iphone app
android app
iphone app android app
Δευτέρα 05 Δεκεμβρίου 2016
ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές στο μπάσκετ


Μετά από διακοπή μίας εβδομάδας, τα πρωταθλήματα των Εθνικών κατηγοριών μπάσκετ επαναρχίζουν με τις κρητικές ομάδες να έχουν δύσκολες, αλλά και κρίσιμες αποστολές.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα όλων των κατηγοριών και οι διαιτητές, όπως τους ανακοίνωσε σήμερα η ΚΕΔ/ΕΟΚ:


Α1 ΑΝΔΡΩΝ (18η αγωνιστική)


Σάββατο 28 Φεβρουαρίου

ΚΓ ΠΑΟΚ 17.00 ΠΑΟΚ-Πανιώνιος Πουρσανίδης Γ-Γκούμας-Κωνσταντινόπουλος (Παπαγεωργίου)

ΔΚΓ Κραχτίδης 17.00 ΚΑΟΔ-Κόροιβος Αμαλ. Σχινάς-Ψαριανός-Σκούτας (Τσανίδης)

ΔΚ Ι. Ζηρίνης 17.00 ΑΕΝΚ-Άρης Χριστοδούλου-Δεσλής-Παντελίδης (Κορασίδης)

Βενετόκλειο 17.00 Κολοσσός Ρ.-Απόλλων Π. Καρακατσούνης-Σώμος-Παφίλης (Βιντζηλαίος)


Κυριακή 1 ΜαρτίουΚΓ Μ. Μερκούρη 16.30 Ρέθυμνο-Παναθηναϊκός Μάνος-Τσούνας-Ταρενίδης (Μαγγανάς)

ΟΑΚΑ 18.30 ΑΕΚ-Πανελευσινιακός Γκόντας-Τζαφλέρης-Διαμαντής (Μουζάκης Στ.)


Δευτέρα 2 Μαρτίου

ΔΚΓ Τρικάλων 16.30 Τρίκαλα-Ολυμπιακός Παπαπέτρου-Καλδίρης-Καραβίτης (Τσιργουλας)


Α2 ΑΝΔΡΩΝ (17η αγωνιστική)


Σάββατο 28 Φεβρουαρίου


Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Εθνικός Πορυσανίδης Κ-Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ (Μαχαιριανάκης)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Αρκαδικός Παγώνης-Παπαδόπουλος Θ-Γερακίνης (Τζιομπάνος)

Στρέφη 17.00 Αετός-Ηρακλής Κατραχούρας-Μαλαμάς-Κοντίλης (Σταύρου)

Λαυρίου 17.00 Λαύριο-Παγκράτι Μαγκλογιάννης-Τσαρούχα-Παπαφωτίου (Ελευθεριάδης)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Ψυχικό Βαρδάλος-Δαρλαμήτσος-Δημόπουλος (Κανελλόπουλος)

ΔΑΚ Βέροιας 17.00 Φίλιππος Βέρ.-Λιβαδειά Συμεωνίδης-Δεληγιαννίδης-Τζίμα (Σάμαλης)


Β' ΑΝΔΡΩΝ (18η αγωνιστική)


Κυριακή 1 Μαρτίου

Χολαργού 17.00 Χολαργός-Περιστέρι Θεωνάς-Γιακείμη (Πετράκης)

Κύμης «Ν.Μαρίνος» 17.00 Κύμη-Πανερυθραϊκός Φακίτσας-Ζαχαρής (Βασιλείου)

Δαϊς 20.00 Δούκας-Ιωνικός Ν. Θεοδωρόπουλος-Μπούκας (Κουλούρης)


Δύο Αοράκια 17.30 Ηράκλειο-Φιλαθλητικός Αναστόπουλος Αντ.-Κυριακόπουλος (Ευαγγελινός)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-ΚΑΠ Παυλόπουλος-Αναγνώστου (Βιδάλης)

Π. Νικολαϊδης 17.00 Φάρος-Αμύντας Ραχιώτης-Καρδάρης (Παλάτος)

Αμαρουσίου (κθ) 17.00 Μαρούσι-Ίκαρος Καλ. Γρίβα-Τσάτσης (Παπαδόπουλος Στ.)


Γ' ΑΝΔΡΩΝ (18η αγωνιστική)


Κυριακή 1 Μαρτίου

Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Κορωπί Καλογερόπουλος Λ-Ζακεστίδης (Μαυρουδής)

Πεύκης 17.00 Πεύκη-Σπόρτιγκ Πόντας-Σπυρόπουλος Σπ. (Λημνιάτης)

Θήβα 17.00 Κάδμος-Ιωνικός ΝΦ Ρίζος-Πετρόπουλος (Κοκορδάτος)


Αγ. Δημητρίου Ν. 17.00 Κρόνος Αγ. Δημ.-Ηρόδοτος Καρακάσης-Σοφιανόπουλος (Γολεγού)

Αιγάλεω 16.00 Διαγόρας Δρυοπ.-Αρχάγγελος Μπούσιας-Κωνσταντινίδου (Σιώκας)


Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις-Ακαδημία Φάκαρος-Μαυρατζάς (Μίχας)Λίντο 16.00 Εργοτέλης-Αιγάλεω Ντάνος-Νάστος (Σαϊτάκης)


Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ (17η αγωνιστική)


Κυριακή 1 Μαρτίου


Σπόρτιγκ 12.00 Σπόρτιγκ-Αρκάδι Ρεθ Κιουλάφας-Ισιγώνης (Τσάμης)

Ν. Σμύρνης 12.00 Πανιώνιος-Δάφνη Αγ. Δημ. Αντωνίου-Αργυρούδης (Σωτηριάδης)


Τέντα 13.00 Καλαμάτα 1980-Ηρόδοτος Χουγιάζος-Χαϊνά (Γιαλικάρης)

Αγ. Δημητρίου Νέο 19.30 Κρόνος Αγ. Δημ.-Άρης Πετρ. Αντωνιάδης-Καλογριάς (Παπαγιαννόπουλος)

Ν. Κλ. Μελισσίων 14.00 Μελίσσια-Π. Φάληρο Τεφτίκης-Χριστοδουλάκης (Αλετράς

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση