

22

ΣΚΑΡΒΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΦΗ

ΑΓ9

01:02.71

23

ΜΑΡΑΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΑΣΡΕΘΥΜ

ΑΓ10

01:04.64

24

ΧΑΛΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ11

01:04.89

25

ΤΖΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΓΑΣΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

01:07.21

26

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΓΟΗ

ΑΓ10

01:08.22

27

ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ10

01:08.81

28

ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ10

01:09.91

29

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ9

01:11.59

30

ΜΑΡΑΜΕΝΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΓΑΣΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

01:11.77

31

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ9

01:12.67

ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ10

ΠΥΘΑΡΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΕΓΟΗ

ΑΓ9

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

01:25.48

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΒΑΓΙΑΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ11

01:45.95

2

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ11

01:46.46

100m ΥΠΤΙΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΓΚΟΓΚΟΣΗ ΔΑΝΑΗ

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

01:21.30

2

ΚΑΝΟΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

01:31.55

3

ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΓΑΣΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

01:33.64

4

ΜΠΑΡΜΠΑΓΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ12

01:34.37

5

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ11

01:44.51

6

ΠΛΟΥΜΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

01:45.46

7

ΠΛΑΙΤΗ ΑΝΤΙΟΠΗ

ΕΓΟΗ

ΚΡ10

01:51.26

8

ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ10

01:56.84

9

ΒΛΑΧΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΘΑΛΕΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

01:57.83

10

ΦΡΥΣΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

01:58.59

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ

ΓΑΣΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΟΦΗ

ΚΡ11

ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑ ΔΑΝΑΗ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ12

100m ΥΠΤΙΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΗ

ΑΓ12

01:23.99

2

ΖΟΥΡΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΦΗ

ΑΓ12

01:28.02

3

ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΟΦΗ

ΑΓ12

01:29.05

4

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

01:29.65

5

ΠΑΤΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ12

01:32.06

6

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ12

01:32.94

7

ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΟΦΗ

ΑΓ12

01:33.92

8

ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΟΦΗ

ΑΓ11

01:39.99

9

ΜΑΖΙΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ11

01:40.04

10

ΤΣΑΤΣΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΟΦΗ

ΑΓ11

01:40.63

11

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

01:46.83

12

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

01:54.04

ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ12

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΑΛΕΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΟΦΗ

ΚΡ12

02:46.99

2

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

03:07.20

3

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

03:14.94

4

ΚΥΠΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΩΡΟΘΕΑ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ11

03:29.56

5

ΔΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ10

03:30.66

6

ΜΠΕΚΙΑΙ ΝΤΑΝΙΕΛΑ

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

03:50.00

7

ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ10

03:51.23

8

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΚΡ12

03:53.71

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ11

02:34.79

2

ΑΓΟΡΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ12

02:42.54

3

ΣΩΠΑΣΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

02:51.06

4

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

02:53.29

5

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

02:56.48

6

ΤΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

03:00.41

7

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ10

03:00.67

8

ΚΑΤΣΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ12

03:00.69

9

ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ12

03:09.50

10

ΣΑΛΑΒΑΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΟΦΗ

ΑΓ12

03:10.27

11

ΛΕΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ10

03:14.28

12

ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ12

03:18.17

13

ΛΙΑΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ12

03:18.52

14

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΓΟΗ

ΑΓ11

03:19.95

15

ΛΙΑΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ12

03:20.62

16

ΣΑΛΑΒΑΝΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΟΦΗ

ΑΓ12

03:30.94

17

ΣΚΟΥΡΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ10

03:37.07

18

ΤΖΕΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΓΟΗ

ΑΓ10

04:02.93

200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΧΙΩΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

03:32.63

2

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

03:38.58

3

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

03:44.96

4

ΚΑΒΒΟΥΣΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ12

03:53.32

5

ΧΕΙΜΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ11

03:55.37

200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ12

03:31.51

2

ΔΟΚΟΥΜΕΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ11

03:31.84

3

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ

ΟΦΗ

ΑΓ11

03:43.66

4

ΦΟΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

03:46.05

5

ΣΑΛΑΒΑΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΟΦΗ

ΑΓ12

03:50.49

6

ΜΥΓΙΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ11

04:07.08

ΜΑΣΤΡΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ12

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΜΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗ ΝΙΚΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

06:50.01

ΕΡΓΑΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΕΓΟΗ

ΚΡ12

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

1

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

ΟΦΗ

ΑΓ12

06:07.42

2

ΝΤΑΝΤΟΥΔΗΣ ΡΗΓΑΣ

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ12

06:25.70

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση