iphone app
android app
iphone app android app
Τρίτη 12 Δεκεμβρίου 2017
ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ

Ξεχώρισαν Μπελιμπασάκη, Βασιλείου και Μανιού


Τα γιορτινά του φορεσε χθες το Παγκρήτιο στάδιο για να υποδεχθεί τους αθλητές, που συμμετείχαν στα Κνώσεια στο test event για το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων (20-21/6).

Στη διάρκεια των αγώνων, οι οποίοι έγιναν σε επιλεγμένα αγωνίσματα, με βάση τους κανονισμούς, οι οποίοι ισχύουν το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων, δοκιμάστηκαν όλες οι λειτουργίες του Παγκρητίου σταδίου, οι ροές κυκλοφορίας των αθλητών, τα ηχητικά, η παρουσίαση, η λειτουργία στο στάδιο των κριτών, οι υπηρεσίες υποστήριξης των αθλητών και διεξαγωγής των αγωνισμάτων και γενικότερα όλοι οι τομείς οργάνωσης του πρωταθλήματος.

Την ευκαιρία να δοκιμάσει τον αγωνιστικό χώρο είχε η Μαρία Μπελιμπασάκη, που ήταν νικήτρια στα 200 μ. με 23.57 (1,0), με την Αννα Βασιλείου να ακολουθεί με 24.80. Προπονητικό τεστ έκανε η Ειρήνη Βασιλείου, που επέλεξε να τρέξει 300 μ., εκεί όπου πέτυχε 38.47.

Η πρώτη κάτοχος του πανελληνίου ρεκόρ κορασίδων με 500άρι ακόντιο έγινε από σήμερα η Αφροδίτη Μανιού (ΟΦΗ). Η νεαρή αθλήτρια πέτυχε 51,78 μ., επίδοση που αποτελεί το νέο ρεκόρ στο αγώνισμα. Το ρεκόρ με ακόντιο 600 γρ. είναι το 51,19 μ. της Μαρίας Ζέρβα με ακόντιο 600 γραμμαρίων. Με βάση τον κανονισμό της IAAF οι κορασίδες αγωνίζονται από πέρυσι με ακόντιο 500 γραμμαρίων. Ωστόσο για να μετρήσει μια επίδοση ως εθνικό ρεκόρ, θα πρέπει η βολή με 500άρι ακόντιο να είναι καλύτερη από το ρεκόρ που είχε σημειωθεί με 600άρι όργανο.

100 ΑΝΔΡΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

1977

ΓΕΗ

11.15

-0.50

2

ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

1998

ΟΦΗ

11.58

-0.50

3

ΝΕΡΑΤΖΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

1986

ΑΟΛ

11.78

-0.50

4

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΓΑΠΙΟΣ

1998

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

11.97

-0.50

5

ΔΗΜΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΚΗΣ

1998

ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

12.04

-0.50

6

ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1998

ΟΦΗ

12.18

-0.50

7

ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

1967

ΓΕΗ

14.75

-0.50

8

ΜΠΟΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

1999

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΚΥΡΟΣ

200 ΑΝΔΡΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΔΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1996

ΟΦΗ

22.49

-0.30

2

ΜΠΟΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

1999

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

23.20

-0.30

3

ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1996

ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

24.70

-0.30

400 ΑΝΔΡΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΕΛΕΖΙ ΝΤΟΝΑΛΝΤΟ

1998

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ

53.78

2

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

1998

ΟΦΗ

54.10

3

ΤΣΟΝΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

1997

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

54.24

1.500 ΑΝΔΡΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΧΑΤΖΑΚΗΣ-ΚΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1980

ΑΟΛ

4.13.37

2

ΒΩΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1992

ΓΣ ΒΙΤΣΕ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

4.14.64

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

1995

ΟΦΗ

1.90

2

ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

1998

ΟΦΗ

1.85

ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΣΑΧΟΛΙ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

1996

ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

4.00

2

ΝΤΕΜΟΥΡΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

1999

Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

3.4Ο

3

ΒΟΥΤΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ

1998

ΟΦΗ

3.40

4

ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

1998

ΟΦΗ

2.80

5

ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2001

ΟΦΗ

2.80

6

ΚΟΖΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2002

ΟΦΗ

2.20

ΚΟΛΟΜΒΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

1997

ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

ΑΚΥΡΟΣ

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2002

ΟΦΗ

4.33

+0.60

ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΓΕΡΟΜΑΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1988

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

15.83

2

ΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

1988

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

15.55

3

ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

1989

ΓΣ ΒΙΤΣΕ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

12.40

4

ΔΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1994

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

11.56

5

ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1998

ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

11.20

ΔΙΣΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1996

ΟΦΗ

45.66

2

ΚΙΙΤΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

1986

ΓΕΗ

44.64

3

ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1993

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

44.05

4

ΒΛΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1986

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ

36.94

5

ΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

1961

ΓΕΗ

36.42

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΠΕΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1993

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

51.01

4 Χ 100 ΑΝΔΡΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΚΡΙΤΣΙΩΤΗΣ - ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΣΑΒΒΙΔΗΣ

ΑΡΚΑΔΙ

46.24

ΤΖΑΝΑΚΗΣ - ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ - ΤΖΟΥΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

ΑΚΥΡΟΣ

100 ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΑΝΕΜΟΣ : -1.30)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

1997

ΓΕΗ

12.85

-1.30

2

ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

1999

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

13.48

-1.30

3

ΛΥΡΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ

1996

ΑΟΛ

13.48

-1.30

4

ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1984

ΟΦΗ

13.90

-1.30

5

ΛΕΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

1994

ΟΦΗ

ΔΜΤ

-1.30

200 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

1991

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ

23.57

+1.00

2

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ

1990

ΓΕΗ

24.80

+1.00

3

ΣΤΡΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

1998

Ο.Φ.Η.

27.27

+1.00

4

ΚΟΠΙΔΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

1999

Ο.Φ.Η.

28.69

+1.00

5

ΦΟΥΡΦΟΥΡΙΑΝΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ

1999

ΣΥΛΛΟΓ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ

29.11

+1.00

8

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

1997

ΓΕΗ

ΔΜΤ

400 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΚΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ

1994

ΟΦΗ

56.29

2

ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1985

ΓΕΗ

59.73

800 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

1999

ΑΟΛ

2.29.95

2

ΚΕΚΕΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

1995

ΑΟΛ

ΕΓΚΑΤ

400 ΕΜΠ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΚΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ

1994

ΟΦΗ

60.96

2

ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1985

ΓΕΗ

65.31

3

ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1984

ΟΦΗ

76.22

3.000 Φ.Ε. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ

1991

ΑΟΛ

11.17.74

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

BONIFACE ZARA

1997

ΟΦΗ

1.45

ΚΟΝΤΩ ΠΚ Α'

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΣΤΑΜΠΟΛΑΚΗ ΕΒΕΛΙΝΑ

2001

ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

2.90

2

ΚΡΕΜΛΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2000

ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

2.80

3

ΒΕΡΓΑΝΕΛΑΚΗ ΡΑΙΣΑ

2000

ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

2.70

4

ΚΟΤΖΑΜΙΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ

2002

ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

2.60

5

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΙΝΑ

2002

ΟΦΗ

2.00

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ

1998

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

ΔΜΤ

2

ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ

1998

ΟΦΗ

5.36

3

ΣΥΝΟΛΑΚΗ ΗΡΩ

1999

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

5.32

4

ΛΕΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

1994

ΟΦΗ

5.02

ΔΙΣΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

1993

ΟΦΗ

42.63

2

ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1990

ΓΕΗ

40.55

3

ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1999

ΟΦΗ

32.85

4

ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2001

ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

28.73

5

ΒΟΤΖΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

1999

ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

22.72

4 Χ 100 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΣΤΕΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗ-ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗ-ΤΖΑΝΟΥΔΑΚΗ

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

52.47

2

ΣΤΡΣΤΑΝΤΩΝΑΚΗ (98) - ΝΙΚΑ (00) - ΚΟΚΚΙΝΟΥ (00) - ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΗ (00)

ΟΦΗ

ΑΚΥΡΟΣ

ΔΙΣΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1996

ΟΦΗ

47.75

2

ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

1998

Γ.Ε.Η.

36.51

3

ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1998

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

35.73

4

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1999

ΓΕΗ

29.31

ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

1998

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

15.43

2

ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1998

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

12.92

3

ΒΟΥΤΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ

1998

ΟΦΗ

12.69

4

ΞΕΚΟΥΚΟΥΛΟΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

1998

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

10.97

5

ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1999

ΓΕΗ

10.85

6

ΛΑΜΙ ΝΤΑΝΙΕΛ

1999

ΓΕΗ

10.47

ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

1998

ΓΕΗ

ΔΜΤ

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

1999

ΓΕΗ

ΔΜΤ

ΔΙΣΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1998

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

46.26

2

ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

1998

ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

41.56

3

ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

1999

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

40.56

4

ΔΗΜΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

1999

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

40.36

5

ΒΟΥΤΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ

1998

ΟΦΗ

36.29

6

ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

1998

ΓΕΗ

35.95

7

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

1999

ΓΕΗ

33.20

8

ΞΕΚΟΥΚΟΥΛΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

1998

ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

30.88

9

ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1999

ΓΕΗ

24.87

10

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

1999

ΓΕΗ

00.00

ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ (500γρ)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

1998

ΟΦΗ

58.82

2

ΒΟΥΤΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ

1998

ΟΦΗ

54.14

3

ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

1998

ΓΕΗ

40.87

4

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

1998

ΟΦΗ

37.10

ΣΦΙΑΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛ

1998

Γ.Α.Σ. ΙΕΡΑΠ

13.85

2

ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ

1998

ΟΦΗ

11.80

3

ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1999

ΟΦΗ

11.47

4

ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΖΑΧΑΡΙΕΝΙΑ

2001

ΓΣ ΒΙΤΣΕ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

11.20

5

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

1999

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

10.15

6

ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2001

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

09.65

7

ΒΟΤΖΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

1999

ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛ

09.27

8

ΚΑΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2001

ΓΣ ΒΙΤΣΕ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

07.92

ΚΟΤΣΙ ΝΤΟΡΙΑΝΑ

2000

Ο.Φ.Η.

ΔΜΤ

ΑΚΟΝΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΜΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

1998

Ο.Φ.Η.

51.78

ΝΠΡ

2

ΣΥΝΟΛΑΚΗ ΗΡΩ

1999

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

35.92

3

ΚΟΤΣΙ ΝΤΟΡΙΑΝΑ

2000

Ο.Φ.Η.

27.21

4

ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ

1998

Ο.Φ.Η.

18.87

80 ΠΠ Α΄(+1.00)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΛΙΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2000

ΟΦΗ

09.81

+1.00

2

ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΟΔΩΡΟΣ

2001

ΟΦΗ

09.92

+1.00

3

ΚΑΣΩΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

2001

ΟΦΗ

10.33

+1.00

4

ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2000

ΓΕΗ

10.65

+1.00

-

ΛΑΚΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2000

ΑΟΛ

ΑΚΥΡΟΣ

+1.00

150 ΠΠ Α΄ (+1.20)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

2000

ΑΟΛ

18.02

+1.20

2

ΣΤΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2000

ΣΥΛΛΟΓ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ

18.59

+1.20

3

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2000

ΣΥΛΛΟΓ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ

18.98

+1.20

4

ΚΑΣΩΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

2001

ΟΦΗ

19.05

+1.20

5

ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2000

ΓΕΗ

19.90

+1.20

6

ΤΖΕΛΙΛΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣ

2001

ΑΟΛ

20.00

+1.20

300 ΠΠ Α΄

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΤΖΕΛΙΛΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣ

2001

ΑΟΛ

39.67

2

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΑΝΔΡΟΣ

2000

ΓΕΗ

39.92

3

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΗΜΗΤΡΙΟΣ

2000

ΑΟΛ

40.43

4

ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2001

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

41.36

5

ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2001

ΑΟΛ

42.74

-

ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2000

ΓΕΗ

ΑΚΥΡΟΣ

600 ΠΠ Α΄

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

1

ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

2000

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

1.28.84

2

ΠΟΤΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2000

ΓΕΗ

1.30.43

1.000 ΠΠ Α΄

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΤΖΙΡΑΚΗΣ ΑΔΑΜ

2000

ΓΕΗ

2.52.39

2

ΤΖΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

2000

ΓΕΗ

2.52.56

3

ΓΙΑΧΑΙ ΜΑΤΕΟ

2001

ΟΦΗ

3.00.70

4

ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2002

ΟΦΗ

3.06.07

5

ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

2001

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

3.06.30

6

ΠΑΠΑΗΛΙΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

2002

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

3.12.12

7

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2002

ΑΟΛ

3.18.44

ΣΦΑΙΡΑ ΠΠ Α΄

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2000

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

13.26

2

ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2001

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

12.49

3

ΜΑΡΜΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2000

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

12.11

4

ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

2000

ΓΕΗ

11.89

5

ΦΘΕΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2000

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

11.42

6

ΛΟΥΤΣΑ ΡΟΓΚΕΡΤ

2001

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

11.30

7

ΡΟΥΣΣΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2000

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

11.07

8

ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2002

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

08.55

-

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

2001

ΓΕΗ

ΔΜΤ

ΔΙΣΚΟΣ ΠΠ Α΄

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

2000

ΓΕΗ

42.55

2

ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2000

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

42.10

3

ΤΣΑΟΥΣΑΪ ΕΝΡΙ

2000

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

41.20

4

ΛΟΥΤΣΑ ΡΟΓΚΕΡΤ

2001

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

39.27

5

ΓΙΟΥΡΜΕΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2001

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

37.80

6

ΦΘΕΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2000

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

37.12

7

ΜΟΝΙ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

2000

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

34.75

8

ΡΟΥΣΣΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2000

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

33.82

9

ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2001

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

31.84

10

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

2001

ΓΕΗ

30.05

-

ΜΑΡΜΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2000

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

ΑΚΥΡΟΣ

-

ΧΑΤΖΙΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΛΙΟΣ

2001

ΓΕΗ

ΑΚΥΡΟΣ

ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΠ Α΄

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΛΟΥΤΣΑ ΡΟΓΚΕΡΤ

2001

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

38.73

2

ΠΙΤΣΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2001

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

37.78

3

ΓΙΟΥΡΜΕΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2001

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

28.86

4

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

2001

ΟΦΗ

37.63

5

ΛΑΚΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2000

ΑΟΛ

39.60

6

ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2000

ΓΕΗ

37.64

4 Χ 80 ΠΠ Α΄

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΤΖΕΛΙΛΑΪ (01) - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ (00) - ΓΑΒΡΟΛΑΚΗΣ (01) - ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ (01)

Α.Ο.Λ.

39.75

2

ΜΑΡΑΓΚΟΑΚΗΣ (01) - ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ (01) - ΛΙΛΟΣ (00) - ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ (01)

Ο.Φ.Η.

40.04

80 ΠΚ Α΄

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ

2001

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

10.60

-0.10

2

ΝΙΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

2000

ΟΦΗ

10.90

-0.10

3

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΗ

2000

ΟΦΗ

11.13

-0.10

4

ΣΤΕΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

2000

ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

11.20

-0.10

5

ΜΑΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

2002

ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

11.41

-1.10

6

ΦΘΕΝΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ

2001

ΟΦΗ

11.47

-1.10

7

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ

2001

ΟΦΗ

11.51

-1.10

8

ΜΟΡΓΙΑΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ

2001

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

11.62

-1.10

9

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ ΛΙΖΑ

2000

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

11.70

-0.10

10

ΚΡΟΥΣΑΝΤΩΝΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ-ΚΑΛ.

2001

ΟΦΗ

12.50

-1.10

11

ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ

2000

ΟΦΗ

ΑΚΥΡΟΣ

-0.10

150 ΠΚ Α΄

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2000

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

20.36

2

ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΥΑ

2001

ΣΥΛΛΟΓ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ

20.40

3

ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ

2000

Ο.Φ.Η.

20.74

4

ΤΣΑΚΩΝΑ ΝΑΤΑΛΙΑ

2002

ΑΟΛ

21.17

5

ΓΚΕΟΡΓΚΙΕΒΣΚΑ ΕΛΕΩΝΟΡΑ

2001

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

21.56

6

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ

2001

ΟΦΗ

21.89

7

ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2000

ΓΕΗ

22.00

8

ΤΣΟΥΦΛΙΔΗ ΗΛΕΚΤΡΑ

2000

ΣΥΛΛΟΓ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ

23.36

300 ΠΚ Α΄

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΜΕΤΑ ΕΓΚΛΑΝΤΙΝΑ

2000

ΟΦΗ

44.33

Β

2

ΛΟΠΙΝΕ ΜΠΕΑΤΡΙΣ

2000

ΟΦΗ

45.21

Α

3

ΚΟΛΙΑ ΗΛΙΑΔΑ

2000

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

45.87

Β

4

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

2000

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

45.89

Α

5

ΤΣΑΚΩΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

2000

ΟΦΗ

46.05

Β

6

ΣΑΜΟ ΦΙΚΕΡΕΤΕ

2000

ΟΦΗ

46.75

Α

7

ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΑΡΤΕΜΗ

2001

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

47.82

Β

8

ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΑ

2000

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

ΑΚΥΡΟΣ

Α

ΕΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΡΕΝΑ

1990

ΓΕΗ

38.47

600 ΠΚ Α΄

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΡΑΦΑΙΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2000

ΑΟΛ

1.46.15

2

ΛΙΒΑΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

2002

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

2.00.71

80 ΕΜΠ. ΠΚ Α΄

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΧΑΡΙΣ

2000

ΟΦΗ

12.35

+1.00

2

ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

2000

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

12.75

+1.00

3

ΔΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2000

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

13.29

+1.00

4

ΚΟΤΣΙ ΝΤΟΡΙΑΝΑ

2000

Ο.Φ.Η.

13.51

+1.00

ΜΗΚΟΣ ΠΚ Α΄

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

2002

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

4.95

-1.70

2

ΔΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2000

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

4.72

-0.30

3

ΚΟΤΣΙ ΝΤΟΡΙΑΝΑ

2000

Ο.Φ.Η.

4.70

+0.60

4

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

2002

ΣΥΛΛΟΓ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ

4.48

-0.20

5

ΑΡΝΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ

2002

ΣΥΛΛΟΓ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ

4.05

+0.70

6

ΧΑΡΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2002

ΑΟΛ

3.70

+1.00

ΣΦΑΙΡΑ ΠΚ Α΄ (3κιλα)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΖΑΧΑΡΙΕΝΙΑ

2001

ΓΣ ΒΙΤΣΕ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

11.32

2

ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ

2000

ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

09.72

3

ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2001

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

09.70

4

ΑΛΙΜΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2000

ΑΟΛ

09.50

5

ΚΟΥΤΣΟΠΕΡΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ

2002

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

09.25

6

ΚΑΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2001

ΓΣ ΒΙΤΣΕ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

08.68

7

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2001

ΓΕΗ

08.66

8

ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

2002

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

08.28

9

ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ

2002

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

06.36

ΔΙΣΚΟΣ ΠΚ Α΄

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2001

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

31.12

2

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2000

ΓΕΗ

26.52

3

ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

2002

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

26.31

4

ΜΑΖΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2000

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

24.16

5

ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2001

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

18.90

-

ΜΠΟΥΡΑΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2001

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

00.00

ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΚ Α΄

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΑΛΙΜΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2000

ΑΟΛ

34.96

2

ΜΑΖΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2000

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

31.69

3

ΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

2001

Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ

30.52

4

ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ

2002

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΛΕΛΟΣ

24.69

5

ΠΑΡΑΣΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2002

ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΛΕΛΟΣ

21.69

4 Χ 80 ΠΚ Α΄

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ (00) - ΝΙΚΑ (00) - ΚΟΚΚΙΝΟΥ (00) - ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΗ (00)

Ο.Φ.Η.

41.28

2

ΜΟΡΓΙΑΝΝΗ (01) ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ (00) - ΓΚΕΟΡΓΚΙΕΒΣΚΑ (01) - ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΥ (01)

ΑΡΚΑΔΙ

ΕΓΚΑΤ

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση