iphone app
android app
iphone app android app
Σάββατο 03 Δεκεμβρίου 2016
ΣΕΝΤΡΑ SUPER LEAGUE

Το πρόγραμμα του β’ γύρου της Super League


Έδωσε στη δημοσιότητα η Super League το πλήρες πρόγραμμα του β' γύρου του πρωταθλήματος με την εξ αναβολής 11η αγωνιστική να ορίζεται στις 10-11 Ιανουαρίου, ενώ η 17η θα διεξαχθεί 3-5 Ιανουαρίου.

Στις δυο τελευταίες αγωνιστικές όλα τα παιχνίδια θα ξεκινήσουν την ίδια ώρα, στις 19:00. Η αυλαία πέφτει στις 10 Μαΐου και θα ακολουθήσουν τα play offs, ενώ έξι μέρες μετά θα διεξαχθεί ο τελικός Κυπέλλου (16/5).

Πρόγραμμα 11ης Αγωνιστικής - Εξ αναβολής

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ 

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 10/01/2015

15:00

ΒΕΡΟΙΑ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Σάββατο 10/01/2015

17:15

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Σάββατο 10/01/2015

19:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

Κυριακή 11/01/2015

15:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 11/01/2015

17:15

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

Κυριακή 11/01/2015

17:15

ΟΦΗ - Α.Ο.Κ.

ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ

Κυριακή 11/01/2015

17:15

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"

Κυριακή 11/01/2015

17:15

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

Κυριακή 11/01/2015

19:30

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA

Πρόγραμμα 18ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ 

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Τετάρτη 14/01/2015

15:00

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Τετάρτη 14/01/2015

15:00

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Α.Ο.Κ.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

Τετάρτη 14/01/2015

17:15

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

Τετάρτη 14/01/2015

17:15

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"

Τετάρτη 14/01/2015

17:15

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η.

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Τετάρτη 14/01/2015

17:15

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΒΕΡΟΙΑ

SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA

Τετάρτη 14/01/2015

19:30

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)

Πέμπτη 15/01/2015

17:15

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Πέμπτη 15/01/2015

19:30

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

Πρόγραμμα 19ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ 

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 17/01/2015

15:00

ΒΕΡΟΙΑ - Ο.Φ.Η.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Σάββατο 17/01/2015

17:15

Α.Ο.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Σάββατο 17/01/2015

19:30

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

Κυριακή 18/01/2015

15:00

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 18/01/2015

17:15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Κυριακή 18/01/2015

17:15

Π.Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κυριακή 18/01/2015

17:15

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

Κυριακή 18/01/2015

19:30

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"

Δευτέρα 19/01/2015

19:30

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Πρόγραμμα 20ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ 

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 24/01/2015

15:00

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA

Σάββατο 24/01/2015

17:15

Α.Ο.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Σάββατο 24/01/2015

19:30

Ο.Φ.Η. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ

Κυριακή 25/01/2015

15:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 25/01/2015

17:15

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

Κυριακή 25/01/2015

17:15

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

Κυριακή 25/01/2015

17:15

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

Κυριακή 25/01/2015

19:30

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"

Δευτέρα 26/01/2015

19:30

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Πρόγραμμα 21ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ 

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 31/01/2015

15:00

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

Σάββατο 31/01/2015

17:15

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)

Σάββατο 31/01/2015

19:30

Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κυριακή 01/02/2015

15:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑϊΔΗΣ"

Κυριακή 01/02/2015

17:15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Ο.Φ.Η.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Κυριακή 01/02/2015

17:15

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Κυριακή 01/02/2015

17:15

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 01/02/2015

17:15

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.Κ.

ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

Κυριακή 01/02/2015

19:30

ΒΕΡΟΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Πρόγραμμα 22ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ 

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Τετάρτη 04/02/2015

15:00

Α.Ο.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Τετάρτη 04/02/2015

15:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Τετάρτη 04/02/2015

17:15

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

Τετάρτη 04/02/2015

17:15

Ο.Φ.Η. - Π.Α.Ο.Κ.

ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ

Τετάρτη 04/02/2015

17:15

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΒΕΡΟΙΑ

ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

Τετάρτη 04/02/2015

17:15

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA

Τετάρτη 04/02/2015

19:30

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"

Πέμπτη 05/02/2014

17:15

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

Πέμπτη 05/02/2014

19:30

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

Πρόγραμμα 23ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ 

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 07/02/2015

15:00

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Σάββατο 07/02/2015

17:15

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Ο.Φ.Η.

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Σάββατο 07/02/2015

19:30

ΒΕΡΟΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Κυριακή 08/02/2015

15:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

Κυριακή 08/02/2015

17:15

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑϊΔΗΣ"

Κυριακή 08/02/2015

17:15

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο.Κ.

ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

Κυριακή 08/02/2015

17:15

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Κυριακή 08/02/2015

19:30

Π.Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Δευτέρα 09/02/2015

19:30

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)

Πρόγραμμα 24ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ 

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 14/02/2015

15:00

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

Σάββατο 14/02/2015

17:15

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

Σάββατο 14/02/2015

19:30

Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ

Κυριακή 15/02/2015

15:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"

Κυριακή 15/02/2015

17:15

Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Κυριακή 15/02/2015

17:15

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 15/02/2015

17:15

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 15/02/2015

19:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Δευτέρα 16/02/2015

19:30

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA

Πρόγραμμα 25ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ 

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 21/02/2015

15:00

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

Σάββατο 21/02/2015

17:15

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Σάββατο 21/02/2015

19:30

ΒΕΡΟΙΑ - Π.Α.Ο.Κ.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Κυριακή 22/02/2015

15:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Ο.Φ.Η.

ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

Κυριακή 22/02/2015

17:15

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)

Κυριακή 22/02/2015

17:15

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

Κυριακή 22/02/2015

17:15

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο.Κ.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Κυριακή 22/02/2015

19:30

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"

Δευτέρα 23/02/2015

19:30

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

Πρόγραμμα 26ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ 

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 28/02/2015

15:00

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Σάββατο 28/02/2015

17:15

Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ

Σάββατο 28/02/2015

19:30

Π.Α.Ο.Κ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κυριακή 01/03/2015

15:00

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA

Κυριακή 01/03/2015

17:15

Α.Ο.Κ. - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Κυριακή 01/03/2015

17:15

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

Κυριακή 01/03/2015

17:15

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

Κυριακή 01/03/2015

19:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Δευτέρα 02/03/2015

19:30

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"

Πρόγραμμα 27ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ 

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 07/03/2015

15:00

ΒΕΡΟΙΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Σάββατο 07/03/2015

17:15

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)

Σάββατο 07/03/2015

19:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

Κυριακή 08/03/2015

15:00

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

Κυριακή 08/03/2015

17:15

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

Κυριακή 08/03/2015

17:15

Ο.Φ.Η. - SKODA ΞΑΝΘΗ

ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ

Κυριακή 08/03/2015

17:15

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ο.Κ.

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 08/03/2015

19:30

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"

Δευτέρα 09/03/2015

19:30

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Πρόγραμμα 28ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ 

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 14/03/2015

15:00

Α.Ο.Κ. - Ο.Φ.Η.

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Σάββατο 14/03/2015

17:15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Σάββατο 14/03/2015

19:30

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Κυριακή 15/03/2015

15:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"

Κυριακή 15/03/2015

17:15

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 15/03/2015

17:15

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

Κυριακή 15/03/2015

17:15

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

Κυριακή 15/03/2015

19:30

Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Δευτέρα 16/03/2015

19:30

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)

Πρόγραμμα 29ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ 

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 21/03/2015

15:00

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

Σάββατο 21/03/2015

17:15

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Σάββατο 21/03/2015

19:30

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

Κυριακή 22/03/2015

15:00

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA

Κυριακή 22/03/2015

17:15

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

Κυριακή 22/03/2015

17:15

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ο.Κ.

ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"

Κυριακή 22/03/2015

17:15

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Κυριακή 22/03/2015

19:30

ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Δευτέρα 23/3/2015

19:30

Ο.Φ.Η. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ

Πρόγραμμα 30ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ 

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 04/04/2015

15:00

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)

Σάββατο 04/04/2015

17:15

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΒΕΡΟΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Σάββατο 04/04/2015

19:30

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"

Κυριακή 05/04/2015

15:00

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

Κυριακή 05/04/2015

17:15

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Κυριακή 05/04/2015

17:15

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 05/04/2015

17:15

Π.Α.Ο.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ

ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κυριακή 05/04/2015

19:30

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

Δευτέρα 06/04/2015

19:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Α.Ο.Κ.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Πρόγραμμα 31ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ 

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 18/04/2015

15:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Σάββατο 18/04/2015

17:15

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 

Σάββατο 18/04/2015

19:30

Α.Ο.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Κυριακή 19/04/2015

15:00

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

Κυριακή 19/04/2015

17:15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Κυριακή 19/04/2015

17:15

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

Κυριακή 19/04/2015

17:15

Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ

Κυριακή 19/04/2015

19:30

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"

Δευτέρα 20/04/2015

19:30

ΒΕΡΟΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Πρόγραμμα 32ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ 

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 25/04/2015

15:00

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Ο.Φ.Η.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)

Σάββατο 25/04/2015

17:15

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Σάββατο 25/04/2015

19:30

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"

Κυριακή 26/04/2015

15:00

Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κυριακή 26/04/2015

17:15

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

Κυριακή 26/04/2015

17:15

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Κυριακή 26/04/2015

17:15

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

Κυριακή 26/04/2015

19:30

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

Δευτέρα 27/04/2015

19:30

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ο.Κ.

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Πρόγραμμα 33ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ 

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Κυριακή 03/05/2014

19:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Κυριακή 03/05/2014

19:00

ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Κυριακή 03/05/2014

19:00

Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Κυριακή 03/05/2014

19:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"

Κυριακή 03/05/2014

19:00

Ο.Φ.Η. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ

Κυριακή 03/05/2014

19:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 03/05/2014

19:00

Π.Α.Ο.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κυριακή 03/05/2014

19:00

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

Κυριακή 03/05/2014

19:00

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA

Πρόγραμμα 34ης Αγωνιστικής 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ 

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Κυριακή 10/05/2015

19:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ο.Κ.

ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

Κυριακή 10/05/2015

19:00

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Κυριακή 10/05/2015

19:00

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)

Κυριακή 10/05/2015

19:00

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - Ο.Φ.Η.

ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

Κυριακή 10/05/2015

19:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"

Κυριακή 10/05/2015

19:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 10/05/2015

19:00

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

Κυριακή 10/05/2015

19:00

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

Κυριακή 10/05/2015

19:00

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση