iphone app
android app
iphone app android app
Παρασκευή 26 Μαΐου 2017
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

Όρισε διαιτητές η ΚΕΔ/ΕΠΟ για το Κύπελλο


Κανονικά όρισε διαιτητές η ΕΠΟ για τους αγώνες Κυπέλλου που είναι προγραμματισμένες το επόμενο τριήμερο.

Οι ποδοσφαιριστές έχουν ανακοινώσει ότι θα απεργήσουν, όμως η ΚΕΔ/ΕΠΟ όρισε κανονικά διαιτητές κάτι που σημαίνει ότι περιμένει να υπάρχουν απεργοσπάστες.

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών:


1ος όμιλοςΤρίτη 15 Δεκεμβρίου

Αχαρναϊκός - Ηρακλής (15:00, Δημ. Αχαρνών)


Διαιτητής: Κομίνης (Θεσπρωτίας)


Βοηθοί: Καλφόγλου (Θεσπρωτίας), Πυλαρινός (Ζακύνθου)


4ος: Μανούρας (Τρικάλων)

Αναγέννηση Καρδίτσας - ΠΑΣ Γιάννινα (15:00, Δημ. Καρδίτσας)


Διαιτητής: Κύζας (Δράμας)


Βοηθοί: Σίπκας (Πέλλας, Νατσιόπουλος (Μακεδονίας)


4ος: Σημαιάκης (Χαλκιδικής)


2ος όμιλοςΤετάρτη 16 Δεκεμβρίου

Εργοτέλης - Πανιώνιος (15:00, Παγκρήτιο)


Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)


Βοηθοί: Καλφάκης, Μαρνέζος (Χανίων)


4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)

Ζάκυνθος - Παναιτωλικός (15:00, Δημ. Ζακύνθου)


Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)


Βοηθοί: Σταθόπουλος (Ηλείας), Λάμιας (Μεσσηνίας)


4ος: Μπλάνας (Μεσσηνίας)


3ος όμιλοςΠέμπτη 17 Δεκεμβρίου

ΑΟ Χανιά - Πανθρακικός (15:00, Δημ. Περιβολίων)


Διαιτητής: Δελφάκης (Αρκαδίας)


Βοηθοί: Τουμπακάρης, Κουντουρέλης (Αθηνών)


4ος: Φουκάκης (Ηρακλείου)

Ολυμπιακός Βόλου - ΠΑΟΚ (15:00, ΕΑΚ Βόλου)


Διαιτητής: Σταθόπουλος (Δυτ. Αττικής)


Βοηθοί: Δουδούμης (Φθιώτιδας), Κασσαβέτης (Αιτ/νίας)


4ος: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)


4ος όμιλοςΠέμπτη 17 Δεκεμβρίου

Παναχαϊκή - Λεβαδειακός (17:00, Γήπεδο Αγυιάς)


Διαιτητής: Βοσκάκης (Ρεθύμνου)


Βοηθοί: Δόσης (Αθηνών), Μπετσόγλου (Κορινθίας)


4ος: Παπαγεωργίου (Αθηνών)

Κέρκυρα - Παναθηναϊκός (17:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)


Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)


Βοηθοί: Τάτσης (Ηπείρου), Κωνσταντίνου (Πρέβεζας)


4ος: Μπουμαρσόπουλος (Λάρισας)


5ος όμιλοςΤετάρτη 16 Δεκεμβρίου

Παναιγιάλειος - Πλατανιάς (19:30, Δημ. Αιγίου)


Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)


Βοηθοί: Κουρέντας, Νταλούκας (Τρικάλων)


4ος: Γιάχος (Χίου)

Απόλλων Σμύρνης - Ολυμπιακός (19:30, «Γ. Καμάρας»)


Διαιτητής: Παππάς (Αθηνών)


Βοηθοί: Γεωργαράκος, Τσολάκης (Αθηνών)


4ος: Ευαγγέλου (Αθηνών)


6ος όμιλοςΤετάρτη 16 Δεκεμβρίου

Λαμία - Βέροια (17:15, ΔΑΚ Λαμίας)


Διαιτητής: Μήτσιος (Ηπείρου)


Βοηθοί: Καμπούρης (Εύβοιας), Δίπλαρης (Καρδίτσας)


4ος: Σφακιανάκης (Αθηνών)

Καλλιθέα - Ατρόμητος (17:15, Δημ. Καλλιθέας)


Διαιτητής: Μάνταλος (Καβάλας)


Βοηθοί: Καρατζίκας (Αθηνών), Λάζαρης (Καβάλας)


4ος: Κορδολαίμης (Αν. Αττικής)


7ος όμιλοςΠέμπτη 17 Δεκεμβρίου

ΑΕΛ - ΑΕΚ (19:30, AEL FC Arena)


Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς)


Βοηθοί: Μπαλτάς, Μεσσήνης (Αχαΐας)


4ος: Κοτσάνης (Δράμας)

Πανελευσινιακός - Skoda Ξάνθη (19:30, Δημ. Ελευσίνας)


Διαιτητής: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)


Βοηθοί: Τζαφόλιας, Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής)


4ος: Ανδρονικίδης (Πειραιά)


8ος όμιλος


Τετάρτη 16 Δεκεμβρίου

Κισσαμικός - ΑΕΛ Καλλονής (17:15, Δημ. Μάλεμε)


Διαιτητής: Κουκουλάκης (Ηρακλείου)


Βοηθοί: Κουρομπίλια (Δυτ. Αττικής), Βλάσσης (Λασιθίου)


4ος: Αντωνίου (Αθηνών)

Πανσερραϊκός - Αστέρας Τρίπολης (17:15, Δημ. Σερρών)


Διαιτητής: Φωτιάδης (Καστοριάς)


Βοηθοί: Παρασίου (Ημαθίας), Βασιλόπουλος (Έβρου)


4ος: Συμεωνίδης (Πιερίας)

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση