iphone app
android app
iphone app android app
Δευτέρα 18 Δεκεμβρίου 2017
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EUROPA LEAGUE

Κλήρωσε για την α' προκριματική φάσης του Europa League


Βγήκαν τα ζευγάρια της πρώτης προκριματικής φάσης του Europa League για τη σεζόν 2015-2016, όπου μετέχουν η Ομόνοια και ο Απόλλων Λεμεσού. Ο πρώτος κληρώθηκε με την Ντιναμό Μπατούμ και ο δεύτερος με τη Σάξαν.

Από τα υπόλοιπα ζευγάρια, ξεχωρίζει αυτό της Γουέστ Χαμ με την Λουζιτάνος. Ο ΠΑΟΚ ρίχνεται στη «μάχη» στον δεύτερο προκριματικό γύρο.


Αναλυτικά τα ζευγάρια

Ρέικιαβικ (Ισλανδία) - Κόπερ (Σλοβενία)

Νιουτάουν(Ουαλία)-Βαλέτα (Μάλτα)

Γκλέναβον (Βόρειος Ιρλανδία)- Σαχτιόρ Σόλιγκρσκ (Λευκορωσία)

Ρούναβικ (Νησιά Φερόε)-Λίνφιλντ (Βόρειος Ιρλανδία)

Ατλάντας Κλαϊπέντα (Λιθουανία)-Μπερόε Ζαγκόρα (Βουλγαρία)

Σπαρτάκς Γιουρμάλα (Λετονία)- Ποντγκόριτσα (Μαυροβούνιο)

Κορκ Σίτι (Ιρλανδία)-ΚΡ (Ισλανδία)

Γιουνιβέρσιτι Κόλετζ Δουβλίνου (Ιρλανδία)-Ντουντελάνζ (Λουξεμβούργο)

Σερίφ (Μολδαβία)- Οντ Μπάλκλουμπ (Νορβηγία)

Ντιφερνάνζ (Λουξεμβούργο)-Μπάλα Τάουν (Ουαλία)

Μπρόντμπι (Δανία)-Γιουβέντς Ντόγκανα(Σαν Μαρίνο)

Ντέμπρετσεν (Ουγγαρία)-Σουτσέσκα Νίξιτς (Μαυροβούνιο)

Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)-Καϊράτ Αλμάτι (Καζακστάν)

Ακτόμπε (Καζακστάν)-Κάλιου Νόμε (Εσθονία)

Γκόου Αχέντ Ίγκλς (Ολλανδία)-Φερεντσβάρος (Ουγγαρία)

Ντομζάλε (Σλοβενία)-Τσουκαρίτσκι (Σερβία)

Κουκέσι (Αλβανία)- Τορπέντο Ζοντίνο (Λευκορωσία)

Ρενόβα Ντζεπσίτσε (ΠΓΔΜ)-Ντάτσια Κισινάου (Μολδαβία)

Σκεντίγια Τετόβο (ΠΓΔΜ)-Αμπερντίν (Σκωτία)

Ορνταμπάσι Σμίκεντ (Καζακστάν)-Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ (Ισραήλ)

Φλόρα Ταλίν (Εσθονία)-Ραμποτνίσκι (ΠΓΔΜ)

Ντιναμό Μπατούμι (Γεωργία)-Ομόνοια (Κύπρος)

Τρακάι (Λιθουανία)-HB Τόρσαβν (Νησιά Φερόε)

Γκλεντοράν (Βόρειος Ιρλανδία)-Ζίλινα (Σλοβενία)

Αλασκέρτ (Αρμενία)-Σεντ Τζόνστον (Σκωτία)

Ολιμπίκ Σεράγεβο (Βοσνία)-Σπαρτάκ Τρνάβα (Σλοβενία)

Βικινγκούρ (Νησιά Φερόε)-Ρόζενμποργκ (Νορβηγία)

Σκόντο (Λιθουανία)-Σεντ Πάτρικς (Ιρλανδία)

Μπαλζάν (Μάλτα)-Ζελέζνιτσαρ (Βοσνία)

Σαντ Τζούλια (Ανδόρρα)-Ράντερς (Δανία)

Κρουόγια Πακρουόγις (Λιθουανία)-Γιαγκελόνια (Πολωνία)

Λάτσι (Αλβανία)-Ίντερ Μπακού (Αζερμπαϊτζάν)

Παρτιζάνι Τιράνων (Αλβανία)-Στρόμσκοντσετ (Νορβηγία)

Γιέλγκαβα (Λετονία)-Λίτεξ Λόβετς (Βουλγαρία)

Λουζιτάνος (Ανδόρρα)-Γουέστ Χαμ (Αγγλία)

Σεϊναγιόκι (Φινλανδία)-FH (Ισλανδία)

Λάχτι (Φινλανδία)-Έλφσμποργκ (Σουηδία)

Καλέβ Σιλαμάε (Εσθονία)-Χάιντουκ Σπλιτ (Κροατία)

Σάξαν Γκαγκάουζ (Μολδαβία)-Απόλλων Λεμεσού (Κύπρος)

Σίρακ Γκιούμπρι (Αρμενία)-Ζρνίσκι Μόσταρ (Βοσνία)

Βάασα (Φινλανδία)-ΑΪΚ (Σουηδία)

Ποντγκόριτσα (Μαυροβούνιο)-Νέφτσι Μπακού (Αζερμπαϊτζάν)

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση