iphone app
android app
iphone app android app
Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2017
ΧΑΤΖΗΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Ο διαιτητής Χατζής στο Αγρίνιο


Το αυριανό (18:00 OTE TV) ντέρμπι στο Αγρίνιο ανάμεσα στον Παναιτωλικό και τον Εργοτέλη για την 38η αγωνιστική της Football League θα διευθύνει ο Γιώργος Χατζής από τον Σύνδεσμο Δυτικής Αττικής όπως ορίστηκε από την ΚΕΔ/ΕΠΟ.

Βοηθοί του Χατζή θα είναι ο Γιώργος Σγάντζος από τον Πειραιά και ο Μιχάλης Στόϊκος από την Κέρκυρα ,ενώ τέταρτος διαιτητής ορίστηκε ο Νίκος Πουλημάς από τον ίδιο σύνδεσμο.

Αξίζει να σημειωθεί ότι ο Χατζής έχει διευθύνει άλλες δύο αναμετρήσεις του Εργοτέλη στο φετινό πρωτάθλημα με την κρητική ομάδα να μετράει μια νίκη στην 2η αγωνιστική με τη Δόξα Δράμας στο Παγκρήτιο με 1-0 , και μια ήττα με 2-1 στο ντέρμπι της 25ης αγωνιστικής στη Ριζούπολη με τον Απόλλων Σμύρνης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές για την 38η αγωνιστική της Football League:


Παρασκευή 10 Μαΐου18:00 (ΟΤΕ ΤV)

Παναιτωλικός - Εργοτέλης: Χατζής (Δυτικής Αττικής), Σγάντζος (Πειραιά), Στόϊκος (Κέρκυρας), 4ος: Πουλημάς (Κέρκυρας)


Σάββατο 11 Μαΐου17:00

Καλλονή - Καλλιθέα: Κωνσταντάκης (Αχαΐας), Φώσκολου (Πειραιά), Σπανός (Αχαΐας), 4ος: Καρυοφύλλης (Πειραιά)

Ολυμπιακός Β. - Ηρακλής Ψαχνών: Μάστακας, Χαδήμογλου, Παπαδόπουλος (Μακεδονίας), 4ος: Τζήλος (Λάρισας)


Κυριακή 12 Μαΐου17:00

Θρασύβουλος - Δόξα Δράμας: Μουρτζάκης, Νικολακάκης (Ηρακλείου), Μπουξμπαούμ (Ανατολικής Αττικής), 4ος: Ανδρονικίδης (Πειραιά)

Παναχαϊκή - Νίκη Βόλου: Γρατσάνης, Κουρέντας (Τρικάλων), Σφυρής (Ηλείας), 4ος: Αποστολόπουλος (Ηλείας)

Καβάλα - Λάρισα: Κυριαζίδης (Έβρου), Πάτρας (Μακεδονίας), Βασιλόπουλος (Έβρου), 4ος: Παπαδόπουλος Γ. (Μακεδονίας)

Ηρακλής - Πανσερραϊκός: Καμπαξής, Καμπούρης, Πασχαλίδης (Εύβοιας), 4ος: Σέζος (Κιλκίς)

Απόλλων Σμ. - Αναγέννηση Γιανν.: Ζήλος, Νατσιούλας (Λάρισας), Βαφειάδης (Καρδίτσας), 4ος: Μπλούνας (Φθιώτιδας)

Πιερικός - Αναγέννηση Επ.: Παπαγεωργίου (Άρτας), Πυλαρινός, Χουλιάρας (Αιτωλοακαρνανίας), 4ος: Σελεμίδης (Πέλλας)


18:00 μ.μ (ΟΤΕ ΤV)

Βύζας Μεγ. - Φωκικός: Σκουλάς, Πετρόπουλος (Θεσσαλίας), Κυριακόπουλος (Μεσσηνίας), 4ος: Ανούσος (Λακωνίας)

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση