iphone app
android app
iphone app android app
Σάββατο 03 Δεκεμβρίου 2016
ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΑΛΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Οι διαιτητές των Εθνικών κατηγοριών μπάσκετ


Ανακοίνωσε η ΚΕΔ/ΕΟΚ τους διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις των Εθνικών κατηγοριών το ερχόμενο σαββατοκύριακο, αλλά και αυτούς της 17ης αγωνιστικής της Α1 που διεξάγεται εμβόλιμα Τετάρτη και Πέμπτη 18-19/02.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα ανά κατηγορία και οι διαιτητές των κρητικών σωματείων, αλλά και όλων των ομάδων:


Α1 μπάσκετ των ανδρών (16η αγωνιστική)


Σάββατο 14 Φεβρουαρίου

ΚΓ Ζηρίνης 17.00 ΑΕΝΚ-Πανελευσινιακός Γκόντας-Σταματόπουλος-Τζαφλέρης (Βιδάλης)

ΔΚΓ Τρικάλων 17.00 Τρίκαλα-Πανιώνιος Φούφης-Παναγιώτου-Τσούνας (Τανατζής)


ΚΓ Μ. Μερκούρη 17.00 Ρέθυμνο-Κόροιβος Πηλοϊδης-Μητσόπουλος-Πουρσανίδης Κ (Μαχαιριανάκης)

ΚΓ ΠΑΟΚ 17.00 ΠΑΟΚ-ΚΑΟΔ Καρακατσούνης-Δεσλής-Διαμαντής (Παπαγεωργίου)

ΚΓ Απόλλωνα Π. 17.00 Απόλλων Π.-Άρης Αναστόπουλος-Γκούμας-Παντελίδης (Σπυρίδωνος)


Κυριακή 15 Φεβρουαρίου

Βενετόκλειο 15.30 Κολοσσός Ρ.-Ολυμπιακός Παπαπέτρου-Σώμος-Θεονάς (Κουνελές)


Δευτέρα 16 Φεβρουαρίου

ΟΑΚΑ 19.00 ΑΕΚ-Παναθηναϊκός Κορομηλάς-Μάνος-Ταβουλαρέας (Σταύρου)

17η αγωνιστική


Τετάρτη 18 Φεβρουαρίου

2ο ΚΓ Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Κολοσσός Ρ. Ψαριανός-Γεωργιάδης-Ξενικάκης (Μαύρος)


ΔΓ Ν. Σμύρνης 17.00 Πανιώνιος-Ρέθυμνο Χριστοδούλου-Μπήτης-Μπίκας (Ντάβαρης)

ΔΚΓ Ήλιδας 17.00 Κόροιβος-ΠΑΟΚ Αναστόπουλος-Ταβουλαρέας-Μαγκλογιάννης (Πολιτόπουλος)

Αλεξάνδρειο 17.00 Άρης-ΚΑΟΔ Γκόντας-Μητσόπουλος-Παγώνης (Αρβανιτίδης)

ΚΓ Απόλλωνα Π. 17.00 Απόλλων Π.-ΑΕΝΚ Πηλοϊδης-Ανδρικόπουλος-Τσώνος Β (Παπαδόπουλος Γ)

ΟΑΚΑ 19.00 Παναθηναϊκός-Τρίκαλα Πουρσανίδης Γ-Μαλαμάς-Παπαθανασίου (Μαυρουδής)


Πέμπτη 19 Φεβρουαρίου

ΣΕΦ 17.30 Ολυμπιακός-ΑΕΚ Φούφης-Παναγιώτου-Βαρδάλος (Άκελ)


Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (16η αγωνιστική)


Σάββατο 14 Φεβρουαρίου


Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-ΟΦΗ Ταρενίδης Στ.-Συμεωνίδης-Σιμητόπουλος (Λαμπρίδης)

Π. Νικολαϊδης (κθ) 17.00 Εθνικός-Ερμής Λαγκαδά Νικολούλης-Μακρής-Βαλούρδος (Μουζάκης Στ.)

Τρίπολης 17.00 Αρκαδικός-Αετός Κωνσταντινόπουλος-Μπούσιας-Δημόπουλος (Γιοχαλής)

Ιβανώφειο 17.00 Ηρακλής-Λαύριο Παφίλης-Παγώνης-Φακίτσας (Μήτσιου)

Μετς Α (κθ) 17.00 Παγκράτι-Δόξα Λευκάδας Βαρδάλος-Μαλαμάς-Κοντίλης (Κορασίδης)

Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Λιβαδειά Τσώνος Μ-Αναστόπουλος Α-Χαλαμπαλάκης (Ορφανός)

Β' ΑΝΔΡΩΝ (17η αγωνιστική)


Κυριακή 15 Φεβρουαρίου

Γ. Στεφαν. (κθ) 17.00 Περιστέρι-Μαρούσι Καλογερόπουλος Φ-Αργυρούδης (Λημνιάτης)

Ν. Ερυθραίας 17.00 Πανερυθραϊκός-Χολαργός Καλογερόπουλος Λ-Μαραμής (Σιώκας)

Νίκαιας 17.00 Ιωνικός Ν.-Κύμη Κατραχούρας-Δαρλαμήτσος (Παππάς)

Ζωγράφου 17.00 Φιλαθλητικός-Δούκας Σκούτας-Ραχιώτης (Πετράκης)


Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Ηράκλειο Ξάνθος-Κοτσιμπός (Πετρίδης)

Υμηττού 17.00 Αμύντας-Παπάγου Τσαρούχα-Θεοδωρόπουλος (Χασάπης)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλ.-Φάρος Κερ. Χρηστίδης Π.-Χρηστίδης Ηλ. (Σταματόπουλος)


Γ' ΑΝΔΡΩΝ (17η αγωνιστική)


Κυριακή 15 Φεβρουαρίου


Γ. Παπασίδερης 17.00 Κορωπί-Εργοτέλης Καρακάσης-Καρπάνος (Φαλούκας)

Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Ίκαρος Ν. Σμ. Αποστολίδης-Τσολάκος (Δημητριάδης)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Πεύκη Φασόλης-Δελαγραμμάτικας (Παπαδόπουλος Στ.)


Ν. Αλικαρνασσού 17.00 Ηρόδοτος-Κάδμος Ζακεστίδης-Σπυρόπουλος Σπ. (Μπορμπαντωνάκης)

Διάγορα 14.00 Αρχάγγελος-Κρόνος Αγ. Δημ. Σοφιανόπουλος-Κανελλόπουλος (Βιτζηλαίος)


Μ. Μερκούρη 16.00 Ακαδημία-Διαγόρας Δρ. Κρεσταινίτης-Τσακαλογιάννης (Κουρκουνάκης)

Αιγάλεω 17.00 Αιγάλεω-Πόλις Παυλόπουλος-Τσάτσης (Τσάμης)


Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ (16η αγωνιστική)

Πετρούπολης 14.30 Άρης Πετρ.-Σπόρτιγκ Ορφανός Εμμ.-Ορφανός Ι. (Αλέτρας)


Μ. Μερκούρη (κθ) 11.30 Αρκάδι-Ίκαρος Καλ. Νάστος-Πετρόπουλος (Κουρκουνάκης)Αγ. Δημητρίου Ν. 12.00 Δάφνη Αγ. Δημ.-Ηρόδοτος Κιουλαφάς-Κασάπη (Τζουβάρας)

Ν. Κλ. Μελισσίων 14.00 Μελίσσια-Καλαμάτα 1980 Λουκαράκης-Χουγιάζος (Ζερδεβάς)

Παναθηναϊκού 12.00 Π. Φάληρο-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Χριστοδουλάκης-Κοτσώνης (Παπαγιαννόπουλος)

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση