iphone app
android app
iphone app android app
Κυριακή 04 Δεκεμβρίου 2016
ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΑΛΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Οι διαιτητές στις Εθνικές κατηγορίες μπάσκετ


Με την 3η αγωνιστική συνεχίζονται τα πρωταθλήματα μπάσκετ στις Εθνικές κατηγορίες το ερχόμενο σαββατοκύριακο.

Σημαντικά παιχνίδια περιλαμβάνει το αγωνιστικό… μενού για τις οκτώ κρητικές ομάδες, ενώ ξεχωρίζει το κρητικό ντέρμπι της Α2 γυναικών ανάμεσα στον Ηρόδοτο και το Αρκάδι την Κυριακή στις 12:00 στο κλειστό της Αλικαρνασσού.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα και οι διαιτητές στις Εθνικές κατηγορίες το σαββατοκύριακο:

Α1 ανδρών

Σάββατο 25 Οκτωβρίου

2ο ΚΓ Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός -ΑΕΝΚ Αναστόπουλος-Μάνος-Τσούνας (Παλάτος)

ΔΓ Ν. Σμύρνης 17.00 Πανιώνιος-Τρίκαλα Φούφης-Σώμος-Ταρενίδης Στ. (Άκελ)


ΔΚΓ Ήλιδας 17.00 Κόροιβος-Ρέθυμνο Σχινάς-Σταματόπουλος-Πουρσανίδης Κ (Γιοχαλής)

ΔΚΓ Κραχτίδης 17.00 ΚΑΟΔ-ΠΑΟΚ Χριστοδούλου-Πουρσανίδης Γ.-Δεσλής (Αρβανιτίδης)

Αλεξάνδρειο 17.00 Άρης-Απόλλων Π. Γκόντας-Ταβουλαρέας-Τζαφλέρης (Δροσόπουλος)


Κυριακή 26 Οκτωβρίου

ΣΕΦ 12.30 Ολυμπιακός-Κολοσσός Ρ. Παπαπέτρου-Μπήτης-Τσώνος Μ (Καρούσης)

ΟΑΚΑ 17.00 Παναθηναϊκός-ΑΕΚ Κορομηλάς-Γεωργιάδης-Μαγκλογιάννης (Ντάβαρης)


Α2 ανδρών


Σάββατο 25 Οκτωβρίου


Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Καβάλα Ανδρικόπουλος-Τσώνος Β-Παπαθανασίου (Μαχαιριανάκης)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Εθνικός Παφίλης-Ευφραιμίδης-Τσιαπλής (Τσούλης)

Στρέφη 17.00 Αετός-Αρκαδικός Παναγιώτου-Παγώνης-Δαρλαμήτσος (Μαύρος)

Λαυρίου 17.00 Λαύριο-Ηρακλής Βαρδάλος-Μαλαμάς-Κοντίλης (Μουζάκης Στ.)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Παγκράτι Διαμαντής-Κωνσταντινόπουλος-Δημόπουλος (Σπυρίδωνος)

Λιβαδειάς 17.00 Λιβαδειά-Ψυχικό Πανταζής-Σιμητόπουλος-Συμεωνίδης (Ιωάννου)

ΔΑΚ Βέροιας 17.00 Φίλιππος Β.-Ηλυσιακός Παντελίδης-Λαζαρίδης-Τσιρτσιμάλης (Μελανίδης)


Α2 γυναικών


Κυριακή 26 Οκτωβρίου

Σπόρτιγκ 12.00 Σπόρτιγκ-Μελίσσια Αντωνίου-Πλιάκας (Παππάς)

Εσπέρου 12.00 Ίκαρος Κ.-Π. Φάληρο Κονταράτος-Αργυρούδης (Παπαγιαννόπουλος)

Ν. Σμύρνης 12.00 Πανιώνιος-Άρης Πετρ. Γιακείμη-Δελαγραμμάτικας (Μίχας)


Ν. Αλικαρνασσού 12.00 Ηρόδοτος-Αρκάδι Ρεθ. Λαζαρίδης-Καρακωνσταντόπουλος (Κουρκουνάκης)

Τέντα 14.00 Καλαμάτα 1980-Κρόνος Αγ. Δημ. Κοσμάς-Κωστής (Μάρκου)


Β' ανδρών


Κυριακή 26 Οκτωβρίου

Α. Παπανδρέου (κθ) 17.00 Περιστέρι-Φάρος Κερ. Σκούτας-Καραβίτης (Παπαδόπουλος Κ)

Ν. Ερυθραίας 17.00 Πανερυθραϊκός-Μαρούσι Καλογερόπουλος Λ-Κάρδαρης (Ευστρατίου)

Νίκαιας 17.00 Ιωνικός Ν.-Χολαργός Αποστολίδης-Ζακεστίδης (Σταματόπουλος)

Ζωγράφου 17.00 Φιλαθλητικός-Κύμη Ξάνθος-Λιότσος (Μαυρουδής)

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Δούκας Διμπινούδης-Τσαχάκης (Κουλούρης)


Παπάγου 16.00 Παπάγου-Ηράκλειο Αναστόπουλος Α-Κυριακόπουλος (Πετράκης)

Υμηττού 17.00 Αμύντας-Ίκαρος Καλ. Θεοδωρόπουλος-Μαραμής (Γολεγού)


Γ' ανδρών


Κυριακή 26 Οκτωβρίου

Γ.Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Πόλις Χρηστίδης Π.-Τσόλακος (Φαλούκας)


Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Εργοτέλης Σπυρόπουλος Α-Φάκαρος (Νάκος)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Ίκαρος Ν.Σμ. Φραγκούλη-Ορφανός Εμμ. (Σιώκας)


Ν. Αλικαρνασσού 19.00 Ηροδότος-Πεύκη Σοφιανόπουλος-Μαυρατζάς (Τζωρτζάκης)

Βενετόκλειο 15.30 Αρχάγγελος-Κάδμος Αναγνώστου-Σκαλτσής (Βιτζηλαίος)

Αιγάλεω 17.00 Διαγόρας Δρυοπ.-Κρόνος Αγ. Δημ. Παυλόπουλος-Χρηστίδης Ηλ. (Τσάμης)


Μ. Μερκούρη 17.00 Ακαδημία-Αιγάλεω Κρεσταινίτης-Καρπάνος (Μπορμπαντωνάκης)

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση