iphone app
android app
iphone app android app
Τετάρτη 18 Οκτωβρίου 2017
Παιδικό ΕΠΣΗ

Ξεκινάει το Σάββατο το Παιδικό πρωτάθλημα ΕΠΣΗ


H Επιτροπή Παιδικού Πρωταθλήματος ανακοινώνει το πρόγραμμα της 1ης και της 2ης αγωνιστικής του 5ου Παγκρήτιου Πρωταθλήματος Παιδικού Ποδοσφαίρου, το οποίο συνδιοργανώνουν η ΕΠΣΗ και η Περιφέρειας Κρήτης Η 1η αγωνιστική θα γίνει αυτό σαββατοκύριακο 7-8 Νοεμβρίου ενώ η 2η αγωνιστική θα διεξαχθεί το σαββατοκύριακο 14-15 Νοεμβρίου. Το πρόγραμμα:


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2000 (ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ)

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1Χ2

ΛΙΝΤΟ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

7/11/2015

10-11.

3Χ8

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

7/11/2015

1-.2

4Χ7

ΕΛΠΙΔΕΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

7/11/2015

12-1.

5Χ6

ΠΑΟΚ

ΠΑΝΟΜ ARENA

7/11/2015

11-12.

2η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

3Χ1

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΛΙΝΤΟ

14/11/2015

10-11.

2Χ4

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ

14/11/2015

11-.12.

8Χ5

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΟΚ

14/11/2015

12-1.

6Χ7

ΠΑΝΟΜ ARENA

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

14/11/2015

1-2.


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2001-2002 Α' ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ)

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

4Χ1

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΟΦΗ

7/11/2015

10-11.

5Χ3

ΛΙΝΤΟ

ΡΕΠΟ

7/11/2015

-

6Χ2

ΠΟΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

7/11/2015

9-10.

2η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1Χ5

ΟΦΗ              ΛΙΝΤΟ

14/11/2015

9-10.

2Χ4

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

14/11/2015

10-11.

3Χ6

ΡΕΠΟ

ΠΟΑ

14/11/2015

-


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2001-2002 Β1' ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ)

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1Χ2

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΝΙΚ

ΠΟΑ

7/11/2015

11-12.

3Χ8

ΟΦΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

7/11/2015

12.-1

4Χ7

ΡΕΠΟ

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

7/11/2015

-

5Χ6

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

7/11/2015

1-.2

2η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

3Χ1

ΟΦΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΝΙΚ

14/11/2015

11-.12

2Χ4

ΠΟΑ

ΡΕΠΟ

14/11/2015

-

8Χ5

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

14/11/2015

1-2.

6Χ7

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

14/11/2015

12-1.


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2001-2002 Β2' ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΩΝ)

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

4Χ1

ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ

ΛΙΝΤΟ

7/11/2015

12-1.

5Χ3

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΜΙΝΩΙΚΗ

7/11/2015

10-11.

6Χ2

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

7/11/2015

11-12.

2η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1Χ5

ΛΙΝΤΟ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

14/11/2015

10-11.

2Χ4

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ

14/11/2015

11.-12

3Χ6

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

14/11/2015

12-.1


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2001-2002 Γ' ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ)

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1Χ2

ΜΟΙΡΕΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

7/11/2015

11-12.

3Χ8

ΟΦΗ

ΛΙΝΤΟ

7/11/2015

9-10.

4Χ7

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΟΦΑ

7/11/2015

10-11.

5Χ6

ΡΕΠΟ

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

7/11/2015

-

2η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

3Χ1

ΟΦΗ

ΜΟΙΡΕΣ

14/11/2015

10-11.

2Χ4

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

14/11/2015

9-10.

8Χ5

ΛΙΝΤΟ

ΡΕΠΟ

14/11/2015

-

6Χ7

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΟΦΑ

14/11/2015

11-12.


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2001-2002 Δ' ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ)

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1Χ2

ΑΣΙΤΕΣ

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

7/11/2015

11-12.

3Χ8

ΠΟΑ

ΜΙΝΩΙΚΗ

7/11/2015

10-11.

4Χ7

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

7/11/2015

9-10.

5Χ6

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ

ΑΟΚ

7/11/2015

12-1.

2η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

3Χ1

ΠΟΑ

ΑΣΙΤΕΣ

14/11/2015

11-12.

2Χ4

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

14/11/2015

12-1.

8Χ5

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ

14/11/2015

9-10.

6Χ7

ΑΟΚ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

14/11/2015

10-11.


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2003-2004 Α' ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ)

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

4Χ1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΡΕΠΟ

7/11/2015

-

5Χ3

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΝΙΚ

7/11/2015

12-1.

6Χ2

ΛΙΝΤΟ

ΠΟΑ

7/11/2015

1-2.

2η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1Χ5

ΡΕΠΟ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

14/11/2015

-

2Χ4

ΠΟΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

14/11/2015

1-2.

3Χ6

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΝΙΚ

ΛΙΝΤΟ

14/11/2015

12-1.


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2003-2004 Β' ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ)

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1x2

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

7/11/2015

9-10.

3x10

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΟΦΗ

7/11/2015

12-1.

4x9

ΠΟΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘ

7/11/2015

11-12.

5x8

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΛΙΝΤΟ

7/11/2015

1-2.

6x7

ΑΟΤ

ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ

7/11/2015

10-11.

2η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

2x4

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΟΑ

14/11/2015

12-1.

3x1

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

14/11/2015

1-2.

8x7

ΛΙΝΤΟ

ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ

14/11/2015

9-10.

9x6

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘ

ΑΟΤ

14/11/2015

10-11.

10x5

ΟΦΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

14/11/2015

11-12.


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2003-2004 Γ' ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ)

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1Χ2

ΚΟΡΦΟΣ ΕΛΟΥΝΤΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

7.11.2015

12-1.

3Χ8

ΟΦΗ

ΟΦΗ ΧΕΡ/ΣΟΥ

7.11.2015

11-12.

4Χ7

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΛΙΝΤΟ

7.11.2015

9-10.

5Χ6

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΝΙΚ

ΡΩΜΑΝΟΣ-ΑΜΝΙΣΟΣ

7.11.2015

10-11.

2η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

3Χ1

ΟΦΗ

ΚΟΡΦΟΣ ΕΛΟΥΝΤΑΣ

14.11.2015

11-.12

2Χ4

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

14.11.2015

9-10.

8Χ5

ΟΦΗ ΧΕΡ/ΣΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΝΙΚ

14.11.2015

10-11.

6Χ7

ΡΩΜΑΝΟΣ-ΑΜΝΙΣΟΣ

ΛΙΝΤΟ

14.11.2015

12-1.


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2003-2004 Δ' ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ)

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1x2

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΠΑΝΟΜ ARENA

8/11/2015

9-10.

3x10

ΟΦΑ

ΛΙΝΤΟ

8/11/2015

11-12.

4x9

ΧΕΙΜΑΡΟΣ/ΓΟΡΤΥΣ

ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ

8/11/2015

1-.2

5x8

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΜΟΙΡΕΣ

8/11/2015

12.-1

6x7

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

8/11/2015

10-11.

2η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

2x4

ΠΑΝΟΜ ARENA

ΧΕΙΜΑΡΟΣ/ΓΟΡΤΥΣ

15/11/2015

1-2.

3x1

ΟΦΑ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

15/11/2015

11-12.

8x7

ΜΟΙΡΕΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

15/11/2015

12-1.

9x6

ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

15/11/2015

9-10.

10x5

ΛΙΝΤΟ

ΜΙΝΩΙΚΗ

15/11/2015

10-11.


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2003-2004 Ε' ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ)

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1Χ2

ΠΟΑ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

8/11/2015

11-12.

3Χ8

ΑΟΑΝ ΑΓ. ΝΙΚ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

8/11/2015

10-11.

4Χ7

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΡΕΠΟ

8/11/2015

-

5Χ6

ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ

ΡΟΥΒΑΣ

8/11/2015

12-1.

2η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

3Χ1

ΑΟΑΝ ΑΓ. ΝΙΚ

ΠΟΑ

15/11/2015

11-12.

2Χ4

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

15/11/2015

10-11.

8Χ5

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ

15/11/2015

12-1.

6Χ7

ΡΟΥΒΑΣ

ΡΕΠΟ

15/11/2015

-


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2003-2004 ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ CALCETTO)

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1Χ2

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ

ΑΟΚ

8/11/2015

9-10.

3Χ8

ΠΑΟΚ

ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ

8/11/2015

11-12.

4Χ7

ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

8/11/2015

10-11.

5Χ6

ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ-ΜΕΤΑΞ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

8/11/2015

12-1.

2η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

3Χ1

ΠΑΟΚ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ

15/11/2015

12-1.

2Χ4

ΑΟΚ

ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ

15/11/2015

10-11.

8Χ5

ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ-ΜΕΤΑΞ

15/11/2015

1-2.

6Χ7

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

15/11/2015

11-12.


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2005-2006 Α' ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΠOA)

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

4Χ1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΟΑ

8/11/2015

10-11.

5Χ3

ΝΕΑΠΟΛΗ

ΡΕΠΟ

8/11/2015

-

6Χ2

ΛΙΝΤΟ

ΟΦΗ

8/11/2015

9-10.

2η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1Χ5

ΠΟΑ

ΝΕΑΠΟΛΗ

15/11/2015

10-11.

2Χ4

ΟΦΗ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

15/11/2015

9-10.

3Χ6

ΡΕΠΟ

ΛΙΝΤΟ

15/11/2015

-


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2005-2006 Β1' ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΠOA)

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1Χ2

ΠΟΑ

ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ

8/11/2015

12.-1

3Χ8

ΚΟΡΦΟΣ ΕΛΟΥΝΤΑΣ

ΟΦΗ

8/11/2015

11-.12

4Χ7

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

8/11/2015

1-.2

5Χ6

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΝΙΚ

8/11/2015

10-11.

2η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

3Χ1

ΚΟΡΦΟΣ ΕΛΟΥΝΤΑΣ

ΠΟΑ

15/11/2015

11-.12

2Χ4

ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

15/11/2015

10-11.

8Χ5

ΟΦΗ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

15/11/2015

1-2.

6Χ7

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΝΙΚ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

15/11/2015

12-1.


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2005-2006 Β2' ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΠOA)

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1Χ2

ΡΕΠΟ

ΜΟΙΡΕΣ

8/11/2015

-

3Χ8

ΛΙΝΤΟ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

8/11/2015

1-.2

4Χ7

ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 

ΑΟΤ

8/11/2015

11-12.

5Χ6

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

8/11/2015

12-1.

2η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

3Χ1

ΛΙΝΤΟ

ΡΕΠΟ

15/11/2015

-

2Χ4

ΜΟΙΡΕΣ

ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 

15/11/2015

1-.2

8Χ5

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

15/11/2015

12-.1

6Χ7

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΟΤ

15/11/2015

11-.12


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2005-2006 Γ' ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΝΤΙΑ)

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1x2

ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

8/11/2015

9-10.

3x10

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΝΙΚ

ΛΙΝΤΟ

8/11/2015

11-.12

4x9

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΜΙΝΩΙΚΗ

8/11/2015

1-.2

5x8

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

8/11/2015

12.-1

6x7

ΠΑΝΟΜ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

8/11/2015

10.-11

2η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

2x4

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

15/11/2015

11-12.

3x1

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΝΙΚ

ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ

15/11/2015

12.-1

8x7

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

15/11/2015

9.-10

9x6

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΠΑΝΟΜ

15/11/2015

10-.11

10x5

ΛΙΝΤΟ

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

15/11/2015

1.-2


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2005-2006 Δ' ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ SPORTIVO)

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1Χ2

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

8/11/2015

11-12.

3Χ8

ΛΙΝΤΟ

ΠΟΑ

8/11/2015

10-11.

4Χ7

ΧΕΙΜΑΡΟΣ/ΓΟΡΤΥΣ

ΑΟΑΝ ΑΓ. ΝΙΚ

8/11/2015

12-1.

5Χ6

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΡΕΠΟ

8/11/2015

-

2η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

3Χ1

ΛΙΝΤΟ

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

15/11/2015

12-.1

2Χ4

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΧΕΙΜΑΡΟΣ/ΓΟΡΤΥΣ

15/11/2015

11-.12

8Χ5

ΠΟΑ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

15/11/2015

10-11.

6Χ7

ΡΕΠΟ

ΑΟΑΝ ΑΓ. ΝΙΚ

15/11/2015

-


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2005-2006 Ε' ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ SPORTIVO)

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1x2

ΑΣΙΤΕΣ

ΠΟΑ

8/11/2015

9-.10

3x10

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ

ΜΙΝΩΙΚΗ

8/11/2015

11-12.

4x9

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

8/11/2015

1-.2

5x8

ΡΩΜΑΝΟΣ-ΑΜΝΙΣΟΣ

ΖΑΡΟΣ

8/11/2015

10-.11

6x7

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

8/11/2015

12.-1

2η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

2x4

ΠΟΑ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

15/11/2015

1-2.

3x1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ

ΑΣΙΤΕΣ

15/11/2015

9-.10

8x7

ΖΑΡΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

15/11/2015

11-12.

9x6

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

15/11/2015

10-11.

10x5

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΡΩΜΑΝΟΣ-ΑΜΝΙΣΟΣ

15/11/2015

12.-1


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2007-2008 Α' ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ)

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1Χ2

ΠΟΑ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

8/11/2015

11-12.

3Χ8

ΟΦΗ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

8/11/2015

10-.11

4Χ7

ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

ΠΑΝΟΜ

8/11/2015

12.-1

5Χ6

ΛΙΝΤΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

8/11/2015

1-.2

2η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

3Χ1

ΟΦΗ

ΠΟΑ

15/11/2015

10.-11

2Χ4

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

15/11/2015

11-12.

8Χ5

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΛΙΝΤΟ

15/11/2015

12.-1

6Χ7

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΟΜ

15/11/2015

1-2.


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2007-2008 Β' ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ)

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1x2

ΡΩΜ-ΑΜΝΙΣΟΣ

ΟΦΗ

8/11/2015

1-.2

3x10

ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

8/11/2015

12-1.

4x9

ΛΙΝΤΟ

ΠΟΑ

8/11/2015

9.-10

5x8

ΑΟΤ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ.ΝΙΚ

8/11/2015

10-11.

6x7

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

8/11/2015

11.-12

2η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

2x4

ΟΦΗ                       ΛΙΝΤΟ  

15/11/2015

9-.10

3x1

ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ

ΡΩΜ.-ΑΜΝΙΣΟΣ

15/11/2015

1.-2

8x7

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΝΙΚ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

15/11/2015

12.-1

9x6

ΠΟΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

15/11/2015

11-12.

10x5

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΑΟΤ

15/11/2015

10-11.


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2007-2008 Γ' ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ)

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1x2

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ

8/11/2015

9.-10

3x10

ΛΙΝΤΟ

ΚΟΡΑΚΑΣ

8/11/2015

10-11.

4x9

ΜΟΙΡΕΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

8/11/2015

12.-1

5x8

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

8/11/2015

11.-12

6x7

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΝΟΜ 

8/11/2015

1-2.

2η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

2x4

ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ 

ΜΟΙΡΕΣ

15/11/2015

10.-11

3x1

ΛΙΝΤΟ

ΜΙΝΩΙΚΗ

15/11/2015

9.-10

8x7

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΟΜ 

15/11/2015

12-1.

9x6

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

15/11/2015

11-12.

10x5

ΚΟΡΑΚΑΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

15/11/2015

1.-2


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2007-2008 Δ' ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ)

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1x2

ΛΙΝΤΟ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

8/11/2015

9-10.

3x10

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΜΙΝΩΙΚΗ

8/11/2015

12-1.

4x9

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΑΣΙΤΕΣ

8/11/2015

11.-12

5x8

ΠΟΑ

ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ

8/11/2015

1.-2

6x7

ΧΕΙΜΑΡΟΣ/ΓΟΡΤΥΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

8/11/2015

10-11.

2η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

2x4

ΓΙΟΥΧΤΑΣ 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

15/11/2015

9.-10

3x1

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΛΙΝΤΟ

15/11/2015

11-.12

8x7

ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

15/11/2015

12.-1

9x6

ΑΣΙΤΕΣ

ΧΕΙΜΑΡΟΣ/ΓΟΡΤΥΣ

15/11/2015

10.-11

10x5

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΠΟΑ

15/11/2015

1-.2


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2009-2010 Α' ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΝΤΙΑ)

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

4Χ1

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΠΟΑ

8/11/2015

10-11.

5Χ3

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΛΙΝΤΟ

8/11/2015

12-1.

6Χ2

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΟΦΗ

8/11/2015

11-12.

2η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1Χ5

ΠΟΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

15/11/2015

12-1.

2Χ4

ΟΦΗ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

15/11/2015

11-12.

3Χ6

ΛΙΝΤΟ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

15/11/2015

10-11.


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2009-2010 Β' ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ CALCETTO)

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

4Χ1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ

8/11/2015

10-.11

5Χ3

ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

8/11/2015

11-12.

6Χ2

ΡΕΠΟ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

8/11/2015

-

2η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1Χ5

ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ   

ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ

15/11/2015

11-12.

2Χ4

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

15/11/2015

10-11.

3Χ6

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΡΕΠΟ

15/11/2015

-

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση