iphone app
android app
iphone app android app
Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΦΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Το πλήρες πρόγραμμα της Super League 2014-15


Ημερομηνία δημοσίευσης:
Τελευταία ενημέρωση:

Το σαββατοκύριακο 23-24 Αυγούστου θα ξεκινήσει το νέο πρωτάθλημα της Super League. Το αναλυτικό πρόγραμμα όπως προέκυψε από την κλήρωση που έγινε απόψε το βράδυ, είναι το εξής:

1η/18η αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ

-

SKODA ΞΑΝΘΗ

Ο.Φ.Η.

-

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Α.O.K.

-

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

-

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

-

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

-

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

-

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Π.Α.Ο.Κ.

-

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

-

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

2η/19η αγωνιστική

Ο.Φ.Η.

-

ΒΕΡΟΙΑ

SKODA ΞΑΝΘΗ

-

Α.O.K.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

-

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

-

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

-

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

-

Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

-

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

-

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

3η/20η αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ

-

Α.O.K.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

-

Ο.Φ.Η.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

-

SKODA ΞΑΝΘΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

-

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

-

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Π.Α.Ο.Κ.

-

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

-

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

-

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

-

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

4η/21η αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

-

ΒΕΡΟΙΑ

Α.O.K.

-

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Ο.Φ.Η.

-

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

SKODA ΞΑΝΘΗ

-

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

-

Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

-

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

-

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

-

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

5η/22η αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ

-

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

-

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

-

Α.O.K.

Π.Α.Ο.Κ.

-

Ο.Φ.Η.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

-

SKODA ΞΑΝΘΗ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

-

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

-

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

-

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

-

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

6η/23η αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

-

ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

-

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

-

Π.Α.Ο.Κ.

Α.O.K.

-

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Ο.Φ.Η.

-

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ

-

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

-

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

-

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

-

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

7η/24η αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ

-

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Π.Α.Ο.Κ.

-

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

-

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

-

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

-

Α.O.K.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

-

Ο.Φ.Η.

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

-

SKODA ΞΑΝΘΗ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

-

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

8η/25η αγωνιστική

Π.Α.Ο.Κ.

-

ΒΕΡΟΙΑ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

-

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

-

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

-

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

-

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Α.O.K.

-

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Ο.Φ.Η.

-

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ

-

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

-

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

9η/26η αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ

-

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

-

Π.Α.Ο.Κ.

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

-

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

-

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

-

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

-

Α.O.K.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

-

Ο.Φ.Η.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

-

SKODA ΞΑΝΘΗ

10η/27η αγωνιστική

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

-

ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

-

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Π.Α.Ο.Κ.

-

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

-

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

-

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

-

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

-

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Α.O.K.

-

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ

-

Ο.Φ.Η.

11η/28η αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ

-

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

-

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

-

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

Π.Α.Ο.Κ.

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

-

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

-

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

-

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

SKODA ΞΑΝΘΗ

-

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Ο.Φ.Η.

-

Α.O.K.

12η/29η αγωνιστική

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

-

ΒΕΡΟΙΑ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

-

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

-

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

-

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Π.Α.Ο.Κ.

-

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

-

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

-

SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

-

Ο.Φ.Η.

Α.O.K.

-

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

13η/30η αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ

-

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

-

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

-

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

-

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ

-

Π.Α.Ο.Κ.

Ο.Φ.Η.

-

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Α.O.K.

-

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

-

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

14η/31η αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

ΒΕΡΟΙΑ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

-

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

-

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

-

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

-

SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

-

Ο.Φ.Η.

Π.Α.Ο.Κ.

-

Α.O.K.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

-

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

-

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

15η/32η αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ

-

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

-

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

-

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ

-

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Ο.Φ.Η.

-

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Α.O.K.

-

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

-

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

-

Π.Α.Ο.Κ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

-

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

16η/33η αγωνιστική

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

-

ΒΕΡΟΙΑ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

-

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

-

Ο.Φ.Η.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

-

Α.O.K.

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

-

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

-

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

-

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

-

Π.Α.Ο.Κ.

17η/34η αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ

-

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ

-

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Ο.Φ.Η.

-

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Α.O.K.

-

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

-

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

-

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

-

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

-

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Π.Α.Ο.Κ.

-

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση