iphone app
android app
iphone app android app
Δευτέρα 24 Ιουλίου 2017
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΟ

Για νέα νίκη στο Παγκρήτιο ο Εργοτέλης


Τη δεύτερη συνεχόμενη νίκη του στο Παγκρήτιο και τρίτη στο πρωτάθλημα θέλει να πάρει σήμερα (15.00) ο Εργοτέλης που υποδέχεται τον θεωρητικά αδύναμο Πανελευσινιακό. Ο Σταύρος Λαμπράκης ζητάει προσοχή και σοβαρότητα από τους παίκτες του που σίγουρα ξέρουν πως το ματς εξαρτάται από αυτούς!

Η γενική είσοδος έχει οριστεί στα 10 ευρώ εκτός από τη Θύρα 1 (15 ευρώ). Για τους φιλάθλους του Εργοτέλη διατίθενται εισιτήρια στις Θύρες 1 και 20. Η είσοδος θα είναι ελεύθερη για τα παιδιά έως 12 ετών (έτος γέννησης 2003 και έπειτα) εφόσον συνοδεύονται από ενήλικα.

Σημεία Διάθεσης: Γραφεία ΠΑΕ στο Γήπεδο Μαρτινέγκο (Νικ. Πλαστήρα 1, τηλ. 2810222246) καθημερινά 09.00-21.00. Την ημέρα του αγώνα, Κυριακή 01/11/15, η διάθεση εισιτηρίων από τα εκδοτήρια του Παγκρητίου Σταδίου θα ξεκινήσει στη 13:00.

Διευκρίνιση: Οι κάτοχοι των εισιτηρίων διαρκείας στην Θύρα 2 μπορούν να επιλέξουν μία εκ των Θυρών 1 ή 20 για να παρακολουθήσουν το παιχνίδι της Κυριακής, καθώς η Θύρα 2 θα παραμείνει κλειστή για τεχνικούς λόγους.

Το πρόγραμμα για την 6η αγωνιστική στη Football League έχει ως εξής:


Κυριακή 1 Νοεμβρίου:


15:00 Εργοτέλης - Πανελευσινιακός

Διαιτητής: Φώτης (Ευβοίας)

Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Κομισοπούλου (Χανίων)

4ος: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)


15:00 Παναιγιάλειος - Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας)

Βοηθοί: Σκορδίλης (Κέρκυρας), Κοκμοτός(Ρεθύμνου)

4ος: Μπλάνας (Μεσσηνίας)


15:00 Κασσιόπη- Πανσερραϊκός

Διαιτητής: Καραλιόλιος (Γρεβενών)

Βοηθοί: Μωυσιάδης (Γρεβενών), Διαμάντης (Ηπείρου)

4ος: Τάσης (Ηπείρου)


15:00 Παναχαϊκή - Ζάκυνθος

Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)

Βοηθοί: Καραγεώργος (Αργολίδας), Χαραλαμπόπουλος (Αρκαδίας)

4ος: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)


15:00 Λαμία - Κισσαμικός

Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών)

Βοηθοί: Αργυρός (Αθηνών), Γιαννουγλίδης (Αθηνών)

4ος: Τίκας (Καρδίτσας)


15:00 Αχαρναϊκός - Αγροτικός Αστέρας

Διαιτητής: Αδαμόπουλος (Ζακύνθου)

Βοηθοί: Πίττας (Ηλείας), Μαρνέζος (Χανίων)

4ος: Παπαγεωργίου (Αθηνών)


18:00 ΑΕΛ - Ολυμπιακός Βόλου

Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Τζιαμπάσης (Κοζάνης), Τζιουβάρας (Κοζάνης)

4ος: Ζούγρας (Κοζάνης)


Δευτέρα 2 Νοεμβρίου:


16:00 Καλλιθέα - Χανιά

Διαιτητής: Παναγιωτόπουλος (Αιτ/νίας)

Βοηθοί: Χουλιαράς (Αιτ/νίας), Γκοτσόπουλος (Αχαΐας)

4ος: Σταθόπουλος (Δυτικής Αττικής)


18:00 Αναγέννηση Καρδίτσας - Τρίκαλα

Διαιτητής: Παπαργυρίου (Πιερίας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Θεοδώρου (Πιερίας)

4ος: Λυμπούδης (Μακεδονίας)


Η βαθμολογία:

1.Λάρισα             13       

2.Τρίκαλα              11       

3.Κέρκυρα              9       

4.Παναχαϊκή      7       

5.Εργοτέλης      7       

6.Αγροτικός Αστ.      7       

7.Ολυμπιακός Β.       7       

8.Χανιά            7       

9.Καλλιθέα             7       

10.Καρδίτσα      7       

11.Κισσαμικός      6       

12.Αχαρναϊκός      6

13.Απόλλων Σμ.      6       

14.Λαμία            5       

15.Πανσερραϊκός 4       

16.Παναιγιάλειος       4       

17.Ζάκυνθος      4

18.Πανελευσινιακός       0       

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση