iphone app
android app
iphone app android app
Τρίτη 26 Σεπτεμβρίου 2017
ΚΛΗΡΩΣΗ ΒΟΛΕΙ

H κλήρωση στην Volley league



Στην πρεμιέρα, ο πρωταθλητής της Volley league o Ολυμπιακός θα αντιμετωπίσει τον Παμβοχαϊκό, ενώ ο Παναθηναϊκός θα ταξιδέψει στη Θεσσαλονίκη για να παίξει με τη νεοφώτιστη ΜΕΝΤ.

Στη Θεσσαλονίκη θα ξεκινήσει και η ΑΕΚ κόντρα στον Άρη, ο ΠΑΟΚ θα ξεκινήσει με ντέρμπι κόντρα στον Φοίνικα Σύρου, ενώ ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης θα υποδεχτεί τη Λαμία.

Οι «αιώνιοι» θα συναντηθούν στην ένατη και την εικοστή αγωνιστική του πρωταθλήματος, ενώ οι επικές μάχες της περσινής περιόδου ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης θα επαναληφθούν στην τέταρτη και την 15η αγωνιστική

Στο φινάλε των δύο γύρων θα μετρήσουν τις δυνάμεις τους Παναθηναϊκός και ΠΑΟΚ. Η ΑΕΚ θα δώσει τα δικά της ντέρμπι στην τρίτη και 14η αγωνιστική κόντρα στον Ολυμπιακό και μια αγωνιστική αργότερα με τον Παναθηναϊκό.

Η ημερομηνία έναρξης του πρωταθλήματος θα οριστεί στην συνεδρίαση της ΕΣΑΠ που ακολουθεί, με τις πρώτες εισηγήσεις να κάνουν λόγο για την 11η Οκτωβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:


1η Αγωνιστική - 12η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ - ΛΑΜΙΑ

ΠΑΟΚ - Φ. ΣΥΡΟΥ

ΜΕΝΤ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ

ΑΡΗΣ - ΑΕΚ


2η Αγωνιστική - 13η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ

ΛΑΜΙΑ - ΠΑΟΚ

Φ. ΣΥΡΟΥ - ΜΕΝΤ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ

ΑΕΚ - ΚΗΦΙΣΙΑ


3η Αγωνιστική - 14η Αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ

ΠΑΟΚ - ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

ΜΕΝΤ - ΛΑΜΙΑ

ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ - Φ. ΣΥΡΟΥ

ΚΗΦΙΣΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ


4η Αγωνιστική - 15η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ - ΠΑΟΚ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ

ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ - ΜΕΝΤ

ΛΑΜΙΑ - ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ

Φ. ΣΥΡΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ

ΑΕΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ


5η Αγωνιστική - 16η Αγωνιστική

ΜΕΝΤ - ΑΡΗΣ

ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ - ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

ΚΗΦΙΣΙΑ - ΛΑΜΙΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - Φ. ΣΥΡΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ - ΑΕΚ


6η Αγωνιστική - 17η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ - ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΕΝΤ

ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ

ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ

ΛΑΜΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΑΕΚ - Φ. ΣΥΡΟΥ


7η Αγωνιστική - 18η Αγωνιστική

ΚΗΦΙΣΙΑ - ΑΡΗΣ

ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΜΕΝΤ - ΕΘΝΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

Φ. ΣΥΡΟΥ - ΛΑΜΙΑ

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ


8η Αγωνιστική - 19η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ

ΕΘΝΙΚΟΣ - ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ

ΠΑΟΚ - ΜΕΝΤ

ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ - Φ. ΣΥΡΟΥ

ΑΕΚ - ΛΑΜΙΑ


9η Αγωνιστική - 20η Αγωνιστική

Φ. ΣΥΡΟΥ - ΑΡΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΚΗΦΙΣΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ

ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ - ΠΑΟΚ

ΛΑΜΙΑ - ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

ΜΕΝΤ - ΑΕΚ


10η Αγωνιστική - 21η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ - ΛΑΜΙΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Φ. ΣΥΡΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΠΑΟΚ - ΚΗΦΙΣΙΑ

ΜΕΝΤ - ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ

ΑΕΚ - ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ


11η Αγωνιστική - 22η Αγωνιστική

ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ

ΛΑΜΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Φ. ΣΥΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ

ΚΗΦΙΣΙΑ - ΜΕΝΤ

ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ - ΑΕΚ

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση