iphone app
android app
iphone app android app
Σάββατο 03 Δεκεμβρίου 2016
ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ ΣΗΜΑ

Το πλήρες πρόγραμμα του Τοp16


Κόντρα στη Μακάμπι Τελ Αβίβ θα ξεκινήσει τις υποχρεώσεις του στο Top16 ο Παναθηναϊκός και θα τις ολοκληρώσει στο Βελιγράδι αντιμετωπίζοντας τον Ερυθρό Αστέρα. Ο Ολυμπιακός από την άλλη πλευρά δίνει πρώτο τζάμπολ απέναντι στη Μάλαγα εκτός έδρας και στην τελευταία αγωνιστική υποδέχεται στο ΣΕΦ τη Νιζνί.

Λίγο μετά τον καταρτισμό των ομίλων, η διοργανώτρια αρχή έδωσε στη δημοσιότητα το αναλυτικό πρόγραμμα του Top16, το οποίο έχει ως εξής:


Ε' όμιλος

Μακάμπι

Μπαρτσελόνα

Ζαλγκίρις

Ρεάλ Μαδρίτης

Γαλατάσαραϊ

Άλμπα Βερολίνου

Παναθηναϊκός

Ερυθρός Αστέρας


1η (30/12-02/01) - 8η (26-27/02) αγωνιστική

Ερυθρός Αστέρας - Ρεάλ Μαδρίτης

Γαλατασαράι - Ζαλγκίρις Κάουνας

Άλμπα Βερολίνου - Μπαρτσελόνα

Παναθηναϊκός - Μακάμπι


2η (08-09/02) - 9η (05-06/03) αγωνιστική

Μακάμπι - Ερυθρός Αστέρας

Μπαρτσελόνα - Παναθηναϊκός

Ζαλγκίρις Κάουνας - Άλμπα Βερολίνου

Ρεάλ Μαδρίτης - Γαλατάσαραϊ


3η (15-16/01) - 10η (12-13/03) αγωνιστική

Ερυθρός Αστέρας - Γαλατάσαραϊ

Άλμπα Βερολίνου - Ρεάλ Μαδρίτης

Παναθηναϊκός - Ζαλγκίρις Κάουνας

Μακάμπι - Μπαρτσελόνα


4η (22-23/01) - 11η (19-20/03) αγωνιστική

Μπαρτσελόνα - Ερυθρός Αστέρας

Ζαλγκίρις Κάουνας - Μακάμπι

Ρεάλ Μαδρίτης - Παναθηναϊκός

Γαλατάσαραϊ - Άλμπα Βερολίνου


5η (29-30/01) - 12η (26-27/03) αγωνιστική

Ερυθρός Αστέρας - Άλμπα Βερολίνου

Παναθηναϊκός - Γαλατάσαραϊ

Μακάμπι - Ρεάλ Μαδρίτης

Μπαρτσελόνα - Ζαλγκίρις Κάουνας


6η (05-06/02) - 13η (02-03/04) αγωνιστική

Ερυθρός Αστέρας - Ζαλγκίρις Κάουνας

Ρεάλ Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα

Γαλατάσαραϊ - Μακάμπι

Άλμπα Βερολίνου - Παναθηναϊκός


7η (12-13/02) - 14η (09-10/04) αγωνιστική

Μακάμπι - Άλμπα Βερολίνου

Παναθηναϊκός - Ερυθρός Αστέρας

Μπαρτσελόνα - Γαλατάσαραϊ

Ζαλγκίρις Κάουνας - Ρεάλ Μαδρίτης


ΣΤ' όμιλος

Αναντολού Εφές

ΤΣΣΚΑ Μόσχας

Νίζνι Νόβγκοροντ

Ολυμπιακός

Αρμάνι Μιλάνο

Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ

Λαμποράλ Κούτσα

Μάλαγα


1η (30/12-02/01) - 8η (26-27/02) αγωνιστική

Αρμάνι Μιλάνο - Νίζνι

Μάλαγα - Ολυμπιακός

Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας

Λαμποράλ Κούτσα Αναντολού Εφές


2η (08-09/02) - 9η (05-06/03) αγωνιστική

Αναντολού Εφές - Μάλαγα

ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Λαμποράλ Κούτσα

Ολυμπιακός - Αρμάνι Μιλάνο

Νίζνι - Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ


3η (15-16/01) - 10η (12-13/03) αγωνιστική

Μάλαγα - Αρμάνι Μιλάνο

Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ - Ολυμπιακός

Λαμποράλ Κούτσα - Νίζνι

Αναντολού Εφές - ΤΣΣΚΑ Μόσχας


4η (22-23/01) - 11η (19-20/03) αγωνιστική

ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μάλαγα

Νίζνι - Αναντολού Εφές

Ολυμπιακός - Λαμποράλ Κούτσα

Αρμάνι Μιλάνο - Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ


5η (29-30/01) - 12η (26-27/03) αγωνιστική

Μάλαγα - Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ

Λαμποράλ Κούτσα - Αρμάνι Μιλάνο

Αναντολού Εφές - Ολυμπιακός

ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Νίζνι


6η (05-06/02) - 13η (02-03/04) αγωνιστική

Μάλαγα - Νίζνι

Ολυμπιακός - ΤΣΣΚΑ Μόσχας

Αρμάνι Μιλάνο - Αναντολού Εφές

Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ - Λαμποράλ Κούτσα


7η (12-13/02) - 14η (09-10/04) αγωνιστική

Λαμποράλ Κούτσα - Μάλαγα

Αναντολού Εφές - Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ

ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Αρμάνι Μιλάνο

Νίζνι - Ολυμπιακός

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση