iphone app
android app
iphone app android app
Πέμπτη 30 Μαρτίου 2017
ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

Μεγάλο ενδιαφέρον στο Εργασιακό μπάσκετ


Με αμείωτο ενδιαφέρον συνεχίζεται το 5ο Εργασιακό πρωτάθλημα μπάσκετ που διοργανώνει ο Δήμος Ηρακλείου.

Στα παιχνίδια της 6ης αγωνιστικής υπήρξαν αρκετά ενδιαφέροντα παιχνίδια, όμως τα φαβορί ήταν αυτά που κυριάρχησαν.


Αναλυτικά, τα αποτελέσματα της 6ης εβδομάδας:

ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΟΡ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ Α Α 44-32
ΚΟΥΤΡΗΣ COSMOS SPORT Α Β 36-46
Π.Σ ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Β Α 32-23
ΟΤΕ ΚΡΗΤΙΚΗΓΗ Β Α
ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΟΑ ΜΕΛΗ Β Α 47-38
ΥΠΑ HAMED Β Α 25-43
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ SMED Β Β 40-28
ΕΛΚΕΘΕ Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑ Β Β 36-37
ALPHA BANK RETRO 23 Β Β 43-51
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ Π. ΜΕΣΣΑΡΑ Β Β 46-35
ΤΕΕΤΑΚ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ Β Γ 27-37
ΣΚΟΥΡΑΣ ΟΠΤΙΚΟΙ Β Γ 27-50
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ HOUSELAND Β Γ 63-48
ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ ΗΡΟΔΟΤΟ ΜΕΛΗ Β Γ 39-32
ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ Γ Α  31-26
ΜΕΡΑΣΤΡΙ OFF ROAD CLUB Γ Α 34-41
Π. ΧΑΟΧ Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ Γ Α 48-41
ΤΡΑΠ. .ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΒΑΓΙΩΝΙΑ Γ Α 41-31
BIOCITY Π.Σ ΓΟΥΒΩΝ Γ Β 25-30
CGP ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ Γ Β 34-48
ΚΡΗΤΙΔΑ Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ Γ Β 39-48
Ε.ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ Γ Β 57-33

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ   

ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 7/4 20.00 3Η

Γ Α ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΤΡΑΠ.  ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 7/4 21.30 3Η

Γ Α OFF ROAD CLUB ΒΑΓΙΩΝΙΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 8/4 20.00 3Η

B B ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ RETRO 23
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 8/4 21.30 2Η

Γ Β ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΚΡΗΤΙΔΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 9/4 10:30 2Η

Β Α ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 9/4 12:00 2Η

Β Β ALPHA BANK ΕΛΚΕΘΕ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 9/4 13:30 2Η

Β Α ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ HAMED
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 9/4 10:00 4Η

Β Γ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 9/4 11:30 4Η

Β Γ ΟΠΤΙΚΟΙ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 9/4 13:00 6Η

Β Γ ΗΡΟΔΟΤΟ ΜΕΛΗ ΣΚΟΥΡΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 11/4 17:00 5Η

Γ Α ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 11/4 18:30 5Η

Γ Α OFF ROAD CLUB Π.ΧΑΟΧ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 11/4 20:00 6Η

Α Α ΙΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 11/4 21:30 6Η

Α Β DONATO ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 11/4 17:30 5Η

Γ Α ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 11/4 19:00 5Η

Γ Α ΜΕΡΑΣΤΡΙ ΤΡΑΠ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 11/4 20:30 5Η

Γ Β GCP ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝ ΗΡΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 11/4   22.00 5Η

Γ Β Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ BIOCITY
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 12/4 20:00 6Η

Β Β SMED Α.Τ ΠΕΡΙΦ.   ΕΛ.ΑΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 12/4 21:30 5Η

Γ Β ΚΡΗΤΙΔΑ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 12/4 17:30 6Η

Α Α ΠΑΓΝΗ Π.Σ ΑΛΑΓΝΙΟΥ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 12/4 19:00 6Η

Α Β ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΕΛΜΕ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 13/4 20:00 6Η

Α Β ΚΟΥΤΡΗΣ ΠΑΛ.ΟΦΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 13/4 21:30 6Η

Α Β COSMOS SPORT ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 13/4 22:00 6Η

Β Γ ΟΠΤΙΚΟΙ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 14/4 20:00 6Η

Α Α ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ Π.ΣΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 14/4 21:30 6Η

Β Γ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 15/4 20:00 6Η

Β Γ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ ΤΕΕ/ΤΑΚ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 15/4 21:30 6Η

Β Α ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 16/4 10:30 6Η

Β Α ΚΡΗΤΙΚΗ ΓΗ Π.Σ. ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 16/4 12:00 6Η

Γ Α ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΜΕΡΑΣΤΡΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 16/4 13:30 6Η

Β Α ΟΤΕ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 16/4 11:00 6Η

Β Β ΕΛΚΕΘΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 16/4 12:30 5Η

Γ Β ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ Π.Σ ΓΟΥΒΕΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 16/4 14:00 6Η

Β Β ΠΑΛΑΙΜ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ ALPHA BANK

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση