iphone app
android app
iphone app android app
Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2017
ΑΝΕΛ - Ανεξάρτηοι Έλληνες

Οι υποψήφιοι των ΑΝ.ΕΛ. στις εκλογές σε ολόκληρη τη χώρα


Ημερομηνία δημοσίευσης:
Τελευταία ενημέρωση:

Τους υποψήφιους των εθνικών εκλογών της 25ης Ιανουαρίου ανακοίνωσε ανά νομό η Επιτροπή Έγκρισης Υποψηφιοτήτων του Κινήματος των Ανεξάρτητων Ελλήνων.

Αναλυτικά οι υποψηφιότητες ανά νομό (αλφαβητικά) έχουν ως εξής:


1. Α' ΑΘΗΝΩΝ:

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΝΤΙΜΗΣ)

ΑΛΒΕΡΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΛΕΞΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΑΣΤΡΑ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΛΕΥΚΟ)

ΒΑΖΕΧΑ ΧΡΙΣΤΟΣ

ΚΑΛΑΙΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΑΡΑΠΙΣΤΟΛΗ -ΔΑΤΣΩΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΟΝΤΟΓΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΕΛΕΝΑ

ΜΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΜΠΑΣΤΑ ΑΝΝΑ

ΜΥΛΩΝΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΝΤΙΡΗ ΚΑΡΟΛΙΝΑ

ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΕΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΕΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ


2. Β' ΑΘΗΝΩΝ:

ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΧΡΙ.ΚΑ)

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΔΟΡΙΑΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΝΑΓΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ

ΒΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ

ΒΑΤΟΥΓΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΤΣΙΑΚΑ ΚΑΛΛΙΤΣΑ

ΓΚΙΟΚΑ - ΤΣΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΑΜΗΛΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ

ΔΕΡΜΕΣΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ (ΠΥΡΙΚΑΥΣΤΟΣ)

ΔΗΜΗΤΣΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΗΛΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ ΟΜΗΡΟΣ

ΚΙΟΥΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΟΝΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΟΥΡΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΛΕΠΙΔΑ ΕΛΕΝΑ

ΜΑΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΛΕΥΚΟ)

ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΜΠΑΜΠΟΥΣΗ ΑΛΚΗΣΤΗ

ΝΕΑΡΧΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΞΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΡΕΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΑΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ)

ΣΙΔΕΡΑ ΕΥΑ

ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΜΠΟΓΔΑΝΟΥ - ΒΑΞΕΒΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ

ΧΑΛΚΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ (ΛΕΥΚΟ)


3. Α' ΘΕΣ/ΚΗΣ:

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ (ΛΕΥΚΟ)

ΑΘΑΝΑΣΟΥΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ (ΧΡΙ.ΚΑ)

ΔΑΛΑΚΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΖΟΥΡΑΡΙΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΠΥΡΙΚΑΥΣΤΟΣ)

ΚΑΛΕΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΥΡΙΚΑΥΣΤΟΣ)

ΚΑΤΣΙΑΦΑ ΑΝΘΟΥΛΑ

ΚΡΑΣΤΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΙΤΙΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΛΑΒΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΚΙΝΗΜΑΤΑ)

ΜΙΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ

ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΛΕΥΚΟ)

ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΤΥΠΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΧΑΛΑΤΣΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ


4. Β' ΘΕΣ/ΚΗΣ:

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΚΙΝΗΜΑΤΑ)

ΒΑΛΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΒΑΛΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΡΑΠΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΝΑΝΟΥΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΑΚΚΕΛ)

ΞΟΥΛΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΥΡΙΚΑΥΣΤΟΣ)

ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ


5. Α' ΠΕΙΡΑΙΑ:

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΒΑΓΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΟΪΔΟΝΙΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΖΗΣΙΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΚΙΝΗΜΑΤΑ)

ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΠΡΩΙΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


6. Β' ΠΕΙΡΑΙΑ:

ΓΚΙΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΛΕΣΙΩΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

ΜΑΡΟΥΠΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΜΑΥΡΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΝΤΑΛΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΛΕΥΚΟ)

ΧΑΤΖΗΧΡΥΣΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ

ΧΡΥΣΑΓΗ ΑΡΓΥΡΩ

ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΠΑΤΡ. ΜΕΤΩΠΟ)


7. ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ:

ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ-ΘΕΟΧΑΡΑΤΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ

ΑΝΤΩΝΑΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΛΕΥΚΟ)

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΣΑ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΛΕΥΚΟ)

ΔΟΓΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ (ΚΙΝΗΜΑΤΑ)

ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΑΚΚΕΛ)

ΛΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΧΡΙ.ΚΑ)

ΜΕΙΝΤΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΜΟΥΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΠΟΛΙΤΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΤΟΥΡΝΑΒΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ (ΛΕΥΚΟ)

ΧΑΙΚΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ


8. ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ:

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΑΡΑΚΥΝΘΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΜΟΛΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΤΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΟΥΤΑΣ ΘΩΜΑΣ


9. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ:

ΜΟΥΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΜΠΟΜΠΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΧΡΙ.ΚΑ)

ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ


10. ΑΡΚΑΔΙAΣ:

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΡΝΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΑΠΑΔΙΑΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ


11. ΑΡΤΑΣ:

ΚΑΓΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΑΣΙΑΡΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ

ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ


12. ΑΧΑΪΑΣ:

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

ΚΟΣΠΕΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΛΑΙΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΛΕΧΟΥΡΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΜΠΑΡΚΟΥΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΞΗΡΟΥ ΜΑΝΤΩ (ΑΚΚΕΛ)

ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΓΚΟΣ

ΤΣΕΝΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΧΡΙ.ΚΑ)

ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


13. ΒΟΙΩΤΙΑΣ:

ΔΕΛΑΒΕΚΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΚΟΥΡΝΕΤΑ ΕΥΡΙΔΙΚΗ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


14. ΓΡΕΒΕΝΩΝ:

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


15. ΔΡΑΜΑΣ:

ΒΑΤΣΑΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΧΡΙ.ΚΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ (ΚΙΝΗΜΑΤΑ)

ΠΟΛΥΜΕΝΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ


16. ΔΩΔ/ΝΗΣΩΝ:

ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)

ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΕΝΝΑΔΗΣ ΘΕΜΗΣ

ΚΙΤΙΖΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΚΟΡΦΙΑΣ ΣΕΒΑΣΤΟΣ

΄ ΜΠΑΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΛΑΠΟΥΓΙΟΥΚ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


17. ΕΒΡΟΥ:

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ (ΚΙΝΗΜΑΤΑ)

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

ΒΟΥΤΣΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΛΕΛΙΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

ΤΣΙΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΚΚΕΛ)


18. ΕΥΒΟΙΑΣ:

ΔΑYΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΡΟΣΑΤΟΣ ΜΟΔΕΣΤΟΣ

ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΝΙΚΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΙΡΙΣ)

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΣΤΕΦΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ


19. ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ:

ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ


20. ΖΑΚΥΝΘΟΥ:

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΚΑΡΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


21. ΗΛΕΙΑΣ:

ΓΚΟΓΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΑΝΔΥΛΗ-ΡΟΡΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

ΚΑΠΝΙΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΑΤΣΑΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ


22. ΗΜΑΘΙΑΣ:

ΓΑΛΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΟΥΛΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ -ΕΛΕΝΗ (ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ)


23. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ:

ΒΑΣΑΡΜΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΑΜΑΒΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΜΑΚΑΡΟΥΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΡΟΔΑΝΑΚΗ ΘΕΟΝΥΜΦΗ

ΣΚΟΥΛΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


24. ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ:

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΠΑΛΛΑ-ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ


25. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ:

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΛΙΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΜΠΙΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΤΣΑΜΠΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ


26. ΚΑΒΑΛΑΣ:

ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (ΑΚΚΕΛ)

ΜΑΝΤΕΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΣΙΓΚΑ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ


27. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΠΑΝΟΣ (ΧΡΙ.ΚΑ)

ΝΙΖΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΧΡΙ.ΚΑ)

ΠΑΠΑΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΤΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ


28. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ:

ΠΑΠΑΘΩΜΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ


29. ΚΕΡΚΥΡΑΣ:

ΑΡΓΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΖΗΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΘΕΟΔΟΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕΤΣΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ


30. ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ:

ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΤΑΒΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ


31. ΚΙΛΚΙΣ:

ΑΛΜΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΗΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΛΥΝΤΙΑ (ΚΙΝΗΜΑΤΑ)

ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


32. ΚΟΖΑΝΗΣ:

ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΚΟΥΝΤΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΚΑΤΑΝΑΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ

ΚΟΥΜΑΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΡΑΜΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ


33. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ:

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΠΑΤΡ. ΜΕΤΩΠΟ)

ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ

ΜΠΕΧΡΑΚΗΣ ΒΑΚΗΣ

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΣΩΝΤΕΡΣ ΤΖΕΗΜΣ (ΧΡΙ.ΚΑ)


34. ΚΥΚΛΑΔΩΝ:

ΒΑΣΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΝΤΟΛΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ


35. ΛΑΚΩΝΙΑΣ:

ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΜΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΣΠΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ


36. ΛΑΡΙΣΗΣ:

ΑΚΡΙΒΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΚΑΡΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΣΣΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΟΛΑ ΜΑΡΙΑ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΟΛΥΖΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΡΕΝΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ


37. ΛΑΣΙΘΙΟΥ:

ΚΑΡΑΖΕΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΛΕΥΚΟ)

ΜΟΥΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΚΟΡΔΙΛΗ ΜΑΡΙΑ

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


38. ΛΕΣΒΟΥ:

ΑΡΜΕΝΑΚΑΣ ΕΜΜΑ

ΚΑΒΑΛΕΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΚΑΤΖΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΝΑΚΑ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ

ΨΩΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


39. ΛΕΥΚΑΔΑΣ:

ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΨΩΜΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ


40. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ:

ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΚΚΕΛ)

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΖΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΠΟΤΣΙΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΛΕΥΚΟ)

ΣΑΜΙΟΣ ΣΥΜΕΩΝ

ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΡΥΣΟΒΕΛΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ


41. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ:

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΙΠΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

ΜΠΑΡΜΠΕΤΣΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ


42. ΞΑΝΘΗΣ:

ΜΕΧΜΕΤΑΛΗ ΙΡΦΑΝ

ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΑΤΡ.ΜΕΤΩΠΟ)

ΠΑΡΑΣΧΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΚΚΕΛ)

ΠΥΡΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ


43. ΠΕΛΛΑΣ:

ΒΕΡΝΤΙ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΞΕΝΗ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΖΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ


44. ΠΙΕΡΙΑΣ:

ΒΕΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΔΑΜΔΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ

ΔΕΔΕ ΙΖΑΜΠΕΛ

ΘΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΚΚΕΛ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ


45. ΠΡΕΒΕΖΗΣ:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

ΜΙΛΕΣΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ

ΡΙΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


46. ΡΕΘΥΜΝΗΣ:

ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΜΟΥΜΟΥΝΤΖΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΙΛΙΓΑΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


47. ΡΟΔΟΠΗΣ:

ΒΟΥΖΟΥΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΑΖΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΚΚΕΛ)

ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΑΡΙΔΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ

ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


48. ΣΑΜΟΥ:

ΒΑΚΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ (ΑΚΚΕΛ)

ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


49. ΣΕΡΡΩΝ:

ΑΓΓΕΛΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΚΙΝΗΜΑΤΑ)

ΚΟΛΛΙΑ -ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ

ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΝΟΥΣΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΠΑΠΗΛΙΑΚΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ (ΑΚΚΕΛ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ)

ΡΟΥΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΚΚΕΛ)

ΣΥΡΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ


50. ΤΡΙΚΑΛΩΝ:

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΙΑΚΩΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΑΛΑΤΖΗ-ΝΤΑΖΕΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΟΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


51. ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ:

ΑΓΑΠΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΕΛΗΚΟΥΡΑ ΧΑΡΟΥΛΑ

ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΣΑΠΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΧΕΙΜΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


52. ΦΛΩΡΙΝΑΣ:

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΗΛΙΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ-ΛΙΘΟΞΟΪΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ


53. ΦΩΚΙΔΑΣ:

ΑΝΕΣΤΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΑΜΑΛΙΑ (ΛΕΥΚΟ)


54. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ:

ΑΥΓΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΑΛΚΙΑ ΑΝΝΑ


55. ΧΑΝΙΩΝ:

ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΓΥΠΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΑΠΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΠΟΠΟΔΑΚΗ-ΨΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ ΠΑΑΝΓΙΩΤΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ


56. ΧΙΟΥ:

ΚΟΛΥΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΛΕΥΚΟ)

ΜΠΟΗ ΜΥΡΤΩ

ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ-ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ


• ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

1. ΚOYIK ΣΠΕΝΣΕΡ ΤΕΡΕΝΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2. ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3. ΝΤΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4. ΜΑΚΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

5. ΔΡΟΣΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

6. ΛΙΝΤΟΒΟΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

7. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

8. ΡΕΤΣΙΝΑ ΦΩΤΕΙΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

9. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

10. ΚΑΚΑΡΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

11. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

12. ΣΓΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση