iphone app
android app
iphone app android app
Τρίτη 12 Δεκεμβρίου 2017
ΤΑΞΗ - ΣΧΟΛΕΙΟ

Διορίστηκαν 56 αναπληρωτές δάσκαλοι και 41 νηπιαγωγοί


Ημερομηνία δημοσίευσης:
Τελευταία ενημέρωση:

Ανακοινώθηκαν τα ονόματα 56 αναπληρωτών δασκάλων και 41 αναπληρωτών νηπιαγωγών που θα καλύψουν κάποια από τα κενά στα σχολεία της πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης στο νομό Λασιθίου.

Όλα τα ονόματα των εκπαιδευτικών και τα σχολεία στα οποία τοποθετούνται:


ΠΕ 70 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΤΑΚΤΙΚΟΥΑ/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

ΠΕ 70 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΤΑΚΤΙΚΟΥ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
1 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ. Σ. ΠΑΛΑΙΚΑΣΤΡΟΥ
2 ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Δ. Σ. ΚΡΙΤΣΑΣ
3 ΔΑΤΣΕΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο Δ.Σ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ.Σ. ΕΛΟΥΝΤΑΣ
5 ΜΠΟΥΚΛΑ ΟΛΓΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ.Σ. ΚΡΙΤΣΑΣ
6 ΤΖΟΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Δ.Σ. ΚΡΟΥΣΤΑ
7 ΓΙΩΡΓΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ. Σ. ΣΦΑΚΑ
8 ΚΟΥΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3ο Δ.Σ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
9 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ. Σ. ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
10 ΚΟΚΑΛΗ ΑΝΝΑ ΜΙΧΑΗΛ Δ.Σ. ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
11 ΓΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο Δ.Σ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
12 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ.Σ. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ
13 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΜΙΧΑΗΛ Δ. Σ.ΣΦΑΚΑ
14 ΤΣΙΤΗΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Δ.Σ. ΣΕΙΣΙΟΥ
15 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ. Σ. ΣΦΑΚΑ
16 ΕΥΧΕΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ.Σ. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ
17 ΒΥΖΑΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ.Σ. ΕΛΟΥΝΤΑΣ
18 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο Δ. Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
19 ΜΠΟΥΡΤΣΟΥΚΛΗ ΝΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ 1ο Δ.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
20 ΔΡΟΣΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4ο Δ.Σ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
21 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ.Σ. ΦΕΡΜΩΝ
22 ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΥΛΟΣ Δ.Σ. ΣΕΙΣΙΟΥ
23 ΠΟΛΥΜΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 3ο Δ.Σ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
24 ΦΙΛΙΜΕΓΓΑ ΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο Δ.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
25 ΖΟΥΔΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ.Σ. ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
26 ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ.Σ. ΖΑΚΡΟΥ
27 ΔΡΑΓΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δ.Σ. ΦΕΡΜΩΝ
28 ΘΩΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Δ.Σ. ΝΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
29 ΜΑΤΣΙΓΓΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο Δ.Σ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
30 ΠΙΠΕΡΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2ο Δ.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
31 ΚΑΨΙΤΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ Δ.Σ. ΝΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
32 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 4ο Δ.Σ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
33 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ Δ.Σ. ΣΕΙΣΙΟΥ
34 ΜΟΥΛΑΤΖΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ.Σ. ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥ
35 ΠΑΝΙΛΑ ΑΝΘΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Δ.Σ. ΚΡΟΥΣΤΑ
36 ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ.Σ. ΜΥΡΤΟΥ
37 ΒΕΛΙΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ.Σ. ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥ
38 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΝ ΑΝΕΛΑΒΕ ΥΠΗΡΕΣΙΑ
ΠΕ 70 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΕΣΠΑ (ΟΛΟΗΜΕΡΟ)
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
1 ΒΑΛΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ.Σ. ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥ
2 ΜΠΕΝΙΑ ΦΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο Δ.Σ. ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΠΑΝΤΑΖΗ ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Δ. Σ. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ
4 ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ ΝΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ Δ.Σ. ΜΥΡΤΟΥ
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ.Σ. ΠΑΧΕΙΑΣ ΑΜΜΟΥ
6 ΣΩΤΗΡΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΛΥΖΩΗΣ Δ.Σ. ΕΛΟΥΝΤΑΣ
7 ΔΕΔΟΥΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ.Σ. ΦΕΡΜΩΝ
8 ΤΖΙΩΝΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ.Σ. ΚΡΟΥΣΤΑ
9 ΜΠΕΖΙΡΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ.Σ. ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
10 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΖΗΣΗΣ Δ.Σ. ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ
11 ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ.Σ. ΚΡΙΤΣΑΣ
12 ΣΤΕΦΑΝΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο Δ.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
13 ΖΓΚΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΗΣΗΣ Δ.Σ. ΠΙΣΚΟΚΕΦΑΛΟΥ
14 ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Δ.Σ. ΣΕΙΣΙΟΥ
15 ΣΤΟΥΚΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ.Σ. ΠΑΛΑΙΚΑΣΤΡΟΥ
16 ΚΑΡΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ.Σ. ΣΦΑΚΑΣ
17 ΚΑΠΑΤΣΕΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ.Σ. ΑΡΜΕΝΩΝ
18 ΤΖΙΜΠΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ.Σ. ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΕ 60 ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ ΕΣΠΑ ΚΑΙ ΚΡΑΤΙΚΟΣ
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
1 ΑΛΕΞΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ν/ΓΕΙΟ ΣΚΟΠΗΣ
2 ΚΛΕΙΣΑΡΧΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο Ν/ΓΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3 ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
4 ΑΝΟΙΞΙΑΔΟΥ ΜΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο Ν/ΓΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5 ΜΟΣΧΟΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 5ο Ν/ΓΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6 ΣΤΑΪΚΟΥ ΑΘΗΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο Ν/ΓΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7 ΦΟΥΛΕΔΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν/ΓΕΙΟ ΕΛΟΥΝΤΑΣ
8 ΚΟΥΤΡΑ ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Ν/ΓΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ 6ο Ν/ΓΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
10 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
11 ΑΣΤΡΟΠΕΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓ Ν/ΓΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ
12 ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΘΩΜΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
13 ΣΙΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Ν/ΓΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14 ΚΟΡΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛ 4ο Ν/ΓΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο Ν/ΓΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
16 ΤΟΥΚΜΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΥΑΝΑΞ Ν/ΓΕΙΟ ΕΛΟΥΝΤΑΣ
17 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο Ν/ΓΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
18 ΜΗΤΟΚΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
19 ΜΑΣΤΟΡΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν/ΓΕΙΟ ΜΥΡΤΟΥ
20 ΤΣΙΟΡΜΠΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο Ν/ΓΕΙΟ ΣΗΤΕΙΑΣ
21 ΣΗΦΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν/ΓΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ
22 ΜΗΤΣΙΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ν/ΓΕΙΟ ΦΕΡΜΩΝ
23 ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΑΣΗΜΙΝΑ ΑΓΓΕΛΟΣ Ν/ΓΕΙΟ ΚΕΝΤΡΙΟΥ
24 ΧΟΛΕΒΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Ν/ΓΕΙΟ ΝΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
25 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ Ν/ΓΕΙΟ ΕΛΟΥΝΤΑΣ
26 ΓΟΝΗ ΠΕΛΑΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν/ΓΕΙΟ ΣΦΑΚΑΣ
27 ΤΣΙΡΚΑ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο Ν/ΓΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
28 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο Ν/ΓΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
29 ΠΑΤΣΑΤΖΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Ν/ΓΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
30 ΤΣΙΑΜΠΑΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο Ν/ΓΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
31 ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΝΑΣ 1ο Ν/ΓΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
32 ΔΑΓΚΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν/ΓΕΙΟ ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟ
33 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 3ο Ν/ΓΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
34 ΖΑΓΚΟΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Ν/ΓΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
35 ΣΦΥΡΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο Ν/ΓΕΙΟ ΣΗΤΕΙΑΣ
36 ΚΑΡΑΜΠΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 7ο Ν/ΓΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
37 ΔΡΥΜΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο Ν/ΓΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
38 ΣΟΥΡΛΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο Ν/ΓΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
39 ΣΑΛΙΜΕΝΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5ο Ν/ΓΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
40 ΔΟΥΣΜΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5ο Ν/ΓΕΙΟ ΣΗΤΕΙΑΣ
41 ΜΟΛΔΟΒΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΟΣ 3ο Ν/ΓΕΙΟ ΣΗΤΕΙΑΣ

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση