iphone app
android app
iphone app android app
Δευτέρα 24 Ιουλίου 2017
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ ΣΗΜΑ

Το πρόγραμμα των αιωνίων στο ΤΟΡ-16 της Ευρωλίγκας


Την Τρίτη (29/12) μπαίνει στην μάχη του Top-16 της Ευρωλίγκας ο Ολυμπιακός, υποδεχόμενος την Μπαρτσελόνα, μια μέρα μετά (30/12) ο Παναθηναϊκός φιλοξενείται από τον παλιόφιλο Ζέλικο Ομπράντοβιτς, στην Πόλη.

Αυτά ήταν γνωστά... Ωστόσο σήμερα, η διοργανώτρια αρχή έδωσε στη δημοσιότητα το πλήρες πρόγραμμα (ημερομηνίες και ώρες) των αιωνίων για τη δεύτερη φάση του θεσμού. Δείτε το αναλυτικά...


Όμιλος Ολυμπιακού

1η αγωνιστική: Τρίτη 29 Δεκεμβρίου, Ολυμπιακός - Μπαρτσελόνα (21:00)

2η αγωνιστική: Πέμπτη 7 Ιανουαρίου, Λαμποράλ Κούτσα - Ολυμπιακός (21:30)

3η αγωνιστική: Παρασκευή 15 Ιανουαρίου, Ολυμπιακός - Μπάμπεργκ (21:45)

4η αγωνιστική: Παρασκευή 22 Ιανουαρίου, Ζαλγκίρις - Ολυμπιακός (19:45)

5η αγωνιστική: Πέμπτη 28 Ιανουαρίου, Ρεάλ - Μαδρίτης - Ολυμπιακός (21:45)

6η αγωνιστική: Παρασκευή 5 Φεβρουαρίου, Ολυμπιακός - Χίμκι (21:45)

7η αγωνιστική: Παρασκευή 12 Φεβρουαρίου, ΤΣΣΚΑ - Ολυμπιακός (19:45)

8η αγωνιστική: Παρασκευή 26 Φεβρουαρίου, Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός (21:45)

9η αγωνιστική: Παρασκευή 4 Μαρτίου, Ολυμπιακός - Λαμποράλ Κούτσα (21:45)

10η αγωνιστική: Πέμπτη 10 Μαρτίου, Μπάμπεργκ - Ολυμπιακός (21:00)

11η αγωνιστική: Παρασκευή 18 Μαρτίου, Ολυμπιακός - Ζαλγκίρις (21:45)

12η αγωνιστική: Παρασκευή 25 Μαρτίου, Ολυμπιακός - Ρεάλ Μαδρίτης (21:45)

13η αγωνιστική: Πέμπτη 31 Μαρτίου, Χίμκι - Ολυμπιακός (19:00)

14η αγωνιστική: Παρασκευή 8 Απριλίου, Ολυμπιακός - ΤΣΣΚΑ Μόσχας (-)


Όμιλος Παναθηναϊκού

1η αγωνιστική: Τετάρτη 30 Δεκεμβρίου, Φενέρμπαχτσε - Παναθηναϊκός (21:00)

2η αγωνιστική: Παρασκευή 8 Ιανουαρίου, Παναθηναϊκός - Μάλαγα (21:45)

3η αγωνιστική: Πέμπτη 14 Ιανουαρίου, Παναθηναϊκός - Ερυθρός Αστέρας (21:15)

4η αγωνιστική: Πέμπτη 21 Ιανουαρίου, Λοκομοτίβ Κούμπαν - Παναθηναϊκός (19:00)

5η αγωνιστική: Παρασκευή 29 Ιανουαρίου, Παναθηναϊκός - Νταρουσάφακα (21:45)

6η αγωνιστική: Πέμπτη 4 Φεβρουαρίου, Τσεντεβίτα - Παναθηναϊκός (20:00)

7η αγωνιστική: Παρασκευή 12 Φεβρουαρίου, Παναθηναϊκός - Αναντολού Εφές (21:45)

8η αγωνιστική: Πέμπτη 25 Φεβρουαρίου, Παναθηναϊκός - Φενέρμπαχτσε (21:15)

9η αγωνιστική: Πέμπτη 3 Μαρτίου, Μάλαγα - Παναθηναϊκός (21:45)

10η αγωνιστική: Παρασκευή 11 Μαρτίου, Ερυθρός Αστέρας - Παναθηναϊκός (21:00)

11η αγωνιστική: Πέμπτη 17 Μαρτίου, Παναθηναϊκός - Λοκομοτίβ Κουμπάν (21:15)

12η αγωνιστική: Πέμπτη 24 Μαρτίου, Νταρουσάφακα - Παναθηναϊκός (20:30)

13η αγωνιστική: Παρασκευή 1 Απριλίου, Παναθηναϊκός - Τσεντεβίτα (21:45)

14η αγωνιστική: Πέμπτη 7 Απριλίου, Αναντολού Εφές - Παναθηναϊκός (-)

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση