iphone app
android app
iphone app android app
Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2017
Κομίνης

Ο Κομίνης σφυρίζει τον ΟΦΗ και ο Καμπαξής τα Χανιά για το Κύπελλο


Ημερομηνία δημοσίευσης:
Τελευταία ενημέρωση:

Η  ΚΕΔ έκανε γνωστούς τους… εκλεκτούς τους για τις πρώτες αναμετρήσεις στη διοργάνωση, με τον Γιώργο Κομίνη (Θεσπρωτίας) να διευθύνει τον αγώνα του ΟΦΗ με τον Πανθρακικό την Τετάρτη στην Κομοτηνή. Διαιτητής στο ματς των Χανίων με τα Γιάννινα θα είναι ο Γιάννης Κάμπαξης (Εύβοιας.

Αναλυτικά, οι διαιτητές:


ΤΡΙΤΗ 20/1Πανιώνιος-Βέροια (Γηπ. Νέας Σμύρνης, 19:30)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Πραξιτέλης Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Χρήστος Σωτηρόπουλος (Αχαϊας)

ΒΟΗΘΟΣ: Κοσμάς Χαρίσης (Γρεβενών)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Χαράλαμπος Καλογερόπουλος (Αθηνών)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Δημήτρης Μπέρσης (Αργολίδας)


ΤΕΤΑΡΤΗ 21/1Πανθρακικός-ΟΦΗ (Δημ. Γήπεδο Κομοτηνής, 15:00)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιώργος Κομίνης (Θεσπρωτίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Γιώργος Καλφόγλου (Θεσπρωτίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Γιώργος Πασχάλης (Ηπείρου)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιώργος Κύζας (Δράμας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Γιώργος Γιαννόπουλος (Αθηνών)


ΑΟ Χανιά-ΠΑΣ Γιάννινα (Δημ. Γήπεδο Περιβολίων, 15:00)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιάννης Κάμπαξης (Εύβοιας)

ΒΟΗΘΟΣ: Νίκος Γεωργαράκος (Αθηνών)

ΒΟΗΘΟΣ: Ιορδάνης Απτόσογλου (Αθηνών)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μιχάλης Βοσκάκης (Ρεθύμνου)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Βασίλης Τεροβίτσας (Αιτωλοακαρνανίας)


Skoda Ξάνθη-Παναθηναϊκός ("SKODA Ξάνθη Arena", 15:00)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ανδρέας Παππάς (Αθηνών)

ΒΟΗΘΟΣ: Δημήτρης Γκάγκας (Λάρισας)

ΒΟΗΘΟΣ: Δημήτρης Τάτσης (Ηπείρου)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Στέφανος Μαντάκης (Ημαθίας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Γιώργος Μπίκας (Χαλκιδικής)


Ηρακλής-Αστέρας Τρίπολης (Καυτανζόγλειο Στάδιο, 17:15)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Σταύρος Μάνταλος (Καβάλας)

ΒΟΗΘΟΣ: Αλέξανδρος Γρεβένης (Χαλκιδικής)

ΒΟΗΘΟΣ: Λεωνίδας Φραγκιαδάκης (Δωδεκανήσου)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Δημήτρης Θάνος (Γρεβενών)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Χρήστος Γενναίος (Αθηνών)


Τύρναβος-Ολυμπιακός (Στάδιο Αλκαζάρ, 17:15)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μάριος Λαμπρόπουλος (Ηλείας)

ΒΟΗΘΟΣ: Ηλίας Αλεξέας (Μεσσηνίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Τρύφων Πετρόπουλος (Αρκαδίας)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αριστομένης Κουτσιαύτης (Αρτας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Δημήτρης Νταμπώσης (Πιερίας)


Κέρκυρα-ΑΕΚ (ΕΑΚ Κέρκυρας, 17:45)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Τάσος Παπαπέτρου (Αθηνών)

ΒΟΗΘΟΣ: Γιάννης Τουμπακάρης (Αθηνών)

ΒΟΗΘΟΣ: Βασίλης Καμπούρης (Εύβοιας)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Θανάσης Γιάχος (Χίου)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Γιάννης Τσαχειλίδης (Πειραιά)


Απόλλων Σμύρνης-Λεβαδειακός (Γηπ. "Γ. Καμάρας", 19:30)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Δημήτρης Στυλιαράς (Αιτωλοακαρνανίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Δημήτρης Ζυγούρης (Αιτωλοακαρνανίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Χρήστος Μαγιάννης (Αρτας)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αλέξανδρος Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Θανάσης Βέλλιος (Ξάνθης)

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση