iphone app
android app
iphone app android app
Σάββατο 03 Δεκεμβρίου 2016
FOOTBALL LEAGUE ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ  ΣΗΜΑ

Οι διαιτητές της 22ης αγωνιστικής της Football League


Ημερομηνία δημοσίευσης:
Τελευταία ενημέρωση:

Η ΚΕΔ όρισε τους διαιτητές και τους βοηθούς που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της Football League.

Η ΕΠΟ όρισε τους ρέφερι και τους βοηθούς για τα παιχνίδια της 22ης αγωνιστικής, στα ματς που ξεκινούν την Παρασκευή (13/3) και ολοκληρώνονται την Κυριακή (15/3).

Οι δύο κρητικές ομάδες αγωνίζονται την Κυριακή. Ο ΑΟΧ υποδέχεται στις 15:00 τον Ηρακλή Ψαχνών και διαιτητής θα είανι ο Ζαραβίνος του συνδέσμου Αθηνών.

Η Επισκοπή υποδέχεται την ίδια ημέρα στις 14:45 την Καλλιθέα σ' ένα ματς που θα διευθύνει ο Μολιχιτούδης του συνδέσμου  Μακεδονίας.

Αναλυτικά:


Νότιος όμιλος


Σάββατο 14/3


15.00: Απόλλων Σμύρνης - Αχαρναϊκός (Γήπεδο «Γ. Καμάρας)


Διαιτητής: Σταθόπουλος (Δυτ. Αττικής)


Βοηθοί: Κασσαβέτης (Αιτ/νίας), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)


4ος: Κουλούδης (Λέσβου)


Κυριακή 15/3


14.45: Επισκοπή - Καλλιθέα (Δημ. Γήπεδο Γάλλου)


Διαιτητής: Μολιχιτούδης (Μακεδονίας)


Βοηθοί: Μπουξμπάουμ, Λάμπρου (Αν. Αττικής)


4ος: Ντοκάκης (Χανίων)


15.00: Παναχαϊκή - Άλιμος (Παμπελοποννησιακό Στάδιο)


Διαιτητής: Χ. Μανούρας (Τρικάλων)


Βοηθοί: Τζαφόλιας (Αν. Αττικής), Παλαμίδας (Λακωνίας)


4ος: Σελίμος (Λακωνίας)


15.00: ΑΟ Χανιά - Ηρακλής Ψαχνών (Δημ. Γήπεδο Μάλεμε)


Διαιτητής: Ζαραβίνος (Αθηνών)


Βοηθοί: Γιαννουγλίδης, Φωτόπουλος (Αθηνών)


4ος: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)


18.00: Φωστήρας - ΑΕΚ (Δημ. Γυμναστήριο «Σπ. Γιαλαμπίδης»)


Διαιτητής: Ρατσιάτος (Αργολίδας)


Βοηθοί: Καραγεώργος, Νενεκούμης (Αργολίδας)


4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)


Ρεπό: Παναιγιάλειος


Βόρειος όμιλος


Παρασκευή 13/3


15.00: Ζάκυνθος - Ηρακλής (Δημ. Στάδιο Ζακύνθου)


Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)


Βοηθοί: Λάμιας (Μεσσηνίας), Παπανικολάου (Κορινθίας)


4ος: Μπλάνας (Μεσσηνίας)


18.00: Τύρναβος - Λαμία (Αλκαζάρ)


Διαιτητής: Ι. Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)


Βοηθοί: Πάτρας, Νικολαΐδης (Μακεδονίας)


4ος: Ζούγρας (Κοζάνης)


Κυριακή 15/3


15.00: Ολυμπιακός Βόλου - Αιγινιακός (ΕΑΚ Βόλου)


Διαιτητής: Γιαννουλάκης (Χανίων)


Βοηθοί: Καλφάκης (Χανίων), Κοτζαμανίδης (Πειραιά)


4ος: Σωσώνης (Φθιώτιδας)


15.00: Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων 1926 (Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)


Διαιτητής: Αντωνίου (Αθηνών)


Βοηθοί: Νικολαδός, Δόσης (Αθηνών)


4ος: Σκουλάς (Θεσσαλίας)


15.00: Εθνικός Σερρών - Αγροτικός Αστέρας (Δημ. Γήπεδο Σερρών)


Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)


Βοηθοί: Ρίγκος (Γρεβενών), Σίπκας (Πέλλας)


4ος: Καραντώνης (Ημαθίας)


15.00: Φωκικός - ΑΕΛ (Δημ. Στάδιο Άμιφσσας)


Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)


Βοηθοί: Μπετσόγλου, Σεφέρης (Κορινθίας)


4ος: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)


Ρεπό: Πιερικός

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση