iphone app
android app
iphone app android app
Παρασκευή 26 Μαΐου 2017
ΚΟΜΙΝΗΣ

Οι διαιτητές της Super League (12η αγ.)


Ορίστηκαν οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια της 12ης αγωνιστικής. Κομίνης στο Ηρακλής - Παναθηναϊκός, Γιάχος στο ΑΕΚ - Παναιτωλικός, Κύζας στο Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης. Διαβάστε αναλυτικά ποιοι θα σφυρίξουν τα παιχνίδια της 12ης αγωνιστικής της Super League.


Σάββατο 28/11


Ατρόμητος - Πανθρακικός 15:00

Διαιτητής: Ιωάννης Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Αλέξανδρος Γρεβένης (Χαλκιδικής), Πέτρος Πάτρας (Μακεδονίας)

4ος: Ανδρέας Παππάς (Αθηνών)

Παρατηρητής: Δημήτριος Μπερσής (Αρκαδίας)


Πανιώνιος - ΠΑΣ Γιάννινα 17:15

Διαιτητής: Αθανασιος Τζήλος (Λάρισας)

Βοηθοί: Δημήτριος Γκάγκας (Λάρισας), Ανέστης Δουδούμης (Φθιώτιδας)

4ος: Ηλίας Σπάθας (Πειραιά)

Παρατηρητής: Γεώργιος Μητροφάνης (Αθηνών)


Ηρακλής - Παναθηναϊκός 19:30

Διαιτητής: Γεώργιος Κομίνης (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Κωνσταντίνος Ποντίκης (Πρέβεζας), Ιωάννης Καραγκιοζόπουλος (Ημαθίας)

4ος: Χρήστος Γκράνας (Θράκης)

Παρατηρητής: Ιωάννης Τσαχειλίδης (Πειραιά)


Κυριακή 29/11


ΑΕΚ - Παναιτωλικός 15:00

Διαιτητής: Αθανάσιος Γιάχος (Χίου)

Βοηθοί: Μιχαήλ Καρσιώτης (Κορινθίας), Εμμανουήλ Καλφάκης (Χανίων)

4ος: Χρήστος Μήτσιος (Ηπείρου)

Παρατηρητής: Γεράσιμος Μαζαράκης (Κεφαλληνίας/Ιθάκης)


Λεβαδειακός - Ξάνθη 17:15

Διαιτητής: Μιχαήλ Κουκουλάκης (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Χρήστος Μπαλτάς (Αχαΐας), Στυλιανός Τσολάκης (Αθηνών)

4ος: Μιχαήλ Βοσκάκης (Ρεθύμνου)

Παρατηρητής: Βασίλειος Τεροβίτσας (Αιτ/νιας)


Πλατανιάς - Βέροια 17:15

Διαιτητής: Σταύρος Τριτσώνης (Αθηνών)

Βοηθοί: Χρήστος Ακρίβος (Αθηνών), Γεώργιος Κουντουρέλης (Αθηνών)

4ος: Χαράλαμπος Καλογερόπουλος (Αθηνών)

Παρατηρητής: Σταύρος Φλώτσιος (Βοιωτίας)


Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης 19:30

Διαιτητής: Γεώργιος Κύζας (Δράμας)

Βοηθοί: Ιωάννης Σίπκας (Πέλλας), Δημήτριος Βερρής (Λέσβου)

4ος: Τριαντάφυλλος Τίκας (Καρδίτσας)

Παρατηρητής: Σοφία Γρυλλάκη (Χανίων)


Δευτέρα 30/11


ΑΕΛ Καλλονής - ΠΑΟΚ 19:30

Διαιτητής: Ιωάννης Δελφάκης (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Ευθύμιος Κουρέντας (Τρικάλων), Θεόδωρος Νταλούκας (Τρικάλων)

4ος: Σπυρίδων Σέλιμος (Λακωνίας)

Παρατηρητής: Χριστόφορος Ζωγράφος (Αθηνών)

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση