iphone app
android app
iphone app android app
Σάββατο 25 Μαρτίου 2017
ΚΛΗΡΩΣΗ Α1 ΕΠΣΗ

Α1 ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα στους ομίλους τίτλου και παραμονής


Ημερομηνία δημοσίευσης:
Τελευταία ενημέρωση:

Μέσα σε ζεστή φιλοξενία από τον ιδιοκτήτη του cafe Panorama κ. Βαγγέλη Πετούση, ο οποίος είναι και πρόεδρος του σωματείου της Αγίας Βαρβάρας, πραγματοποιήθηκε απόψε η κλήρωση της δεύτερης περιόδου στο πρωτάθλημα της Α1 ΕΠΣΗ.

Οι ομάδες έμαθαν το πρόγραμμα στους ομίλους τίτλου και παραμονής, με την Α1 ΕΠΣΗ να είναι και φέτος συναρπαστική. "Είναι το πιο συναρπαστικό και από τα πλέον αξιόπιστα πρωταθλήματα στην Ελλάδα" είπε χαρακτηριστικά ο πρόεδρος της ΕΠΣΗ, Νίκος Τζώρτζογλου.

Όσον αφορά το πρόγραμμα των 10 αγωνιστικών στους ομίλους τίτλου και παραμονής είναι το εξής:


ΟΜΙΛΟΣ ΤΙΤΛΟΥ

1η -6η Αγωνιστική

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

Π.Ο.Α.

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΠΑΝΟΜ

Ο.Φ.Α

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΡΩΜΑΝΟΣ

ΡΟΥΒΑΣ

2η-7η Αγωνιστική

Π.Ο.Α.

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΠΑΝΟΜ

ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

ΜΙΝΩΙΚΗ

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΡΟΥΒΑΣ

Ο.Φ.Α

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΡΩΜΑΝΟΣ

3η-8η Αγωνιστική

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΠΑΝΟΜ

ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

ΜΙΝΩΙΚΗ

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΡΟΥΒΑΣ

Ο.Φ.Α

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΡΩΜΑΝΟΣ

Π.Ο.Α.

4η-9η Αγωνιστική

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΡΟΥΒΑΣ

ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

Π.Ο.Α.

Ο.Φ.Α

ΠΑΝΟΜ

ΡΩΜΑΝΟΣ

5η -10η Αγωνιστική

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΡΟΥΒΑΣ

ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

Π.Ο.Α.

Ο.Φ.Α

ΠΑΝΟΜ

ΡΩΜΑΝΟΣ

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ

1η-6η Αγωνιστική

ΖΑΡΟΣ

ΜΟΙΡΕΣ

Ε.Γ.Ο.Η

ΑΛΜΥΡΟΣ

ΑΣΙΤΕΣ FC

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΡΑΥΚΟΣ

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΓΟΡΤΥΣ

2η-7η Αγωνιστική

ΑΛΜΥΡΟΣ

ΖΑΡΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

Ε.Γ.Ο.Η

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΑΣΙΤΕΣ FC

ΓΟΡΤΥΣ

ΡΑΥΚΟΣ

ΜΟΙΡΕΣ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

3η-8η Αγωνιστική

ΖΑΡΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

Ε.Γ.Ο.Η

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΑΣΙΤΕΣ FC

ΓΟΡΤΥΣ

ΡΑΥΚΟΣ

ΜΟΙΡΕΣ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΑΛΜΥΡΟΣ

4η-9η Αγωνιστική

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΖΑΡΟΣ

ΓΟΡΤΥΣ

Ε.Γ.Ο.Η

ΜΟΙΡΕΣ

ΑΣΙΤΕΣ FC

ΑΛΜΥΡΟΣ

ΡΑΥΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

5η-10η Αγωνιστική

ΖΑΡΟΣ

ΓΟΡΤΥΣ

Ε.Γ.Ο.Η

ΜΟΙΡΕΣ

ΑΣΙΤΕΣ FC

ΑΛΜΥΡΟΣ

ΡΑΥΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση