iphone app
android app
iphone app android app
Σάββατο 27 Μαΐου 2017
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Ο Σφακιανάκης στο ντέρμπι Κισσαμικός-Εργοτέλης


Ο κ. Σφακιανάκης του συνδέσμου Αθηνών ορίστηκε στο κρητικό ντέρμπι ανάμεσα στον Κισσαμικό και τον Εργοτέλη που έχει οριστεί για την ερχόμενη Δευτέρα 23/11 στο πλαίσιο της 11ης αγωνιστικής της 9ης αγωνιστικής της Football League.

Στην αναμέτρηση του ΑΟ Χανιά με την Αναγέννηση Καρδίτσας που έχει οριστεί για την Τρίτη 24/11 διαιτητής θα είναι ο κ. Κορδολαίμης του συνδέσμου Αν. Αττικής.

Από εκεί και πέρα, ο Γιάννης Μουρτζάκης (Ηρακλείου) ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση της Καλλιθέας με την ΑΕΛ στο Ελ Πάσο για την 9η αγωνιστική της Football League. Τον αγώνα του Αχαρναϊκού με την Κέρκυρα θα σφυρίξει ο Γιώργος Μπλάνας (Μεσσηνίας), ενώ αυτόν του Ολυμπιακού Βόλου με τον Απόλλωνα Σμύρνης ο Φώτης Φωτιάδης (Καστοριάς).

Αναλυτικά οι ορισμοί της 9ης αγωνιστικής της Football League:


Κυριακή 22/11


15.00: Πανελευσινιακός - Πανσερραϊκός


Διαιτητής: Κουλούδης (Λέσβου)


Βοηθοί: Σαμοΐλης (Αθηνών), Αρμακόλας (Κυκλάδων)


4ος: Κοσικίδης (Αθηνών)


15.00: Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Σμύρνης


Διαιτητής: Φωτιάδης (Καστοριάς)


Βοηθοί: Γκοτσόπουλος (Αχαΐας), Γκαβέρας (Αχαΐας)


4ος: Μακρυπόδης (Αχαΐας)


15.00: Αγροτικός Αστέρας - Παναιγιάλειος


Διαιτητής: Σκουλάς (Σερρών)


Βοηθοί: Βασιλόπουλος (Έβρου), Καμπερίδης (Καβάλας)


4ος: Φωτιάς (Πέλλας)


15:00: Ζάκυνθος - Τρίκαλα


Διαιτητής: Αντωνίου (Αθηνών)


Βοηθοί: Λυμπερόπουλος (Αθηνών), Καλαμπόκης (Αιτ/νιας)


4ος: Παναγιωτόπουλος (Αιτ/νιας)


15:00: Λαμία - Παναχαϊκή


Διαιτητής: Ζούγρας (Κοζάνης)


Βοηθοί: Καραμπούλας (Λάρισας), Αναστασίου (Λάρσιας)


4ος: Φώτης (Εύβοιας)


18:00 Καλλιθέα - ΑΕΛ


Διαιτητής: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)


Βοηθοί: Σίπκας (Σάμου), Τρουλινός (Ηρακλείου)


4ος: Μιάρης (Δωδεκανήσου)


Δευτέρα 23/11


15:00: Αχαρναϊκός - Κέρκυρα


Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)


Βοηθοί: Λαμιάς (Μεσσηνίας), Σερεμέτης (Μεσσηνίας)


4ος: Ευαγγέλου (Αθηνών)

18:00: Κισσαμικός - Εργοτέλης


Διαιτητής: Σφακιανάκης (Αθηνών)


Βοηθοί: Καραγιαννίδης (Αθηνών), Λιαμπότης (Αθηνών)


4ος: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)


Τρίτη 24/11


15:00 Χανιά - Αναγέννηση Καρδίτσας


Διαιτητής: Κορδολαίμης (Αν. Αττικής)


Βοηθοί: Πολυχρονιάδης (Αν. Αττικής), Πάγκαλος (Λασιθίου)


4ος: Σωτηριάδης (Λασιθίου)

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση