iphone app
android app
iphone app android app
Τετάρτη 25 Ιανουαρίου 2017
ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ - ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

Οι αντιπρόσωποι του Ποταμιού μετά το Συνέδριο


Ημερομηνία δημοσίευσης:
Τελευταία ενημέρωση:

Αυτή είναι η Μεγάλη Συνάντηση των Αντιπροσώπων (ΜΕΣΥΑ), όπως διαμορφώθηκε από τις εκλογικές διεργασίες του 2ου Συνεδρίου του Ποταμιού, στις οποίες επανεξελέγη επικεφαλής του Κινήματος ο Σταύρος Θεοδωράκης. Ακολουθούν τα ονόματα των εκλεχθέντων:Αντιπρόσωποι ΝεολαίαςΑρετάκης ΔημήτρηςΒυλλιώτης ΠάριςΓαλάρης ΑπόστολοςΓιαννάκη ΔήμητραΔαμανάκη ΜαρίαΙωάννου Κλεόβουλος-ΚωνσταντίνοςΚαρακωνσταντόπουλος ΠαναγιώτηςΚαραναστάσης ΝικόλαοςΚουτρέτση Δανάη-ΜαρίαΚράτσας ΊκαροςΛιάγκουρα ΣίλιαΛιανού ΡάνιαΣπανοβασίλης ΓεώργιοςΣτεργιοπούλου ΒασιλικήΣωτηρλής ΧρήστοςΤασόπουλος ΗλίαςΤερζής ΠέτροςΤζωρτζίνης ΚώσταςΦούντζουλα ΧριστίναΦτυλιτάκη Νίκη


Αντιπρόσωπος Τομέα Οικονομίας, Χρηματοπιστωτικών και ΑνάπτυξηςΓκράβας Κωνσταντίνος


Αντιπρόσωπος Τομέα ΥγείαςΚουπίδης Σωτήριος


Αντιπρόσωπος Τομέα Προσχολικής Αγωγής, Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας ΕκπαίδευσηςΓερούκη Μαργαρίτα


Αντιπρόσωπος Τομέα Τοπικής Αυτοδιοίκησης και Περιφερειακής ΑνάπτυξηςΑναστασοπούλου Ολυμπία


Αντιπρόσωπος Τομέα ΠολιτισμούΚουτούλιας Ιωάννης


Αντιπρόσωπος Τομέα ΆμυναςΤσιτσιλιάνος Γιώργος


Αντιπρόσωπος Τομέα ΕργασίαςΛυμπεράκη Αντιγόνη


Αντιπρόσωπος Τομέα Μεταναστευτικής ΠολιτικήςΤσαούσης Γεώργιος


Αντιπρόσωπος Τομέα Δημόσιας Τάξης και Πολιτικής ΠροστασίαςΑθανασάκης Ανδρέας


Αντιπρόσωπος Τομέα ΝαυτιλίαςΚοσμάτος Αναστάσιος


Αντιπρόσωπος Τομέα Επιχειρηματικότητας, Ανταγωνισμού και ΜΜΕΤσουνάκης Αργύρης


Αντιπρόσωπος Τομέα Περιβάλλοντος και Φυσικών ΠόρωνΓκουρτσογιάννη Μελίττα


Αντιπρόσωπος Τομέα Αγροτικής ΑνάπτυξηςΚαχριμάνης Σπύρος


Αντιπρόσωπος Τομέα Διοικητικής Μεταρρύθμισης και Ηλεκτρονικής ΔιακυβέρνησηςΣτεφοπούλου Ευφροσύνη


Αντιπρόσωπος Τομέα ΑσφάλισηςΤήνιος Πλάτων


Αντιπρόσωπος Τομέα Νέας Γενιάς και ΑθλητισμούΠαπαδάκης Νίκος


Αντιπρόσωπος Τομέα ΤουρισμούΤσάρτας Πάρις Γιώργος


Αντιπρόσωπος Τομέα Εξωτερικής Πολιτικής και Ευρωπαϊκών ΥποθέσεωνΚακλίκης Γιώργος


Αντιπρόσωπος Τομέα Πρόνοιας και ΑναπηρίαςΧαρόπουλος Βασίλης


Αντιπρόσωπος Τομέα ΔικαιοσύνηςΠαναγοπούλου Γιάννα


Αντιπρόσωπος Τομέα Ανώτατης ΕκπαίδευσηςΟνουφριάδης Αλέξανδρος


Αντιπρόσωποι Επιτροπής ΔιαλόγουΕυφραιμίδου ΆνναΖαχαριάδης ΝικόλαοςΚουμάνταρος ΔημήτρηςΜεϊμάρογλου ΓιάννηςΜπιτζάνης ΚωνσταντίνοςΟικονόμου ΠαντελήςΠαπανικολάου ΓιάννηςΠαυλίδου ΝιόβηΠερράκης ΑναστάσηςΦραγκούλης Τάκης


Αντιπρόσωποι Α΄ ΘεσσαλονίκηςΔοϊρανλής ΝικόλαοςΚατσανούλας ΚωνσταντίνοςΚωνσταντίνου ΓιάννηςΣπηλιωτόπουλος ΑθανάσιοςΣτατήρης ΣπύροςΧαιρόπουλος Αναστάσιος


Αντιπρόσωποι ΑιτωλοακαρνανίαςΑγγελή ΒασιλικήΠεσίνης ΒασίλειοςΤσίπρας Αλέξανδρος


Αντιπρόσωποι ΑττικήςΑυγουστάτος ΔημήτριοςΒασιλείου ΑθανάσιοςΚανελλόπουλος ΝίκοςΠρίντεζη ΑργυρώΣταμούλη ΜυρσίνηΦωκάς Δανιήλ


Αντιπρόσωποι Α΄ ΑθήναςΒουτσάς ΓιάννηςΚαζάλα ΚορνηλίαΚυριακόπουλος ΓιώργοςΠαλαμίδη ΤάνιαΤσοκανάς ΝικόλαοςΧατζηευστρατίου Ευαγγελία


Αντιπρόσωποι ΗλείαςΜανδαράκης ΒασίλειοςΣταγκουράκης Αλέξανδρος


Αντιπρόσωποι Β΄ Αθήνας Νότιος ΤομέαςΚόκκαλης ΜενέλαοςΚωτούλας ΒασίλειοςΣταθόπουλος Αθανάσιος


Αντιπρόσωπος ΚυκλάδωνΑγγελοπούλου Νικολίτσα-ΛίληΜάριος Βαζαίος


Αντιπρόσωποι Α΄ ΠειραιάΒαρβαλούκα ΔέσποιναΓκαρής ΓιώργοςΔούρου Όλγα


Αντιπρόσωποι Β΄ Αθήνας Κεντρικού ΤομέαΒιτώρος ΝίκοςΜπινιάρης ΘωμάςΣταματοπούλου Μαργαρίτα


Αντιπρόσωποι ΙωαννίνωνΜπούγιας ΠέτροςΠάνου Δημήτρης


Αντιπρόσωποι ΤρικάλωνΠαπακώστας ΒασίλειοςΠιλάτος Παναγιώτης


Αντιπρόσωποι Β΄ Αθήνας Βόρειος ΤομέαςΑπέργη ΈλσαΓιαννόπουλος ΓιάννηςΝάτσινα ΕλεωνόραΠασπαλιάρης ΠαναγιώτηςΤρουπιώτη Αφροδίτη


Αντιπρόσωπος ΘεσπρωτίαςΖγουρής Φώτιος


Αντιπρόσωπος ΚιλκίςΣιλβιστόπουλος Παύλος


Αντιπρόσωπος ΡοδόπηςΜενεσελίδου Κρίνα


Αντιπρόσωπος ΚέρκυραςΠαπαβλασόπουλος Θεόδωρος


Αντιπρόσωπος ΔράμαςΤουτουντζόγλου Δημήτρης


Αντιπρόσωποι ΕξωτερικούΚορκόβελος ΓιώργοςΚυριαζής ΙωάννηςΜπάκος Θανάσης


Αντιπρόσωπος ΠέλλαςΡίζος Νικόλαος


Αντιπρόσωποι ΗμαθίαςΒακάμης ΔημήτρηςΙωσηφίδου Ίλια


Αντιπρόσωποι Β΄ ΘεσσαλονίκηςΒογιατζής ΙωάννηςΘωμαΐδου ΕιρήνηΤριανταφυλλίδης Τρύφων


Αντιπρόσωπος ΧαλκιδικήςΚαρανταγλής Νικόλαος


Αντιπρόσωπος ΚαρδίτσαςΑντωνίου ΕλένηΓιαννακόπουλος Χρήστος


Αντιπρόσωπος ΣάμουΚαρμανιώλος Εμμανουήλ


Αντιπρόσωπος ΦθιώτιδαςΛαθούρης ΔημήτριοςΠαπαχρήστου Άρης


Αντιπρόσωπος ΑργολίδοςΜαρινάκος Σωτήρης


Αντιπρόσωπος ΚαστοριάςΛαπόρδα Χριστίνα


Αντιπρόσωπος ΛευκάδοςΓιαννουλάτος Γιάννης


Αντιπρόσωποι ΕυβοίαςΒαρελάς ΔημήτρηςΚουρνιώτης ΣτάθηςΜιμίκου Ευαγγελία


Αντιπρόσωποι ΑχαΐαςΑβραμίδης ΔημήτρηςΡούβαλης ΆγγελοςΥφαντής Απόστολος


Αντιπρόσωπος ΆρταςΡάπτης Δημήτρης


Αντιπρόσωποι Β΄ ΠειραιάΓιολδασέας ΠαναγιώτηςΝίκου ΑθανάσιοςΤσάκωνα Σωτηρία


Αντιπρόσωπος ΒοιωτίαςΜπάκας Δημήτριος


Αντιπρόσωποι ΈβρουΒασιλακάκης ΣωτήριοςΕλευθεριάδης Γιώργος


Αντιπρόσωποι ΜεσσηνίαςΑναστασοπούλου ΜαρίαΜπακέας Παναγιώτης


Αντιπρόσωποι ΜαγνησίαςΔημητριάδης ΣταύροςΠαπαδούλης Απόστολος


Αντιπρόσωποι ΣερρώνΑβδελάς ΚωνσταντίνοςΜάνδαλος ΣτέφανοςΠαπούτσογλου Ανάργυρος


Αντιπρόσωπος ΚεφαλληνίαςΜπούρδου Βίκυ


Αντιπρόσωποι ΛαρίσηςΓαλάνης ΑθανάσιοςΣακατζής Δημήτρης


Αντιπρόσωπος Β΄ Αθήνας Δυτικός ΤομέαςΑποστολοπούλου ΖωήΖευγώλης ΒαγγέληςΠατινιωτάκης Σταύρος


Αντιπρόσωποι ΗρακλείουΚαλαντζάκης ΓιάννηςΚτενιαδάκης ΣτυλιανόςΦουντάκης Γιώργος


Αντιπρόσωπος ΡεθύμνουΛίπα Βασιλική


Αντιπρόσωπος ΞάνθηςΜουρούτσος Σπύρος


Αντιπρόσωποι ΚαβάλαςΓκαϊντατζής ΓιώργοςΔελιούσης Αθανάσιος


Αντιπρόσωποι ΧανίωνΣηφοδασκαλάκη ΛήδαΦουρναράκης Νίκος

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση