iphone app
android app
iphone app android app
Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου 2017
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΤ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ

Απώλειες για Ηρόδοτο και Ρούβα στην Α1 ΕΠΣΗ


Ημερομηνία δημοσίευσης:
Τελευταία ενημέρωση:

Αγωνιστική εκπλήξεων ήταν η 11η στην Α1 ΕΠΣΗ. Στον 1ο Όμιλο, ο Ηρόδοτος έφερε ισοπαλία 0-0 στις Μοίρες και παρότι είναι πρώτος, είδε την Δόξα Γαλιάς που νίκησε 2-3 να τον πλησιάζει στους τρεις βαθμούς. Ενώ στον 2ο Όμιλο, ο Ρούβας άφησε δύο βαθμούς με 0-0 στις Αρχάνες και πλέον συγκατοικεί στην κορυφή με τον ΠΟΑ, με τους Ατσαλενιώτες να επικρατούν με 3-0 των Ασιτών.


Α1 ΕΠΣΗ-1ος Όμιλος (11η)

ΜΟΙΡΕΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ            0-0

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ      2-3

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ      0-3

Ο.Φ.Α. - ΑΛΜΥΡΟΣ            1-0

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΓΟΡΤΥΣ      2-1

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.ΗΡΟΔΟΤΟΣ      29         

2.ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ      26         

3.Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ      22         

4.Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ      18         

5.ΡΩΜΑΝΟΣ      14         

6.ΜΟΙΡΕΣ      14         

7.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ      10         

8.ΓΟΡΤΥΣ      10         

9.ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ      7         

10.ΑΛΜΥΡΟΣ      7      


Α1 ΕΠΣΗ-2ος Όμιλος (11η)

ΠΑΝΟΜ - ΜΙΝΩΙΚΗ      0-1

Π.Ο.Α. - ΑΣΙΤΕΣ FC      3-0

ΖΑΡΟΣ - ΡΑΥΚΟΣ      3-0

Ε.Γ.Ο.Η - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ      2-2

ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΡΟΥΒΑΣ      0-0

H ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Π.Ο.Α.      29         

2.ΡΟΥΒΑΣ      29         

3.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ      23         

4.ΜΙΝΩΙΚΗ      19         

5.ΠΑΝΟΜ       15         

6.ΖΑΡΟΣ      14         

7.ΓΙΟΥΧΤΑΣ      12         

8.Ε.Γ.Ο.Η      10         

9.ΑΣΙΤΕΣ FC      3         

10.ΡΑΥΚΟΣ      1      


Α2 ΕΠΣΗ (11η)

ΔΙΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ            2-1

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΛΙΝΤΟ            1-1

ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ      0-2

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛ. - ΦΑΙΣΤΟΣ      2-0

ΔΩΡΙΕΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ      3-1

ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΝΑΛΗΨΗ            1-3

ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ      0-3α.α.

ΔΑΦΝΕΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ      0-3α.α.

H ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ      30         

2.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.      29         

3.ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ      28         

4.ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ      22         

5.ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛ.      20         

6.ΦΑΙΣΤΟΣ      20         

7.ΛΙΝΤΟ      17         

8.Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ      16         

9.Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ      16         

10.ΔΙΑΣ      14         

11.ΔΩΡΙΕΑΣ      13         

12.ΑΝΑΛΗΨΗ      11         

13.ΔΑΜΑΣΤΑ      11         

14.ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ      1         

15.ΚΟΡΟΙΒΟΣ      -6         

16.ΔΑΦΝΕΣ      -6      


Β1 ΕΠΣΗ (10η)

ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ      0-8

ΙΝΙ - ΠΟΡΟΣ                  1-6

ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ            3-1

ΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΒΟΝΗ      1-1

ΜΟΧΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ            2-1

ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ            4-2

ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ      0-1

Ρεπό: ΓΟΥΒΕΣ

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ      24         

2.ΜΟΧΟΣ      23         

3.ΔΙΑΓΟΡΑΣ      21         

4.ΕΛΠΙΔΕΣ      21         

5.ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ      17         

6.ΤΡΙΤΩΝΙΑ      17         

7.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ.      17         

8.ΒΟΝΗ      14         

9.ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ      14         

10.ΕΘΝΙΚΟΣ      10         

11.ΠΗΓΑΣΟΣ      10         

12.ΠΟΡΟΣ      7         

13.ΧΑΡΑΥΓΗ      1         

14.ΙΝΙ      0         

15.ΠΑΤΟΥΧΑΣ      -8      


Β2 ΕΠΣΗ (10η)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛ. - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ      0-2

ΔΟΞΑ ΗΡ. - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ      0-0

ΝΕΟΙ ΑΛΜ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΣΗΜΙ      1-3

ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ      0-0

ΚΟΡΑΚΑΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ            4-0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ.Π. - ΔΕΙΛΙΝΑ            2-3

ΠΥΡΓΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣ                  0-2

Ρεπό: Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.ΤΥΛΙΣΟΣ      22         

2.ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ      20         

3.ΕΛΛ. ΔΑΙΔΑΛΟΣ      20         

4.ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ      17         

5.ΑΣΗΜΙ      17         

6.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛ.      16         

7.ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ      15         

8.ΚΟΡΑΚΑΣ      13         

9.ΠΑΛΙΑΝΗ 2008      12         

10.ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      11         

11.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ.Π.      11         

12.ΝΕΟΙ ΑΛΜ/ΑΘΛ      7         

13.ΠΥΡΓΟΥ      7         

14.ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ      7         

15.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      3      


Γ' ΕΠΣΗ (8η)

ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ      4-0

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ      3-0

Ο.Φ.Η. 94 - ΧΕΙΜΑΡΟΣ             6-0

ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ             1-5

ΚΟΡΦΕΣ - ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ            1-3

ΕΡΜΗΣ ΑΤΣ. - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      2-0

ΓΑΡΙΠΑ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ ΜΥΡΤΙΑΣ      2-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Ο.Φ.Η. '94      24         

2.ΓΑΡΙΠΑ      21         

3.ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ      20         

4.ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ      17         

5.ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ      14         

6.ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      12         

7.ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ      11         

8.ΠΟΤΑΜΙΕΣ      11         

9.ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ      9         

10.Ν. ΑΣΤΕΡΑ ΜΥΡΤΙΑΣ      5         

11.ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ      4         

12.ΚΟΡΦΕΣ      3         

13.ΚΟΥΝΑΒΟΙ      1         

14.ΧΕΙΜΑΡΟΣ       0      

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση