iphone app
android app
iphone app android app
Τρίτη 12 Δεκεμβρίου 2017
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΡΩΤΗ

Βγήκε το πρόγραμμα για Ηρόδοτο και Κύδων


Ημερομηνία δημοσίευσης:
Τελευταία ενημέρωση:

Στις 11 Οκτωβρίου προγραμματίστηκε η πρεμιέρα στο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής του μπάσκετ με τον Ηρόδοτο και τον Κύδωνα να εκπροσωπούν την Κρήτη.

Σύμφωνα με την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε σήμερα, ο Ηρόδοτος θα αντιμετωπίσει στην Αλικαρνασσό στην πρεμιέρα τον Πανναξιακό και ο Κύδων θα αντιμετωπίσει τον Άρη Νίκαιας εκτός έδρας.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα:


1η Αγωνιστική - 11/10/15

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΚΑΠ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ


2η Αγωνιστική - 18/10/15

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΑΠ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ


3η Αγωνιστική - 25/10/15

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΚΑΠ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ


4η Αγωνιστική - 01/11/15

ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΚΑΠ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ


5η Αγωνιστική - 08/11/15

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΚΑΠ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ


6η Αγωνιστική - 15/11/15

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΚΑΠ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ


7η Αγωνιστική - 22/11/15

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΚΑΠ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ


8η Αγωνιστική - 29/11/15

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΚΑΠ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ


9η Αγωνιστική - 06/12/15

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΚΑΠ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ


10η Αγωνιστική - 13/12/15

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΑΠ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ


11η Αγωνιστική - 20/12/15

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΚΑΠ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ


12η Αγωνιστική - 10/01/16

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΚΑΠ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ


13η Αγωνιστική - 17/01/16

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΚΑΠ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ


14η Αγωνιστική - 24/01/16

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΚΑΠ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ


15η Αγωνιστική - 31/01/16

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΚΑΠ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ


16η Αγωνιστική - 07/02/16

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΚΑΠ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ


17η Αγωνιστική - 14/02/16

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΠ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ


18η Αγωνιστική - 21/02/16

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΚΑΠ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ


19η Αγωνιστική - 28/02/16

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΚΑΠ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ


20η Αγωνιστική - 06/03/16

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΑΠ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ


21η Αγωνιστική - 20/03/16

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΚΑΠ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ


22η Αγωνιστική - 27/03/16

ΚΑΠ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ


23η Αγωνιστική - 03/04/16

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ - ΚΑΠ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ


24η Αγωνιστική - 10/04/16

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

ΚΑΠ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ


25η Αγωνιστική - 17/04/16

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΚΑΠ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ


26η Αγωνιστική - 24/04/16

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΚΑΠ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση