iphone app
android app
iphone app android app
Πέμπτη 14 Δεκεμβρίου 2017
ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

Με Δόξα Λευκάδας στην πρεμιέρα, εάν αγωνιστεί ο ΟΦΗ


Ημερομηνία δημοσίευσης:
Τελευταία ενημέρωση:

Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση της Α2 μπάσκετ των ανδρών, εκεί όπου δήλωσε συμμετοχή και συμμετείχε στην κλήρωση ο ΟΦΗ, αλλά κανείς δεν ξέρει και εάν θα αγωνιστεί.

Σήμερα αναμενόταν να παρθούν οι οριστικές αποφάσεις, αλλά προς το παρόν δεν υπάρχει κάποια ενημέρωση από τον Ερασιτέχνη ΟΦΗ.

Με βάση την κλήρωση, ο ΟΦΗ στην πρεμιέρα στις 3 Οκτωβρίου θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τη Δόξα Λευκάδας.

Αναλυτικά, η κλήρωση:


1η Αγωνιστική - 03/10/15

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ


2η Αγωνιστική - 10/10/15

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ


3η Αγωνιστική - 17/10/15

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ


4η Αγωνιστική - 24/10/15

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ


5η Αγωνιστική - 31/10/15

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ


6η Αγωνιστική - 07/11/15

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


7η Αγωνιστική - 14/11/15

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ


8η Αγωνιστική - 21/11/15

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ


9η Αγωνιστική - 28/11/15

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ


10η Αγωνιστική - 05/12/15

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ


11η Αγωνιστική - 19/12/15

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ


12η Αγωνιστική - 09/01/16

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ


13η Αγωνιστική - 16/01/16

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ


14η Αγωνιστική - 23/01/16

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ


15η Αγωνιστική - 30/01/16

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ


16η Αγωνιστική - 06/02/16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ


17η Αγωνιστική - 13/02/16

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ


18η Αγωνιστική - 27/02/16

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ


19η Αγωνιστική - 05/03/16

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


20η Αγωνιστική - 12/03/16

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ


21η Αγωνιστική - 19/03/16

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ


22η Αγωνιστική - 26/03/16

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


23η Αγωνιστική - 02/04/16

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ


24η Αγωνιστική - 09/04/16

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ


25η Αγωνιστική - 16/04/16

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ


26η Αγωνιστική - 23/04/16

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

27η Αγωνιστική - 07/05/16 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

28η Αγωνιστική - 14/05/16 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

29η Αγωνιστική - 21/05/16 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

30η Αγωνιστική - 28/05/16 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση