iphone app
android app
iphone app android app
Πέμπτη 08 Δεκεμβρίου 2016
ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΣΑΚΕ

Το πρόγραμμα της Α1 μπάσκετ ως τη Μ. Δευτέρα


Ο ΕΣΑΚΕ ανακοίνωσε το πρόγραμμα των αγώνων της Α1 του μπάσκετ ως και την 22η αγωνιστικη.

Η δράση στο ελληνικό πρωτάθλημα θα συνεχιστεί με αμείωτη ένταση και μέσα στο Μάρτιο και μέχρι τη Μεγάλη Δευτέρα, 6 Απριλίου, σύμφωνα με το πρόγραμμα που ανακοίνωσε σήμερα (20/02) η διοργανώτρια αρχή.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα που ανακοίνωσε ο ΕΣΑΚΕ:


19η αγωνιστικήΣάββατο 07/03

2ο Κ.Γ. Ελευσίνας

17.00

Πανελευσινιακός - Τρίκαλα BC

NS3 Live, NS2 και NS2 HD/Λ.π.Λ.

Νέας Σμύρνης

17.00

Πανιώνιος - ΚΑΟΔ

NS2 και NS2 HD/Λ.π.Λ.

«NickGalisHall

17.00

Άρης - Κόροιβος Αμαλιάδας

NS2 και NS2 HD/Λ.π.Λ.

Περιβόλας

17.00

Απόλλωνας Πατρών - ΑΕΚ

NS2 και NS2 HD/Λ.π.Λ.

Ζηρίνειο

17.00

Κηφισιά - Κολοσσός Ρόδου

NS2 και NS2 HD/Λ.π.Λ.


Κυριακή 08/03

ΟΑΚΑ

16.30

Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ

NS3 Live

Δευτέρα 09/03

ΣΕΦ

17.30

Ολυμπιακός - Ρέθυμνο

ΟΤΕ Sport 3HD


20ή αγωνιστικήΣάββατο 14/03

«Μ. Μερκούρη»

17.00

Ρέθυμνο - Πανελευσινιακός

NS2 και NS2 HD/Λ.π.Λ.

ΔΚΓ Ήλιδας

17.00

Κόροιβος Αμαλιάδας - Πανιώνιος

NS2 και NS2 HD/Λ.π.Λ.

Βενετόκλειο

17.00

Κολοσσός Ρόδου - Άρης

NS2 και NS2 HD/Λ.π.Λ.

ΔΚΓ Τρικάλων

17.00

Τρίκαλα BC - Απόλλωνας Πατρών

NS1 και NS1HD Live, NS2 και NS2 HD/Λ.π.Λ.


Κυριακή 15/03

ΟΑΚΑ

15.00

ΑΕΚ - Κηφισιά

ΟΤΕ Sport 3HD


Δευτέρα 16/03

Πυλαίας

19.00

ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός

NS2 και NS2 HD

«Δ. Κραχτίδης»

17.00

ΚΑΟΔ - Παναθηναϊκός

NS2 και NS2 HD


21η αγωνιστικήΣάββατο 21/03

2ο Κ.Γ. Ελευσίνας

17.00

Πανελευσινιακός - ΠΑΟΚ

NS2 και NS2 HD/Λ.π.Λ.

«NickGalisHall»

17.00

Άρης - Πανιώνιος

NS2 και NS2 HD/Λ.π.Λ.

Περιβόλας

17.00

Απόλλωνας Πατρών - Ρέθυμνο

NS2 και NS2 HD/Λ.π.Λ.

Ζηρίνειο

17.00

Κηφισιά - Τρίκαλα BC

NS2 και NS2 HD/Λ.π.Λ.

Βενετόκλειο

17.00

Κολοσσός Ρόδου - ΑΕΚ

NS1 και NS1HD Live, NS2 και NS2 HD/Λ.π.Λ.


Δευτέρα 23/03

ΟΑΚΑ

17.00

Παναθηναϊκός - Κόροιβος Αμαλιάδας

NS2 και NS2HD Live

ΣΕΦ

18.00

Ολυμπιακός - ΚΑΟΔ

OTESport3 HD


22η αγωνιστικήΣάββατο 04/04

«Δ. Κραχτίδης»

17.00

ΚΑΟΔ - Πανελευσινιακός

NS2 και NS2 HD/Λ.π.Λ.

Πυλαίας

17.00

ΠΑΟΚ - Απόλλωνας Πατρών

NS2 και NS2 HD/Λ.π.Λ.

«Μ. Μερκούρη»

17.00

Ρέθυμνο - Κηφισιά

NS2 και NS2 HD/Λ.π.Λ.

ΔΚΓ Τρικάλων

17.00

Τρίκαλα BC- Κολοσσός Ρόδου

NS2 και NS2 HD/Λ.π.Λ.

ΟΑΚΑ

19.00

ΑΕΚ - Άρης

ΟΤΕ Sport 3 HD


Κυριακή 05/04/2015

Νέας Σμύρνης

18.30

Πανιώνιος - Παναθηναϊκός

NS3 Live


Μ. Δευτέρα 06/04

ΔΚΓ Ήλιδας

17.00

Κόροιβος Αμαλιάδας - Ολυμπιακός

NS2 και NS2 HD Live

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση