iphone app
android app
iphone app android app
Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2017
Οι αριστούχοι του Ηρακλείου

Οι αριστούχοι του Ηρακλείου


Ημερομηνία δημοσίευσης:
Τελευταία ενημέρωση:

Η μεγαλύτερη επιβράβευση για τους ίδιους τους μαθητές αλλά και τους γονείς τους ήρθε με τη διάκριση της αριστείας για τη φετινή χρονιά. Μαθητές που ξενύχτησαν, που αγωνίστηκαν, που κουράστηκαν και βλέπουν τους καρπούς των προσπαθειών τους να ανταμείβονται με την αναγνώριση. Η "Ν.Κ." δημοσιεύει σήμερα ονόματα αριστούχων μαθητών από εννιά σχολεία του Ηρακλείου και συγκεκριμένα από τα Γυμνάσια Κρουσώνα, Αλικαρνασσού, Βενεράτου, 4ο, 11ο, 12ο, 10ο και 5ο Ηρακλείου καθώς και το 11ο Λύκειο και εύχεται πάντα επιτυχίες στα παιδιά.


4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΤΑΞΗ Α'

ΚΟΤΙΤΣΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 20, ΛΑΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΝΕΦΕΛΗ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 14/15,Π ΡΩΤΟΣΥΓΚΕΛΛΟΥ ΙΡΙΣ τ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 19 13/15, ΚΑΖΓΚΟΥΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 11/15, ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ τ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ 19 10/15, ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ τ. ΧΡΗΣΤΟΥ 19 9/15, ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΜΑΡΙΑ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 9/15, ΛΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ τ. ΣΤΑΥΡΟΥ 19 8/15, ΛΕΝΑΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ τ. ΑΝΔΡΕΑ 19 8/15, ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ τ. ΜΙΧΑΗΛ 19 8/15, ΚΑΝΕΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ. ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 19 7/15, ΦΡΑΓΚΙΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ τ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19 6/15, ΦΙΟΛΙΤΑΚΗ ΑΡΕΤΗ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 5/15, ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ. ΘΩΜΑ 19 4/15, ΔΟΥΛΓΕ ΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 4/16, ΣΕΒΔΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 4/15, ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 3/16, ΠΕΡΔΙΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ τ. ΙΩΑΝΝΗ 19 3/15, ΤΑΜΙΩΛΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ τ. ΦΩΤΗ 19 2/15, ΑΤΣΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 1/15, ΒΟΪΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 19 1/15,

ΒΟΡΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τ. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 19 1/15, ΓΕΡΟΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ. ΙΩΑΝΝΗ 19, ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΩΝ/ΝΟΣ τ. ΙΓΝΑΤΙΟΥ 19, ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ τ. ΙΩΑΝΝΗ 18 14/15, ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ-ΜΗΝΑΣ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 14/15, ΒΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18 13/15, ΑΛΕΞΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 12/15, ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΡΑΦΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ 18 12/15, ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ τ. ΧΡΗΣΤΟΥ 18 12/15, ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ τ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18 12/15, ΑΜΥΓΔΑΛΑΚΗ ΝΙΚΗΤΕΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18 11/15, ΤΑΜΠΑΚΟΥ ΝΤΡΙΤΑ τ. ΦΛΑΜΟΥΡ 18 11/15, ΑΛΗΓΙΖΑΚΗ ΔΑΝΑΗ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 10/15, ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ. ΜΑΡΙΝΟΥ 18 10/15, ΠΑΝΤΕΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΜΑΡΙΑ τ. ΙΩΑΝΝΗ 18 5/14, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ τ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 18 8/15, ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ τ. ΙΩΑΝΝΗ 18 8/15, ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ τ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 18 8/15.

ΤΑΞΗ Β'

ΞΗΡΟΣΤΥΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ τ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 20, ΑΠΛΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ 19 13/16, ΔΑΛΑΜΠΕΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ τ. ΙΩΑΝΝΗ 19 13/16, ΤΖΑΓΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19 13/16, ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ τ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ 19 13/16, ΝΑΚΑΤΣΙΑΔΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ τ. ΙΩΑΝΝΗ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 11/16, ΘΑΝΑΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ τ. ΗΡΑΚΛΗ 19 13/16, ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ. ΜΙΧΑΗΛ 19 7/16, ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ. ΑΝΔΡΕΑ 19 7/18, ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ τ. ΙΩΑΝΝΗ 19 7/16, ΠΑΧΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ τ. ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΥ 19 6/16, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟ Σ ΧΡΗΣΤΟΣ τ. ΜΙΧΑΗΛ 19 5/16, ΞΥΛΟΥΡΗ ΑΘΗΝΑ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10 4/10, ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 19 3/18, ΣΙΑΜΑΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ τ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 2/16, ΣΗΦΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ τ. ΙΩΑΝΝΗ ΗΛΙΑ τ. 19 1/16, ΠΑΤΡΙΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19, ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19, ΒΙΤΩΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ τ. ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 18 13/16, ΚΑΛΙΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ τ. ΙΩΑΝΝΗ 18 15/16, ΣΑΡΑΝΤΗ ΣΟΦΙΑ τ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 18 13/16, ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τ. ΘΩΜΑ 16 11/16, ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 13 11/16, ΤΖΑΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18 10/16, ΛΕΝΑΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 16 3/16, ΛΥΡΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 16 9/16, ΠΑΓΩΜΕΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 9/16, ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΜΑΡΙΑ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 9/16, ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 18 9/16, ΚΑΤΣΟΥΓΚΡΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 8/16, ΚΡΑΝΙΩΤΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 8/16.

Γ' ΤΑΞΗ

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ τ.  ΙΩΑΝΝΗ 20, ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΝΙΚΗ τ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 20, ΠΡΩΤΟΣΥΓΚΕΛΛΟΥ ΜΕΛΩΔΙΑ τ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 20, ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 20, ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 10 12/13, ΦΑΝΟΥΡΓΙΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 11/13, ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΥ-ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ τ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 19 10/13, ΔΑΪΝΑΒΑ ΣΟΦΙΑ τ. ΙΩΑΝΝΗ-ΣΩΤΗΡΙΟΥ 19 9/13, ΜΙΚΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ τ. ΒΑΛΕΡΙΟΥ 19 3/13, ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 9/13, ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ τ. ΜΙΧΑΗΛ 19 9/13, ΑΠΛΑΔΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ τ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ 19 7/13, ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ τ. ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 19 6/13, ΚΕΦΑΛΟΠΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 5/13, ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 4/13, ΜΠΟΥΤΣΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 2/13, ΠΑΤΕΝΤΑΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 1/13, ΠΛΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ τ. ΙΩΑΝΝΗ 18 11/13, ΚΕΦΑΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18 10/13.


ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ

Α' ΤΑΞΗ

ΣΜΑΡΑΓΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ τ. ΙΩΑΝΝΗ 19 10/15, ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ. ΕΜΜ. 18 14/15.

Β' ΤΑΞΗ

ΤΖΩΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τ. ΑΣΤΡ. 19 15/16, ΒΕΡΓΕΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ τ. ΑΝΤ. 19 14/16, ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 12/16, ΒΕΡΕΡΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ τ. ΔΡΑΚ. 19 4/16, ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΑKΗΣ ΜΙΧΑΗΛ τ. ΕΜΜ. 19 1/16, ΓΩΝΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ. ΔΙΟΓ. 19, ΛΕΜΟΝΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ τ. ΦΙΛ. 18 15/16, ΦΑΛΙΑΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ τ.  ΔΗΜ. 18 12/16, ΒΕΡΕΡΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ τ. ΕΛΕΥΘ. 18 8/16.

Γ' ΤΑΞΗ

ΣΜΑΡΑΓΔΑΚΗ ΝΙΚΗ τ. ΙΩΑΝΝΗ 20, ΣΟΥΛΤΑΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ τ. ΑΝΔΡ. 19 9/13, ΚΟΥΤΣΙ ΟΡΚΙΝΤΑ τ. ΣΚΕΛΖ. 19 6/13, ΘΕΟΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ. ΓΕΩΡΓ. 18 10/13.


11ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Α' ΤΑΞΗ

ΒΑΜΒΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ τ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19 6/15, ΚΟΥΤΑΝΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 6/15, ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΔΑΝΑΗ τ. ΙΩΑΝΝΗ 19 5/14, ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ τ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19 5/15, ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ τ. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 19 5/15, ΖΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 13/15, ΚΟΥΝΑΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 10/15, ΛΕΚΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ τ. ΙΩΑΝΝΗ 18 10/15, ΦΟΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ τ. ΙΩΑΝΝΗ 18 9/15, ΧΑΙΡΕΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ τ. ΜΙΧΑΗΛ 18 8/15, ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ. ΜΑΡΙΟΥ 18 8/15.

Β' ΤΑΞΗ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ τ. ΙΩΑΝΝΗ 19 13/16, ΜΑΚΡΟΜΙΧΑΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΗ τ. ΜΙΧΑΗΛ 19 13/16, ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΑ τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19 12/16, ΣΕΒΑΣΤΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19 10/16, ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ τ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 19 5/16, ΣΕΜΕΡΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ τ. ΜΙΧΑΗΛ 19 5/16, ΚΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ τ. ΙΩΑΝΝΗ 18 14/16, ΞΥΛΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ τ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 18 14/16, ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ τ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 18 13/16, ΧΩΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18 11/16, ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ τ. ΙΩΑΝΝΗ 18 9/16, ΒΙΔΑΚΗ ΕΥΣΕΒΙΑ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 8/16, ΚΟΒΑΤΣΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ τ. ΠΕΡΙΚΛΙ 18 8/16, ΜΠΕΜΠΡΙ ΜΑΡΙΑ ΓΚΑΖΜΕΝ τ. ΜΙΧΑΗΛ 18 8/16, ΞΥΛΟΥΡΗ ΑΝΤΙΟΠΗ-ΜΑΡΙΑ τ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 18 8/16.

Γ' ΤΑΞΗ

ΚΑΤΣΑΠΡΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ τ. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 19 10/13, ΧΑΣΟΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 7/13, ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ τ. ΧΡΗΣΤΑΚΗ 19 6/13, ΔΡΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ τ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19, ΜΕΛΕΣΣΑΝΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 11/13, ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ. ΜΙΧΑΗΛ 18 11/13, ΚΟΝΣΟΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 10/13, ΠΟΛΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 9/13, ΜΠΕΛΑΝΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ τ. ΗΡΑΚΛΗ, 18 7/13.


ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

Α' ΤΑΞΗ

ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΑΘΗΝΑ τ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19 12/14, ΒΕΛΙΒΑΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ. ΜΙΧΑΗΛ 19 11/13,

ΒΟΥΡΛΙΩΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ τ. Γ. ΕΩΡΓΙΟΥ 19 11/15, ΚΟΛΕΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ τ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19 9/15, ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 8/15, ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ. ΙΩΑΝΝΗ 19 8/15, ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 7/15, ΚΟΥΚΑ ΜΑΡΙΟ τ. ΑΡΜΠΕΝ 19 6/14, ΠΑΠΑΤΖΑΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ τ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ 19 6/15, ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ τ. ΜΑΡΙΝΟΥ 19 2/15, ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 2/15, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΕΛΕΝΗ τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19 1/15, ΓΚΕΡΝΤΑΝΗ ΜΑΡΙΟΣ τ. ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ 19, ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ τ. ΣΤΑΥΡΟΥ 19, ΤΣΕΝ ΧΙΝΥΙ τ. ΖΟΥΕΒΟΥ 19, ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ 18 14/15, ΚΟΛΑΡΕΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 14/15, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ. ΜΙΧΑΗΛ 18 14/15, ΚΛΕΙΣΑΡΧΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ τ. ΜΙΧΑΗΛ 18 13/15, ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΙΩΑΝΝΑ τ. ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 18 12/15, ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 11/15, ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ τ. ΙΩΑΝΝΗ 18 10/15, ΠΕΡΒΟΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 9/15, ΚΑΛΑΝΤΖΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ τ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 18 8/15, ΚΡΑΣΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 8/15.

Β' ΤΑΞΗ

ΤΖΑΝΙΔΑΚΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ τ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19 15/16, ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ τ. ΜΙΧΑΗΛ 19 14/16, ΛΙΛΗ ΜΑΡΙΑ τ. ΕΥΘΥΜΙΟΥ 19 14/16, ΜΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ τ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 19 13/16, ΒΕΪΣΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 12/16, ΒΕΡΙΓΟΥ ΜΑΡΙΑ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 12/16, ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ τ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19 12/16, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19 11/15, ΜΕΜΑ ΕΡΓΚΙ τ. ΒΑΛΙΕΤ 19 11/16,

ΦΕΛΟΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ τ. ΣΩΤΗΡΙΟΥ 19 10/16, ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 8/16, ΜΠΕΖΑΤΙ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΑ τ. ΛΟΥΛΖΙΜ 19 7/15, ΚΛΗΜΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19 7/16, ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19 6/16, ΧΟΥΡΣΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 5/16, ΓΚΟΥΛΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19 4/16, ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ τ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 19 4/16, ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 3/15, ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 3/16, ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 3/16, ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 1/16, ΚΟΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ τ. ΙΩΑΝΝΗ 19 1/16, ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ τ. ΑΣΤΡΙΝΟΥ 19 1/16, ΔΙΓΕΝΗ ΡΑΦΑΕΛΑ-ΑΡΓΥΡΩ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19, ΣΜΥΡΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ τ. ΙΩΑΝΝΗ 18 15/16, ΚΕΧΑΓΙΑ ΑΡΓΥΡΩ τ. ΙΩΑΝΝΗ 18 14/16, ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 14/16, ΛΕΜΟΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ τ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 18 14/16, ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗ τ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 18 12/16, ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ τ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 18 11/16, ΓΑΤΗ ΑΡΓΥΡΩ τ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 18 10/16, ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18 9/16, ΜΑΡΙΕΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 8/16.

Γ' ΤΑΞΗ

ΖΑΡΓΙΑΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20, ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ τ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ 20, ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΕΛΕΝΗ τ. ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ 20, ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ ΟΛΓΑ-ΜΑΡΙΑ τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 20, ΣΟΥΜΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ τ. ΜΑΤΘΑΙΟΥ 20, ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ τ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ 20, ΛΕΒΕΝΤΑΚΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ τ. ΣΤΑΥΡΟΥ 19 12/13, ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ τ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 19 12/13, ΧΑΜΗΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 11/13, ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 10/13, ΣΚΟΥΛΑΤΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ τ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 19 10/13, ΣΜΑΡΑΓΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ τ. ΙΩΑΝΝΗ 19 9/13, ΣΠΛΗΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 9/13, ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ τ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19 6/13, ΔΡΑΜΗΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 6/13, ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΥΑΚΙΝΘΗ τ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 6/13, ΣΑΚΑΡΑΚΗ ΑΝΕΖΙΝΑ τ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19 6/13, ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ τ. ΜΙΧΑΗΛ 19 5/13, ΜΗΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 4/13, ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 4/13, ΔΑΤΣΕΡΗ ΣΟΦΙΑ τ. ΜΙΧΑΗΛ 19 2/13, ΠΑΡΑΣΥΡΗ ΟΛΓΑ τ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 19 2/13, ΚΟΝΤΟΠΡΙΑ ΜΑΡΙΑ τ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 19 1/13, ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ τ. ΘΩΜΑ 19, ΜΥΤΗΛΙΝΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ τ. ΙΩΑΝΝΗ 19, ΠΑΣΠΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ τ. ΖΑΧΑΡΙΑ 18 12/13, ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18 11/13, ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗ ΛΥΔΙΑ τ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 18 7/13.


12ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΤΑΞΗ Α'

ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ τ. ΕΜΜ. 19 ΚΑΙ 12/15, ΒΑΡΒΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ τ. ΔΗΜ. 18 ΚΑΙ 11/15, ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ τ. ΑΠΟΣΤ. 19 ΚΑΙ 12/15, ΚΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ τ. ΕΛΕΥΘ. 19 ΚΑΙ 10/15, ΚΛΙΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ τ. ΠΑΝΤ. 18 ΚΑΙ 8/15, ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ τ. ΣΥΜ. 18 ΚΑΙ 8/15, ΚΥΡΙΑΖΗ ΚΩΝ/ΝΑ τ. ΜΙΧ. 18 ΚΑΙ 14/15, ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ. ΣΟΦ. 19 ΚΑΙ 7/15, ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΛΥΓΕΡΗ τ. ΒΑΣ. 18 ΚΑΙ 8/15, ΜΠΑΡΙΤΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ τ. ΑΛΕΞ. 19 ΚΑΙ 2/15, ΣΑΜΠΑΝΙ ΝΤΕΝΙΣ τ. ΣΠ. 19 ΚΑΙ 2/15, ΣΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ τ. ΜΑΡΙΝ. 19 ΚΑΙ 14/15, ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΥΣΗ τ. ΒΑΣ. 19 ΚΑΙ 10/15, ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ τ. ΜΙΧ. 18 ΚΑΙ 10/15, ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ- ΑΓΓΕΛΙΚΗ τ. ΝΙΚ. 19 ΚΑΙ 6/15.

ΤΑΞΗ Β'

ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ. ΕΜΜ. 18 ΚΑΙ 8/16, ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ τ. ΝΕΚΤ. 19 ΚΑΙ 5/16, ΒΟΥΚΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ τ. ΕΜΜ. 19 ΚΑΙ 7/16, ΔΑΡΙΒΙΑΝΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ τ. ΑΝΔΡ. 19 ΚΑΙ 7/16, ΖΟΥΛΟΜΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τ. ΝΙΚ. 18 ΚΑΙ 8/16, ΚΑΜΑΡΑΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ τ. ΙΩΑΝ 19 ΚΑΙ 12/16, ΜΑΝΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΧΑΡΊΚΛΕΙΑ τ. ΕΥΑΓΓ. 19 ΚΑΙ 11/16, ΞΩΜΕΡΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ. ΑΛΕΞ. 18 ΚΑΙ 10/16, ΣΥΜΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ τ. ΣΤΥΛ. 19, ΤΑΚΙΤΖΗ ΛΕΟΝΟΡΑ-ΕΙΡΗΝΗ τ. ΚΩΝ. 19 ΚΑΙ 10/16, ΤΖΙΡΙΤΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ τ. ΚΩΝ. 18 ΚΑΙ 8/16, ΤΣΥΠΙ ΛΑΣΑΝΤΡΑ τ. ΛΑΖ. 18 ΚΑΙ 10/16, ΧΑΤΖΗΛΑΡΙ ΡΑΙΛΑ τ. ΑΡΜΠ. 19 ΚΑΙ 7/16.

ΤΑΞΗ Γ'

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ τ. ΕΜΜ. 18 ΚΑΙ 9/13, ΜΗΛΙΑΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ τ. ΕΜΜ. 18 ΚΑΙ 12/13, ΤΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ. ΘΕΟΔ. 18 ΚΑΙ 9/13, ΤΣΑΤΣΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ τ. ΠΕΤΡ. 18 ΚΑΙ 7/13, ΦΑΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ τ. ΚΩΝ. 19 ΚΑΙ 6/13, ΛΑΤΖΟΥΡΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ τ. ΚΩΝ. 19 ΚΑΙ 12/13.


10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΤΑΞΗ Α'

ΟΔΥΣΕΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20, ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ τ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19 11/15, ΠΑΤΕΛΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 10/15, ΖΟΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 7/15, ΛΙΝΑΡΔΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 7/15, ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ τ. ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ 19 5/15, ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ. ΚΛΕΑΝΘΗ 19 4/15, ΜΑΣΤΟΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ τ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19 1/15, ΑΞΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΑ τ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19, ΠΟΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ τ. ΙΩΑΝΝΗ 18 11/15, ΧΑΙΡΕΤΗ ΕΛΕΝΗ τ. ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 18 11/15, ΚΑΤΣΑΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ τ. ΙΩΑΝΝΗ 18 8/15, ΚΟΚΟΒΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ τ. ΙΩΑΝΝΗ 18 8/15, ΛΟΥΣΑ ΕΛΙΝΑ τ. ΝΙΚΟΛΙΝ 18 8/15.

ΤΑΞΗ Β'

ΜΠΟΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ τ. ΧΡΗΣΤΟΥ 19 9/16, ΣΠΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ τ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 19 8/16, ΑΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ τ. ΜΙΧΑΗΛ 19 5/16, ΒΛΑΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 4/16, ΛΟΡΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 19 2/16, ΣΤΥΛΙΑΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ τ. ΕΥΘΥΜΙΟΥ 18 15/16, ΦΙΤΣΟΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 15/16, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18 14/16, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ. ΙΩΑΝΝΗ 18 11/16, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 8/16.

ΤΑΞΗ Γ'  

ΚΑΤΣΑΜΑΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ τ. ΙΩΑΝΝΗ 20, ΠΡΟΜΠΟΝΑ ΜΑΡΙΑ τ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 20, ΜΠΟΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ τ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 19 12/13, ΣΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 9/13, ΛΟΥΣΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ τ. ΜΑΡΚ 19 7/13, ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ τ. ΙΩΑΝΝΗ 19 6/13, ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ τ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 5/13, ΣΥΣΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ. ΙΩΑΝΝΗ 19 5/13, ΛΑΔΟΥΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ τ. ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ 19 2/13, ΑΜΑΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ τ. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 19 1/13, ΟΔΥΣΕΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 1/13, ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 12/13, ΡΙΖΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 11/13, ΣΩΤΗΡΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ τ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ 18 10/13, ΣΤΡΙΛΙΓΚΑ ΜΑΡΙΝΑ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 9/13, ΒΑΡΔΑΛΑΧΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ τ. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 18 8/13.


11ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΤΑΞΗ Α'

ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τ. ΙΩΑΝΝΗ 19,8, ΠΑΝΤΑΓΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ Τ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ 19,8, ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19,7, ΧΕΛΙΔΟΝΗ ΑΡΕΤΗ ΜΑΡΙΑ Τ. ΖΑΧΑΡΙΑ 19,7, ΗΛΙΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ Τ. ΧΑΡΙΛΑΟΥ 19,4, ΤΟΠΟΥΡΙΤΖΕ ΓΚΕΛΑ Τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19,4, ΑΣΜΑΡΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,3, ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΥΡΩΝ Τ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19,3, ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,2, ΚΟΥΝΑΛΑΚΗ ΕΡΙΚΑΙΤΗ Τ. ΙΩΑΝΝΗ 19,1, ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19, ΚΡΗΤΙΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18,9, ΣΙΔΕΡΑΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΝΑ Τ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18,9, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Τ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 18,9, ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18,7, ΤΕΡΖΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ Τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18,7, ΑΓΡΙΜΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ Τ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 18,5, ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ Τ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ 18,4, ΜΠΑΛΗ ΑΜΑΛΙΑ Τ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18,4, ΓΑΛΥΦΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Τ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 18,3, ΤΕΡΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18,3, ΚΕΓΚΕΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Τ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 18,2, ΣΠΑΝΑΚΗ ΟΛΓΑ Τ. ΜΗΝΑ 18,1.

ΤΑΞΗ Β'

ΠΑΣΠΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Τ. ΠΑΥΛΟΥ 19,7, ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19,6, ΤΕΡΖΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,6, ΖΟΥΡΙΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ Τ. ΙΩΑΝΝΗ 19,5, ΤΖΟΥΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Τ. ΜΙΧΑΗΛ 19,5, ΓΡΙΝΙΕΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Τ. ΠΑΥΛΟΥ 19,4, ΘΕΟΔΟΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ Τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19,4, ΧΡΟΝΗ ΑΡΓΥΡΩ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,4, ΜΑΡΙΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ 19,2, ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18,9, ΚΡΑΣΣΑ ΕΥΓΕΝΙΑ Τ. ΜΙΧΑΗΛ 18,9, ΣΙΜΩΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Τ. ΣΤΑΥΡΟΥ 18,9, ΣΠΑΝΑΚΗ ΕΒΕΛΙΝΑ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18,8, ΚΛΕΙΣΑΡΧΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Τ. ΘΩΜΑ 18,7, ΛΙΟΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Τ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 18,7, ΚΑΚΟΥΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Τ. ΗΛΙΑ 18,6, ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Τ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 18,4, ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18,3, ΘΩΜΑΪΔΗ ΜΑΡΙΑ Τ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ 18,2.

ΤΑΞΗ Γ'

ΜΑΣΟΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,7, ΒΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Τ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ 19,2, ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19,1, ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΜΙΛΥ ΧΡΥΣΗ Τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18,9, ΡΟΥΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΡΟΥΣΟΣ Τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18,8, ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Τ. ΜΑΝΟΥΣΟΥ 18,7, ΑΝΔΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ Τ. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 18,6, ΚΑΤΣΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 18,6, ΣΕΝΕΤΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Τ. ΜΙΧΑΗΛ 18,6, ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18,4, ΠΑΝΤΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Τ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 18,4, ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ Τ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ 18,3, ΧΑΜΗΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18,3, ΑΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ Τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18,2, ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18,2, ΠΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Τ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18,1.


ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΝΕΡΑΤΟΥ      

ΤΑΞΗ Α'

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ      ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 18 10/15, ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Τ. ΙΩΑΝΝΗ 19 10/15, ΒΛΑΧΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Τ. ΜΙΧΑΗΛ 19 6/15.

ΤΑΞΗ Β'

ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Τ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 19 14/16, ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ Τ. ΙΩΑΝΝΗ 19 7/16, ΑΜΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 6/16, ΒΕΡΓΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18 13/16, ΘΕΟΦΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 18 12/16, ΤΡΙΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Τ. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 19 11/16, ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Τ. ΖΑΧΑΡΙΑ 19 7/16.  

ΤΑΞΗ Γ'

ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  ΕΛΕΝΗ Τ. ΙΩΑΝΝΗΣ 18 8/13, ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Τ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 19 5/13, ΤΙΤΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 3/13.


5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΤΑΞΗ Α'

ΑΡΚΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20, ΒΑΡΑΚΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20, ΛΥΓΕΡΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 20, ΡΟΥΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΥΓΗ Τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 20, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Τ. ΧΡΗΣΤΟΥ 20, ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Τ. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 19 11/15, ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 10/15, ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΝΑ Τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 10/15, ΛΙΟΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Τ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 19 9/15, ΜΑΡΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Τ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19 9/15, ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 8/15, ΖΑΜΠΟΥΛΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 8/15, ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19 8/15, ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ - ΜΑΡΙΑ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 8/15, ΛΙΑΣΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Τ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 6/15, ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ Τ. ΜΗΝΑ 19 5/15, ΛΟΥΣΚΑ ΕΙΡΗΝΗ Τ. ΙΩΑΝΝΗ 19 3/15, ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Τ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19 2/15, ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Τ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 19 2/15

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Τ. ΗΡΑΚΛΗ 19 1/15, ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19 1/15, ΨΗΜΜΕΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19 1/15, ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 14/15, ΜΑΝΙΑ ΣΟΦΙΑ Τ. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 18 13/15,

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 13/15, ΚΕΦΑΛΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Τ. ΛΑΜΠΡΟΥ 18 12/15, ΛΩΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Τ. ΙΩΑΝΝΗ 18 11/15, ΚΟΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18 10/15, ΛΙΑΝΔΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Τ. ΜΑΡΚΟΥ 18 10/15, ΜΙΧΕΛΑΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Τ. ΜΙΧΑΗΛ 18 10/15, ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 10/15, ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Τ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 18 9/15, ΛΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Τ. ΙΩΑΝΝΗ 18 8/15, ΜΑΝΩΛΙΚΑΚΗ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 8/15.

ΤΑΞΗ Β'

ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Τ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  19 14/16, ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ  Τα. ΙΩΑΝΝΗ  19 7/16, ΑΜΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  Τ. ΓΕΩΡΓΙΟ 19 6/16, ΒΕΡΓΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18 13/16, ΘΕΟΦΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  Τ. ΑΡΤΕΜΙΟΥ  18 12/16, ΤΡΙΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  Τ. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ  19 11/16, ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  Τ. ΖΑΧΑΡΙΑΣ  19 7/16.   

ΤΑΞΗ Γ'

ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ Τ. ΙΩΑΝΝΗ 18 8/13, ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Τ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 19 5/13, ΤΙΤΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 3/13.

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση