iphone app
android app
iphone app android app
Τετάρτη 13 Δεκεμβρίου 2017
Σχολείο - αίθουσα

Οι υποδιευθυντές γυμνασίων και λυκείων νομού Ηρακλείου


Ημερομηνία δημοσίευσης:
Τελευταία ενημέρωση:

Τοποθετήθηκαν και ανέλαβαν υπηρεσία οι υποδιευθυντές των γυμνασίων και των λυκείων του Νομού Ηρακλείου.

Τα ονόματα και τα σχολεία στα οποία τοποθετήθηκαν οι νέοι υποδιευθυντές έχουν ως εξής:

1ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΨΑΛΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ και ΝΙΩΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ και ΜΑΝΤΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

4ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ και ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

5ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ και ΖΟΥΡΑΡΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ

6ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΜΑΡΚΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ και ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ

7ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΚΟΓΧΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΔΡΕΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

9ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ και ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

10ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΑΛΙΚΗ

11ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

12ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΣΤΡΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ και ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

13ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΣΜΥΡΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ και ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Εσπερινό Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΚΡΗΤΣΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Γυμνάσιο Νέας Αλικαρνασσού: ΓΑΒΑΛΑ ΑΡΙΣΤΕΑ και ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Γυμνάσιο Αγ. Βαρβάρας: ΒΕΛΕΓΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Γυμνάσιο Αρκαλοχωρίου: ΣΑΪΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Γυμνάσιο Γαζίου: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

Γυμνάσιο Γουβών: ΚΡΗΤΣΩΤΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

Γυμνάσιο Μοιρών: ΑΛΕΒΙΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ και ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Γυμνάσιο Τυμπακίου: ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ

1ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου: ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ και ΤΣΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

2ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου: ΜΙΚΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ και ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

3ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ και ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου: ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ και ΣΚΟΥΛΗΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου: ΧΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ και ΓΥΠΑΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

7ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου: ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ και ΔΗΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

8ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου: ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ και ΧΡΙΣΤΙΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

10ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου: ΛΙΟΝΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

11ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου: ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ και ΑΣΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Γενικό Λύκειο Νέας Αλικαρνασσού: ΚΑΤΑΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ και ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ

Γενικό Λύκειο Γαζίου: ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ και ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Γενικό Λύκειο Μοιρών: ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Γενικό Λύκειο Τυμπακίου: ΚΑΡΑΚΑΝΤΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

1ο Επαγγελματικό Λύκειο Ηρακλείου: ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ και ΚΟΤΖΑΒΑΚΑΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ

2ο Επαγγελματικό Λύκειο Ηρακλείου: ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ και ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ ΧΑΪΔΩ

3ο Επαγγελματικό Λύκειο Ηρακλείου: ΓΕΡΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ και ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4ο Επαγγελματικό Λύκειο Ηρακλείου: ΔΡΑΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ και ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

5ο Επαγγελματικό Λύκειο Ηρακλείου: ΜΑΝΙΑ ΕΙΡΗΝΗ και ΦΡΕΣΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6ο Επαγγελματικό Λύκειο Ηρακλείου: ΖΑΠΟΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ και ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

1ο Επαγγελματικό Λύκειο Μοιρών: ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο Εργαστηριακό Κέντρο Ηρακλείου: ΤΖΑΤΖΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ και ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2ο Εργαστηριακό Κέντρο Ηρακλείου: ΚΡΙΘΑΡΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ

Μουσικό Σχολείο Ηρακλείου: ΚΑΡΑΜΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ και ΔΑΚΑ ΕΥΘΑΛΙΑ

Καλλιτεχνικό Σχολείο Ηρακλείου: ΑΛΑΤΣΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ και ΟΥΣΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Πειραματικό Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΜΑΡΚΑΚΗ ΧΑΡΑ

Πειραματικό Γενικό Λύκειο Ηρακλείου: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

Ειδικό Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΡΑΠΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Επαγγελματικό Λύκειο Ειδικής Αγωγής Ηρακλείου: ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ

Εργαστήριο Ειδικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης (ΕΕΕΕΚ) Ηρακλείου: ΑΣΠΡΟΚΟΥΤΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

Επίσης, τοποθετήθηκαν οι παρακάτω εκπαιδευτικοί προσωρινά, ως δεύτεροι υποδιευθυντές στα σχολεία όπου η θέση παραμένει κενή, καθότι δεν υπήρξε δεύτερη υποψηφιότητα, μέχρις ότου ολοκληρωθεί η επανάληψη της διαδικασίας.

3ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

7ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Γυμνάσιο Γαζίου: ΚΑΡΑΛΗ-ΜΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΩ

Ελένη Σταυρουλάκη

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση