iphone app
android app
iphone app android app
Δευτέρα 18 Δεκεμβρίου 2017
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΑΟΧ

Ντέρμπι Εργοτέλης-ΑΟΧ στην πρεμιέρα της Football League


Ημερομηνία δημοσίευσης:
Τελευταία ενημέρωση:

Με κρητικό ντέρμπι ξεκινά η χρονιά στη Football League καθώς στην πρεμιέρα που έχει οριστεί για τις 27/09 ο Εργοτέλης θα υποδεχτεί τον ΑΟΧ στο Παγκρήτιο Στάδιο.

Οι δύο ομάδες θα συναντηθούν και την ερχόμενη Κυριακή σε φιλικό παιχνίδι που θα γίνει στο Μάλεμε. Από εκεί και πέρα, ο Κισσαμικός δοκιμάζεται στην έδρα των Τρικάλων.


Αναλυτικά το πρόγραμμα:


1η αγωνιστική (27 Σεπτεμβρίου)

Πανελευσινιακός-Παναχαϊκή

ΑΕΛ-Λαμία

Κέρκυρα-Καλλιθέα

Παναιγιάλειος-Αχαρναϊκός

Αν. Καρδίτσας-Αγροτικός Αστέρας

Εργοτέλης-ΑΟ Χανιά

ΑΟ Τρίκαλα-Κισσαμικός

Απόλλων Σμύρνης-Ζάκυνθος

Πανσερραϊκός-Ολμπιακός Βόλου


2η αγωνιστική (4 Οκτωβρίου)

ΑΕΛ- Πανελευσινιακός

Παναχαϊκή- Κέρκυρα

Λαμία- Παναιγιάλειος

Καλλιθέα- Αν. Καρδίτσας

Αχαρναϊκός- Εργοτέλης

Αγροτικός Αστέρας -ΑΟ Τρίκαλα

ΑΟ Χανιά -Απόλλων Σμύρνης

Κισσαμικός- Πανσερραϊκός

Ζάκυνθος -Ολμπιακός Βόλου


3η αγωνιστική (11 Οκτωβρίου)

Πανελευσινιακός- Κέρκυρα

Παναιγιάλειος- ΑΕΛ

Αν. Καρδίτσας- Παναχαϊκή

Εργοτέλης- Λαμία

ΑΟ Τρίκαλα- Καλλιθέα

Απόλλων Σμύρνης- Αχαρναϊκός

Πανσερραϊκός -Αγροτικός Αστέρας

Ολμπιακός Βόλου- ΑΟ Χανιά

Ζάκυνθος- Κισσαμικός


4η αγωνιστική (18 Οκτωβρίου)

Παναιγιάλειος- Πανελευσινιακός

Κέρκυρα -Αν. Καρδίτσας

ΑΕΛ -Εργοτέλης

Παναχαϊκή -ΑΟ Τρίκαλα

Λαμία- Απόλλων Σμύρνης

Καλλιθέα -Πανσερραϊκός

Αχαρναϊκός- Ολμπιακός Βόλου

Αγροτικός Αστέρας- Ζάκυνθος

ΑΟ Χανιά -Κισσαμικός


5η αγωνιστική (25 Οκτωβρίου)

Πανελευσινιακός- Αν. Καρδίτσας

Εργοτέλης -Παναιγιάλειος

ΑΟ Τρίκαλα -Κέρκυρα

Απόλλων Σμύρνης- ΑΕΛ

Πανσερραϊκός- Παναχαϊκή

Ολμπιακός Βόλου- Λαμία

Ζάκυνθος -Καλλιθέα

Κισσαμικός -Αχαρναϊκός

ΑΟ Χανιά- Αγροτικός Αστέρας


6η αγωνιστική (1 Νοεμβρίου)

Εργοτέλης -Πανελευσινιακός

Αν. Καρδίτσας- ΑΟ Τρίκαλα

Παναιγιάλειος- Απόλλων Σμύρνης

Κέρκυρα -Πανσερραϊκός

ΑΕΛ- Ολμπιακός Βόλου

Παναχαϊκή- Ζάκυνθος

Λαμία -Κισσαμικός

Καλλιθέα- ΑΟ Χανιά

Αχαρναϊκός -Αγροτικός Αστέρας


7η αγωνιστική (8 Νοεμβρίου)  

Πανελευσινιακός- ΑΟ Τρίκαλα

Απόλλων Σμύρνης -Εργοτέλης

Πανσερραϊκός- Αν. Καρδίτσας

Ολμπιακός Βόλου- Παναιγιάλειος

Ζάκυνθος- Κέρκυρα

Κισσαμικός- ΑΕΛ

ΑΟ Χανιά- Παναχαϊκή

Αγροτικός Αστέρας -Λαμία

Αχαρναϊκός -Καλλιθέα


8η αγωνιστική (15 Νοεμβρίου)

Απόλλων Σμύρνης -Πανελευσινιακός

ΑΟ Τρίκαλα- Πανσερραϊκός

Εργοτέλης- Ολμπιακός Βόλου

Αν. Καρδίτσας -Ζάκυνθος

Παναιγιάλειος- Κισσαμικός

Κέρκυρα -ΑΟ Χανιά

ΑΕΛ -Αγροτικός Αστέρας

Παναχαϊκή -Αχαρναϊκός

Λαμία -Καλλιθέα


9η αγωνιστική (22 Νοεμβρίου)

Πανελευσινιακός -Πανσερραϊκός

Ολμπιακός Βόλου -Απόλλων Σμύρνης

Ζάκυνθος- ΑΟ Τρίκαλα

Κισσαμικός -Εργοτέλης

ΑΟ Χανιά -Αν. Καρδίτσας

Αγροτικός Αστέρας -Παναιγιάλειος

Αχαρναϊκός- Κέρκυρα

Καλλιθέα -ΑΕΛ

Λαμία -Παναχαϊκή


10η αγωνιστική (29 Νοεμβρίου)

Ολμπιακός Βόλου- Πανελευσινιακός

Πανσερραϊκός- Ζάκυνθος

Απόλλων Σμύρνης- Κισσαμικός

ΑΟ Τρίκαλα- ΑΟ Χανιά

Εργοτέλης- Αγροτικός Αστέρας

Αν. Καρδίτσας- Αχαρναϊκός

Παναιγιάλειος- Καλλιθέα

Κέρκυρα- Λαμία

Παναχαϊκή- ΑΕΛ


11η αγωνιστική

Πανελευσινιακός- Ζάκυνθος

Κισσαμικός- Ολμπιακός Βόλου

ΑΟ Χανιά -Πανσερραϊκός

Αγροτικός Αστέρας- Απόλλων Σμύρνης

Αχαρναϊκός -ΑΟ Τρίκαλα

Καλλιθέα- Εργοτέλης

Λαμία -Αν. Καρδίτσας

Παναχαϊκή -Παναιγιάλειος

ΑΕΛ- Κέρκυρα


12η αγωνιστική

Κισσαμικός -Πανελευσινιακός

Ζάκυνθος- ΑΟ Χανιά

Ολμπιακός Βόλου -Αγροτικός Αστέρας

Πανσερραϊκός- Αχαρναϊκός

Απόλλων Σμύρνης- Καλλιθέα

ΑΟ Τρίκαλα- Λαμία

Εργοτέλης -Παναχαϊκή

Αν. Καρδίτσας- ΑΕΛ

Κέρκυρα -Παναιγιάλειος


13η αγωνιστική

Πανελευσινιακός -ΑΟ Χανιά

Αγροτικός Αστέρας -Κισσαμικός

Αχαρναϊκός -Ζάκυνθος

Καλλιθέα -Ολμπιακός Βόλου

Λαμία -Πανσερραϊκός

Παναχαϊκή -Απόλλων Σμύρνης

ΑΕΛ-ΑΟ Τρίκαλα

Κέρκυρα -Εργοτέλης

Παναιγιάλειος -Αν. Καρδίτσας


14η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας -Πανελευσινιακός

ΑΟ Χανιά- Αχαρναϊκός

Κισσαμικός -Καλλιθέα

Ζάκυνθος- Λαμία

Ολμπιακός Βόλου -Παναχαϊκή

Πανσερραϊκός- ΑΕΛ

Απόλλων Σμύρνης -Κέρκυρα

ΑΟ Τρίκαλα- Παναιγιάλειος

Αν. Καρδίτσας -Εργοτέλης


15η αγωνιστική

Πανελευσινιακός- Αχαρναϊκός

Καλλιθέα -Αγροτικός Αστέρας

Λαμία -ΑΟ Χανιά

Παναχαϊκή -Κισσαμικός

ΑΕΛ- Ζάκυνθος

Κέρκυρα -Ολμπιακός Βόλου

Παναιγιάλειος -Πανσερραϊκός

Αν. Καρδίτσας- Απόλλων Σμύρνης

Εργοτέλης- ΑΟ Τρίκαλα


16η αγωνιστική

Καλλιθέα -Πανελευσινιακός

Αχαρναϊκός -Λαμία

Αγροτικός Αστέρας- Παναχαϊκή

ΑΟ Χανιά -ΑΕΛ

Κισσαμικός -Κέρκυρα

Ζάκυνθος -Παναιγιάλειος

Ολμπιακός Βόλου- Αν. Καρδίτσας

Πανσερραϊκός -Εργοτέλης

ΑΟ Τρίκαλα -Απόλλων Σμύρνης


17η αγωνιστική

Πανελευσινιακός- Λαμία

Παναχαϊκή- Καλλιθέα

ΑΕΛ -Αχαρναϊκός

Κέρκυρα- Αγροτικός Αστέρας

Παναιγιάλειος -ΑΟ Χανιά

Αν. Καρδίτσας- Κισσαμικός

Εργοτέλης -Ζάκυνθος

ΑΟ Τρίκαλα -Ολμπιακός Βόλου

Απόλλων Σμύρνης- Πανσερραϊκός


18η αγωνιστική

Παναχαϊκή- Πανελευσινιακός

Λαμία-ΑΕΛ

Καλλιθέα -Κέρκυρα

Αχαρναϊκός -Παναιγιάλειος

Αγροτικός Αστέρας -Αν. Καρδίτσας

ΑΟ Χανιά- Εργοτέλης

Κισσαμικός- ΑΟ Τρίκαλα

Ζάκυνθος -Απόλλων Σμύρνης

Ολμπιακός Βόλου -Πανσερραϊκός


19η αγωνιστική

Πανελευσινιακός- ΑΕΛ

Κέρκυρα- Παναχαϊκή

Παναιγιάλειος- Λαμία

Αν. Καρδίτσας- Καλλιθέα

Εργοτέλης- Αχαρναϊκός

ΑΟ Τρίκαλα -Αγροτικός Αστέρας

Απόλλων Σμύρνης- ΑΟ Χανιά

Πανσερραϊκός- Κισσαμικός

Ολμπιακός Βόλου- Ζάκυνθος


20η αγωνιστική

Κέρκυρα- Πανελευσινιακός

ΑΕΛ- Παναιγιάλειος

Παναχαϊκή- Αν. Καρδίτσας

Λαμία -Εργοτέλης

Καλλιθέα -ΑΟ Τρίκαλα

Αχαρναϊκός -Απόλλων Σμύρνης

Αγροτικός Αστέρας -Πανσερραϊκός

ΑΟ Χανιά -Ολμπιακός Βόλου

Κισσαμικός- Ζάκυνθος


21η αγωνιστική

Πανελευσινιακός- Παναιγιάλειος

Αν. Καρδίτσας- Κέρκυρα

Εργοτέλης -ΑΕΛ

ΑΟ Τρίκαλα -Παναχαϊκή

Απόλλων Σμύρνης -Λαμία

Πανσερραϊκός- Καλλιθέα

Ολμπιακός Βόλου- Αχαρναϊκός

Ζάκυνθος- Αγροτικός Αστέρας

Κισσαμικός- ΑΟ Χανιά


22η αγωνιστική

Αν. Καρδίτσας- Πανελευσινιακός

Παναιγιάλειος- Εργοτέλης

Κέρκυρα -ΑΟ Τρίκαλα

ΑΕΛ- Απόλλων Σμύρνης

Παναχαϊκή- Πανσερραϊκός

Λαμία -Ολμπιακός Βόλου

Καλλιθέα -Ζάκυνθος

Αχαρναϊκός -Κισσαμικός

Αγροτικός Αστέρας- ΑΟ Χανιά


23η αγωνιστική

Πανελευσινιακός- Εργοτέλης

ΑΟ Τρίκαλα -Αν. Καρδίτσας

Απόλλων Σμύρνης- Παναιγιάλειος

Πανσερραϊκός- Κέρκυρα

Ολμπιακός Βόλου- ΑΕΛ

Ζάκυνθος- Παναχαϊκή

Κισσαμικός -Λαμία

ΑΟ Χανιά- Καλλιθέα

Αγροτικός Αστέρας- Αχαρναϊκός


24η αγωνιστική

ΑΟ Τρίκαλα- Πανελευσινιακός

Εργοτέλης- Απόλλων Σμύρνης

Αν. Καρδίτσας- Πανσερραϊκός

Παναιγιάλειος- Ολμπιακός Βόλου

Κέρκυρα- Ζάκυνθος

ΑΕΛ- Κισσαμικός

Παναχαϊκή- ΑΟ Χανιά

Λαμία -Αγροτικός Αστέρας

Καλλιθέα- Αχαρναϊκός


25η αγωνιστική

Πανελευσινιακός -Απόλλων Σμύρνης

Πανσερραϊκός- ΑΟ Τρίκαλα

Ολμπιακός Βόλου- Εργοτέλης

Ζάκυνθος- Αν. Καρδίτσας

Κισσαμικός- Παναιγιάλειος

ΑΟ Χανιά- Κέρκυρα

Αγροτικός Αστέρας -ΑΕΛ

Αχαρναϊκός- Παναχαϊκή

Καλλιθέα- Λαμία


26η αγωνιστική

Πανσερραϊκός- Πανελευσινιακός

Απόλλων Σμύρνης- Ολμπιακός Βόλου

ΑΟ Τρίκαλα- Ζάκυνθος

Εργοτέλης- Κισσαμικός

Αν. Καρδίτσας -ΑΟ Χανιά

Παναιγιάλειος -Αγροτικός Αστέρας

Κέρκυρα- Αχαρναϊκός

ΑΕΛ- Καλλιθέα

Παναχαϊκή- Λαμία


27η αγωνιστική

Πανελευσινιακός- Ολμπιακός Βόλου

Ζάκυνθος -Πανσερραϊκός

Κισσαμικός- Απόλλων Σμύρνης

ΑΟ Χανιά -ΑΟ Τρίκαλα

Αγροτικός Αστέρας- Εργοτέλης

Αχαρναϊκός -Αν. Καρδίτσας

Καλλιθέα -Παναιγιάλειος

Λαμία -Κέρκυρα

ΑΕΛ- Παναχαϊκή


28η αγωνιστική

Ζάκυνθος -Πανελευσινιακός

Ολμπιακός Βόλου- Κισσαμικός

Πανσερραϊκός- ΑΟ Χανιά

Απόλλων Σμύρνης- Αγροτικός Αστέρας

ΑΟ Τρίκαλα -Αχαρναϊκός

Εργοτέλης- Καλλιθέα

Αν. Καρδίτσας -Λαμία

Παναιγιάλειος- Παναχαϊκή

Κέρκυρα-ΑΕΛ


29η αγωνιστική

Πανελευσινιακός- Κισσαμικός

ΑΟ Χανιά -Ζάκυνθος

Αγροτικός Αστέρας- Ολμπιακός Βόλου

Αχαρναϊκός -Πανσερραϊκός

Καλλιθέα- Απόλλων Σμύρνης

Λαμία ΑΟ -Τρίκαλα

Παναχαϊκή- Εργοτέλης

ΑΕΛ-Αν. Καρδίτσας

Παναιγιάλειος -Κέρκυρα


30η αγωνιστική

ΑΟ Χανιά-Πανελευσινιακός

Κισσαμικός -Αγροτικός Αστέρας

Ζάκυνθος -Αχαρναϊκός

Ολμπιακός Βόλου- Καλλιθέα

Πανσερραϊκός -Λαμία

Απόλλων Σμύρνης- Παναχαϊκή

ΑΟ Τρίκαλα -ΑΕΛ

Εργοτέλης- Κέρκυρα

Αν. Καρδίτσας- Παναιγιάλειος


31η αγωνιστική

Πανελευσινιακός- Αγροτικός Αστέρας

Αχαρναϊκός -ΑΟ Χανιά

Καλλιθέα -Κισσαμικός

Λαμία -Ζάκυνθος

Παναχαϊκή -Ολμπιακός Βόλου

ΑΕΛ -Πανσερραϊκός

Κέρκυρα -Απόλλων Σμύρνης

Παναιγιάλειος- ΑΟ Τρίκαλα

Εργοτέλης- Αν. Καρδίτσας


32η αγωνιστική

Αχαρναϊκός -Πανελευσινιακός

Αγροτικός Αστέρας- Καλλιθέα

ΑΟ Χανιά -Λαμία

Κισσαμικός- Παναχαϊκή

Ζάκυνθος- ΑΕΛ

Ολμπιακός Βόλου- Κέρκυρα

Πανσερραϊκός- Παναιγιάλειος

Απόλλων Σμύρνης- Αν. Καρδίτσας

ΑΟ Τρίκαλα -Εργοτέλης


33η αγωνιστική

Πανελευσινιακός -Καλλιθέα

Λαμία -Αχαρναϊκός

Παναχαϊκή- Αγροτικός Αστέρας

ΑΕΛ -ΑΟ Χανιά

Κέρκυρα -Κισσαμικός

Παναιγιάλειος- Ζάκυνθος

Αν. Καρδίτσας- Ολμπιακός Βόλου

Εργοτέλης -Πανσερραϊκός

Απόλλων Σμύρνης- ΑΟ Τρίκαλα


34η αγωνιστική

Λαμία- Πανελευσινιακός

Καλλιθέα -Παναχαϊκή

Αχαρναϊκός- ΑΕΛ

Αγροτικός Αστέρας- Κέρκυρα

ΑΟ Χανιά- Παναιγιάλειος

Κισσαμικός -Αν. Καρδίτσας

Ζάκυνθος- Εργοτέλης

Ολμπιακός Βόλου- ΑΟ Τρίκαλα

Πανσερραϊκός- Απόλλων Σμύρνης

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση