iphone app
android app
iphone app android app
Τετάρτη 18 Ιανουαρίου 2017
ΟΦΗ ΕΞΩΦΥΛΛΟ

Ένα Σάββατο και μία Τετάρτη στο πρόγραμμα της Γ’ Εθνικής


Η επιτροπή πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής ανακοίνωσε το τροποποιημένο πρόγραμμα για το υπόλοιπο του β' γύρου.

Λόγω των δύο αγωνιστικών που αναβλήθηκαν το προηγούμενο διάστημα, με τις κινητοποιήσεις των αγροτών και της ΠΝΟ, η 21η αγωνιστική και θα γίνει Σάββατο 12 Μαρτίου και η 22η αγωνιστική εμβόλιμη την Τετάρτη 16 Μαρτίου.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του ΟΦΗ και των υπόλοιπων κρητικών ομάδων:


18η αγωνιστικήΚυριακή 21/2 (15:00)

Κηφισιά-ΟΦΗ

ΠΑΟΚ-Ιάλυσος

Γλυφάδα-Επισκοπή

Ερμής Ζ.-Ηράκλειο

Ηλυσιακός-Αστέρας Β.

Ιωνικός-Τράχωνες

Τριγλία Ρ.-Φωστήρας

Ατρόμητος Π.-Εθνικός


19η αγωνιστικήΚυριακή 28/2 (15:00)

ΟΦΗ-Γλυφάδα

Επισκοπή-ΠΑΟΚ

Ερμής Ζ.-Κηφισιά

Αστέρας Β.-Ιάλυσος

Τράχωνες-Ηλυσιακός

Φωστήρας-Ιωνικός

Εθνικός-Τριγλία Ρ.

Ηράκλειο-Ατρόμητος Π.


20η αγωνιστικήΚυριακή 6/3 (15:00)

ΠΑΟ Κρουσώνα-ΟΦΗ

Γλυφάδα-Ερμής Ζ.

Ιάλυσος-Επισκοπή

Τράχωνες-Αστέρας Β.

Ηλυσιακός-Φωστήρας

Ιωνικός-Εθνικός

Τριγλία Ρ.-Ηράκλειο

Ατρόμητος Π.-Κηφισιά


21η αγωνιστικήΣάββατο 12/3 (15:00)

ΟΦΗ-Ιάλυσος

Αστέρας Β.-Επισκοπή

Ερμής Ζ.-ΠΑΟΚ

Φωστήρας-Τράχωνες

Εθνικός-Ηλυσιακός

Ηράκλειο-Ιωνικός

Ατρόμητος-Γλυφάδα

Κηφισιά-Τριγλία Ρ.


22η αγωνιστικήΤετάρτη 16/3 (15:00)

Επισκοπή-ΟΦΗ

Ιάλυσος-Ερμής Ζ.

ΠΑΟΚ-Ατρόμητος Π.

Φωστήρας-Αστέρας Β.

Τράχωνες-Εθνικός

Ηλυσιακός-Ηράκλειο

Ιωνικός-Κηφισιά

Τριγλία Ρ.-Γλυφάδα


23η αγωνιστικήΚυριακή 20/3 (15:00)

Αστέρας Βάρης-ΟΦΗ

Ερμής Ζ.-Επισκοπή

Τριγλία Ρ.-ΠΑΟΚ

Εθνικός-Φωστήρας

Ηράκλειο-Τράχωνες

Ατρόμητος Π.-Ιάλυσος

Κηφισιά-Ηλυσιακός

Γλυφάδα-Ιωνικός


24η αγωνιστικήΚυριακή 27/3 (15:00)

ΟΦΗ-Ερμής-Ζωνιανών

ΠΑΟΚ-Ιωνικός

Επισκοπή-Ατρόμητος Π.

Εθνικός-Αστέρας Β.

Φωστήρας-Ηράκλειο

Τράχωνες-Κηφισιά

Ιάλυσος-Τριγλία Ρ.

Ηλυσιακός-Γλυφάδα


25η αγωνιστική Κυριακή 3/4 (16:00)

Ατρόμητος Π.-ΟΦΗ

Αστέρας Β.-Ερμής Ζ.

ΠΑΟΚ-Ηλυσιακός

Τριγλία Ρ.-Επισκοπή

Ηράκλειο-Εθνικός

Κηφισιά-Φωστήρας

Γλυφάδα-Τράχωνες

Ιωνικός-Ιάλυσος


26η αγωνιστική Κυριακή 10/4 (16:00)

ΟΦΗ-Τριγλία Ρ.

Ηράκλειο-Αστέρας Β.

Ερμής Ζ.-Ατρόμητος Π.

Επισκοπή-Ιωνικός

Τράχωνες-ΠΑΟΚ

Εθνικός-Κηφισιά

Φωστήρας-Γλυφάδα

Ιάλυσος-Ηλυσιακός


27η αγωνιστικήΚυριακή 17/4 (16:30)

Ιωνικός-ΟΦΗ

ΠΑΟΚ-Φωστήρας

Τριγλία Ρ.-Ερμής Ζ.

Ηλυσιακός-Επισκοπή

Αστέρας Β.-Ατρόμητος Π.

Κηφισιά-Ηράκλειο

Γλυφάδα-Εθνικός

Ιάλυσος-Τράψωνες


28η αγωνιστική Κυριακή 24/4 (17:00)

ΟΦΗ-Ηλυσιακός

Ερμής Ζ.-Ιωνικός

Εθνικός-ΠΑΟΚ

Επισκοπή-Τράχωνες

Κηφισιά-Αστέρας Β.

Ατρόμητος Π.-Τριγλία Ρ.

Ηράκλειο-Γλυφάδα

Φωστήρας-Ιάλυσος


29η αγωνιστικήΚυριακή 8/5 (17:00)

Τράχωνες-ΟΦΗ

ΠΑΟΚ-Ηράκλειο

Επισκοπή-Φωστήρας

Ηλυσιακός-Ερμής Ζ.

Αστέρας Β.-Τριγλία Ρ.

Γλυφάδα-Κηφισιά

Ιωνικός-Ατρόμητος

Ιάλυσος-Εθνικός


30η αγωνιστική Κυριακή 15/5 (17:00)

ΟΦΗ-Φωστήρας

Εθνικός-Επισκοπή

Κηφισιά-ΠΑΟΚ

Ερμής Ζ.-Τράχωνες

Γλυφάδα-Αστέρας Β.

Τριγλία Ρ.-Ιωνικός

Ατρόμητος-Ηλυσιακός

Ηράκλειο-Ιάλυσος

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση