iphone app
android app
iphone app android app
Τρίτη 12 Δεκεμβρίου 2017
ΘΡΑΝΙΑ ΤΑΞΗ

Οι αριστούχοι του Παγκρητίου, Γυμνασίου και Λυκείου


Ημερομηνία δημοσίευσης:
Τελευταία ενημέρωση:

Άλλη μια σχολική χρονιά έφτασε στο τέλος της. Τα αποτελέσματα των απολυτήριων και προαγωγικών εξετάσεων έχουν εκδοθεί και οι μαθητές, ξέγνοιαστοι πια, αρχίζουν να χαίρονται το καλοκαίρι τους. Το neakriti.gr δημοσιεύει σήμερα τα ονόματα των αριστούχων του Παγκρήτιου Εκπαιδευτηρίου.

Στο γυμνάσιο, ανά τάξη, είναι οι εξής:

Τάξη Α'

Πετράκη Άννα-Ραφαέλα τ. Εμμανουήλ 20, Χόνδρου Ειρήνη τ. Χρήστου 20, Δρακουλάκη Γεωργία τ. Νικολάου 19 13/14, Βελογλου Ιωάννα-Νεφέλη τ. Νικολάου 19 12/14, Λαμπρογιαννάκη Ζαχαρένια τ. Εμμανουήλ 19 11/14, Φλουρή Μαρκέλλα τ. Νικολάου 19 10/14, Γωνιωτάκης Ευάγγελος τ. Εμμανουήλ 19 9/14, Κουτάντου Μαρία - Ειρήνη - Καλλιόπη τ. Ιωάννη 19 7/14, Καρφάκη Αλεξάνδρα τ. Ιωάννη 19 6/14, Κοπιδάκη Χριστίνα τ. Γεωργίου 19 3/14, Ταμβακάκη Μαρία-Ειρήνη τ. Γεωργίου 19 2/14, Τσαγκαράκη Ελένη τ. Γεωργίου 18 13/14, Ρωμανού Χριστίνα τ. Γεωργίου 18 11/14, Κατσαμά Μαρία τ. Γεωργίου 18 9/14, Ρωμανού Ευαγγελία τ. Γεωργίου 18 8/14.

Τάξη Β'

Κληρονόμου Χριστίνα τ. Δημητρίου 19 12/15, Γλακουσάκη Θεοδοσία τ. Εμμανουήλ 19 9/15, Φιοράκης Γεώργιος-Νικόλαος τ. Εμμανουήλ 19 8/15, Κούρου Μαρία-Ελευθερία τ. Άγγελου 19 7/15, Μερκουλίδη Αγγελική - Ιωάννα τ. Γεωργίου 19 4/15, Σμυρνάκης Εμμανουήλ τ. Ιωάννη 19 1/15, Καραπιδάκη Γαρυφαλλιά τ. Γεωργίου 19, Μυκωνιάτη Μαρία-Ελένη τ. Αθηναγόρα 18 13/15.

Τάξη Γ'

Πλευράκης Μάριος-Χρυσοβαλάντης τ. Μιχαήλ 20, Γλακουσάκη Όλγα τ. Εμμανουήλ 19 11/13, Παπιδάκη Ιωάννα -Μαρία τ. Δημητρίου 19 9/13, Κοπιδάκης Ιωάννης τ. Γεωργίου 19 5/13, Μουρτζάκη Χαρίκλεια τ. Νικολάου 19 5/13, Αλυσανδράκη Μαρία τ. Κωνσταντίνου 19 1/13, Μαραγκάκης Καμπιτάκης Θεόδωρος τ. Ζαχαρία 19 1/13, Ζιαμπαρας Δημήτριος Κωνσταντίνου 19, Θεργιάκης Βρέντζος Βασίλης-Σταύρος τ. Ιωάννη 18 10/13, Μανουσέλης Ιωάννης τ. Ευαγγέλου 18 8/13.

Οι αριστούχοι του λυκείου, ανά τάξη, είναι:

Τάξη Α'

Σκουλάς Ευάγγελος τ. Γεωργίου 19,6, Παπιδάκη Χριστίνα τ. Δημητρίου 19,5, Κοπιδάκης Νικόλαος τ. Γεωργίου 19,4, Κατρινάκης Χρήστος τ. Εμμανουήλ 19,1, Τσαγκαράκης Πέτρος τ. Ιωάννη 18,6, Καρφάκη Μαρία τ. Ιωάννη 18,2, Παπαδοπούλου Αλεξάνδρα-Σωτηρία τ. Θεοδώρου 18,1.

Τάξη Β'

Στρατάκης Σταύρος τ. Εμμανουήλ 19,7, Κληρονόμου Ευγενία τ. Δημητρίου 19,5, Κώστα Δέσποινα τ. Θεόδωρου 19,4, Στεφανίδη Ελένη τ. Κωνσταντίνου 19,2, Ατσαλάκης Κωνσταντίνος - Οδυσσέας τ. Μιχαήλ 19,1, Ατσαλάκης Κλεάνθης-Αλέξανδρος τ. Μιχαήλ 19, Λεμπιδάκης Απόστολος τ. Μιχαήλ 19, Ρωμανού Ευαγγελία τ. Μιχαήλ 18,8, Θεργιάκη-Βρέντζου Ζαχαρένια-Μαρίνα τ. Ιωάννη 18,5, Παναγιωτάκη Μαριάννα-Στέλλα τ. Γεωργίου 18,1.

Τάξη Γ'

Λεμπιδάκης Αναστάσιος τ. Μιχαήλ 19,8, Ζιαμπάρα Ελένη τ. Κωνσταντίνου 19,4, Στεφανίδη Ζηνοβία τ. Κωνσταντίνου 19,4, Καζάνης Στυλιανός τ. Ιωάννη 19, Αντωνακάκη Ελένη τ. Εμμανουήλ 18,9, Τσακίρη Αλεξάνδρα τ. Ιωάννη 18,9, Αραβιάκη Κωνσταντίνα τ. Κωνσταντίνου 18,7, Κυπριωτάκη Ελένη-Μαρία τ. Γεωργίου 18,7, Σαμπαθιανάκης Δημήτριος τ. Ζαχαρία 18,6.

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση